Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#43461 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem értemmér nyiltakozta murinho hogy örül hogy csak 3 pont a hátrány márt tul vannak a nehéz mecsseken és innetől könnyeb a sorsolásuk,de most ahogy igy elnéztem jön newcastle bár ők nincsenek tul jó formában de jó nevű játékosokból állnak ugy hogy okozhatnak meglepetést csak ne duff,utána everton idegenben hát esse könyű feladat,aztán jönegy rangadó chelsea arsenal hiába botladozik most az arsenal a nagycsapatok ellen általában nyernek de hogyha ezen a 3 mecsen hozzuk a 3 pontokat akkor meglesz szerintem a bajnoki cim mert utána kötelező mecsek jönnek!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43462 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tegnap mivel a Chelsea mérkőzését nem tudtam megtekinteni, hát jobb híjján végignéztem a nagy rivális otthoni teljesítményét. És meg kell mondjam, ismételten elöntött tegnap a düh, egyszerűen nem lehet igaz, hogy a Manure ellen minden csapat ilyen szerencsétlen, és ilyen elbaszott szarul tud játszani. A MU idei sikersorozatának záloga, hogy bármilyen jó formában is van egy csapat, ellenük egyszerűen nem tud játszani semmit. Ez persze mit sem von le a United érdeméből, és persze erősek, meg minden, de a tegnapi is... hát szörnyű. Az első félidő feléig-kétharmadáig az idén - számomra - igen meggyőzően teljesítő Everton igazi ellenfele volt a hazaiaknak. Aztán bekapták a gólt, és kész. Gyakorlatilag mintha emberhátrányban játszottak volna. A falat csapkodtam dühömben. És ugyanez volt a Boltonnal, meg mindenkivel. A Manchester meg a meccseken amolyan tessék-lássék módon megy előre, és rúgja a gólokat. Ezért is olyan jó a gólkülönbségük. Nem tudom, látta e valaki a mérkőzést rajtam kívül, vagy legalább a gólokat, de már csak a gólösszefoglalóból is leszűrhető: még védekezni sem volt kedve az Evertonnak. :roll: Egyszerűen nem értem. Az első húsz perc alapján, ha a végén nyer az Everton, azt mondom, megérdemelték. A meccs egészét tekintve a 3-0 teljesen reális eredmény. Pedig ez a ManU tartalékosnak nevezhető kezdő tizeneggyel lépett pályára. Szerintem reális esélyünk van a harmadik bajnoki címre, de így nagyon nehéz lesz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#43463 Hozzászólás Szerző: Festa »

Az Arsenal nagyon kiegyensúlyozatlan lehet,hogy meg tud verni 4-0ra egy Readinget! idegenben viszont akár a Fulhamtől is ki tud kapni.
A bajnoki címért cska Chelsea és a Mu képes küzdeni idén is.és látva a Ferguson gára formáját ez nem is lesz könnyű.sőt ez kesz a Mourinho éra legnehezebben mesgzerzett bajnoki címe :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43464 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem értek egyet. Az Arsenal-t és Pool-t sose becsüld le. Ott lesznek ők is a top 4-ben!
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43465 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Tegnapi ededmények:
Aston Villa 1:3 Man City
Bolton 0:1 Chelsea
Fulham 2:1 Arsenal
Liverpool 0:0 Portsmouth
Man United 3:0 Everton
Nem láttam egyik meccset se, de azt látatlanban is megmondom, hogy az Arsenal kiszállt a bajnoki címért folytatott harcból. A Liverpool meg.. örülnek, ha év végén 4-ek lesznek. A MU megint nyert. :evil:

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#43466 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

kdako írta:Úgy látom, mégsem játszunk a hétvégén, hanem csak később, hétközben lesz a Newcastle elleni meccs.
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... efault.stm

Ha valaki tudja az okát, írja meg! Geri, lemondhatod a szombati foglalást is :lol: :lol: :!:
Az ok szerintem az, hogy a Newcastle ma játszik az UEFA kupában az Eintracht Frankfurt ellen. Ha jól tudom a meccset dec. 13-ra halasztották! (ez utóbbi nem biztos)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43467 Hozzászólás Szerző: kdako »

Úgy látom, mégsem játszunk a hétvégén, hanem csak később, hétközben lesz a Newcastle elleni meccs.
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... efault.stm

Ha valaki tudja az okát, írja meg! Geri, lemondhatod a szombati foglalást is :lol: :lol: :!:
GO BLUES!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#43468 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Fulham - Arsenal 2-1 és ez már végeredmény. Nem lehetett gyenge meccs, 10 db sárgát kaptak a játékosok, ebből Senderos a 66. percben a másodikat!

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#43469 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

kdako írta:Priskin játszott?
Nem játszott, meccs végéig maradt a cserepadon.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43470 Hozzászólás Szerző: kdako »

Priskin játszott?
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43471 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hozzá kell tenni a tegnapi meccshez, hogy elég sz@r mérkőzés volt, sok-sok falttal; mi már három pirosnál járunk, és ezek közül szerintem egyedül Ballack piros lapja volt jogos, tehát ilyen alapon tegnap négyet-ötöt simán ki lehetett volna osztani. A Sheffield jobb volt tán, így mondhatni megérdemelten győzőtt, de nagyon a végére hagyta a góllövést, arról nem is beszélve, hogy ha a Watford az első félidőben megkapja a tizenegyesét, akkor nyernek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43472 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Watford 0:1 Sheffield - Meddő mezőnyfölényben játszott a United, 2 kapufát is rúgtak, de a végén sikerült győzniük. A döntetlen reálisabb lett volna. Ettől függetlenül szerintem ki fognak esni. Ugyanis akik az utolsó 3 előtt állnak: Newcastle, Blackburn, West Ham, Man City, Middlesbrough. Ezek nem fognak kiesni, arra a nyakamat teszem! Bár a Boro.. :P
Mai meccsek:
Aston Villa v Man City
Fulham v Arsenal
Bolton v Chelsea
Liverpool v Portsmouth
Man United v Everton

