Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9441 Hozzászólás Szerző: Szabi »

putthelime írta:
Amazing24 írta:A Digi Sporton elindult a szokasos PL magazin Banki Dodoval es Salloi pityuval. Ok mindketten tavaly minket vartak bajnoknak. Szerintuk ebben a szezonban nem lesz cimvedes az Arsenal es a City kozott dol el a PL.

Sky Sports egyik ujsagiroja is arra tippelt hogy mi a MUval kuzdunk majd 3. helyert.

Lenezik a csapatot sokan...
Azért én nem ezt a tendenciát vettem észre: http://www.bbc.com/sport/0/football/33764700
Nagyon sokan várnak minket az élre a csendes nyár ellenére is. Bánkiról és Sallóiról pedig sajna nem igazán tudom elhinni, hogy a top7 csapatain kívül igazából bárkivel és bármivel is tisztában vannak.
Szerintem Salec a tegnapi PL-magazinban nagyon korrektül összefoglalta a csapat jelenlegi helyzetét, ilyen játékkal nem lehet címet védeni, és ebben teljesen igaza van. Nyilván ha az a foci visszatér, amit a tavalyi szezon első félévében nyomtunk, akkor nem ezt fogja mondani, de most ha semleges lennék, én is előbb tenném az Arsenalt bajnoknak.
6+8+5+4+1+1+2+1

emazohun
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014. augusztus 23., szombat 20:53
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#9442 Hozzászólás Szerző: emazohun »

Jó kérdés hogy, egy biztos: nem lesz sétagalopp megvédeni a címet. Tavalyi szezonban szinte egyértelmű volt, hogy a Chelsea nyeri meg, de ez az idény más lesz. Nem erősödtünk(de nem is gyöngültünk), a riválisoknál hiányposztokra hoztak igazolásokat(Arsenal-Cech,MU-Schneiderlin) illetve drága pénzért igazoltak klasszist(MC-Sterling). Mindegyik csapatban vannak még hiányosságok: Chelsea:Oscar cseréje, gólerős jobbszélső, egyéb játékosoknak nincsenek megfelelő cseréik(Fabregas, Matic). MU: ha De Gea elmegy, akkor őt minőségben nem pótolja egy Romero,Citynél öregszik a keret, Agüero sérülékeny, Arsenalhoz elkéne még 1 csatár. Nem vagyunk hátrányban, sőt, előnyben vagyunk még, de cselekdni kéne a piacon, mert hosszútávon lemaradhatunk.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#9443 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

ezen a mai meccsen legyunk tul egyenlore mert ez se lesz egyszeru. benne van a pakliba egy x de meg a vereseg is a formankat ismerve.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#9444 Hozzászólás Szerző: bolnud »

putthelime írta:
Amazing24 írta:A Digi Sporton elindult a szokasos PL magazin Banki Dodoval es Salloi pityuval. Ok mindketten tavaly minket vartak bajnoknak. Szerintuk ebben a szezonban nem lesz cimvedes az Arsenal es a City kozott dol el a PL.

Sky Sports egyik ujsagiroja is arra tippelt hogy mi a MUval kuzdunk majd 3. helyert.

Lenezik a csapatot sokan...
Azért én nem ezt a tendenciát vettem észre: http://www.bbc.com/sport/0/football/33764700
Nagyon sokan várnak minket az élre a csendes nyár ellenére is. Bánkiról és Sallóiról pedig sajna nem igazán tudom elhinni, hogy a top7 csapatain kívül igazából bárkivel és bármivel is tisztában vannak.
Egyébként pont emiatt lehet izgalmas a következő szezon. Nekünk van egy nagyon jó, összeszokott csapatunk, az Arsenal is nagyon jó csapattá kovácsolódott össze, bár az előző évek alapján lehet, hogy megint kevesek lesznek a bajnokság végére, aztán ott van még a United, ahol, ha van Gaal jól be tudja építeni az igazolásokat, akkor ők is esélyesek lehetnek a végső győzelemre. A Cityt nem említettem, mert szerintem Pellegrini kevés ahhoz, hogy hosszútávon felvegye a versenyt az említett három csapattal.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#9445 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Amazing24 írta:A Digi Sporton elindult a szokasos PL magazin Banki Dodoval es Salloi pityuval. Ok mindketten tavaly minket vartak bajnoknak. Szerintuk ebben a szezonban nem lesz cimvedes az Arsenal es a City kozott dol el a PL.

Sky Sports egyik ujsagiroja is arra tippelt hogy mi a MUval kuzdunk majd 3. helyert.

