Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40121 Hozzászólás Szerző: Csabo »

twopac írta:A reading ellen meccstől félek egy kicsit,legyen inkább egy 0-0,mint hogy lsérüljön anelka,vagy carvalho!Ha nyernünk és mindenki megussza sérülés nélkül én azt csodának veszem!
Hát otthon a Readinggel a 0-0 az elfogadhatattlan eredmény, persze az se lenne jó, hogy Anelka lesérüljön, de nem kell festeni az ördögöt a falra!
Nyerünk és mindenki megússza sérülés nélkül!
COME ON CHELSEA!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40122 Hozzászólás Szerző: twopac »

A reading ellen meccstől félek egy kicsit,legyen inkább egy 0-0,mint hogy lsérüljön anelka,vagy carvalho!Ha nyernünk és mindenki megussza sérülés nélkül én azt csodának veszem!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#40123 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Alan Hutton is expected to make his Premier League debut against Manchester United at the weekend after Tottenham confirmed his arrival from Rangers.

The 23-year-old Scotland right-back is the third signing at White Hart Lane in the January transfer window, with Jonathan Woodgate and Chris Gunter already bolstering Juande Ramos' defence.

A statement from Sp*rs confirmed: "We are delighted to announce we have reached agreement with Glasgow Rangers for the transfer of Alan Hutton."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#40124 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Hát ha esetleg Alves nem jönne be, (azaz nem lőne elég gólt) akkor a Boro még simán kieshet idén. Southgate nem egy nagy edző, egyelőre úgy tűnik legalábbis, és a keret is gyengült Woodgate távozásával ill. Downing is elmegy valószínűleg...
Persze benne van, hogy kieshet. De mint már a múltkor - egyébként pont veled - kifejtettük (lád lentebb), azért jóval több esélye van a kiesésre más csapatoknak. ->
ZenZo írta:
Zsoca87 írta:Nagyon érdekesnek ígérkezik idén is a kiesés elleni harc. Fulham, Derby, Sunderland, Wigan, Birmingham, Boro még mind kieshet, de a Derbyn kivül mindegyiknek vna reális esélye bennmaradni.
Plussz Reading, Bolton. A Suprs sincs oly messze, bár ők tán csak nem esnek ki. Szerintem a legesélyesebbek a Derby, Sunderland, Fulham a kiesésre. A többiekből kinézem, hogy lesz egy-két olyan meccs, hogy bentmaradnak, belőlük nem. A Derby nagyon le van maradva, a Sunderland erősebbnek hatott, mint tudott lenni, a Fulham pedig - a döntetlen király (tavaly messze ők nyomták a legtöbb döntetlent, idén is kileccel közel állnának hozzá, ha a scouserek nem játszottak volna ugyanennyit :) ) - tavaly jó csapattal és jó edzővel volt felszerelve, az edzőt - s az azóta az edzőt váltó edzőt is - elzavarták, a fél csapatot lecserélték, és meghatározó játékosokat veszítettek, mint pl a védelemből Zat Knight és Queudrue. Az a gárda szimpatikus volt, ez a mostani nem az. És nem is állnak jól - szerintem idén búcsúznak a PL-től a szomszédok. Ráadásnak ha kiesnek, jó eséllyel az ott maradt meghatározó játékosok is távoznak első körben: McBride, Bouazza, Bullard, Smertin, Niemi.
A helyzet azóta sem nagyon változott, szemszögemből pedig ugyanaz. Gyakorlatilag a 10. helytől lefelé még bárki kieshet, de a legesélyesebbek nálam továbbra is Derby, Sunderland, Fulham. A Boronak egy nagy baja volt eddig idén: nem rúgtak gólt (a Derby után a 2. legkevesebbet), de nem is kaptak keveset - így tökéletes megoldás számukra egy gólérzékeny csatár. Csatáruk eddig is volt sok(7), csak jó nem; Tuncay nem nagyon váltotta be a hozzá fűzött ígéreteket, csakúgy, mint Mido vagy Aliadiere. Majd Alves...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40125 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Ma muszáj lesz nyerni a Reading ellen, de sztem ez meg is lesz!
Abban reményekedem, hogy esteleg a MU pontokat fog veszíteni, de hát sajnos csekély az esélye. A remény hal meg utoljára! :)
COME ON CHELSEA!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier League

#40126 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
Zsoca87 írta:
Chelseafan írta:Afonso Alves nemsokára a Boróé... Már az orvosi vizsgálatokon átesett. Kíváncsi vagyok hogy fog neki menni a gólgyártás a pl-ben.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html
Azért csak sikerül neki az egyik leggyengébb, legszürkébb csapatba igazolnia...
Háááttt... a Boro azért talán nem rossz választás. Szürkék? Talán. De hogy leggyengébb, azt azért nem - évek óta stabil középcsapat, akik ezt annak köszönhetik, hogy a nagyokat egy-egy meccsre simán befogják. Számomra jóval szimpatikusabb csapat, mint a Blackburn, a Pool vagy a Reading, Tottenham.

Én sokat várok tőle (persze nem ellenünk :) ), véleményem szerint jól fog menni neki. Nyilván itt nem lő 40 gólt, de ha lő 20-at, már kirántotta a Borot a sz@rból.

