Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1761 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta: 2021. augusztus 23., hétfő 15:47
Miért akarsz minden védönkböl középpályást csinálni?
Évek óta minden második bekkre ezt írod, hogy szerinted a középpályán lenne jó. (Chris, luiz, Alonso, James és még tuti találnék régebbröl is) :lol:
Nem veszekedni akarok, csak megfigyeltem hogy ez a vesszöparipád :D :D
:D Ez a perverzióm.

Chris: Szerintem belőle nem akartam, viszont ha jól emlékszem Németországban játszott VKPt.

Luiz: Tartom a mai napig, hogy ha VKP lett volna sokkal komolyabb karriert fut.

Alonso: Magas, jól fejel, erős, szeme van a távoli lövéseinek... Ezek jó alapot jelentenének egy CMnek vagy VKPnak. Oké, hogy jó wingback, de a világ csapatainak (tipp) kb a 30%a ha játszik 3 védős rendszerben. Csodálkozom, hogy nem lett belőle középpályás mert balhátvédnek rohadt lassú és kevés az amit tud védekezni.

James: Hawaii leírt mindent.

Mostanság Anjorinból akarok csatárt faragni.:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#1762 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

GereZsolt írta: 2021. augusztus 23., hétfő 15:47
Bubi írta: 2021. augusztus 23., hétfő 12:02
koni0725 írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 23:00 Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ebben a formációban érvényesülnek a legjobban a wingbackjeink erényei. James beadásai aranyat érnek és itt még az általam kifejezetten nem kedvelt Alonso is védőre emlékeztet. Na meg persze megnyugtat, hogy hosszútávon ez a poszt is Chilwell-é lesz.

Lukaku lehet a drágakő Tuchel koronáján, az Arsenal ellen baromira kijött az összes erénye, ezt a másik topikban már kivesézték. Rettenetesen izgatottan várom ezt az idényt, úgy érzem, hogy az edźőnk által eddig kifejezetten jól hajtott motor még csak most kezd majd igazán összeállni! :)
Most én is ezt érzem, persze még korai. Lamparddal is jól kezdtünk. Előbb - Utóbb muszáj lesz átállni, lehet, hogy hamar be fog következni ha Koundé érkezik.

Jó ez a 3 védős rendszer, meg kell tartani és rendszeresen használni, de ahogy Hawaii nagyon jól leírta, a betömörülő csapatok ellen nem jó. Azzal is vannak ellenérzéseim, hogy ebben a rendszerben túl sok múlik a wingbeckeken. Nagy terület nyílik előttük amiből sok gólpasszt és gólt gyüjthetnek olyan emberek akiknek nem a gólszerzéshez kapcsolódó kvalitásaik azok amik kiemelik őket a tömegből. James szerintem akár az új Essien is lehetne, jól menne neki az a szerepkör, a helyére visszavárnám Lamptey vagy Livramentót.

Én is borzasztóan izgatott vagyok, szívem szerint átszimulálnám ezt a hetet a szombati napig mint a fifa manager módjában...:D
Miért akarsz minden védönkböl középpályást csinálni?
Évek óta minden második bekkre ezt írod, hogy szerinted a középpályán lenne jó. (Chris, luiz, Alonso, James és még tuti találnék régebbröl is) :lol:
Nem veszekedni akarok, csak megfigyeltem hogy ez a vesszöparipád :D :D
Jamesnek belső középpályás a másodlagos posztja, ifiben is számtalanszor megfordult azon a poszton, és talán tavaly is játszott ott pár alkalommal (igaz csak csereként beállva). Christensen és Luiz szintén játszottak már középpályást karrierjük során. Alonso meg egyszerűen pályát tévesztett, amikor védőnek szegődött, neki egyértelműen fentebb van a helye (wingback).

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#1763 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta: 2021. augusztus 23., hétfő 12:02
koni0725 írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 23:00 Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ebben a formációban érvényesülnek a legjobban a wingbackjeink erényei. James beadásai aranyat érnek és itt még az általam kifejezetten nem kedvelt Alonso is védőre emlékeztet. Na meg persze megnyugtat, hogy hosszútávon ez a poszt is Chilwell-é lesz.

