Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43441 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ToreAndre írta: Nem vagyok MU szurkoló, de azért mutassatok már némi tiszteletet. Van Der Sar, G. Neville, Scholes, Giggs, Solksjaer BL győztesek és többszörösen bajnokok, mint mi. Larsson többszörös eu aranycipős.
Ráadásul ez nem egy normális felállás.
Nyugi már.
Ha már szídtok valakit, jogosan tegyétek. Ez egy remek csapat!
Kívéve persze Ronaldo-t, aki egy pöcs.
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43442 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ricko írta:Manchesteri öregfiúk kezdője:
----------------Van Der Sar----------------
G.neville----Ferdinand-----Brown-----O'Shea
C.Ronaldo---Scholes------Park-------Giggs
------------Larsson------Solskjaer----------

Most komolyan kérdezem: Így akarnak pl-t nyerni???????? :lol: :lol: :lol:
Nem vagyok MU szurkoló, de azért mutassatok már némi tiszteletet. Van Der Sar, G. Neville, Scholes, Giggs, Solksjaer BL győztesek és többszörösen bajnokok, mint mi. Larsson többszörös eu aranycipős.
Ráadásul ez nem egy normális felállás.
Nyugi már.
Ha már szídtok valakit, jogosan tegyétek. Ez egy remek csapat!
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#43443 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Én nem becsülném le Henkét. Még van benne pár jó év. Nem lesz olyan, mint fénykorában a Celtic-ben, de jó lesz.
Elfogult vagy....
4gólnál nem jósolok többet neki...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43444 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Manchesteri öregfiúk kezdője:
----------------Van Der Sar----------------
G.neville----Ferdinand-----Brown-----O'Shea
C.Ronaldo---Scholes------Park-------Giggs
------------Larsson------Solskjaer----------

Most komolyan kérdezem: Így akarnak pl-t nyerni???????? :lol: :lol: :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43445 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én nem becsülném le Henkét. Még van benne pár jó év. Nem lesz olyan, mint fénykorában a Celtic-ben, de jó lesz.
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#43446 Hozzászólás Szerző: Dani »

tibi71 írta:ahoz kéne legalább +1 térdszallag !
:lol: :lol:
nem tudom mit akar a MU-ban 35 évesen...de ez nekünk csak jó,tovább gyarapodik a MU hihetetlenül "fiatal és egészséges" kerete :)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43447 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ahoz kéne legalább +1 térdszallag !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43448 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo?? Tudod hol játszott Henke 7 évek keresztül???? Kevés külföldi focista van aki jobban ismerné a brit labdarúgást, mint Larsson! Nem fogják bedarálni. A skót bajnokság meg keményebb Ő meg ott edződött, erről ennyit.
Szerintem nagyon jó lesz, meglátjátok, azalatt a 2 és fél hónap alatt is fog lőni 7-8 gólt, ha szerepet kap.
Sheringham is vén már mégis termeli a gólokat.

Én szurkolok neki, mert nagyon szeretem!!!

HEJA HENKE!!!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43449 Hozzászólás Szerző: Ricko »

twopac írta:nem értem hogy lesz a bajnoki szerdán mert kedden bl mecs
van valalmi info?
sehogy, december 13.-án lesz a newcastle elleni meccs
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricko 2006. december 2., szombat 16:47-kor.
Yes, We BLUE!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#43450 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem értem hogy lesz a bajnoki szerdán mert kedden bl mecs
van valalmi info?
mindörökké chelsea!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43451 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

seva szerintem kezd szép lassan ébredezni ! milanoba kaka,pirlo,seedorf is az ukrán seggét szolgálta ki jobbnál jobb lasztikkal és ő ezt rendesen +is hálálta ! ez ügyben példát vehetne drogbáról mert idén olyan helyzetekből is gólt rugott amiből más sose ! valamiért aranylabdát kapott ezt ne feledjük !

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43452 Hozzászólás Szerző: Ricko »

RobMayth írta:
Hát szerintem ez így nem igaz! M.U csak jól jár vele! Meccseket tud eldönteni pillanatok alatt!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ezt nem gondolod komolyan ugye :?: :lol: :lol: :lol: mankóval vki a pl-ben???? :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43453 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

RobMayth írta:
tibi71 írta:
chelsinho írta:A Manchester 3 hónapos szerződést kötött Henrik Larssonnal!! :evil: :evil:
'oriási vétel' ! solksjarral eggyüt kb annyi ép térdszalagjuk van mint egy normális csatárnak ! legalább lesz dolga a fiziko terepautának !
Hát szerintem ez így nem igaz! Larsson szerintem nagyon jó játékos! Egyik örök kedvencem is! 35 évesen futkározik most is úgy mint mostanában Seva! sajnos hozzá teszem! Szerintem egyik legrosszabb igazolásunk volt a nyári Seva tranzakció! Annyi pénzből jobb és fiatalabb csatárt is lehetett volna venni!
M.U csak jól jár vele! Meccseket tud eldönteni pillanatok alatt!
Hát én meg Tibivel értek egyet, de teljes mértékben! Larsson a latinosabb spanyol bajnokságban még meccseket el tudott dönteni, de angliában, ebben az igazán küzdős, hajtós, brusztolós fociban bedarálják. Arról nem is beszélve, hogy három hónap alatt szerintem senki nem tud maradandót alkotni. Lehet, hogy egy vagy két meccs az ő góljával fog eldőlni, de sokkal nagyobb az esélye, hogy már a második meccsén lesérül jó egy hónapra, aztán ha addig visszatér a másik öreg, Szúlksár, akkor meg nem is fog játszani.
Amúgy ha már itt tartunk, és Shevát is belekeverted, neki is az a legnagyobb baja, hogy nincs hozzászokva az itteni hátvédekhez. Olaszországban tere volt a játékra, itt nincs, állandóak a kisebb-nagyobb ütközések, ami neki szokatlan. Ha megnézed, minden egyes helyzet után széttárt kezekkel néz kérdőn a bíróra. Ja, és ennyiért fiatalabb játékost kaphattunk volna tonnaszám, de hogy jobbat, azt kétlem. Lehet, hogy a Chelseaben soha nem találja meg a helyét, (tegyük itt hozzá, hogy ezt erősen kétlem), de az eddigi érdemeit senki nem veszi el tőle. :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

