Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1821 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csak egy félidő ment le, de eddig nagyon gagyi a city. Nem értem, hogy miért nem kezd De Bruyne, és cancelo, de legfőképp a belga. Nélküle nincs abban a csapatban kreativitás.

A Sp*rs viszont tetszik. Stabilabb a védelem mint eddig, a kontráik pedig kivétel nélkül veszélyesek. Lucas és Bergwijn olyanok mint két darab Sterling light, pillanatok alatt felérnek és nem nagyon fáradnak el. Ha tudnak szerezni egy jó csatárt még jól is sülhet ez a Nuno - Sp*rs házasság.

Szerk.: Elgondolkodtam ki tudná pótolni Kanet. Nincs sok lehetőség, Lewandowski jutott eszembe. Kane árából meglenne, a Bayernnek meg lesz pénze Haalandra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1822 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2021. augusztus 15., vasárnap 17:14
cech19960320 írta: 2021. augusztus 15., vasárnap 17:03 Bírom Rice karakterét, de aki a mi középpályánkra kéne onnan az Soucek..
Magas, erős, sokat és jól szerel, fejpárbajokat nyer, sokat lő és jól.
Egy igazán jó BTB
Soucek szerintem is jobb játékos (még), viszont figyelembe kell venni, hogy a Kanté - Kovacic - Jorginho hármas nagyon érzi egymást a labdakihozataloknál, zsebkendőnyi területen kombinálnak, úgy hozzák ki a labdákat teljesen lehetetlen helyzetéből, hogy időnként látom, de nem értem hogy voltak képesek megoldani. Kovacic előre nulla, Jorginho ugyan ez, Kanté időnként veszélyes mert nem veszik komolyan, tehát nyugodtan érheti őket kritika, de a fentebb leírtakat szvsz egyedülálló módon, klasszis szinten űzik.

Arra akarok rámutatni, hogy ebbe a szisztémába beleillő ember kell, és talán Rice ebben jobb mint Soucek.
szerintem még hatékonyabb lenne, ha a dupla 6os mellé lenne egy ilyen lövő romboló is, így a fent említett hármasra kevesebb maradna a szervezésből

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1823 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2021. augusztus 15., vasárnap 17:03 Bírom Rice karakterét, de aki a mi középpályánkra kéne onnan az Soucek..
Magas, erős, sokat és jól szerel, fejpárbajokat nyer, sokat lő és jól.
Egy igazán jó BTB
Soucek szerintem is jobb játékos (még), viszont figyelembe kell venni, hogy a Kanté - Kovacic - Jorginho hármas nagyon érzi egymást a labdakihozataloknál, zsebkendőnyi területen kombinálnak, úgy hozzák ki a labdákat teljesen lehetetlen helyzetéből, hogy időnként látom, de nem értem hogy voltak képesek megoldani. Kovacic előre nulla, Jorginho ugyan ez, Kanté időnként veszélyes mert nem veszik komolyan, tehát nyugodtan érheti őket kritika, de a fentebb leírtakat szvsz egyedülálló módon, klasszis szinten űzik.

Arra akarok rámutatni, hogy ebbe a szisztémába beleillő ember kell, és talán Rice ebben jobb mint Soucek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1824 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bírom Rice karakterét, de aki a mi középpályánkra kéne onnan az Soucek..
Magas, erős, sokat és jól szerel, fejpárbajokat nyer, sokat lő és jól.
Egy igazán jó BTB

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1825 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Erdekes lesz a mai Sp*rs-City meccs, hiszen allitolag Kane nem hajlando palyara lepni. Guardiola elismerte, hogy le szeretnek igazolni Kane-t es 150 millio fontot kinalnak erte, bar ez varhatoan keves lesz.

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co ... 114039.amp

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1826 Hozzászólás Szerző: Traxver »

zoli0415 írta: 2021. augusztus 14., szombat 22:16
emsanya írta: 2021. augusztus 14., szombat 20:55 1 év van még a PL-ből, aztán felszabadul a jog.
Nem szabadul fel.Már meghosszabbította a Spíler 3 évvel.Talán az lesz hogy majd nem a digisportal fog osztozni ha lejár a szerződésük hanem az Aréna4-el ahogy a bundesligánál.

https://tv2play.hu/spilertv/klasszikus_ ... spilereken
"A Bundesliga mellett többek között az NFL🏈 és a MotoGP🏆 eseményeit is az Arena4-en láthatjátok, és ez még csak a kezdet. A következő hetekben, hónapokban is érdemes lesz figyelni a híreket😉"
Monoki írta ki 2 hete a FB oldalára

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1827 Hozzászólás Szerző: emsanya »

zoli0415 írta: 2021. augusztus 14., szombat 22:16
emsanya írta: 2021. augusztus 14., szombat 20:55 1 év van még a PL-ből, aztán felszabadul a jog.
Nem szabadul fel.Már meghosszabbította a Spíler 3 évvel.Talán az lesz hogy majd nem a digisportal fog osztozni ha lejár a szerződésük hanem az Aréna4-el ahogy a bundesligánál.

https://tv2play.hu/spilertv/klasszikus_ ... spilereken
Igen pontosan ez várhato.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Premier League

#1828 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

emsanya írta: 2021. augusztus 14., szombat 20:55 1 év van még a PL-ből, aztán felszabadul a jog.
Nem szabadul fel.Már meghosszabbította a Spíler 3 évvel.Talán az lesz hogy majd nem a digisportal fog osztozni ha lejár a szerződésük hanem az Aréna4-el ahogy a bundesligánál.

https://tv2play.hu/spilertv/klasszikus_ ... spilereken

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1829 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért a védelmükben meg kell jegyezni, hogy elég hirtelen egy-két hete offolt a diginél a 3oroszlán, nehéz ilyenkor hasonlo kaliberű embereket találni azonnal és hozni azt a szintet.

