Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#43121 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Bubi írta:
bilhacica írta:agbonlahor miért van benne mindenki csapatába? :) egyáltalán nem lött sok golt idáig, és ugye Ő csatár.
Mert nem igazán csatárt játszik ha megnézed, winger féleséget, inkább...ÉS azért mert remekül csinálja, jól harcolja ki magának a helyzeteket.Egy chelsea szintű csapattal a háta mögött, sztem sok mindenre képes lenne...
Jól harcolja ki,és jól el is cseszi!Amugy sokszor játszott csatárt is! Ő most még nem való ide az tuti!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#43122 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bilhacica írta:agbonlahor miért van benne mindenki csapatába? :) egyáltalán nem lött sok golt idáig, és ugye Ő csatár.
Mert nem igazán csatárt játszik ha megnézed, winger féleséget, inkább...ÉS azért mert remekül csinálja, jól harcolja ki magának a helyzeteket.Egy chelsea szintű csapattal a háta mögött, sztem sok mindenre képes lenne...

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#43123 Hozzászólás Szerző: AryanH »

James; Richards,Primus,Meite,Tayler; Lennon, Arteta, Ivan Campo, Barry; Doyle, Yakubu

Edző: Harry Redknapp
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43124 Hozzászólás Szerző: Megyó »

agbonlahor miért van benne mindenki csapatába? :) egyáltalán nem lött sok golt idáig, és ugye Ő csatár.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#43125 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sörensen
1.Young,Dawson,Upson/Distin,Baines
A.Young-Reo-Nolen-Jenas
-Agbonlahor-Defoe

2.Jaskalainen
Richards-Killagon-C.Davies-Taylor
-Lennon-Bullard-J.Smith-Pedersen
Ellington-A.Jhonson-

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43126 Hozzászólás Szerző: kdako »

A posztokra annyira nem figyeltem

Given
Chimbonda Huntington Nolan Richards
Dyer Reo-Coker Jenas Milner
Agbonlahor Heskey
GO BLUES!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#43127 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
ToreAndre írta:Kicsit elegem van a tanulásból. Játszunk kicsit.
Állítsuk össze a kedvenc PL válogatottunkat, de ex-Chelsea játékosok és a 4 nagy csapat játékosainak kívételével. Íme az enyém:

A csapat:

Sörensen
Young, Ridgewell, Dawson, Baines
O'Neill, Nolan, Barry
Rommedahl, Ireland
Ashton

B csapat:

Jaaskalainen
Mellberg, Neill, Lescott, M.Taylor
Bullard, Jagielka, McFadden, Hunt
Doyle, McCullogh
robinson
richards dawson s.taylor m.taylor
lennon huddleston jenas downing
defoe a.johnson
:) ez a csapat talán még a bajnoki cimért is mehetne.. de a dobogoért tuti
Kis változtatással!Nálam ez:

Given
Richards,Dawson,S Taylor,M Taylor
Lennon,Cahill,Jenas,Downing
Defoe,Martins
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#43128 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:Úgy látom nem csak ketten undertow-val rajongunk Dean Ashton-ért!:)
ÁÁ dehogyis. Nekem már akkor szimpi volt amikor a Norwich leigazolta. Nagyon jól ment neki, kár h most megint egy kieső jelölt csapatban van. (bár ki gondolta volna ezt év elején)

Ja meg hát durván meg is sérült, sajnos. :( Nagyon jó csatárnak tartom!

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#43129 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

