Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43421 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mondjuk jó kis ösztönzést kapott, mármint a svéd, mivel tán ő lesz ebben a három hónapban a MU legjobban fizetett játékosa. :)
Egyéb: a United is kezdi érezni, hogy azért így nem lesz sétagalopp megnyerni a bajnokságot, Larsson mellett visszahívta a Newcastle-nek kölcsönadott Giuseppe Rossit.
És még egy PL-es hír: Henry saját bevallása szerint akár az ellenünk játszandó rangadót is kihagyhatja (a mostani Tottenham elleni győztes meccsen sem szerepelt). Mondhat bármit (sérülés nincs, csak saját bevallása szerint pszichésen nem bírja a nyomást), szerintem ki fog futni a gyepre ellenünk.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43422 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:A skót bajnokság évek óta nem két csapatos, látszik nem figyeled.
A Celtic vezet most nagy előnnyel, de a Rangers mellé felzárkozott most még 1-2 csapat. A válogatott is egyre jobb, úgyhogy én nem becsülném le őket.
A svéd bajnokság meg nem félamatör:p:p
HEJA BAJEN!!!:)
nem egeszen. nem a 'gers melle zarkoztak fel, hanem a 'gers zuhant vissza... sajnos :cry:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43423 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, én voltam már egy svéd bajnokin és nagyon jó kis meccs volt. Pedig nem is rangadó volt. (Sundsvall - Assyriska - később ők estek ki) Sokkal jobb a svéd bajnokság, mint mondjuk a magyar.
Sajnos az összes jó játékos külföldre megy.
Mindegy.

Majd meglátjuk mi lesz Henkével...maradjunk ennyiben.
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43424 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a celtic és a rangersen kivül senki nem kap szerepet a nemzetközi futbaléletbe ! a válogatott régóta nem volt világ versenyen ! svéd bajnokság komolytalan !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43425 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A skót bajnokság évek óta nem két csapatos, látszik nem figyeled.
A Celtic vezet most nagy előnnyel, de a Rangers mellé felzárkozott most még 1-2 csapat. A válogatott is egyre jobb, úgyhogy én nem becsülném le őket.
A svéd bajnokság meg nem félamatör:p:p
HEJA BAJEN!!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43426 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én mondjuk a skót bajnokságtól nem dobom hanyat mgam ! van a rangers és a celtic aztán hosszú szünet ! tipikus kétcsapatos bajnokság ! a félamatör svéd bajnokságot eléggé komolytalannak tartom ! ettől függetlenül larson még alkothat ha szerez magának 1 keresztszallagot csak ne szulsártól probáljon kérni !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43427 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo írta:Visszatérve: tisztában vagyok Larsson tudásával és képességeivel, de semmivel nem tartom többre, mint Shevát. Két hónap alatt nem fogja megváltani a világot, én meg ebben vagyok biztos. A Celticben edződött, ezt is tudom, meg mindent tudok, de már évek óta a Barca-ban játszott, elpuhult, megöregedett, a visszatérés pedig sosem könnyű. Otthon ő még nagy sztár lehet, de a manure-ban nem lesz belőle csoda. Szerintem.
Mellesleg Tore Van der Saar igaz, hogy idős, de kapusoknál ez nem kor. Mellesleg őt sosem vontam kétségbe. Évekig a kedvenc kapusom volt. Csak aztán vörös lett... :twisted:
2 évet játszott a Barcelonában, majd 4. és kupagyőztes lett a Helsingborggal. Csoda nem lesz belőle, de többet fog mutatni, mint mondjuk nálunk Brian Laudrup vagy George Weah....
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43428 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

twopac írta:tore néha az azérzésem nem is vagy igazi chelseafan!de a newcastle ellen most akkor mikor lesza bajnoki mecs?a hétközbe nem lehet mert bl
Csendbe maradtál volna, bölcsebb maradtál volna....
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43429 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Visszatérve: tisztában vagyok Larsson tudásával és képességeivel, de semmivel nem tartom többre, mint Shevát. Két hónap alatt nem fogja megváltani a világot, én meg ebben vagyok biztos. A Celticben edződött, ezt is tudom, meg mindent tudok, de már évek óta a Barca-ban játszott, elpuhult, megöregedett, a visszatérés pedig sosem könnyű. Otthon ő még nagy sztár lehet, de a manure-ban nem lesz belőle csoda. Szerintem.
Mellesleg Tore Van der Saar igaz, hogy idős, de kapusoknál ez nem kor. Mellesleg őt sosem vontam kétségbe. Évekig a kedvenc kapusom volt. Csak aztán vörös lett... :twisted:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#43430 Hozzászólás Szerző: twopac »