Lukaku lehet a drágakő Tuchel koronáján, az Arsenal ellen baromira kijött az összes erénye, ezt a másik topikban már kivesézték. Rettenetesen izgatottan várom ezt az idényt, úgy érzem, hogy az edźőnk által eddig kifejezetten jól hajtott motor még csak most kezd majd igazán összeállni! :)
Most én is ezt érzem, persze még korai. Lamparddal is jól kezdtünk. Előbb - Utóbb muszáj lesz átállni, lehet, hogy hamar be fog következni ha Koundé érkezik.

Jó ez a 3 védős rendszer, meg kell tartani és rendszeresen használni, de ahogy Hawaii nagyon jól leírta, a betömörülő csapatok ellen nem jó. Azzal is vannak ellenérzéseim, hogy ebben a rendszerben túl sok múlik a wingbeckeken. Nagy terület nyílik előttük amiből sok gólpasszt és gólt gyüjthetnek olyan emberek akiknek nem a gólszerzéshez kapcsolódó kvalitásaik azok amik kiemelik őket a tömegből. James szerintem akár az új Essien is lehetne, jól menne neki az a szerepkör, a helyére visszavárnám Lamptey vagy Livramentót.

Én is borzasztóan izgatott vagyok, szívem szerint átszimulálnám ezt a hetet a szombati napig mint a fifa manager módjában...:D
Miért akarsz minden védönkböl középpályást csinálni?
Évek óta minden második bekkre ezt írod, hogy szerinted a középpályán lenne jó. (Chris, luiz, Alonso, James és még tuti találnék régebbröl is) :lol:
Nem veszekedni akarok, csak megfigyeltem hogy ez a vesszöparipád :D :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#1764 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta: 2021. augusztus 23., hétfő 12:02

Most én is ezt érzem, persze még korai. Lamparddal is jól kezdtünk. Előbb - Utóbb muszáj lesz átállni, lehet, hogy hamar be fog következni ha Koundé érkezik.

Jó ez a 3 védős rendszer, meg kell tartani és rendszeresen használni, de ahogy Hawaii nagyon jól leírta, a betömörülő csapatok ellen nem jó. Azzal is vannak ellenérzéseim, hogy ebben a rendszerben túl sok múlik a wingbeckeken. Nagy terület nyílik előttük amiből sok gólpasszt és gólt gyüjthetnek olyan emberek akiknek nem a gólszerzéshez kapcsolódó kvalitásaik azok amik kiemelik őket a tömegből. James szerintem akár az új Essien is lehetne, jól menne neki az a szerepkör, a helyére visszavárnám Lamptey vagy Livramentót.
Egyetértek, de a jelenlegi formációnk túlhasználása miatt nem tartok. Már a felkészülési meccseken is lehetett látni, hogy próbálgat más felállásokat, még a két csatáros játékor is.

Plusz a taktikai képzettsége és a keret mélysége lehetővé teszi, hogy akár meccs közben is váltsunk, amennyiben az ellenfél és az aktuális állás azt követeli meg.
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4791
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1765 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2021. augusztus 23., hétfő 8:31 De az előző szezonban nem volt elől egy Lukaku aki könyörtelenül bevágja a helyzeteket 8)
Persze, de attól még teljesen helytálló, amit Hawaii írt. Megvan a gólerős csatár, de ez a gépezet akkor válik igazán gyilkossá, ha legalább az egyik 6os, ha nem mindkettő képes távoli lövésekre. Szélén úgy gondolom megvannak a gólerős szárnyak, de a kpt még ki kell pofozzuk idővel

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1766 Hozzászólás Szerző: Bubi »

koni0725 írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 23:00 Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ebben a formációban érvényesülnek a legjobban a wingbackjeink erényei. James beadásai aranyat érnek és itt még az általam kifejezetten nem kedvelt Alonso is védőre emlékeztet. Na meg persze megnyugtat, hogy hosszútávon ez a poszt is Chilwell-é lesz.

Lukaku lehet a drágakő Tuchel koronáján, az Arsenal ellen baromira kijött az összes erénye, ezt a másik topikban már kivesézték. Rettenetesen izgatottan várom ezt az idényt, úgy érzem, hogy az edźőnk által eddig kifejezetten jól hajtott motor még csak most kezd majd igazán összeállni! :)
Most én is ezt érzem, persze még korai. Lamparddal is jól kezdtünk. Előbb - Utóbb muszáj lesz átállni, lehet, hogy hamar be fog következni ha Koundé érkezik.

Jó ez a 3 védős rendszer, meg kell tartani és rendszeresen használni, de ahogy Hawaii nagyon jól leírta, a betömörülő csapatok ellen nem jó. Azzal is vannak ellenérzéseim, hogy ebben a rendszerben túl sok múlik a wingbeckeken. Nagy terület nyílik előttük amiből sok gólpasszt és gólt gyüjthetnek olyan emberek akiknek nem a gólszerzéshez kapcsolódó kvalitásaik azok amik kiemelik őket a tömegből. James szerintem akár az új Essien is lehetne, jól menne neki az a szerepkör, a helyére visszavárnám Lamptey vagy Livramentót.

Én is borzasztóan izgatott vagyok, szívem szerint átszimulálnám ezt a hetet a szombati napig mint a fifa manager módjában...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1767 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 23:13
Dízel írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 21:23
Én is így vagyok ezzel. Nézzétek meg, átállunk 4 védős rendszerre, szopni fogjuk a gólokat és mellé nem lesz sokkal hatékonyabb a támadó alakzatunk.
A meccsekbe persze bele kell nyúlni, és lehet taktikázni, hogy beküldök még 1-2 támadót stb. De ez a Premier league, olyan tempó van, olyan kontrák, olyan gyorsan alakulnak ki ziccerek szinte a semmiből, ha nincs hátul 4 db 10/10-es védőd, akkor kapni fogod a gólokat.
Nem kell feltétlenül teljesen átállni 4 védős rendszerre, csak felvenni a repertoárba, mint egy lehetőség a betömörülő csapatok ellen. Ez a 3-4-3 nagyon jól működik akkor, ha az ellenfél nem az x-re játszik már a meccs legelejétől kezdve. Előző szezonban is borzasztó sok szenvedős meccsünk volt épp amiatt, hogy a 3 támadót elől kivették a játékból, és ezzel zéró közeli szintre hozva a gólszerzési esélyeinket, merthogy a középpályánk ilyen szempontból teljesen impotens, szélről meg csak elvétve érkeztek veszélyes lövések.
De az előző szezonban nem volt elől egy Lukaku aki könyörtelenül bevágja a helyzeteket 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#1768 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dízel írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 21:23
emsanya írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 21:10 Nem leszek népszerü, de én semmi pénzért nem bontanám meg a 3-4-3 at. Maximum meccseken belül periodusokban. Ez a keret erre a legalkalmasabb és működik is elég jól. Inkább legyenek elöl nagy rotálások, de maradjon stabilan a 3 védő.
Én is így vagyok ezzel. Nézzétek meg, átállunk 4 védős rendszerre, szopni fogjuk a gólokat és mellé nem lesz sokkal hatékonyabb a támadó alakzatunk.
A meccsekbe persze bele kell nyúlni, és lehet taktikázni, hogy beküldök még 1-2 támadót stb. De ez a Premier league, olyan tempó van, olyan kontrák, olyan gyorsan alakulnak ki ziccerek szinte a semmiből, ha nincs hátul 4 db 10/10-es védőd, akkor kapni fogod a gólokat.
Nem kell feltétlenül teljesen átállni 4 védős rendszerre, csak felvenni a repertoárba, mint egy lehetőség a betömörülő csapatok ellen. Ez a 3-4-3 nagyon jól működik akkor, ha az ellenfél nem az x-re játszik már a meccs legelejétől kezdve. Előző szezonban is borzasztó sok szenvedős meccsünk volt épp amiatt, hogy a 3 támadót elől kivették a játékból, és ezzel zéró közeli szintre hozva a gólszerzési esélyeinket, merthogy a középpályánk ilyen szempontból teljesen impotens, szélről meg csak elvétve érkeztek veszélyes lövések.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#1769 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ebben a formációban érvényesülnek a legjobban a wingbackjeink erényei. James beadásai aranyat érnek és itt még az általam kifejezetten nem kedvelt Alonso is védőre emlékeztet. Na meg persze megnyugtat, hogy hosszútávon ez a poszt is Chilwell-é lesz.