#43454 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

tibi71 írta:
chelsinho írta:A Manchester 3 hónapos szerződést kötött Henrik Larssonnal!! :evil: :evil:
'oriási vétel' ! solksjarral eggyüt kb annyi ép térdszalagjuk van mint egy normális csatárnak ! legalább lesz dolga a fiziko terepautának !
Hát szerintem ez így nem igaz! Larsson szerintem nagyon jó játékos! Egyik örök kedvencem is! 35 évesen futkározik most is úgy mint mostanában Seva! sajnos hozzá teszem! Szerintem egyik legrosszabb igazolásunk volt a nyári Seva tranzakció! Annyi pénzből jobb és fiatalabb csatárt is lehetett volna venni!
M.U csak jól jár vele! Meccseket tud eldönteni pillanatok alatt!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43455 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem Premiership, angol másodosztály:
Megkéseltek egy angol labdarúgót

A 29 éves Ronnie Wallworkot a kezén, a hasán és a hátán érték a szúrások. A rendőrség azonnal megkezdte a nyomozást az ügyben. Egy manchesteri éjszakai szórakozóhelyen történt az eset.
Az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályában szereplő és Gera Zoltánt is foglalkoztató West Bromwich Albion középpályása, aki jelenleg a szintén második ligás Barnsley együttesénél játszik kölcsönben.
Az orvosok szerint már túl van az életveszélyen, az állapota jelenleg stabil.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#43456 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kdako írta:Úgy látom, mégsem játszunk a hétvégén, hanem csak később, hétközben lesz a Newcastle elleni meccs.
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... efault.stm

Ha valaki tudja az okát, írja meg! Geri, lemondhatod a szombati foglalást is :lol: :lol: :!:
Igaz, én is csak tegnap frissítettem a menetrendet :(
Valóban dec.13, szerda este lesz.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43457 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

chelsinho írta:A Manchester 3 hónapos szerződést kötött Henrik Larssonnal!! :evil: :evil:
'oriási vétel' ! solksjarral eggyüt kb annyi ép térdszalagjuk van mint egy normális csatárnak ! legalább lesz dolga a fiziko terepautának !

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#43458 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

A Manchester 3 hónapos szerződést kötött Henrik Larssonnal!! :evil: :evil:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#43459 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem értemmér nyiltakozta murinho hogy örül hogy csak 3 pont a hátrány márt tul vannak a nehéz mecsseken és innetől könnyeb a sorsolásuk,de most ahogy igy elnéztem jön newcastle bár ők nincsenek tul jó formában de jó nevű játékosokból állnak ugy hogy okozhatnak meglepetést csak ne duff,utána everton idegenben hát esse könyű feladat,aztán jönegy rangadó chelsea arsenal hiába botladozik most az arsenal a nagycsapatok ellen általában nyernek de hogyha ezen a 3 mecsen hozzuk a 3 pontokat akkor meglesz szerintem a bajnoki cim mert utána kötelező mecsek jönnek!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43460 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tegnap mivel a Chelsea mérkőzését nem tudtam megtekinteni, hát jobb híjján végignéztem a nagy rivális otthoni teljesítményét. És meg kell mondjam, ismételten elöntött tegnap a düh, egyszerűen nem lehet igaz, hogy a Manure ellen minden csapat ilyen szerencsétlen, és ilyen elbaszott szarul tud játszani. A MU idei sikersorozatának záloga, hogy bármilyen jó formában is van egy csapat, ellenük egyszerűen nem tud játszani semmit. Ez persze mit sem von le a United érdeméből, és persze erősek, meg minden, de a tegnapi is... hát szörnyű. Az első félidő feléig-kétharmadáig az idén - számomra - igen meggyőzően teljesítő Everton igazi ellenfele volt a hazaiaknak. Aztán bekapták a gólt, és kész. Gyakorlatilag mintha emberhátrányban játszottak volna. A falat csapkodtam dühömben. És ugyanez volt a Boltonnal, meg mindenkivel. A Manchester meg a meccseken amolyan tessék-lássék módon megy előre, és rúgja a gólokat. Ezért is olyan jó a gólkülönbségük. Nem tudom, látta e valaki a mérkőzést rajtam kívül, vagy legalább a gólokat, de már csak a gólösszefoglalóból is leszűrhető: még védekezni sem volt kedve az Evertonnak. :roll: Egyszerűen nem értem. Az első húsz perc alapján, ha a végén nyer az Everton, azt mondom, megérdemelték. A meccs egészét tekintve a 3-0 teljesen reális eredmény. Pedig ez a ManU tartalékosnak nevezhető kezdő tizeneggyel lépett pályára. Szerintem reális esélyünk van a harmadik bajnoki címre, de így nagyon nehéz lesz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése