Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#241 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta: 2023. november 13., hétfő 0:22 Guardiola: "You control the middle, so you control the game. But they have these guys Gallagher, Caicedo, Enzo, Cole, and Sterling come inside again.

They are a really good team so there's no doubt. Liverpool couldn't win. They were much much better than Arsenal and in the end, Arsenal drew. So you know, it's Chelsea, they won't go away."


Na mar velunk takarozik, nehez ellenunk :D. Meg kiemelte a kozeppalyat.
Mondjuk ebben igaza van, ha egymasnak nem is hiszunk, azert az o szakertelmet nem lehet megkerdojelezni.

Ha a kis csapatok ellen sikerulne kitalalni valamit amivel fel lehet torni a vedelmuket, nem lehetne lehetetlen a BL helyek egyike. Az latszik, hogy BL szintu csapatok ellen legalabb egy szinten vagy jobbak is vagyunk, a baj ott kezdodik amikor felallt vedelem ellen kell jatszani.

Mindig tisztelettel beszel a klubrol, ha egyszer megunja a Cityt jo lenne ha ide jonne. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#242 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Guardiola: "You control the middle, so you control the game. But they have these guys Gallagher, Caicedo, Enzo, Cole, and Sterling come inside again.

They are a really good team so there's no doubt. Liverpool couldn't win. They were much much better than Arsenal and in the end, Arsenal drew. So you know, it's Chelsea, they won't go away."


Na mar velunk takarozik, nehez ellenunk :D. Meg kiemelte a kozeppalyat.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#243 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Emery közben már 2 pontra az első helytől, sokan nem akarták őt itt, most milyen véleményen vannak?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#244 Hozzászólás Szerző: broduer »

https://www.youtube.com/watch?v=pupw_CcovMU

Akinek van ideje és kedve hallgassa meg, az egész műsor a Sp*rs elleni meccsünkről szól. (20:22-től kezdődik a lényeg)

De 1:13:00-tól ajánlom azoknak, akik felrótták azt, hogy miért nem lehet örülni egy ilyen győzelemnek, és miért mindig csak a rosszat kell látni...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#245 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2023. november 11., szombat 20:48 El is indult a Sp*rs szezonja, vereség a Molineux-ban.
Milyen érdekes ha 4-5 kezdő embered kiesik nem megy úgy nahát de furcsa...

Januárra szépen vissza is zuhannak, nálunk volt, hogy egyszerre több mint 10 sérült/eltiltott is volt.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#246 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Pityee írta: 2023. november 11., szombat 21:09
kecske01 írta: 2023. november 11., szombat 21:02
Dante írta: 2023. november 11., szombat 20:48 El is indult a Sp*rs szezonja, vereség a Molineux-ban.
Tehenek nyertek viszont. Vicces, hogy ilyen játékkal előttünk lehetnek és holnap sem fog a pontszám különbség valószínű csökkenni.
Ilyen játékkal konkrétan 3 pontra vannak a BL helytől :D
Én drukkoltam nekik, hogy nyerjenek ma, húzza ki Ten Hag míg játszunk velük, simán van esélyünk ellenük.

Amúgy a Newcastle-nél is van most 9-10 sérül, nem is olyan pengék így. A City-t is megviselné, ha annyi sérültje lenne tartósan, mint nekünk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#247 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. november 11., szombat 21:02
Dante írta: 2023. november 11., szombat 20:48 El is indult a Sp*rs szezonja, vereség a Molineux-ban.
Tehenek nyertek viszont. Vicces, hogy ilyen játékkal előttünk lehetnek és holnap sem fog a pontszám különbség valószínű csökkenni.
Ilyen játékkal konkrétan 3 pontra vannak a BL helytől :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#248 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2023. november 11., szombat 20:48 El is indult a Sp*rs szezonja, vereség a Molineux-ban.
Tehenek nyertek viszont. Vicces, hogy ilyen játékkal előttünk lehetnek és holnap sem fog a pontszám különbség valószínű csökkenni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#249 Hozzászólás Szerző: Dante »

El is indult a Sp*rs szezonja, vereség a Molineux-ban.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#250 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. november 10., péntek 16:55 Ange Postecoglou on Tottenham injury list.

🇳🇱 “Van de Ven will be out for couple of months, looking to the New Year”.

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 “Maddison, it’s a lot worse than we thought. Probably into the New Year”.

🇧🇷 “Richarlison should be out for a month”.

Na innen indul a Sp*rs szezon csak igazán
Erre mondják, egyszerr hopp maskor kopp.
Eddig mi szivtunk a rengeteg sérültel, most masokon a sor, nem kárörvendés ennek örülni, hanem a helyére kerülnek a dolgok. Remélem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#251 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ange Postecoglou on Tottenham injury list.

🇳🇱 “Van de Ven will be out for couple of months, looking to the New Year”.

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 “Maddison, it’s a lot worse than we thought. Probably into the New Year”.

🇧🇷 “Richarlison should be out for a month”.

