Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#41921 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

szpecnaz írta:
Gyeszti írta:Hát nálunk sem túl rózsás a helyzet Győrben. Egyik előfizetői csomagba sem teszik bele a Eurosport 2-t, hanem csinálnak egy extra digitális sport csomagot az alábbi csatornákkal: Eurosport2, Sailing Channel, ESPN Classic Sport, Extreme Sport Channel, Ab Mouteurs. Mindezt a már meglévő csomag mellé kell kérni havi 1.194 Ft-ért. Ez azért nem olyan húzós, sőt az ESPN szokta adni a BL meccseket is.
melyik szolgáltatóról beszélsz?
Ja, bocs, ez a Vidanet, az itteni kábeltévés cég. De ők vannak még egy csomó helyen az országban. Budapesten is, de pontosan nem tudom, hogy hol. Ezen kívül még Kaposváron, Móváron, Tatán és Pécsen.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41922 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Gyeszti írta:Hát nálunk sem túl rózsás a helyzet Győrben. Egyik előfizetői csomagba sem teszik bele a Eurosport 2-t, hanem csinálnak egy extra digitális sport csomagot az alábbi csatornákkal: Eurosport2, Sailing Channel, ESPN Classic Sport, Extreme Sport Channel, Ab Mouteurs. Mindezt a már meglévő csomag mellé kell kérni havi 1.194 Ft-ért. Ez azért nem olyan húzós, sőt az ESPN szokta adni a BL meccseket is.
melyik szolgáltatóról beszélsz?

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#41923 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Hát nálunk sem túl rózsás a helyzet Győrben. Egyik előfizetői csomagba sem teszik bele a Eurosport 2-t, hanem csinálnak egy extra digitális sport csomagot az alábbi csatornákkal: Eurosport2, Sailing Channel, ESPN Classic Sport, Extreme Sport Channel, Ab Mouteurs. Mindezt a már meglévő csomag mellé kell kérni havi 1.194 Ft-ért. Ez azért nem olyan húzós, sőt az ESPN szokta adni a BL meccseket is.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#41924 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Elvileg MO-on csak augusztusban indúl az EUROSPORT 2, de sztem benne lesz a T-kábel-ben is

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41925 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én még nem érdeklődtem itthon, bár hirtelen rájöttem, hogy sürget az idő :) Eurosport2 eddig a közelben sem volt, az biztos, de hátha (bár szerintem extrás lesz). Egyébként meg nálam nem a kínai kommentár a legnagyobb gyengepontja a netes közvetítéseknek, hanem a gyorsaság, a felbontás, és a folyamatos futás. Neten lehet meccset nézni, de élvezni azért más. A magyar kommentárok minősége miatt nem hiányzik a szöveg érthetősége, de hogy a játékosokat ne ismerjem fel, csak annyit lássak, hogy a kékek a fehérekkel kergetik egymást, azt is 10 percenként 1 perces megszakadással, az azért nem tetszik. Szükségmegoldásnak jó, de másra nem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41926 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Remélem a Digi TV-be bekerül az Eurosport 2, mert nem lenne jó kínai kommentárral a neten nézni a meccseinket... :?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41927 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat mar amelyik heten van 6 elo kozvetites. nem mindig van.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#41928 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Wisey írta:
Pethy írta:Haljátok angol bajnokságot mi fogja közvetíteni? Úgy hallottam EUROSPORT de ha az akkor remélem a sima mert EUSOSPORT 2-m nincs :cry: SPORT 1-2 egyáltalán nem adja majd?

Szerk.: most olvastam eurosport-on :x :evil: :x :evil: "Ne felejtsék, augusztus 11-től az angol labdarúgó Premier League élőben, kizárólag az Eurosport 2-n. Jó szórakozást hozzá!"
Azt rebesgetik, bekerül a legtöbb előfizetői csomagba az Eurosport 2 is.
JA! És !6! meccset fog közvetíteni az Eurosport 2 7nte. Tök zsír! Augusztustól indul.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#41929 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Wisey írta:
Pethy írta:Haljátok angol bajnokságot mi fogja közvetíteni? Úgy hallottam EUROSPORT de ha az akkor remélem a sima mert EUSOSPORT 2-m nincs :cry: SPORT 1-2 egyáltalán nem adja majd?

Szerk.: most olvastam eurosport-on :x :evil: :x :evil: "Ne felejtsék, augusztus 11-től az angol labdarúgó Premier League élőben, kizárólag az Eurosport 2-n. Jó szórakozást hozzá!"
Azt rebesgetik, bekerül a legtöbb előfizetői csomagba az Eurosport 2 is.
Nem tom T-Kábelt most néztem de még extrába sincs benne... bizakodjunk... vagy marrad a peer-to-peer :?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#41930 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Pethy írta:Haljátok angol bajnokságot mi fogja közvetíteni? Úgy hallottam EUROSPORT de ha az akkor remélem a sima mert EUSOSPORT 2-m nincs :cry: SPORT 1-2 egyáltalán nem adja majd?