Lukaku lehet a drágakő Tuchel koronáján, az Arsenal ellen baromira kijött az összes erénye, ezt a másik topikban már kivesézték. Rettenetesen izgatottan várom ezt az idényt, úgy érzem, hogy az edźőnk által eddig kifejezetten jól hajtott motor még csak most kezd majd igazán összeállni! :)
211! NEW RECORD!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1770 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 21:10 Nem leszek népszerü, de én semmi pénzért nem bontanám meg a 3-4-3 at. Maximum meccseken belül periodusokban. Ez a keret erre a legalkalmasabb és működik is elég jól. Inkább legyenek elöl nagy rotálások, de maradjon stabilan a 3 védő.
Én is így vagyok ezzel. Nézzétek meg, átállunk 4 védős rendszerre, szopni fogjuk a gólokat és mellé nem lesz sokkal hatékonyabb a támadó alakzatunk.
A meccsekbe persze bele kell nyúlni, és lehet taktikázni, hogy beküldök még 1-2 támadót stb. De ez a Premier league, olyan tempó van, olyan kontrák, olyan gyorsan alakulnak ki ziccerek szinte a semmiből, ha nincs hátul 4 db 10/10-es védőd, akkor kapni fogod a gólokat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1771 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem leszek népszerü, de én semmi pénzért nem bontanám meg a 3-4-3 at. Maximum meccseken belül periodusokban. Ez a keret erre a legalkalmasabb és működik is elég jól. Inkább legyenek elöl nagy rotálások, de maradjon stabilan a 3 védő.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#1772 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szabi írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 19:46
fst200 írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 19:31
Szabi írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 17:21
Tuchel minden nyilatkozatában utal arra, hogy Lukaku amikor csak lehet, kezdeni fog, na de Havertz-nek miért is lenne fix helye a kezdőben? Semmi olyan extrát nem mutat, amely miatt betonbiztos helye lenne egy jó formában lévő Ziyech vagy Mount ellenében.
Nem tudom te milyen meccseket néztél, de hogy Havertz nek helye van a kezdőben az biztos, szerintem ő lesz a legnagyobb klasszisunk
Mit fröcsögsz ember? Azért, mert van egy-két szép, ösztönös megoldása, attól már klasszis lesz valaki? Rengetegszer súlytalan a kapu előtt, eltűnik a mezőnyben.
nyugi, ez nem fröcsögés és nem kell egyből mellre szívni , de Havertzben van tényleg a legnagyobb potenciál a támadóink közül ,Mountot ne szorítsa ki ,én mindkettőt a kezdőben látnám

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#1773 Hozzászólás Szerző: Szabi »

fst200 írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 19:31
Szabi írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 17:21
Hawaii írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 16:25 Tavaly óta bejött a képletbe egy 120 milliós Lukaku, és hidd el, hogy sem ő, sem Havertz nem fognak sokat padozni.
Tuchel minden nyilatkozatában utal arra, hogy Lukaku amikor csak lehet, kezdeni fog, na de Havertz-nek miért is lenne fix helye a kezdőben? Semmi olyan extrát nem mutat, amely miatt betonbiztos helye lenne egy jó formában lévő Ziyech vagy Mount ellenében.
Nem tudom te milyen meccseket néztél, de hogy Havertz nek helye van a kezdőben az biztos, szerintem ő lesz a legnagyobb klasszisunk
Mit fröcsögsz ember? Azért, mert van egy-két szép, ösztönös megoldása, attól már klasszis lesz valaki? Rengetegszer súlytalan a kapu előtt, eltűnik a mezőnyben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1774 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 19:35 ne csesztessétek egymást emiatt :D
Való igaz, hogy Havertzen látszik, klasszis megoldások vannak benne és nagy sztár lehet, de az is igaz, hogy vannak még gyengébb meccsei ahol nincsen annyira a csapat hasznára, meg kell tanulnia még jobb döntéseket hozni, hatékonyabbnak lenni :D
Így van, kiegészítésképp annyi, hogy ő maga nyilatkozta: apránként, kis lépésekben halad előre és erősíti az önbizalmát. Nem az a fajta mint pl Pulisic aki minden meccsen mesterhármast akar lőni, hogy bizonyítson. Ezt el kell fogadni és nagyon türelmesnek kell lenni nekünk és neki is ha esetleg átmenetileg padra kerül.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1775 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ne csesztessétek egymást emiatt :D
Való igaz, hogy Havertzen látszik, klasszis megoldások vannak benne és nagy sztár lehet, de az is igaz, hogy vannak még gyengébb meccsei ahol nincsen annyira a csapat hasznára, meg kell tanulnia még jobb döntéseket hozni, hatékonyabbnak lenni :D

