Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40021 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Igen, én is szélső posztra gondoltam, mert nem valószínű hogy átállunk 4-4-2re.
Amúgy bocs, csak reagáltam arra amit írtál. A hiányzók közül most én Mikelt és Essient tenném be, Makelele és SWP helyett, és Kalou Malouda helyett(persze most Anelkát ne nézzük hogy épp hol van).
Makelele-t lehet hiba kivenni, ezt jobban át kell gondolni.
Persze ez az egész csak elmélet, majd akkor lesz realitás amikor vége lesz az Afrika Kupának.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40022 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsoca87 írta:Én úgy látom, hogy Kdako által felsorolt játékosok közül egyedül Drogba visszatérése viszi előrébb a csapatot, Terry-t és Lampard-ot már kitárgyaltuk, vannak most náluk jobbak is a posztjaikon, Shevától meg nem tudom vár-e még valaki csodát. Kreatív, gólerős szélső kell ide, más nem.
Kiváncsi leszek, h Anelka padozik-e majd ha Drogba visszajön, vagy vhogy berakják a kezdőbe... Erre nagyon kiváncsi vagyok.
Írhattam volna mindenkit, aki most hiányzik, Essient, Kalout, Mikelt is.

Sevától meg nem csodát várok, csak azt, hogy hozza amit tud. Pl. tegnap ha ő áll be Pizarro helyett biztos, hogy összehozott volna pár veszélyes helyzetet.

Anelka-Drogba játszhat együtt, kimarad Malouda, és valaki többet fog védekezni a kp-n. Mondjuk Mikel vagy Essien. Anelka úgyis jól indul a szélről.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40023 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én úgy látom, hogy Kdako által felsorolt játékosok közül egyedül Drogba visszatérése viszi előrébb a csapatot, Terry-t és Lampard-ot már kitárgyaltuk, vannak most náluk jobbak is a posztjaikon, Shevától meg nem tudom vár-e még valaki csodát. Kreatív, gólerős szélső kell ide, más nem.
Kiváncsi leszek, h Anelka padozik-e majd ha Drogba visszajön, vagy vhogy berakják a kezdőbe... Erre nagyon kiváncsi vagyok.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40024 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csabo írta:Amugy nem véletlenül tettem fel magamnak meccsközben az a kérdést:
" A MU-nak van egy Ronaldoja.Nekünk ki van?"
Sajnos a választ már selytettem: "Senki".

Egyszerűen nincs akibe azt lehet látni, hogy gólt fog most szerezni.
Joe Cole nagyon jó, de még kellene egy szélső mondjuk a Quaresma na benne látnám.
Mint írtam már többször, az idei Chelsea egyik erénye, hogy nem tudod, éppen ki lesz, aki gólt lő, aki vezér lesz, aki kiválót nyújt, aki ezzel megmenti a csapatot. Ha csak 1-2 ember van ilyen, akkor szenvedve is, de nyerhetünk, ha több, akkor jobb játékkal, de ilyenkor is elég egy hiba, és bukik minden. Ez az erény mellett óriási hátrány is, mert kiegyensúlyozatlanságot eredményez. Arra gondolok, hogy például SWP az elmúlt egy hónapban lőtt győztes gólt is, mert játszott szürkébben is. Joey szerzett három fontos, győztes gólt, de volt, hogy eltűnt. Stb.

A bajnoki cím meglehet, bár már november óta arra várunk, hogy az Arse kipukkadjon, de eddig nem történt meg. Kiváncsi leszek, hogy mennyit dob majd rajtunk, ha Terry, Lamps, Drogba, Seva visszatér.
Nekünk a három hazai rangadó mellett még ugyanolyan fontos, hogy mit érünk el a középcsapatok ellen, mert szinte mindegyikhez idegenbe megyünk (Everton, tottenham, man city, west ham). És a pompey meccsből kiindulva egyik sem lesz egyszerű...

Ja, és Quaresma, akit itt sokan messiásként várnak. Nos, nekem nem hiányzik, ugyanolyan lenne, mint Malouda. Nem ő kell ide.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kdako 2008. február 3., vasárnap 13:13-kor.
GO BLUES!

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

Re: Premier League

#40025 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Csabo írta:Én is úgy érzem, hogy még meglehet a bajnoki cím! Egyszerűen nem hiszem, hogy az Arsenal kibirja szezon végéig csúcsformában. A MU-nak is lessz még pár kemény meccse.