Na innen indul a Sp*rs szezon csak igazán

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#252 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Izland írta: 2023. november 7., kedd 13:18 City ellen Taylor lesz a bíró.
Ha lett volna valakiben minimális kétség, hogy nem a city nyer, az FA intézkedett, hogy ne maradjon kételyek között.
Jó, hogy most fokozták le champóba. Pedig elvileg ott is alakított hétvégén.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Premier League

#253 Hozzászólás Szerző: Izland »

City ellen Taylor lesz a bíró.
Ha lett volna valakiben minimális kétség, hogy nem a city nyer, az FA intézkedett, hogy ne maradjon kételyek között.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#254 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Pityee írta: 2023. november 7., kedd 0:20
frankieboy08 írta: 2023. november 7., kedd 0:15
Pityee írta: 2023. november 6., hétfő 0:13
Öreg én nem szoktam pénzben fogadni, nincsenek szerencsére ilyen vágyaim, de amennyiben benned túlteng a sportfogadási szenvedély, arra is megvannak a megfelelő sportfogadási oldalak, ott is egész nyugodtan eljátszhatod a pénzedet. Majd holnap első lépésként lehet bizonyítani a “mondandóm” ellenkezőjét a spuri ellen, mondjuk el lehetne venni a veretlenségüket. Dobd rá pénzt, házat, asszonyt, kocsit, macskát vendégre, szép kis pénzt hozhat, ha ennyire bizakodó vagy.
Na holnap már be se megyek melóba. A macskákkal még csak csak el leszek, de a 3 asszonnyal nem tudom mit fogok kezdeni, lehet kettőt kiadok bérletbe, érdekel egy baráti áron?
Három? Hét elejen volt az majdnem 4es szorzó is. Nem hallgattál rám látod 8)
Szerénység, alázat elvtársak, szerénység, alázat :wink:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#255 Hozzászólás Szerző: Pityee »

frankieboy08 írta: 2023. november 7., kedd 0:15
Pityee írta: 2023. november 6., hétfő 0:13
Öreg én nem szoktam pénzben fogadni, nincsenek szerencsére ilyen vágyaim, de amennyiben benned túlteng a sportfogadási szenvedély, arra is megvannak a megfelelő sportfogadási oldalak, ott is egész nyugodtan eljátszhatod a pénzedet. Majd holnap első lépésként lehet bizonyítani a “mondandóm” ellenkezőjét a spuri ellen, mondjuk el lehetne venni a veretlenségüket. Dobd rá pénzt, házat, asszonyt, kocsit, macskát vendégre, szép kis pénzt hozhat, ha ennyire bizakodó vagy.
Na holnap már be se megyek melóba. A macskákkal még csak csak el leszek, de a 3 asszonnyal nem tudom mit fogok kezdeni, lehet kettőt kiadok bérletbe, érdekel egy baráti áron?
Három? Hét elejen volt az majdnem 4es szorzó is. Nem hallgattál rám látod 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#256 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Pityee írta: 2023. november 6., hétfő 0:13
Öreg én nem szoktam pénzben fogadni, nincsenek szerencsére ilyen vágyaim, de amennyiben benned túlteng a sportfogadási szenvedély, arra is megvannak a megfelelő sportfogadási oldalak, ott is egész nyugodtan eljátszhatod a pénzedet. Majd holnap első lépésként lehet bizonyítani a “mondandóm” ellenkezőjét a spuri ellen, mondjuk el lehetne venni a veretlenségüket. Dobd rá pénzt, házat, asszonyt, kocsit, macskát vendégre, szép kis pénzt hozhat, ha ennyire bizakodó vagy.
Na holnap már be se megyek melóba. A macskákkal még csak csak el leszek, de a 3 asszonnyal nem tudom mit fogok kezdeni, lehet kettőt kiadok bérletbe, érdekel egy baráti áron?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#257 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sindu írta: 2023. november 6., hétfő 18:45 Ami engem dühít, az az, hogy ha legyőzünk egy Lutont meg egy Fulhamet, egyből az a reakció, h a bajnokság leggyengébb csapatát győztük le.
1. A kettő eleve nem lehet egyszerre igaz,
2. A Lutont is le kell győzni, lásd Pool.

Nem mondom, h el kell élvezni attól, h sikerült behúzni azt a két meccset, de azért beteg reakció annyit reagálni egy győzelemnél, h ők úgyis szarok. Arról nem is beszélve, hogyha az edző rossz döntést hoz ( ami sokszor ugye eleve csak utólag bizonyosodik be) akkor rögtön be kell írni, de a jó döntésekről semmi.
Pl beállít csereként vkit a 60. Percben, és mondjuk pont róla kapunk gólt, vagy hagy ki egy ziccert, az még nem jelenti, h eleve rossz döntés volt beállítani.

Ha fogadást kötök vkivel, hogyha 1 dobókocka 2-6 között esik le, én nyerek, ha 1esnek esik le, te nyersz, és pont vesztek, mert az univerzum úgy kanyarodott, h pont a 18% esélyű esemény jött be, attól még jó döntést hoztam, h belementem a játékba. A játékos is pont szar döntést hozott 30 perc alatt kulcspillanatban, lehet ha fent hagyja a lecseréltet, az még több szar döntést hozzott volna.

