Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier Liga

#40221 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

váááá én meg hangolhatok a LiveFooty-ra:D kátán nincsen eu2:d kapják be
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier Liga

#40222 Hozzászólás Szerző: Hangman »

megnéztem én is és tényleg a mi meccsünk van kiírva az Everton helyett :D :D :D nagyon örülök végre az első bajnoki meccsem amit megtudok nézni normálisan tv-én nem kell szenvednem a monitorral. :D :D
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40223 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

medicine_man írta:Sziasztok!

Én írtam még tegnap levelet a Eurosport2 szerkesztőségének, persze tuti nem ezért,
de a honlapjukon ahol eddig az Everton meccs szerepel az egyik helyen már a
Chelsea-Tottenham meccs van megjelölve... Kezdhetünk reménykedni :)
Mindig azt a meccset adják amit az EU2 honlapján írnak,szal tuti a mi meccsünket fogják közvetíteni :)

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Premier Liga

#40224 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Sziasztok!

Én írtam még tegnap levelet a Eurosport2 szerkesztőségének, persze tuti nem ezért,
de a honlapjukon ahol eddig az Everton meccs szerepel az egyik helyen már a
Chelsea-Tottenham meccs van megjelölve... Kezdhetünk reménykedni :)

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier Liga

#40225 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Matuszka írta:
twopac írta:carvalho játszhat a tottenham ellen?jó lenne ha a belleti,alex,carvalho,vridge védelem összetudna állni!
szerintem már igen.

Ricardo Carvalho returned to the team following suspension on Tuesday night, and is now readying himself for the visit of Tottenham tomorrow, a game he sees as a tough test.
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40226 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

twopac írta:carvalho játszhat a tottenham ellen?jó lenne ha a belleti,alex,carvalho,vridge védelem összetudna állni!
szerintem már igen.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40227 Hozzászólás Szerző: twopac »

carvalho játszhat a tottenham ellen?jó lenne ha a belleti,alex,carvalho,vridge védelem összetudna állni!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40228 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Anelka mai leigazolásával szerintem a téli átigazolások top-ja a miénk (már árban persze), de azért szépen lassan csordogálnak már máshol is az átszervezések, emberek vándorolnak jobbról-balra. Még a hónap felénél sem járunk, s már 14 'in' igazolás mellett 19 'out' van. A "nagyok" közül rajtunk kívül egyelőre a Pool hozott embert, Martin Skrtel-t 6,5M, távozni még csak a ManU-tól távoztak, Lee Martin és Jonny Evans - mindketten kölcsönbe (utóbbi a Sunderlandbe).

A legtöbb igazolást az eleddig igen gyengén muzsikáló Derby követte el, 5 igazoláson vannak túl.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40229 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ParanoidAndroid írta:Avram Grant, though, could well head into the Sp*rs match with the possibility of Claudio Pizarro being their only fit senior striker. Ivory Coast duo Didier Drogba and Salomon Kalou are on international duty at the African Nations Cup, and Andriy Shevchenko is still sidelined with a leg injury.

Israeli youngster Ben Sahar, who was on the bench against Everton in midweek, could come into contention.
Elvileg pont ezért sietteti Grant Anelka leigazolását. Szerintem itt lesz már hétvégén, ha tényleg le akarjuk igazolni.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier Liga

#40230 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Avram Grant, though, could well head into the Sp*rs match with the possibility of Claudio Pizarro being their only fit senior striker. Ivory Coast duo Didier Drogba and Salomon Kalou are on international duty at the African Nations Cup, and Andriy Shevchenko is still sidelined with a leg injury.

Israeli youngster Ben Sahar, who was on the bench against Everton in midweek, could come into contention.
agggyatok munkát!!!!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier Liga

#40231 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

halljátok!ha itt a városban van T-mobilos bolt meg ien T-mobilos vonalas teefon,akkor be is tudják hozuánk kötni a T-mobilos Tv-t? és a T-mobilos TV-n van E2? bocs a hülye krédésért,de már téynleg nemtudmo mit tegyek hoyg legyen kiba*ott E2:(
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier Liga