bilhacica írta:
undertow írta::) nem ugy mukodik ez a jatek, hogy felkuldod a csatart aztan varod tole a csodat.
ki kell oket szolgalni. azaz valahogy el kell juttatni hozzajuk a labdat, amikor jo pozicioban vannak. drogbahoz megfelelnek a hosszi, magas labdak. elg eros es magas ahhoz, hogy begyujtse ezeket. de amikor cresponak osztogatta a csapat ugyanigy a labdakat, az nezni rossz volt.
crespo(es sheva) a rovid, otletes passzokat, a gyors kiugratasokat szereti. ezekkel tudnak kezdeni valamit, ha ilyen labdakat kapnak a kozeppalyarol, akkor villognak.
latni kell, hogy mik a csatarunk erossegei es a csapatnak erre jatszani. ha nem tud/nem akar ugy jatszani a csapat, akkor nem kell eroltetni ezt a csatart. meg se kell venni...
igen ha a rombusz teteje nem Ballackra hanem Kakára vagy Tottira (véletlenül sem akarom hogy megvegyük!)hallgatna, akkor Seva is biztos több golt löne
Szerintem Sevának leginkább Joe Cole játéka kellene. Ő gyors, labdával is jól cselez szeret kényszerítőzni , a rövidpasszos játék is fekszik neki és kapuközelben igencsak megosztja a figyelmet.. Nekem ő hiányzik a legjobban a mai csapatból.. Szerintem benne van a legtöbb kreativitás ..

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43130 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:Kicsit elegem van a tanulásból. Játszunk kicsit.
Állítsuk össze a kedvenc PL válogatottunkat, de ex-Chelsea játékosok és a 4 nagy csapat játékosainak kívételével. Íme az enyém:

A csapat:

Sörensen
Young, Ridgewell, Dawson, Baines
O'Neill, Nolan, Barry
Rommedahl, Ireland
Ashton

B csapat:

Jaaskalainen
Mellberg, Neill, Lescott, M.Taylor
Bullard, Jagielka, McFadden, Hunt
Doyle, McCullogh
robinson
richards dawson s.taylor m.taylor
lennon huddleston jenas downing
defoe a.johnson
:) ez a csapat talán még a bajnoki cimért is mehetne.. de a dobogoért tuti

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43131 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta::) nem ugy mukodik ez a jatek, hogy felkuldod a csatart aztan varod tole a csodat.
ki kell oket szolgalni. azaz valahogy el kell juttatni hozzajuk a labdat, amikor jo pozicioban vannak. drogbahoz megfelelnek a hosszi, magas labdak. elg eros es magas ahhoz, hogy begyujtse ezeket. de amikor cresponak osztogatta a csapat ugyanigy a labdakat, az nezni rossz volt.
crespo(es sheva) a rovid, otletes passzokat, a gyors kiugratasokat szereti. ezekkel tudnak kezdeni valamit, ha ilyen labdakat kapnak a kozeppalyarol, akkor villognak.
latni kell, hogy mik a csatarunk erossegei es a csapatnak erre jatszani. ha nem tud/nem akar ugy jatszani a csapat, akkor nem kell eroltetni ezt a csatart. meg se kell venni...
igen ha a rombusz teteje nem Ballackra hanem Kakára vagy Tottira (véletlenül sem akarom hogy megvegyük!)hallgatna, akkor Seva is biztos több golt löne

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43132 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Úgy látom nem csak ketten undertow-val rajongunk Dean Ashton-ért!:)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#43133 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:Kicsit elegem van a tanulásból. Játszunk kicsit.
Állítsuk össze a kedvenc PL válogatottunkat, de ex-Chelsea játékosok és a 4 nagy csapat játékosainak kívételével. Íme az enyém:

A csapat:

Sörensen
Young, Ridgewell, Dawson, Baines
O'Neill, Nolan, Barry
Rommedahl, Ireland
Ashton

B csapat:

Jaaskalainen
Mellberg, Neill, Lescott, M.Taylor
Bullard, Jagielka, McFadden, Hunt
Doyle, McCullogh
Én csak egy csapatot írok:

Carson
Young Dawson A. Ferdinand (tavalyi forma) Baines
Lennon Bullard Cahill Osman
Ashton Anelka

kb. :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43134 Hozzászólás Szerző: undertow »