A jó edzői döntésekről meg sokszor említés sem esik.
Nem vagyunk rosszak ezért bosszantó ahogy állunk a tabellán. Nagyon sok meccset elbasztunk már.

Sindu
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#258 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Ami engem dühít, az az, hogy ha legyőzünk egy Lutont meg egy Fulhamet, egyből az a reakció, h a bajnokság leggyengébb csapatát győztük le.
1. A kettő eleve nem lehet egyszerre igaz,
2. A Lutont is le kell győzni, lásd Pool.

Nem mondom, h el kell élvezni attól, h sikerült behúzni azt a két meccset, de azért beteg reakció annyit reagálni egy győzelemnél, h ők úgyis szarok. Arról nem is beszélve, hogyha az edző rossz döntést hoz ( ami sokszor ugye eleve csak utólag bizonyosodik be) akkor rögtön be kell írni, de a jó döntésekről semmi.
Pl beállít csereként vkit a 60. Percben, és mondjuk pont róla kapunk gólt, vagy hagy ki egy ziccert, az még nem jelenti, h eleve rossz döntés volt beállítani.

Ha fogadást kötök vkivel, hogyha 1 dobókocka 2-6 között esik le, én nyerek, ha 1esnek esik le, te nyersz, és pont vesztek, mert az univerzum úgy kanyarodott, h pont a 18% esélyű esemény jött be, attól még jó döntést hoztam, h belementem a játékba. A játékos is pont szar döntést hozott 30 perc alatt kulcspillanatban, lehet ha fent hagyja a lecseréltet, az még több szar döntést hozzott volna.

A jó edzői döntésekről meg sokszor említés sem esik.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#259 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jó lenne, ha most már elkezdenének jönni az eredmények a kövi meccseken. Jó lenne az évet úgy zárni, hogy 5 pontra legyen a 4. hely.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#260 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. november 6., hétfő 0:35
broduer írta: 2023. november 6., hétfő 0:21
Pityee írta: 2023. november 6., hétfő 0:13
Öreg én nem szoktam pénzben fogadni, nincsenek szerencsére ilyen vágyaim, de amennyiben benned túlteng a sportfogadási szenvedély, arra is megvannak a megfelelő sportfogadási oldalak, ott is egész nyugodtan eljátszhatod a pénzedet. Majd holnap első lépésként lehet bizonyítani a “mondandóm” ellenkezőjét a spuri ellen, mondjuk el lehetne venni a veretlenségüket. Dobd rá pénzt, házat, asszonyt, kocsit, macskát vendégre, szép kis pénzt hozhat, ha ennyire bizakodó vagy.
Ezzel most inkább magadat égeted le. Ha tènyleg olyan biztos vagy, menj bele, ne hozz fel mindenféle hülye indokot. Ha meg nem, akkor ne írogass feleslegesen szélsőséges hülyeségeket, hogy champoba megyünk, kiesünk ès a többi agyrém.
Miért ne lehetne reális dolgokat irogatni? Jelenleg nagyobb az esélye, hogy pár forduló mulva a kiesőhelyeken tanyázunk, mint a Bl helyek egyikén. Ez nem azt jelenti, hogy ha Champos csapat lennénk, akkor nem szurkolnék nekik. Az a baj, hogy páran elfelejtik, mi jelenleg a realitás. Ezen a fórumon nem csak csillámpónit lehet szarni, hanem kritikát is fogalmazni. Tudom tudom én mindig csak azt fogalmazok meg blabla. Mondjuk meg lehet nézni, hogy ettől a fene nagy optimizmustól, meg hogy lassan semmit se lehet szóvá tenni, még azt sem ha hullladék a csapat, hogy mennyire visszaesett az aktív fórumozók véleménye. Meccsek alatt is már csak néhány komment van, dehát ám legyen, mostantól aki bármi rosszat szeretne megfogalmazni a csapattal szemben az maradjon kussban, csak is pozitív hozzászólások érkezhetnek.

Frankieboy abban nem kell fogadni, hogy ki mikor nem kommentel :D Assszem a mai hozzászólásom előtt, egy hete írtam utoljára bármit is. Nem igazán tépné az ereim ha fél évig sem írnék. Amennyire haldoklik ez a fórum sajnos, meg megy el olyan irányba 1-2 emberke miatt, aki nonstop pozitív kommenteket vár el, lassan úgy is elmegy sok embernek a kedve a kommenteléstől. Tehát lefordítom neked, mivel negatív kritikát nem lehet megfogalmazni a 13.helyen álló fosperem csapatunkkal szemben, mivel néhány emberke olyan habzószájjal támad utána, hogy megnyugodhatsz, inkább le se tojom a fórumot és nem szólalok fel, csak ha épp kedvem tartja.
Félreérted a jelenséget. Ez mindig így volt, ha tartósan nem megy a csapatnak kihal a fórum. Egy darabig károg mindenki, de idővel a többség megunja a károgást és inkább nem írnak semmit.
Nem azért nem írnak, mert itt "nem szabad negatív kritikát megfogalmazni", veled sem ez a gond, inkább az hogy nem írsz mellé semmi pozitívat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése