Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39881 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

" Premier League teams will be able to name seven substitutes in matches next season."

Végre... :D Több lehetőség fiataloknak is a tűz közelébe kerülni.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39882 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

De értem mire gondoltál,abban igazad is van.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39883 Hozzászólás Szerző: twopac »

Asszem nem érted mire gondoltam,mindegy!
mindörökké chelsea!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39884 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

A gól az gól nem számít ,hogy hogyan szerezzük.Ha vasárnap egy 11essel nyerünk 1-0ra én elfogadom azt is...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39885 Hozzászólás Szerző: twopac »

Te azt a gólnak nevezed amit idén nekik löttünk a bajnokságban?Ottsem érdemeltünk gólt,a ligakupa mecsen pedig megtudtunk verni egy liverpool b-t!
mindörökké chelsea!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39886 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

twopac írta:gólt kell nekik rúgnunk ami az elmult meccseken nem volt jellemző a pool ellen!
Nem volt jellemző?idén eddig kétszer játszottunk a Pool ellen, a PL-ben 1-1 lett, a Ligakupában 2-0ra győztünk.Tavaly 4 meccsből csak egyszer nem tudtunk nekik gólt lőni...Azis az Anfielden volt.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39887 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Egy kicsit kárörvendő vagyok, de ha már nálunk sok a hiányzó, akkor legalább náluk is legyen :)

Rafa Benitez has confirmed Liverpool fans' worst fears by revealing Fernando Torres is very unlikely to feature against Chelsea on Sunday.

The news comes as a major blow for Benitez, who is already without Daniel Agger, Andriy Voronin, Alvaro Arbeloa, Fabio Aurelio and the suspended Xabi Alonso.

On top of this, Javier Mascherano will not arrive back at Melwood until Friday due to Argentina's friendly clash with Guatemala later today.


http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldow ... 7-1302.htm

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39888 Hozzászólás Szerző: twopac »

A pool ellen nehezebb lesz gólt lőnünk,mint kivédekeznünk!hiába nincs torres vagy bárki a poolból,gólt kell nekik rúgnunk ami az elmult meccseken nem volt jellemző a pool ellen!
mindörökké chelsea!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39889 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ezt a meccset hozni kell midnneképp, mert a MU és az Arsa szinte biztos, hogy behúzzák a meccsüket...Ha nem tudunk nyerni a Pool ellen, akkor szerintem a bajnokságról lemondhatunk. :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39890 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Ami a sky-on van, azt olvastam reggel a spanyol lapokban is, a bbc-n most az van, hogy kérdéses...

Persze nem ezen múlik, magunkkal kell foglalkozni!
Így van, lásd lentebb. Ha más nem, padra úgyis leül. Azt kellene meglovagolni, hogy a Pool elég ingatag formában van, és hát a Pool-B-t már egyszer elvertük idén a CC-ben, ez remélem plussz a pályára lépőknek. Akkor a Scousereknek sok közük nem volt a meccshez, hálás lennék, ha most sem lenne másképp. Dec 26-án győztek a Derby ellen 2-1-re idegenben, azóta a PL-ben csak döntetlenek (Citeh, Wigan, Boro, Villa), aztán egy vereség a WestHamtől, és legutóbb végre a Sunderlandet otthon meg tudták fogni 3-0-ra. De egy rangadó mindig rangadó, és nagyon nyögősen szoktunk játszani a Pool ellen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39891 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ami a sky-on van, azt olvastam reggel a spanyol lapokban is, a bbc-n most az van, hogy kérdéses...

Persze nem ezen múlik, magunkkal kell foglalkozni!
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39892 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:
Chelseafan írta:Torres megsérült a spanyol válogatott meccsén, így lehet nem játszik ellenünk!!
Nem lenne egy rossz dolog... Ő a legjobb Liverpooli most szerintem.
Valószínűleg fog tudni játszani (már a cikk fenn van a sky-on), de szerintem ez a legkevesebb. Nekünk a Poolt kell legyőzni, meg kicsit magunkat, hogy nyerhessünk. A Pool ellen soha nem az volt a baj (már az utóbbi 2 évet tekintve), hogy sok gólt kaptunk volna, hanem az, hogy egyszerűen nem tudtunk lőni nekik. Torresen kívül még van egy rakat csatár, akik most élni akarnak a bizonyítás lehetőségével: bárki is kezd, Crouch, Kuyt, Benayoun, Babel (vagy persze Torres), ha nem tudunk két gólt lőni, akkor max nyögvenyelősen nyerünk vagy x lesz, mert őszintén: legalább egyet rámolnak nekünk szerintem. Főleg, ha azt nézzük, hogy most ők a 90. perces csapat (egy rakás gólt szereztek és mentettek pontot az utolsó percekben), szóval szerintem két gólos előny kell a végére, hogy biztosra mehessünk. Gólzápor nem lesz, de ha úgy a 70. perc környékére tudnánk hozni egy 2-0-ás állást, az jó lenne.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39893 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Most írták Sky-on hogy semmi komoly, játszhat.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39894 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsoca87 írta:
Chelseafan írta:Torres megsérült a spanyol válogatott meccsén, így lehet nem játszik ellenünk!!
Nem lenne egy rossz dolog... Ő a legjobb Liverpooli most szerintem.
Én sem akarok kárörvendő lenni, de ez tényleg nem rossz. A spanyol orvos azt mondta, hogy még a mai vizsgálatok után dől el, de a combhajlítójával lehetnek gondok. Voronyin is sérült, szóval marad Kuyt és Crouch náluk...
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39895 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Chelseafan írta:Torres megsérült a spanyol válogatott meccsén, így lehet nem játszik ellenünk!!
Nem lenne egy rossz dolog... Ő a legjobb Liverpooli most szerintem.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39896 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Torres megsérült a spanyol válogatott meccsén, így lehet nem játszik ellenünk!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39897 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