UTÁLOM RONALDO-TTTTTTTTTTTTTTT
a foci világ szégyene hogy lehet minden mecsen enyit szinészkedni a barca mess és deco együttvéve is semmi ronaldohoz képest!!de utálommmmmmmmmmmmmmmmmmmm
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#43431 Hozzászólás Szerző: twopac »

ezt nem hiszem el egy kamu büntetővel vezet a mu és mit hagytak ki most áh mármint midels
mindörökké chelsea!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43432 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta: Nem vagyok MU szurkoló...Ez egy remek csapat!
:lol: összekevered a CHELSEAvel, pedig az egyik ronda piros a CHELSEA meg királykék!!!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43433 Hozzászólás Szerző: Ricko »

twopac írta:tore néha az azérzésem nem is vagy igazi chelseafan!de a newcastle ellen most akkor mikor lesza bajnoki mecs?a hétközbe nem lehet mert bl
:evil: :evil: :evil: MÁR LEÍRTAM HOGY DECEMEMBER 13. :?
Yes, We BLUE!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#43434 Hozzászólás Szerző: twopac »

tore néha az azérzésem nem is vagy igazi chelseafan!de a newcastle ellen most akkor mikor lesza bajnoki mecs?a hétközbe nem lehet mert bl
mindörökké chelsea!!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#43435 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Mégis előttünk vannak 3 ponttal ezek a "veteránok"...
Ezt mível magyarázod??
Tudod a végső fellángolás a bukás előtt...egy kis iróniával :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43436 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

azért mert már nem 10 pontal vezetjük a bajnokságot még nem jelenti azt hogy biztos elbukjuk a pl-t ! mu ezzel a kerettel sokáig nem húzhatja sérülés nélkül ! nekünk mindenhova van azonos értékü harcos ott + csak gyenege utánzat van helyette ! ez nem mindegy !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43437 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mégis előttünk vannak 3 ponttal ezek a "veteránok"...
Ezt mível magyarázod??
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#43438 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Nem így látom, de mindegy. Amúgy meg úgy is a Rooney-Saha kettős fog kezdeni, akik azért nem olyan öregek, középen úgyis Carrick lesz, hátul meg Vidic és Evra. Giggs pedig még mindig majdnem olyan gyors, mint egykor. Erről ennyit.
Realitás srácok!!!!!
Láttad az ellenünk játszott mecscet?!
Az összes labdával majdnem mindig C.Ronit kereste,mind Giggs,mind a másik 8 játékos,néha Saha,azt annyi...főleg a végén...elfáradtak...
Rooney meg sehol nincs most...
Realitást Tore!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43439 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem így látom, de mindegy. Amúgy meg úgy is a Rooney-Saha kettős fog kezdeni, akik azért nem olyan öregek, középen úgyis Carrick lesz, hátul meg Vidic és Evra. Giggs pedig még mindig majdnem olyan gyors, mint egykor. Erről ennyit.
Realitás srácok!!!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#43440 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:
Ricko írta:Manchesteri öregfiúk kezdője:
----------------Van Der Sar----------------
G.neville----Ferdinand-----Brown-----O'Shea
C.Ronaldo---Scholes------Park-------Giggs
------------Larsson------Solskjaer----------

Most komolyan kérdezem: Így akarnak pl-t nyerni???????? :lol: :lol: :lol:
Nem vagyok MU szurkoló, de azért mutassatok már némi tiszteletet. Van Der Sar, G. Neville, Scholes, Giggs, Solksjaer BL győztesek és többszörösen bajnokok, mint mi. Larsson többszörös eu aranycipős.
Ráadásul ez nem egy normális felállás.
Nyugi már.
Ha már szídtok valakit, jogosan tegyétek. Ez egy remek csapat!
Tore: nem is szídta,de ez a csapat max a 60. percig marad életben a pályán...Persze tiszteljük őket meg minden,de a lényegen nem változtat...

Válasz küldése