Lenezik a csapatot sokan...
Azért én nem ezt a tendenciát vettem észre: http://www.bbc.com/sport/0/football/33764700
Nagyon sokan várnak minket az élre a csendes nyár ellenére is. Bánkiról és Sallóiról pedig sajna nem igazán tudom elhinni, hogy a top7 csapatain kívül igazából bárkivel és bármivel is tisztában vannak.
They do now.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#9446 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Sajnos szerintem sem leszünk bajnokok. Rövid a keret, nincs igazi tízesünk és nincs gólveszélyes játékosunk Hazardon és Costán kívül. Sőt, azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy Costa az elmúlt fél évben folyamatosan sérülésekkel küzködik. 2.-3. helyet tippelek, játékunkat illetően pedig antifoci és bunker minden mennyiségben.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#9447 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Digi Sporton elindult a szokasos PL magazin Banki Dodoval es Salloi pityuval. Ok mindketten tavaly minket vartak bajnoknak. Szerintuk ebben a szezonban nem lesz cimvedes az Arsenal es a City kozott dol el a PL.

Sky Sports egyik ujsagiroja is arra tippelt hogy mi a MUval kuzdunk majd 3. helyert.

Lenezik a csapatot sokan...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#9448 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »


Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9449 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

https://www.youtube.com/watch?v=zXlijYJID-c
Remélem idén is lesznek hasonlóhoz szerencsénk.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#9450 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez az iras beszaras: http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... way-travel" onclick="window.open(this.href);return false;

Jo ez az egesz beharangozo folyoiratocska, de ezen eddig nagyon sokat rohogtem. Decemberben a japan turistakkal kiakasztott. :lol: :lol: :lol:
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#9451 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kar, hogy csak piros lap kiharcolasara vezettek be. Minden esetre be kellene.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#9452 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

andrewm93 írta:
James Lee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... rt-2430821

Nem tudom olvastátok-e már, erre krva nagy szükség volt. Talán ezzel picit csökkennek a színészi alakítások.
Youngnak akkor ideje átigazolni a Salalala ligába :D
Most hosszabbított XD :D
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#9453 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

James Lee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... rt-2430821

Nem tudom olvastátok-e már, erre krva nagy szükség volt. Talán ezzel picit csökkennek a színészi alakítások.
Youngnak akkor ideje átigazolni a Salalala ligába :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9454 Hozzászólás Szerző: James Lee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... rt-2430821

Nem tudom olvastátok-e már, erre krva nagy szükség volt. Talán ezzel picit csökkennek a színészi alakítások.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#9455 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

http://www.kek-oroszlan.eoldal.hu/cikke ... ni....html" onclick="window.open(this.href);return false;
Premier League-beharangozó írásom. :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9456 Hozzászólás Szerző: Dante »

Érdekes hogy a nemrég BL döntőt játszó Dortmund komolyan tudja venni, de az angol csapatok nem. S'ton tovább döcög, de rajtuk kívül senki se nyújtott értelmes teljesítményt.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9457 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szabi írta:Ez a West Ham is akkora egy bohóc csapat, két hete egy viszonylag erősnek nevezhető kezdővel szórakoztak Máltán a tizenegyesekig (mondjuk nyilván a felkészülést ez valamelyest azért szolgálta erőnlétileg), aztán múlt héten az Astra ellen már az új szerzemények közül is bevetettek párat, vezettek otthon 2 góllal, majd kiállítás és végül 2-2 lett, erre föladják az egészet a PL-rajt miatt, és felküldik a tartalékot 4-5 keretemberrel vegyítve, most a 60. percben 2-1 a románoknak, de még akár tovább is juthatnak így is. Vicc... :D
Gondolom azt gondolták, hogy ha se a tavalyi csapattal nem ment, se azt az új szerzeményekkel kiegészítve, akkor most kimennek a tarcsikkal is, hátha... :D Végülis 1 gólra vannak a hsz-től...
És ma még nem kaptak pirosat! :lol:
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9458 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez a West Ham is akkora egy bohóc csapat, két hete egy viszonylag erősnek nevezhető kezdővel szórakoztak Máltán a tizenegyesekig (mondjuk nyilván a felkészülést ez valamelyest azért szolgálta erőnlétileg), aztán múlt héten az Astra ellen már az új szerzemények közül is bevetettek párat, vezettek otthon 2 góllal, majd kiállítás és végül 2-2 lett, erre föladják az egészet a PL-rajt miatt, és felküldik a tartalékot 4-5 keretemberrel vegyítve, most a 60. percben 2-1 a románoknak, de még akár tovább is juthatnak így is. Vicc... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#9459 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Amennyire én kivettem az eddigi cikkeiből / tweetjeiből, magyar származású és az USA-ban él valahol. Lehet, hogy határon túli, az eddig nem jött le, de simán benne van. Mindenesetre a WAGNH napi offtopik rovatában anno kiemelte az október 23-at.
They do now.

emazohun
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014. augusztus 23., szombat 20:53
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#9460 Hozzászólás Szerző: emazohun »

Felvidéki magyarnak tűnik, de lehet hogy már Amerikában él.(amerikai ugye az oldal)
Én valamikor rámentem a profiljára, kedvenc csapatok között a DAC és Szlovákia volt, ebből gondolom.

Válasz küldése