Majd jövőre a másodosztályban lesz esélye arra a 40gólra:)
Mert ez a Boro keret évről-évre soványabb lesz a Pl.hez!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier League

#40127 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Alan Hutton - akit többen a Rangers BL meccseit követően elismerően emlegettünk - úgy néz ki 9M fontért a Tottenhamhez igazol, s már akár a ManU ellen kezdhet. Csakúgy, mint a Hertából érkező Gilberto.
Össze vissza igazol a Tottenham mostanság !Huttont még megértem,de Gilberto(32éves)???Nyáron meg ingyen vihető lenne:)Mi a túrónak!
Most 1hete igazoltak jobboldali védőt a 17éves wales-i Guntert nyáron meg balvédőt az ugyancsak 17éves és szintés wales-i Bale-t.
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40128 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát ha esetleg Alves nem jönne be, (azaz nem lőne elég gólt) akkor a Boro még simán kieshet idén. Southgate nem egy nagy edző, egyelőre úgy tűnik legalábbis, és a keret is gyengült Woodgate távozásával ill. Downing is elmegy valószínűleg...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#40129 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Alan Hutton - akit többen a Rangers BL meccseit követően elismerően emlegettünk - úgy néz ki 9M fontért a Tottenhamhez igazol, s már akár a ManU ellen kezdhet. Csakúgy, mint a Hertából érkező Gilberto.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#40130 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:
Chelseafan írta:Afonso Alves nemsokára a Boróé... Már az orvosi vizsgálatokon átesett. Kíváncsi vagyok hogy fog neki menni a gólgyártás a pl-ben.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html
Azért csak sikerül neki az egyik leggyengébb, legszürkébb csapatba igazolnia...
Háááttt... a Boro azért talán nem rossz választás. Szürkék? Talán. De hogy leggyengébb, azt azért nem - évek óta stabil középcsapat, akik ezt annak köszönhetik, hogy a nagyokat egy-egy meccsre simán befogják. Számomra jóval szimpatikusabb csapat, mint a Blackburn, a Pool vagy a Reading, Tottenham.

Én sokat várok tőle (persze nem ellenünk :) ), véleményem szerint jól fog menni neki. Nyilván itt nem lő 40 gólt, de ha lő 20-at, már kirántotta a Borot a sz@rból.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40131 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Chelseafan írta:Afonso Alves nemsokára a Boróé... Már az orvosi vizsgálatokon átesett. Kíváncsi vagyok hogy fog neki menni a gólgyártás a pl-ben.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html
Azért csak sikerül neki az egyik leggyengébb, legszürkébb csapatba igazolnia...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#40132 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Afonso Alves nemsokára a Boróé... Már az orvosi vizsgálatokon átesett. Kíváncsi vagyok hogy fog neki menni a gólgyártás a pl-ben.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#40133 Hozzászólás Szerző: emsanya »

owen, smith, duff...ebből max. duff értékelhető, a többi nulla...az owen 2-szer ért labdához, és 8-szor volt lesen...már ki tudja, mikor rúgott utoljára gólt, a smith meg inkább csak rúgdosódik, meg dumál...nagyon gyenge csapat a newcastle

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#40134 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Énis többet vártam,de azért sejteni lehetett,hogy az Arsa nyerni fog.Mondjuk azt nem gondoltam,hogy ilyen simán. :roll:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40135 Hozzászólás Szerző: twopac »

Arsenal-castle 3-0!Ennél azér többet vártam owen smith duff támadó sortól!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier League

#40136 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ailton írta:viszont a Pompyba ott lesz Baros, s ha visszatér Kanu, meg ott van Benjani, jött Diarra is, ütős egy csapat lesz
Kicsit sok lesz ott is a csatár!Benjani,Kanu,Utaka,Nugent meg még Baros háát :)
Chelsea FOREVER!!!

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40137 Hozzászólás Szerző: Ailton »

viszont a Pompyba ott lesz Baros, s ha visszatér Kanu, meg ott van Benjani, jött Diarra is, ütős egy csapat lesz

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40138 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Egyébként szerintem szerdán, ha nyerünk se tudunk hozni a két nagy riválison.Az Arsenal a Newcastle-t otthon verni fogja, míg a MU a tartalékos Portsmouth-al otthon eltud bánni.

Viszont jövő hétvégén, ha hozzuk a Portsmouth elleni meccset akkor akár az Arsenalon meg a MU-n is hozhatunk, mert Tottenham - Manchester United, Manchester City - Arsenal ez nekik nem lesz könnyű.

Ezek csak gondolatok és remények.... :)
COME ON CHELSEA!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40139 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Szerintem a Portsmouth és a Liverpool elleni meccseket is lehet hozni, sőt hozni kell, ha harcban szeretnénk maradni a bajnoki trófeáért!
A Liverpoolnak egyébként mostanság elég gyengén megy és még otthon is fogunk játszani.
A Portsmouth elleni meccsen is ki lehet csikarni egy minimális győzelmet.
COME ON CHELSEA!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier Liga

#40140 Hozzászólás Szerző: emsanya »

8Lampard8 írta:
emsanya írta:Sztem most majd egy könnyebben hoztható, a reading elleni hazai meccs jön, de aztán dől majd el sztem, hogy a chelsea versenyben marad-e a bajnokságban vagy nem...
Portsmouth elleni idegenbeli meccs, ami nem lesz könnyű, főleg az afrikai játékosok és sérültek nélkül, aztán jön a liverpool elleni ranagdó, amin nagyon valószínű, hogy még nem lesznek Drogbáék...

Úgy hogy sztem ezen a 3 meccsen sok múlik...
Ha jól tudom akkor a Portsmouthnak több játékosa ment el afrika kupára,mint nekünk..Szerintem azt a meccset is hozzuk.

Igen tőlük is elmentek afrika kupások, de azok Nigériaiak( Utaka, Kanu), és elég szarul állnak a csoportban, valszínű tovább se jutnak...sztem addigra visszatérnek, talán asszem Muntari aki Ghánai, na ő tuti nem lesz a Pompey-ban...

Válasz küldése