:) nem ugy mukodik ez a jatek, hogy felkuldod a csatart aztan varod tole a csodat.
ki kell oket szolgalni. azaz valahogy el kell juttatni hozzajuk a labdat, amikor jo pozicioban vannak. drogbahoz megfelelnek a hosszi, magas labdak. elg eros es magas ahhoz, hogy begyujtse ezeket. de amikor cresponak osztogatta a csapat ugyanigy a labdakat, az nezni rossz volt.
crespo(es sheva) a rovid, otletes passzokat, a gyors kiugratasokat szereti. ezekkel tudnak kezdeni valamit, ha ilyen labdakat kapnak a kozeppalyarol, akkor villognak.
latni kell, hogy mik a csatarunk erossegei es a csapatnak erre jatszani. ha nem tud/nem akar ugy jatszani a csapat, akkor nem kell eroltetni ezt a csatart. meg se kell venni...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43135 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:szerintem crespo kifejezetten jo volt, amikor legalabb egy kicsit alajatszott a csapat.
ugyanugy elvesztegettuk a tehetseget, mint most shevaet...
azért nehogy már 10 játékos legyen egyért! ha valakit tömnek labdával még jo hogy berug egyet-egyet. Nem hiszem hogy anno a dinamoba fantasztikus támogatást kapott Seva még is eredményes volt...
Csak nézzük meg a világ legjobb 3 aktiv csatárát: Drogba, Henry, Eto'o.
Drogba sok labdát kap be is lövi őket, de egy kis "Drogbát" is bele kell rakni, mert nem mondhatni hogy 2 a kapus ellen szituácioba adják át neki a labdát hogy bepasszolja az üres kapuba, sőőt. Goljainak a nagyrészét messziről lövi vagy fejeli a 16oson belülről, de azokat se üresbe kapja hanem erősebb mint védője és valahogy bebirkozza a labdát... Henry meg Eto'o sokat jönnek vissza goljaikat általába kontra végén vagy rengeteg kicsi passz után kialakult helyzetbe lövik.
A csapatunkat Chelsea -nek hivják nem Seva és társainak. És nincs is rászükség amig Drogba 1 a 11 játékos közül is tudja azt nyujtani amit Sevátol várnánk el.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43136 Hozzászólás Szerző: undertow »

szerintem crespo kifejezetten jo volt, amikor legalabb egy kicsit alajatszott a csapat.
ugyanugy elvesztegettuk a tehetseget, mint most shevaet...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43137 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Crespo (bocs Gyeszti) sosem volt igazán jó nálunk. Nem szórta a gólokat, pedig a lehetősége megvolt rá. Visszvágyott Olaszországba.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43138 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kicsit elegem van a tanulásból. Játszunk kicsit.
Állítsuk össze a kedvenc PL válogatottunkat, de ex-Chelsea játékosok és a 4 nagy csapat játékosainak kívételével. Íme az enyém:

A csapat:

Sörensen
Young, Ridgewell, Dawson, Baines
O'Neill, Nolan, Barry
Rommedahl, Ireland
Ashton

B csapat:

Jaaskalainen
Mellberg, Neill, Lescott, M.Taylor
Bullard, Jagielka, McFadden, Hunt
Doyle, McCullogh

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#43139 Hozzászólás Szerző: LooseR »

bilhacica írta:vicccet félre téve, bizni kellett volna még Gudjohnsenbe.(én részemről mondjuk ez nem volt kétséges) Nekem Ő a legnyagyobb veszteség, annyira jol mozgott és annyi mindenhez értett hogy simán beférne a csaptba. A két uj "szupersztárnál" biztos jobb. Duffot annyira nem sajnálom báár ezt szivfájdalom volt leirni. Gallas meg ha itt lenne jobb backként isten lenne. Nem igazolni kell hanem a régieknek kellett volna megtartani. most meg itt vagyunk a szarba...
sztem jobb volt crespo es o a legnagyobb veszteség

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#43140 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

bilhacica írta:
ToreAndre írta:Azért az más szitu volt. Év elején jártunk... Most a Pool is tudja, hogyha nyernek, a nyakunkra jönnek. Nekem olyan érzésem van, hogy mind a ManU, mind mi vesztünk...
sztem a Mu xelni fog mi meg motivációtol függöen x vagy bukta...
Szerintem meg fölösleges így megjósolni, mert semmi értelme nincs. Egyébként ha a manu kikap, akkor szerintem nekünk mind1 h mit játszunk a Pool ellen. Szerintem van annyira jó a csapat és vezetünk annyival a Pool előtt h a 2. helyünk ne legyen veszélyben.

Válasz küldése