bilhacica írta:egyet tutira tok, csak Makelele és Mikel képes ellátni a 100% os védekező kp feladatot. én nem (és sztem Grant sem) fogja kihagyni, hogy legalább az egyik ne legye a pályán.
ez a Lamps Ballack kettős meg akkor marhaság... nem értem mi értelme van. kb mint Kaka meg Totti egy csapatba, fasza lenne...
de talán ők még meg is értenék ott elöl egymást de hogy két klasszis szervező kp.... nah mind1.... egy sztár szervező mellé pont egy olyan Make vagy Mikel féle másodhegedüs kell aki nem akar csinálni semmit csak labdát szerez és adja oda az "észnek".
sztem a Lamps Ballack kettős védekezés szempontjábol átjároház lenne....

szerk.:
sőt!! visszagondolva 2005 re, és megragadva az utolso mondatom, Lamps ugye már közel sem olyan nagy hévvel védekezik és ugye akkor Makelele állt mellette, aki még ennél is jobb volt. szal összegezve ez a Ballack Lamps kettős sztem csak vesszőfutás lenne és korántsem jelentene annyi előnyt a két játékos egyszerre játszatása (főleg hogy egy is elég az ilyen tipusubol a pályálra) mint hátrányt az hogy védekezés 0....

inkább a szélsőktől meg a csatároktol várjuk a golokat a középpálya közepe meg maradjon már meg stabil pontnak nem de?... nem vunk mi real...
Van benne valami.Majd kiderül,hogy mire lesz képes Lampard és Ballack idén,ha együtt kell játszaniuk.Mindenesetre a tavalyi teljesítményüket nem lesz nehéz felülmúlni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39898 Hozzászólás Szerző: Megyó »

egyet tutira tok, csak Makelele és Mikel képes ellátni a 100% os védekező kp feladatot. én nem (és sztem Grant sem) fogja kihagyni, hogy legalább az egyik ne legye a pályán.
ez a Lamps Ballack kettős meg akkor marhaság... nem értem mi értelme van. kb mint Kaka meg Totti egy csapatba, fasza lenne...
de talán ők még meg is értenék ott elöl egymást de hogy két klasszis szervező kp.... nah mind1.... egy sztár szervező mellé pont egy olyan Make vagy Mikel féle másodhegedüs kell aki nem akar csinálni semmit csak labdát szerez és adja oda az "észnek".
sztem a Lamps Ballack kettős védekezés szempontjábol átjároház lenne....

szerk.:
sőt!! visszagondolva 2005 re, és megragadva az utolso mondatom, Lamps ugye már közel sem olyan nagy hévvel védekezik és ugye akkor Makelele állt mellette, aki még ennél is jobb volt. szal összegezve ez a Ballack Lamps kettős sztem csak vesszőfutás lenne és korántsem jelentene annyi előnyt a két játékos egyszerre játszatása (főleg hogy egy is elég az ilyen tipusubol a pályálra) mint hátrányt az hogy védekezés 0....

inkább a szélsőktől meg a csatároktol várjuk a golokat a középpálya közepe meg maradjon már meg stabil pontnak nem de?... nem vunk mi real...

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39899 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Oké nem vitatkozom többet majd Grant elintézi!
COME ON CHELSEA!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39900 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sztem is Carvahlonak játszani kell, tanári módon csinálja a megelőző szereléseket és a labda kihozatalokat...a játék inteligenciája átlagon felüli...nehéz döntés ki lesz a két kezdő belső bekk, ha mindeki egészséges...

és ha már felállások, én is felvázolok egyet 8) ...lehet egyezik már valakijével:



----------- Cech -------------
-Belletti--Carvahlo--Terry--Bridge-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou/Anelka----
----------Drogba--------------


a Kalou és Anelka döntés nekem a legnehezebb, talán megpróbálnám Anelkát is kezdőben hogy milyen lenne, de Kalou jobban vissza tudna zárni a széleken, Anelka inkább befejező csatár...

Válasz küldése