Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#9421 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Azért Mounak igaza van abban, hogy jobban kéne védeni Hazardot. A kertitörpének bezzeg a spori kikövezi az utat...

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#9422 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Eredmény ellenére, rohadtul tetszett az akarásunk. Végre!!! Ez hiányzott leginkább az idei év meccseiből. Így City előtt pont jókor jött egy ilyen pörgős meccs.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Premier League

#9423 Hozzászólás Szerző: Fox »

Összetehetjük a kezünket, hogy van egy ilyen cserekapusunk.

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#9424 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Wili beragadt a lestaktikánál, így Gomis egyedül vitte Kurtira, aki lábbal kicsit hozzáért.. Az vitatott hogy a vonalon vagy a tizenhatoson belül történt-e az eset.
Zala0821 írta:Lemaradtam a második félidőről eddig és csak most kapcsolódtam be vki eltudná mondani, h mi miatt lett piros mert látom h Courtois piros és büntető de ez hogy alakult ki, ki hibázott???

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#9425 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Zala0821 írta:Lemaradtam a második félidőről eddig és csak most kapcsolódtam be vki eltudná mondani, h mi miatt lett piros mert látom h Courtois piros és büntető de ez hogy alakult ki, ki hibázott???
Shelvey beívelte a védelem mögé, miközben Willian szotyizgatott és így nem volt lesen Gomis, Courtois meg szabálytalankodott Gomissal a 16-os vonalon, kiállítás büntető. Röviden ennyi.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#9426 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Zala0821 írta:Lemaradtam a második félidőről eddig és csak most kapcsolódtam be vki eltudná mondani, h mi miatt lett piros mert látom h Courtois piros és büntető de ez hogy alakult ki, ki hibázott???
Gomis-t kiugratták, a védelem rendesen kilépett, így Gomis méteres lesen lett volna, ha Willian nem ácsorog a védelmünk mögött méterekkel. Gomis eltolta Courtois mellett, aki a 16-os vonalán felrúgta. Piros+tizi.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Zalán

Re: Premier League

#9427 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Lemaradtam a második félidőről eddig és csak most kapcsolódtam be vki eltudná mondani, h mi miatt lett piros mert látom h Courtois piros és büntető de ez hogy alakult ki, ki hibázott???

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#9428 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Willian, hogy rakjon madár fészket a hajadba....Szépen elbasztad a lestaktikát.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9429 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kiskacsa08 írta:
gerawba írta:Egyszerűen csak most ez a 25 meg 30 millás szappanopera kicsit megdobta a gyerek marketingjét, azt páran azt hitték, hogy valami világklasszisról van szó, aztán a Watford ellen jött a valóság.
És a valóság valahol a kettő között van. Nem világklasszis (még), de igen ígéretes, és a nemzetisége is nagyot dob rajta.
Nem azt mondtam, hogy szar játékos. Jó kis védő lehet belőle, de túl nagy a hype, és közel sem ér 30 millát jelenleg.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#9430 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

gerawba írta:Egyszerűen csak most ez a 25 meg 30 millás szappanopera kicsit megdobta a gyerek marketingjét, azt páran azt hitték, hogy valami világklasszisról van szó, aztán a Watford ellen jött a valóság.
És a valóság valahol a kettő között van. Nem világklasszis (még), de igen ígéretes, és a nemzetisége is nagyot dob rajta.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9431 Hozzászólás Szerző: gerawba »

becus3 írta:
Amazing24 írta:Ez a Stones gyerek nagyon gyengen jatszott. 2 millio...
Lehet, hogy direkt. Mert szívatják.
:D Azért az elég meredek lenne. :D
Egyelőre még ott a tojáshéj a seggén, örül, hogy lassan stabil kezdő lesz az Evertonban, nem mer ő még ilyeneket csinálni. Meg én nem láttam sehol leírva, hogy könyörögne, hogy engedjék el, sőt még csak azt se, hogy szívesen jönne ide.