Amugy nem véletlenül tettem fel magamnak meccsközben az a kérdést:
" A MU-nak van egy Ronaldoja.Nekünk ki van?"
Sajnos a választ már selytettem: "Senki".

Egyszerűen nincs akibe azt lehet látni, hogy gólt fog most szerezni.
Joe Cole nagyon jó, de még kellene egy szélső mondjuk a Quaresma na benne látnám.

Ha mi (Chelsea fanok) azt gondoljuk, hogy meglehet a bajnoki cím, akkor mit gondolnak az MU meg Arsenal fanok :?: :?: :lol:
Én már egy ideje úgy látom ( a Grand Slam vasárnap óta ), hogy hiába voltunk mi ott a nyakukon, nemvagyunk idén olyan erős csapat, hogy bajnokságot tudjunk nyerni...
Ez köszönhető a sérülésenek ( az Afrika kupának azért nem mert, nem most dőlt el a MI RÉSZÜNKRŐL a bajnokság ). De most sokkal sokkal sokkal jobban szeretem a csapatot mint valaha, mert BÜSZKE vagyok rájuk. Büszke vagyok, hogy Chelseas vagyok. Egy olyan csapattal ami szinte minden meccsen változik olyan teljesítményt hozunk elő, hogy 9 győzelem sorozatban ?? Halloood :oops: :D . Annyira akarnak a fiúk, ez annyira jó. Hiába mondja a sok kretén, hogy " jajj hadjuk már sérülés, afrika kupa nemkell erre fogni mindent ". Nemérdekel :lol: Arsenalban ien sérüléshullám lenne most az UEFA kupás helyeken küzdene vhol... MU nembiztos sztem ott SAF rendbevágná őket

Quaresma meg olyan, hogy azt veszi mindenki, hogyha átjönne akkor úgy játszana mint Portóban. Na ez az ami neccessé tenné az ő leigazolását. HA úgy játszana, akkor igen...
Deee én Quaresmát nemtartom olyan játékosnak mint Ronaldot, hogy meccseket tud eldönteni. Asszem legutóbb a Pool ellen láttam a BL-be, de nemvolt jó.
http://youtube.com/watch?v=QC8yi8lrFJA
Itt egy vidi 07/08-as Quaresma VS Ronaldo
Összehasonlítás... döntsd el amit ellehet ez alapján Csabo

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40026 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Szerintem csak akkor van esélyünk a bajnoki címre ha megverjük az Arsenal Manchester Liverpool triót hazai pályán!És nem lesz ennyi sérült!!! :(

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40027 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Csabo írta:Én is úgy érzem, hogy még meglehet a bajnoki cím! Egyszerűen nem hiszem, hogy az Arsenal kibirja szezon végéig csúcsformában. A MU-nak is lessz még pár kemény meccse.

Amugy nem véletlenül tettem fel magamnak meccsközben az a kérdést:
" A MU-nak van egy Ronaldoja.Nekünk ki van?"
Sajnos a választ már selytettem: "Senki".

Egyszerűen nincs akibe azt lehet látni, hogy gólt fog most szerezni.
Joe Cole nagyon jó, de még kellene egy szélső mondjuk a Quaresma na benne látnám.
igen, amikor volt az átig időszak az emberek nagy része a szélső posztban látta a gyenge játék okát.
elég csak megnézni hogy a többi 2-2 posztra hány játékosunk van: pl KK 6, csatár 6, belső védő 5
erre szélső posztra van 3, és Kalou helyébe qrva dühös lennék, hogy csatár létére szélső posztra kényszerül, erre vesznek a nyakára egy csatárt...., bár remélhetőleg nem KAlou issza meg a levét Anelka érkezésének hanem pizza és seva

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40028 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta: Meg az oké, hogy vannak jó helyetteseik a hiányzóknak, azért 8 ember, az 8 ember...azért megnézném a MU mire menne, ha hiányozna tőlük(próbálom a posztokon vagy játék minőségben a chelsea-hez igazítani 8) ) : Ferdinand(Terry), Carrick(Lampard), C. Ronaldo(Drogba), Hargraves (Essien), Scholes(Mikel), Nani v. Giggs(Kalou), Saha(Shevcsenko)...tudom ez csak "ha", de érdekes lenne...
ezzel egyet értek :)

andyslacker írta: Anelka eddig szerintem iszonyatosan jó, csatár létére a mezőnymunkája szerintem kimagasló és elképesztő, ahogy meg tudja tartani és játszani a labdákat...Érzi a kaput és nem látszik egyáltalán rajta, hogy alig néhány meccs óta van csak nálunk...Örülök Ballack formajavulásának is, ég és föld tavalyhoz képest. Maradjon is így.
meg az Anelkas résszel is :), Anelka összehasonlithatatlan a többi csatárunkkal, Drogbat kivéve...