Szerk.: most olvastam eurosport-on :x :evil: :x :evil: "Ne felejtsék, augusztus 11-től az angol labdarúgó Premier League élőben, kizárólag az Eurosport 2-n. Jó szórakozást hozzá!"
Azt rebesgetik, bekerül a legtöbb előfizetői csomagba az Eurosport 2 is.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#41931 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Haljátok angol bajnokságot mi fogja közvetíteni? Úgy hallottam EUROSPORT de ha az akkor remélem a sima mert EUSOSPORT 2-m nincs :cry: SPORT 1-2 egyáltalán nem adja majd?

Szerk.: most olvastam eurosport-on :x :evil: :x :evil: "Ne felejtsék, augusztus 11-től az angol labdarúgó Premier League élőben, kizárólag az Eurosport 2-n. Jó szórakozást hozzá!"

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41932 Hozzászólás Szerző: undertow »

ilyen eladasok utan coppel orulhet, ha nem esik ki a reading.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41933 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:- Bemutatták Bernd Schustert, aki bejelentette: egyik célja Fabregas megszerzése
mintha ezt o dontene el :)
Jah... de hát valamit csak mondani kellett, nem?! Amúgy én is kíváncsi leszek rá, a Getafe-val nagy dolgot vitt véghez, de a Real nagy falat. Én elismerem Coppelt is, főleg azt, amit a Readinggal művelt, de nehezen képzelném el a Chelsea vagy akár a MU élén. Egy év nem sok. Majd ha jövőre is a középmezőnyben tudja tartani a csapatot, akkor megemelem előtte a kalapom.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41934 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:
ZenZo írta:- Bemutatták Bernd Schustert, aki bejelentette: egyik célja Fabregas megszerzése
mintha ezt o dontene el :)
bernd...hát...érdekes döntés....de puding próbája az evés...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41935 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:- Bemutatták Bernd Schustert, aki bejelentette: egyik célja Fabregas megszerzése
mintha ezt o dontene el :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41936 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

- Nagy fegyvertény lehet a Fulham számára, hogy meg tudták tartani további két évre Antii Niemit.
- Az Ajax csatáráért, Ryan Babelért versenybe szállt a Pool is az Arsenal mellett. (pedig ennek a srácnak milyen jól állna a kék :) )
- Bemutatták Bernd Schustert, aki bejelentette: egyik célja Fabregas megszerzése
- A United már csak pár lépésre van Tevez leigazolsásától (ahogyan az várható volt az elmúlt napok alapján)
- Most olvasom, hogy a Villa végre megszerezte Reo-Cokert végül 8,5 milláért.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41937 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Sky-on megjelent, hogy az első fordulóban augusztus 12-én vasárnap délután fél3kor játszunk!
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41938 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tibi71 írta:... a világon nincs olyan játékos akiről itt 5-en nem mondanák meg, hogy miért nem jó! ...
:lol: Jót röhögtem, mikor először olvastam, pedig mekkora igazság! Ettől függetlenül azért én is le szoktam írni a véleményem egy-egy adott játékosról, akinek felmerül a neve a Chelseavel kapcsolatban, hogy miért igen, vagy miért nem látnám szívesen köztünk. Én hasonló véleményen vagyok pl. a portugál paprikajancsival, akit a fél világ idehozna, csak mert ... hát, igazából nem is tudom, miért.
Mellesleg Malouda érkezésével jogos lenne Sweep távozása, hisz a jelenlegi kerettagok közül a leggyengébb teljesítményt nyújtotta eddig, csak az a baj, hogy a francia balos, SWP meg jobbos, és jobbosokból nem állunk valami jól...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41939 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta: 19évessen Drogba se volt sehol pl!Vann aki fiatalon befut utána meg eltünik a süllyesztőben!Meg van aki késöbb lesz sztár!Szóval ez a kijelentés nézet kérdése!
Ezzel messzemenőkig egyetértek, tele van a világ ilyen fiatalon nagy játékosnak, tehetségnek, ilyen-olyan utódnak kikiáltott, örök ígéret fiatalokkal, akik 18-19 évesen uralták a világot, 24-25 évesen meg nincsenek sehol. Az igaz, hogy ritkább, ha valaki 25 évesen, vagy az után lesz világmegváltó a futballban, de erre a legjobb példa a már sokat említett Drogba.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41940 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

bilhacica írta:
s-h-i-n-e.com írta: Amikor pályára lépett, utána majd lehet mocskolni...Jó szórakozást.) :D
ha szarul fog játszani (nem küzd) meg is teszem majd. ha átlagos (jó) formát fog nyujtani majd csendben örülök hogy jött, ha meg szuper lesz majd lélekben elnézést kérek tőlle. ennyi :)
akkor nem értem előre miért b&sztatod ! még ide sem jött be sem mutattkozott,be sem tudta bizonyitani,hogy helye van a csapatba ! egyébként én örülnék maludának mert robben sérülékeny swp gyenge(volt kb 5 jó meccse 2 év alatt) kalou-nak nem igazán ez a posztja sinclair még nagyon fiatal joe-nak pedig most volt egy hosszú sérülése ! maluda jó játékos és a bl-ben nagyon jó volt ! a világon nincs olyan játékos akiről itt 5-en nem mondanák meg,hogy miért nem jó ! abból a lyon-ból jött amiből essien és ott húzó ember volt ! én swp-et küldeném el mert 2 év alatt 2 gólr rugott a pl-be támadó létére !! ezt nem könnyű megmagyarázni !

Válasz küldése