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43473 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

A Charltont én sem temettem, viszont a másik 2 csapatban egész egyszerűen nem érzem azt az átütő erőt, ami megvan a 10. hely alatt elhelyezkedő team-eknél megvan. Nem PL szintű csapatok. Ki kell mondani. A Reading-et viszont nagyon megszerettem! Leszámítva az ellenünk játszott meccsüket, na az kritikán aluli volt. Én a klubot szerettem meg. A stadiont, a menedzsert (igazi angol!), a játékosokat (nem mind, de Doyle-t nagyon!). Jó csapat. Mint minden frissen fölkerült klubnál, itt is jövőre dől el, hogy mennyire valók ide. De én máris megelőlegzem nekik a bizalmam. Az angol élvonalnak szüksége van a Reading-re! :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43474 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelsea szempontból mindenképp jól sikerült ez a hétvége, csak akkor lehetett volna még jobb, ha nyerünk az Old Traffordon. A minket üldöző bolyból akinek kellett, kikapott (Arsenal, Portsmouth), döntetlent játszottak, a Bolton nyert, de az nekünk jó, 8 ponttal megyünk előttük. A Liverpool még mindig szörnyen gyenge, és szerintem ha így folytatják a télen igencsak szóba fog kerülni Benítez úr menesztése. Mellesleg én még nem temetném el a három jelenleg kieső helyen álló csapatot, nincsenek olyan komolyan leszakadva, persze az élmezőny nem elérhető számukra, de a tizedik-tizenkettedik hely még minden nagyobb erőfeszítés nélkül, kis szerencsével meglehet nekik.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43475 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Láttátok a PL összefoglalót? Azért jó erős bajnokság ez az angol! 8)

Newcastle 1:0 Portsmouth - Végre győzött a 'Castle! Elkerültek a kiesőhelyről. Mit keres a Pompey a 4. helyen? :roll:
Tottenham 3:1 Wigan - Borzasztó jó meccs volt, megérdemelt hazai sikerrel. A Sp*rs idén is ott lehet a nagyok mögött.
Aston Villa 1:1 Middlesbrough - a Boro egy lesgóllal szerzett vezetést, a Villa most is jól játszott. Ők ezzel az 5-ek, nem úgy néz ki, hogy le akarnak szakadni. Egyébként a 3. és a 9. helyezett között 3 pont a különbség.
Bolton 3:1 Arsenal - Volt szerencsém teljes egészében megtekinteni a találkozót, és én egyáltalán nem érzem megérdemeltnek a Wanderers győzelmét. Persze elfogult vagyok abban az értelemben, hogy ki nem állhatom a Boltont, de az Ágyúsok jóval többet támadtak, mezőnyfölényben voltak az 1. perctől az utolsóig. Anelka nyerte meg a meccset. Szimpatikus játékos.
Charlton 1:1 Everton - Les Reed szerint ezt a meccset nyerniük kellett volna, és a hétvégén a Sheffield ellen ki kell köszörüliük a csorbát. Nem épp olyan formában játszanak a fiai, mintsem hogy ilyet nyilatkozzon..
Fulham 0:1 Reading - A Reading megragadt az élvonalban. Legalábbis ebben a szezonban már nem lesznek kiesési gondjaik, az tuti. :)
Liverpool 1:0 Man City - Gerrard megmentette a kreativitás nélkül futballozó Poolt. A City feleslegesen játszott bunkerfocit.
West Ham 1:0 Sheffield - A Kalapácsosok új tulaja nekem nagyon szimpi (ne ítélj elsőre! :wink: ), és a WHU játéka is. Több góllal is nyerhettek volna.
Watford-Blackburn - Elhalasztva
Nálam a Watford és a Sheffield United már biztos kieső, a Charlton még összekaphatja magát, ha tényleg ilyen nagyratötő álmaik vannak, mint győzni Sheffieldben. :) A Newcastle végre elkezdhet fölfelé kapaszkodni, én úgy a 6. hely köré várom őket!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43476 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Ki nem állhatom a Boltont. Gusztustalan csapat. Amit Diouf és Davies meg még egy páran művelnek, az katasztrofális. És ők a 3-ok. :? Ha ezek benne lesznek az első 6-ban, hivatalosan is gáznak nyilvánítom az angol bajnokságot. Nehogy már ezek érjenek el eredményt! Az Arsenal győzelmet érdemelt volna tegnap, ehhez kétség sem fér. 3 kapufa egy félidőn belül.. oltári pech. Ami az egész idényre jellemző most.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43477 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Óriási volt ez a Bolton - Arsenal meccs. Kikaptak Wengerék, de jobbak voltak, szerintem. Két vagy három kapufájuk volt többek között...
Kemény lesz ez a mostani sorozat nekünk is...
Úgy éreztem, hogy nem nyernek (fogadtam is rá!), a Bolton otthon nagyon kemény, csak a MU ellen nem ment nekik.
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43478 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ÉS Fergie azt mondja: "Chelsea will never get him "
Mintha rohadtul oda lennének érte a Chelseanél...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43479 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Rooney meghosszabbította a jelenleg is érvényben lévő szerződését két évvel, 2012-ig. Kell is ő oda. Másnak meg nem. :P
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43480 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A Bolton pontosasn azt játszotta, amit az Arse ellen kell. Ettől fügetlenül az Arse az utolsó 15 percben megnyerhette volna a meccset helyzetei alapján.

Válasz küldése