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40029 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Én is úgy érzem, hogy még meglehet a bajnoki cím! Egyszerűen nem hiszem, hogy az Arsenal kibirja szezon végéig csúcsformában. A MU-nak is lessz még pár kemény meccse.

Amugy nem véletlenül tettem fel magamnak meccsközben az a kérdést:
" A MU-nak van egy Ronaldoja.Nekünk ki van?"
Sajnos a választ már selytettem: "Senki".

Egyszerűen nincs akibe azt lehet látni, hogy gólt fog most szerezni.
Joe Cole nagyon jó, de még kellene egy szélső mondjuk a Quaresma na benne látnám.
COME ON CHELSEA!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Premier League

#40030 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Nekem személy szerint a játékfelfogással semmi gondom nem volt tegnap, a helyzetkihasználásunk viszont fel kell, hogy javuljon...Végre láttam néhány távoli lövést, vagy legalábbis kísérletet, mégha elég ezek veszélytelenek is voltak most.
Szerintem az elmúlt pár meccsen már sokkal markánsabb a felfogásbeli különbség, mint mondjuk december környékén, amikor rendesen dadogtak a támadásaink. Amiben a manure és az arse jobb per pillanat, az annyi, hogy ők percek leforgása alatt tudják demoralizálni az ellenfeleket. Rúgnak egy gólt és rögtön utána nagyon megnyomják a tempót és berámolnak még egyet...Mi sajnos még hajlamosak vagyunk visszavenni a tempóból a vezetés megszerzése után, mégha nem is annyira drasztikusan, mint tavaly.

Van még tizenvalahány meccs hátra kupával, BL-lel megspékelve a riválisoknak is, úgyhogy nem lehetetlen, én még hiszek a csodákban.

Anelka eddig szerintem iszonyatosan jó, csatár létére a mezőnymunkája szerintem kimagasló és elképesztő, ahogy meg tudja tartani és játszani a labdákat...Érzi a kaput és nem látszik egyáltalán rajta, hogy alig néhány meccs óta van csak nálunk...Örülök Ballack formajavulásának is, ég és föld tavalyhoz képest. Maradjon is így.

Keep the faith.
Birth, CHELSEA, Death

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#40031 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Azért Lampy többet ér, mint Carrick.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#40032 Hozzászólás Szerző: emsanya »

bilhacica írta:
emsanya írta:Én úgy érzem, azért Ballack mostanság nagyon jó formában van, azért hoz pár gólt, mint a héten a reading ellen, győztes találat, de volt még pár értékes gólja. Nekem inkjább Malouda játéka nem tetszik, egyre gyengébb, pedig sztem többet tud ennél...de igazából nincs más, úgy hogy játszania kell...

Bejött az amire számítottam, ahogy írtam is korábban, hogy ez a Pompey elleni, meg a Pool elleni rangadón sok minden múlik, de mindegy, sztem hatalmas bravúr ez az x is, meg az elmúlt 10 meccs...az hogy megint volt 8 hiányzó (Carvahlo, Sheva, Lampard, Terry, Kalou, Drogba, Essien, Mikel), ahoz képest ez nagy eredmény...én nagyon örülök ennek a döntetlenek is, mert ennyi hiányzót semmelyik csapat sem bír el, ez már csoda kategória...
én is örülök az eredménynek de nem értek egyet a csoda kategoirával...
csak nézd meg a hiányzokat. Ballack jobb most mint Lamps, Alex jobb mint Terry most (csak az aktuális formára gondolok mielőtt valaki leszurna) Makelele azért nem rossz potlása se Essiennek se Mikelnek ;) Seva no comment... jo ha nicns a pályán... Kalou megy egy technikás játékos, amiből papiron ma volt 3 is a pályán, az már más kérdés hogy ebből 1 qrva jol másik kettő értékelhetetlenül játszott

Igen azért van megfelelő pótlás, de hihetetlen már, hogy mindig más összállításban kell játszani...na meg az zavar igazán, ha Grant váltani akar, és fel akarja pörgetni a játékot valami jó cserével nem tudja, mert a kispad már nagyon gyenge...nem tudot bevinni ma sem senkit, Pizarro-val próbálkozott, hátha lendít, de arról inkább ne beszéljünk...