Egyszerűen csak most ez a 25 meg 30 millás szappanopera kicsit megdobta a gyerek marketingjét, azt páran azt hitték, hogy valami világklasszisról van szó, aztán a Watford ellen jött a valóság.
HAZARD = Messi+Ronaldo

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#9432 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Amazing24 írta:Ez a Stones gyerek nagyon gyengen jatszott. 2 millio...
Lehet, hogy direkt. Mert szívatják.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#9433 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ez a Stones gyerek nagyon gyengen jatszott. 2 millio...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#9434 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Azért ezt a Barkley gyereket is szívesen elnézném Oscar helyett/mellett. Közben a 30millió font feletti Stonest nagyon beültették :) Lehet most kéne küldeni érte egy ajánlatot :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#9435 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

bbeni96 írta:Milyen volt a Mu játéka?

Kalap szar.

Rooney töketlen volt a ziccerben, mákjuk volt Walkerrel, más helyzetük meg nem nagyon volt.

bbeni96
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. január 14., péntek 17:46
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#9436 Hozzászólás Szerző: bbeni96 »

Milyen volt a Mu játéka?

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#9437 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Amazing24 írta:A Digi Sporton elindult a szokasos PL magazin Banki Dodoval es Salloi pityuval. Ok mindketten tavaly minket vartak bajnoknak. Szerintuk ebben a szezonban nem lesz cimvedes az Arsenal es a City kozott dol el a PL.

Sky Sports egyik ujsagiroja is arra tippelt hogy mi a MUval kuzdunk majd 3. helyert.

Lenezik a csapatot sokan...
Szerintem az nem feltétlen lenézés ha valaki olyat mond ami neked nem tetszik és bassza a csőröd.
Még mindig ti vagytok a favorit de az arsenal építkezése valamikor biztos h be fog érni és nyernek majd egy PL-t.A Mu-val még várnék.Az kell h nyögvenyelősen is jöjjenek a győzelmek ahogy régen az öreggel és nektek tavaly.A city szerintem most lecsúszhat a 4.helyre. ezzekkel az igazolásokkal nem erősödtek csak gyengültek.Sterling aki erősítés.Se Jove se Negredo se Dzeko Toure egyre öregebb(aki nagyban hozzájárult a PL győzelmekhez. Aguero sokszor sérült így sose lesz olyan jó mint amilyennek kéne lennie.A védelmük nem élet biztosítás.Mondjuk az nekünk sem.Én azt mondom h a chelsea arsenal manutd fog harcolni a dobogóért és a city csúszik a 4. helyre.A többi csapat helyezése nem érdekel.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#9438 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Hawaii írta:
almos írta:Vegre elkezdodott! Am nem ertem LVG-t, Depay szelso erre tizesben jatszik,Mata iranyito erre szelsot jatszik... Na mindegy az o bajuk. Mondjuk eddig eleg jol mukodik ez az MU.
Depay támadó középpályás és szélső is egyben, tehát mind2 pozícióban megállja a helyét. Mata meg világéletében szélső volt, szinte csak nálunk játszott irányítót.
Javítsatok ki ha rosszul tudom de Mata (nálatok) amikor bekerült középre jobb volt mint szélen. BL-t is nyertetek.Nyilván nem csak neki köszönhetően de akkor volt a legjobb.
Depayra én is szélsőként számítottam de ezek szerint LVG neki akar nagy teret hagyni és nem Matanak.Pedig a Januzaj Depay szélek villámgyorsak lehetnének ha Mata Herrera és Schweinsteiger osztogatja a zsugát.És akkor Carrickről és Schneiderlinről nem is esett szó.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#9439 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

almos írta:Vegre elkezdodott! Am nem ertem LVG-t, Depay szelso erre tizesben jatszik,Mata iranyito erre szelsot jatszik... Na mindegy az o bajuk. Mondjuk eddig eleg jol mukodik ez az MU.
Depay támadó középpályás és szélső is egyben, tehát mind2 pozícióban megállja a helyét. Mata meg világéletében szélső volt, szinte csak nálunk játszott irányítót.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#9440 Hozzászólás Szerző: almos »

Vegre elkezdodott! Am nem ertem LVG-t, Depay szelso erre tizesben jatszik,Mata iranyito erre szelsot jatszik... Na mindegy az o bajuk. Mondjuk eddig eleg jol mukodik ez az MU.
LAMPARD#8

Válasz küldése