#40232 Hozzászólás Szerző: Hangman »

thx a linkekért mindenkinek :D :D :D :D mostmár legalább én is tisztában vagyok azzal hogy milyen műsör megy az e2-őn és mikor :P :P én is reménykedem hogy megváltoztatják a műsort mert vhogy nem tud érdekelni az Everton meccs :D
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40233 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

medicine_man írta:
8Lampard8 írta:Szerintem tuti,hogy a mi meccsünket adják.Azért nagyobb meccs,mint az Everton-Man. City.
Eurosport 2 műsor

Alul kattints a Barclays gombra és csekkold magad.
Olvastam énis,de nem egyszer változtatták már meg a műsort...Még reménykedhetünk :D
Vagy küldünk e-mailt az EU2nek :lol:

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Premier Liga

#40234 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

8Lampard8 írta:Szerintem tuti,hogy a mi meccsünket adják.Azért nagyobb meccs,mint az Everton-Man. City.
Eurosport 2 műsor

Alul kattints a Barclays gombra és csekkold magad.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40235 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Szerintem tuti,hogy a mi meccsünket adják.Azért nagyobb meccs,mint az Everton-Man. City.

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Premier Liga

#40236 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Zsoca87 írta:
Hangman írta:ha vki értesül a hétvégi meccsről mármint hogy közvetíti-e az E2-ő akkor az legyen szíves szóljon. tegnap elszomorított hogy csak az Everton meg a MU meccseit közvetítik szombaton :( :( :( :( :( :( :(
http://www.port.hu/ Itt nézegesd, ha lesz, itt biztos odakerül a műsorba. Egyszerűbb megoldás, mint várni arra hogy valaki szóljon. :)
Liverpool-Wigan(felvételről) , Everton-ManCity, ManUtd - Newcastle


Mondjuk elég nevetséges mert a Chelsea-Totthenham meccs egy hatalmas derby.. Everton-ManCity aztán érdekfeszítő.. :\

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40237 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hangman írta:ha vki értesül a hétvégi meccsről mármint hogy közvetíti-e az E2-ő akkor az legyen szíves szóljon. tegnap elszomorított hogy csak az Everton meg a MU meccseit közvetítik szombaton :( :( :( :( :( :( :(
http://www.port.hu/ Itt nézegesd, ha lesz, itt biztos odakerül a műsorba. Egyszerűbb megoldás, mint várni arra hogy valaki szóljon. :)

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier Liga

#40238 Hozzászólás Szerző: Hangman »

ha vki értesül a hétvégi meccsről mármint hogy közvetíti-e az E2-ő akkor az legyen szíves szóljon. tegnap elszomorított hogy csak az Everton meg a MU meccseit közvetítik szombaton :( :( :( :( :( :( :(
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40239 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta: Ezért írtam azt (ironikusan), hogy Newcastle-ben tudnak csapatot építeni. Ha hagyták volna őt dolgozni, jövőre szerintem UEFA kupás hely lett volna belőle, de az idő pénz, és pénzt meg nem költenek fölöslegesen a drága klubtulajok. Nagyon szűklátókörűségre utal ez szerintem, aztán lehet hogy csak nem látok bele a dolgok hátterébe.
Valószínű csak nem látunk bele. JM kirúgásába sem, (mert őt sem a Rosenborg elleni 1-1 miatt távolították el nagy valószínűséggel), Big Sam esete is valami hasonló lehet. Bár ott tény, hogy a nyúkászl nem áll valami fényesen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40240 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Persze Capello és Allardyce közt van különbség, hogyne lenne, Capello már dolgozott top csapatokkal, Big Sam meg nem. De amit a Boltonnal is művelt, az elismerésre méltól. Az meg, hogy most a Newcastle-ből eltávolították, egy baromság. Megengedték neki, hogy lecserélje a keretet, hozott kilenc(!) játékost, azt hagyták dolgozni egy fél idényt. Egyébként most olvasom, hogy Redkanpp az első számú jelölt a helyére
Ezért írtam azt (ironikusan), hogy Newcastle-ben tudnak csapatot építeni. Ha hagyták volna őt dolgozni, jövőre szerintem UEFA kupás hely lett volna belőle, de az idő pénz, és pénzt meg nem költenek fölöslegesen a drága klubtulajok. Nagyon szűklátókörűségre utal ez szerintem, aztán lehet hogy csak nem látok bele a dolgok hátterébe.

Válasz küldése