Meg az oké, hogy vannak jó helyetteseik a hiányzóknak, azért 8 ember, az 8 ember...azért megnézném a MU mire menne, ha hiányozna tőlük(próbálom a posztokon vagy játék minőségben a chelsea-hez igazítani 8) ) : Ferdinand(Terry), Carrick(Lampard), C. Ronaldo(Drogba), Hargraves (Essien), Scholes(Mikel), Nani v. Giggs(Kalou), Saha(Shevcsenko)...tudom ez csak "ha", de érdekes lenne...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40033 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta:Én úgy érzem, azért Ballack mostanság nagyon jó formában van, azért hoz pár gólt, mint a héten a reading ellen, győztes találat, de volt még pár értékes gólja. Nekem inkjább Malouda játéka nem tetszik, egyre gyengébb, pedig sztem többet tud ennél...de igazából nincs más, úgy hogy játszania kell...

Bejött az amire számítottam, ahogy írtam is korábban, hogy ez a Pompey elleni, meg a Pool elleni rangadón sok minden múlik, de mindegy, sztem hatalmas bravúr ez az x is, meg az elmúlt 10 meccs...az hogy megint volt 8 hiányzó (Carvahlo, Sheva, Lampard, Terry, Kalou, Drogba, Essien, Mikel), ahoz képest ez nagy eredmény...én nagyon örülök ennek a döntetlenek is, mert ennyi hiányzót semmelyik csapat sem bír el, ez már csoda kategória...
én is örülök az eredménynek de nem értek egyet a csoda kategoirával...
csak nézd meg a hiányzokat. Ballack jobb most mint Lamps, Alex jobb mint Terry most (csak az aktuális formára gondolok mielőtt valaki leszurna) Makelele azért nem rossz potlása se Essiennek se Mikelnek ;) Seva no comment... jo ha nicns a pályán... Kalou megy egy technikás játékos, amiből papiron ma volt 3 is a pályán, az már más kérdés hogy ebből 1 qrva jol másik kettő értékelhetetlenül játszott

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40034 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Csabo írta: Hihetetlen, hogy nincs nekünk egy igazi vérbeli kalsszisunk aki az uccsó percben is eldönt egy mérkőzést.
ezzel egyetértek.
épp azt fejtegettem egy kék társamnak ma msnen hogy ha ma nem szerez golt a C roni akkor majd tevez, ha ő sem akkor majd rooney ha ő sem akkor majd stb...
nah és ez nálunk nincs, nekünk most hogy nincs itt Drogba Anelka aki potenciális gol vágonak számit és ennyi.
de ennyi... maloudatol és swptől annyit várok el hogy ne logjanak ki.. nem hogy majd megmentők meg hogy akkora egyéniségek mint Ronaldo pl... Joey sajna nem szerez sok golt, mondjuk rá nem lehetett ma se egy szavunk se. Ő az egyetlen szélsőnk aki ugy megüti a sztár kategoriát...
Pizza beállitás nem volt más mint faszság :D bárkit előre lehet küldeni enyni erővel. hihetetlen mennyire körülményes és lassu azaz ember...
nu mind1, ha Didi elmegy vagy csinálunk valamit a kerettel vagy nem tom jövöre hogy lesz gollövés.
mondjuk rossz érzés ezt irni, de szánalmas hogy mennyire Drogba függök vagyunk. nincs más ilyen csapat a világon akinek a gol lövése egy csatáron mulana, rosszul fogalmaztam, nincs másik ilyen klasszis csapat a világon.... mintha valami uefa kupás team lennénk egy sztárral akire épül az egész taktika...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#40035 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én úgy érzem, azért Ballack mostanság nagyon jó formában van, azért hoz pár gólt, mint a héten a reading ellen, győztes találat, de volt még pár értékes gólja. Nekem inkjább Malouda játéka nem tetszik, egyre gyengébb, pedig sztem többet tud ennél...de igazából nincs más, úgy hogy játszania kell...

Bejött az amire számítottam, ahogy írtam is korábban, hogy ez a Pompey elleni, meg a Pool elleni rangadón sok minden múlik, de mindegy, sztem hatalmas bravúr ez az x is, meg az elmúlt 10 meccs...az hogy megint volt 8 hiányzó (Carvahlo, Sheva, Lampard, Terry, Kalou, Drogba, Essien, Mikel), ahoz képest ez nagy eredmény...én nagyon örülök ennek a döntetlenek is, mert ennyi hiányzót semmelyik csapat sem bír el, ez már csoda kategória...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#40036 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

bilhacica írta:hihi
Tibi csalodtam benned :D "e miatt sose lesz igazán klasszis hosszútávon !"
szivatsz??? hosszutávon??
ma is egy 0 volt, akárhányszor hozzákerült a labda már jöhetett is a pompey
lada kezelés 0, értelmes beadás és kapura lövés 0. ja nem ! volt 1 kapura lövése de az is azért lett pontos mert a lassitás mutatta hogy akkor át csuszott hogy véletlenül jol találta el a labdát. az az ember egy káosz szülötte, ősvesztes!


Csabo, te meg mintha 2 éve láttál volna utoljára Chelsea meccset. Lamps képtelen már honapok ota ilyen játékra mint ma Ballack, ami hozzáteszem azért nem volt egy nagy szám, csak a csapat többi tagjához képest volt nagyon jo. Nálam MOTM
na igen ezzel a klasszis szóval kicsit túlspiráztam a dolgot :shock: 'jó teljesitmény' lett volna a helyes kifejezés :shock: egyébként az swp fanoknak is be kell látnia,hogy ez a csávó ijesztöen képzetlen !! olyan hiányosságai vannak(persze erényei is) amit már a utcalány életbe nem fognak helyrehozni ! úgy vezet labdát,hogy minden mozdulatába benne van 1 nyílt bokatörés :cry: elismerem néha nagyon hasznos,sokat fejlödött,fontos gólokat szerzett,de nagyon ügyetlen !!!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40037 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Ne haragudjatok, de nem tom Ballackot mért magaztaljátok ugy fel. Egyéb nem volt Ballack lő fölé (közben én meg küldtem vagy melegebb égtájakra vagy haza Németországba)!
Hihetelen pocsék meccs volt és a legroszabb az, hogy amikor a Pompey kiegyenlített tudtam nem lesz ebből győzelem.

Hihetetlen, hogy nincs nekünk egy igazi vérbeli kalsszisunk aki az uccsó percben is eldönt egy mérkőzést.

De eccerűen nem láttam a gólt a csapatba, ugyhogy csak csodálkoztam volna, ha gólt lönénk véletlenül.
Pizza beállitása pedig a lehető legrosszabb húzás volt.

Ez van vannak szép napok és rossz napok!

Nekem aztán többet Ballackkal ne gyertek, mert mondom, hogy már régóta nem voltam így kiakadva és a káromkodás se a hobbym, de amit ez művelt hááát... :twisted: :x

pedig amikor Anelka belőtte ugy örültem, hogy a vállamba az idegszál is meghúzódott vagy mi a fene baja lett. :|
COME ON CHELSEA!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40038 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hihi
Tibi csalodtam benned :D "e miatt sose lesz igazán klasszis hosszútávon !"
szivatsz??? hosszutávon??
ma is egy 0 volt, akárhányszor hozzákerült a labda már jöhetett is a pompey
lada kezelés 0, értelmes beadás és kapura lövés 0. ja nem ! volt 1 kapura lövése de az is azért lett pontos mert a lassitás mutatta hogy akkor át csuszott hogy véletlenül jol találta el a labdát. az az ember egy káosz szülötte, ősvesztes!


Csabo, te meg mintha 2 éve láttál volna utoljára Chelsea meccset. Lamps képtelen már honapok ota ilyen játékra mint ma Ballack, ami hozzáteszem azért nem volt egy nagy szám, csak a csapat többi tagjához képest volt nagyon jo. Nálam MOTM

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40039 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Én az eredmények.com-on "néztem" a meccset. Szörnyű... amikor láttam, hogy 1-1-re állunk a MU meg ég a White Harte-on, már azt se bántam volna ha így marad. Legalább a Manchesterre kicsit rájövünk, erre Tevez egyenlít. Ez így a lehető legrosszabb.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#40040 Hozzászólás Szerző: bules »

findex írta:
bules írta:Ez de hihetetlen!!! Pompey a 94. percben egyenlít, erre meg a mu is a 94. percben egyenlít! ilyen nincs, iszonyatosan mérges vaogyk....
hát...! :D ezzel csak az a gond h a pompey kb a 75. percben egyenlített vagy még előbb már nem emlékszem pontosan... :D
Livescore-n voltam fent ott a 90. perc volt már és még 0-1 volt nekünk :shock:
Mostmár látom h 64. percben egyenlített defoe

Válasz küldése