Az hogy Monokiék bundesligáznak, az pedig átmeneti dolog. 1 év van még a PL-ből, aztán felszabadul a jog. És finom szolva az Aréna4 tele van pénzzel (köhöm kormánypárti haverok), szinte biztos hogy jövőre már ott lesz a PL. Nem véletlen a váltás...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1830 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Amazing24 írta: 2021. augusztus 14., szombat 15:44 A diginel nagyon visszaesett a szinvonal...faj nezni. :mrgreen:
sajnálom, hogy már nem Monokiék ülnek bent. Sztem visszalépést tett a bundes ligát nem fogják annyian nézni mint a PL-t. Egyébként néztem nekik a műsorukat eléggé visszhangzott.
a háromoroszlánt meg inkább szüntesség meg, nézhetetlen volt.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#1831 Hozzászólás Szerző: Anti »

Amazing24 írta: 2021. augusztus 14., szombat 17:01

Én tegnap megnéztem a haromoroszlánt, katasztrófa volt. A műsorvezető hölgy nagyon gyenge. Folyamatosan ööö-zik, egy mondatot nem tud elmondani nélküle. :?
Lehet Pinyő volt a mentora 😆
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1832 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Bubi írta: 2021. augusztus 14., szombat 16:56
Amazing24 írta: 2021. augusztus 14., szombat 15:44 A diginel nagyon visszaesett a szinvonal...faj nezni. :mrgreen:
A kommentátor szerintem nagyon jó dolgokat mondott meccs közben, a stúdióban a fura hangú fiatalabbik, barnahajú csávó is képben van velünk, az is jól beszél.
Én tegnap megnéztem a haromoroszlánt, katasztrófa volt. A műsorvezető hölgy nagyon gyenge. Folyamatosan ööö-zik, egy mondatot nem tud elmondani nélküle. :?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1833 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amazing24 írta: 2021. augusztus 14., szombat 15:44 A diginel nagyon visszaesett a szinvonal...faj nezni. :mrgreen:
A kommentátor szerintem nagyon jó dolgokat mondott meccs közben, a stúdióban a fura hangú fiatalabbik, barnahajú csávó is képben van velünk, az is jól beszél.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1834 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A diginel nagyon visszaesett a szinvonal...faj nezni. :mrgreen:

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1835 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2021. augusztus 14., szombat 15:16 egyébként az united volt jó v a L**ds sz*r?
is.. United elkapta nagyon a fonalat, de ilyen volt tavaly is

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1836 Hozzászólás Szerző: Traxver »

egyébként az united volt jó v a L**ds sz*r?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1837 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kecske01 írta: 2021. augusztus 14., szombat 15:00 Szokasos teheneszes L**ds kivegzes megvan :D
akk gondolom megint bajnok csapatot kiááltanak a szurkolók

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1838 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szokasos teheneszes L**ds kivegzes megvan :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#1839 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez a nagyképű, melegítős, igénytelen német bohóc mindig más klubok háza táján söpröget. Pedig a sajátján kellene, mert még egy olyan szezon, mint a tavalyi, hogy zsinórban hat meccset bukik az Anfielden, és szedheti a sátorfáját.

Ő csak azt látja, hogy Lukakut veszünk ennyiért, az, hogy noname Guehi-ket 20 milliókért értékesítünk, azt már nem kalkulálja bele a büdzsébe.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1840 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. augusztus 14., szombat 11:25 Kloppot kérdezték arról, hogy miért költekeztek ilyen szerényen a nyáron:

"Nekünk megvan a magunk útja, ami nem változott, amióta itt vagyok. Csak annyi pénzt költhetünk, amennyi bevételünk van, de sohasem lepett meg a riválisaink pénzügyi ereje. Elég régóta vagyok az országban ahhoz, hogy tudjam, mindig megtalálják a módját az ilyen jellegű ügyletekre” – fogalmazott

Idén - ha Abraham is távozik ami napok kérdése - több a bevételünk mint amit Lukakura kiadtunk. Ez csak tipp, nem adtam össze. És még van kit eladni bőven, szóval ha jönne esetleg Koundé, akkor se állná meg a helyét amit mondott.
Poolos duma, ezt lökik, amióta világ a világ. Előszeretettel szemethunynak az olyan időszakok fölött, amikor áron felüli középszerekkel telerakták a csapatot vagy amikor épp rekordokat döntögettek Van Dijk meg Allison szerződtetésével :roll: Az elmúlt 10 évből 3ban zártak pozitív mérleggel a transfereket tekintve.

Válasz küldése