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#1776 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szabi írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 17:21
Hawaii írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 16:25 Tavaly óta bejött a képletbe egy 120 milliós Lukaku, és hidd el, hogy sem ő, sem Havertz nem fognak sokat padozni.
Tuchel minden nyilatkozatában utal arra, hogy Lukaku amikor csak lehet, kezdeni fog, na de Havertz-nek miért is lenne fix helye a kezdőben? Semmi olyan extrát nem mutat, amely miatt betonbiztos helye lenne egy jó formában lévő Ziyech vagy Mount ellenében.
Nem tudom te milyen meccseket néztél, de hogy Havertz nek helye van a kezdőben az biztos, szerintem ő lesz a legnagyobb klasszisunk

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#1777 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 17:21
Hawaii írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 16:25 Tavaly óta bejött a képletbe egy 120 milliós Lukaku, és hidd el, hogy sem ő, sem Havertz nem fognak sokat padozni.
Tuchel minden nyilatkozatában utal arra, hogy Lukaku amikor csak lehet, kezdeni fog, na de Havertz-nek miért is lenne fix helye a kezdőben? Semmi olyan extrát nem mutat, amely miatt betonbiztos helye lenne egy jó formában lévő Ziyech vagy Mount ellenében.
Semmi extrát nem mutatott, csak épp eldöntött egy BL döntőt. Na meg ott van ugye a 80 milliós árcédulája is. Ahhoz meg kell egyfajta naivitás, hogy bárki is azt higgye, hogy ez nem számít. Nyilván pár meccs erejéig lehet padoztatni őt is, de hosszú távon nem nagyon. Mindenesetre a mondandóm lényege inkább az volt, hogy ez a keret sokkal alkalmasabb lehetne egy 4 védős rendszerhez, ha sikerülne minőségi embert igazolni a védelembe.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1778 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Plusz, ha 4 védővel akarunk játszani, akkor kanté MELLÉ kell még egy bika CDM, mert jorginho de még kova sem az. Ők ketten tudnák esetleg biztosítani a 4 CB hiányosságait.

Amúgy meg a mai meccshez: Rég voltam már ilyen focidrukker kedvemben, de ezt az arsenalt kurvára szét kéne alázni a picsába. Már bocsánat, de most úgy vagyok vele, hogy a tavalyi után nagyon megérdemelnének egy hatalmas verést tőlünk.

Nagyon olyan hangolatom van, most hogy ilyen bika a csapatunk, hogy ugy várom a meccset, hogy szedjük szét őket!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#1779 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hawaii írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 16:25 Tavaly óta bejött a képletbe egy 120 milliós Lukaku, és hidd el, hogy sem ő, sem Havertz nem fognak sokat padozni.
Tuchel minden nyilatkozatában utal arra, hogy Lukaku amikor csak lehet, kezdeni fog, na de Havertz-nek miért is lenne fix helye a kezdőben? Semmi olyan extrát nem mutat, amely miatt betonbiztos helye lenne egy jó formában lévő Ziyech vagy Mount ellenében.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1780 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta: 2021. augusztus 22., vasárnap 16:25
Tavaly óta bejött a képletbe egy 120 milliós Lukaku, és hidd el, hogy sem ő, sem Havertz nem fognak sokat padozni. Nyilván kell a merítés, én is annak a híve vagyok, hogy posztonként 2 játékos az ideális, ugyanakkor 3 posztra 7 ember kicsit soknak tűnik nekem, és hosszú távon az állandó rotáció épp oly káros tud lenni, mint annak a hiánya. Erre a 3 védős taktikára tavaly gyakorlatilag kényszerből volt szükség, és talán a legnagyobb hátránya, hogy nem igazán működik betömörülő csapatok ellen, ellenben a 4 védős rendszerrel nyernénk egy támadó játékost egy védő helyett. Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy bepróbálja-e vmikor a szezon során, vagy pedig maradunk a jól bevált 3-4-3-nál.
Szerintem is át fogunk állni 4 védőre, de gyorsan bele fogunk bukni, mert a védelmünk nem alkalmas arra a rendszerre. Valszeg nem lesz mindenki végig top formában, Werner könnyen kikerülhet a kezdőből és Havertz sem csinál egyelőre semmi olyat amivel nagyon kiemelkedne. El tudok képzelni egy mindenkinek megfelelő rotációt.

Ebben a csapatban csak Mount helye biztos, senki másé.

Egyébként én is a 4 védőt támogatom, ezért is vártam egész nyáron az érkező center bekket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése