Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6161 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:Nekem ne mondja senki, hogy a Willian-Oscar-Hazard-Fabregas-Kanté kp gyenge lenne, bőven top 4 szint.
A gond ott van, hogy ez az 5 ember eddig asszem nem is volt egyszerre a pályán, még cserék után/közbeni percekben sem. Conte láthatóan Fabret és Oscart ugyanazon a poszton tekinti egymás cseréjének, a maradék két posztra pedig ott van Kanté, Matity és Chalo(Mikelt elég erőteljesen mellőzi). Ez csak a B terv.

Az A szerint jött volna egy Nainggolan és ők lennének a btb-k 4-4-2-ben. Ebben a felállásban próbálgatta az Oszi-Matic duót is, szóval ők tekinthetők a Kanté-?btb cseréjének, de Fabre még csak a felkészülésin sem kapott szerepet ebben a rendszerben. Úgyhogy ez az 5 ember nem is lesz valószínűleg egy időben a pályán. Lelkileg azért készüljetek fel, hogy lehet hamarabb adunk túl Fabregason, mint a brazil tejfölfejűn :x

Egyetlen esélye a spanyolnak, ha átállunk 3 védőre és ő hozza a Pirlo szerepkört... Mivel a jelenlegi kh felhozatalunk mellett a 2 értelmes középső védőt sem tudjuk megoldani, ezért a 3-ról le is tehetünk szerintem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#6162 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Azért ennyire durván nem kell kongatni a vészharangokat... Jelenleg csak a védősorunkat kell kiegészíteni, a támadószekció és a középpályánk bőven vállalható. Nekem ne mondja senki, hogy a Willian-Oscar-Hazard-Fabregas-Kanté kp gyenge lenne, bőven top 4 szint. Costa pedig a világ egyik legjobb befejező csatára, Batshuayi-al kiegészítve nagyon jók lehetnek. Igazából a védelmet sem kell gyökeresen megváltoztatni, hiszen ha Zouma olyan lesz mint sérülése előtt, akkor a Zouma-Luiz páros jó lehet + Christensent visszahívjuk, ugye mellette még Azpi adott, csak egy jó balhátvédet kellene igazolni.
Én is így látom,ha a védelmet rendberakjuk,akkor meglehet a BL-indulás. Télen elnézném itt Manolast, a Zouma-Manolas-Luiz-Christensen 4-es hosszútávon is jó lehet,ha már nem lesz Terry.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6163 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért ennyire durván nem kell kongatni a vészharangokat... Jelenleg csak a védősorunkat kell kiegészíteni, a támadószekció és a középpályánk bőven vállalható. Nekem ne mondja senki, hogy a Willian-Oscar-Hazard-Fabregas-Kanté kp gyenge lenne, bőven top 4 szint. Costa pedig a világ egyik legjobb befejező csatára, Batshuayi-al kiegészítve nagyon jók lehetnek. Igazából a védelmet sem kell gyökeresen megváltoztatni, hiszen ha Zouma olyan lesz mint sérülése előtt, akkor a Zouma-Luiz páros jó lehet + Christensent visszahívjuk, ugye mellette még Azpi adott, csak egy jó balhátvédet kellene igazolni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#6164 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:
béla írta:
kazomester írta:
Pontosan hol is hasonlítottam hozzájuk? :roll: Az általad felsorolt emberek pedig átlagon aluli játékosok ez nem is kérdés.
Istenem... Valaki hozzájuk hasonlította, én arra reagáltam.
De hol is mondtam én pontosan,hogy Oscar olyan nagyon jó? :roll:

Szerk.: A szerkesztés utáni hozzászólásoddal amúgy teljesen egyetértek.
Ok, csak mivel az én hszemre reagáltál, így érthetően magamravettem :wink:
Ok,csak mivel az én hozzászólásomra reagáltál azzal,hogy "nem olyan jó,mint sokan képzelik",így érthetően magamra vettem :wink:
Játszhatjuk ezt még egy darabig, de sok értelme nincs :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#6165 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:
kazomester írta:
Pontosan hol is hasonlítottam hozzájuk? :roll: Az általad felsorolt emberek pedig átlagon aluli játékosok ez nem is kérdés.
Istenem... Valaki hozzájuk hasonlította, én arra reagáltam.
De hol is mondtam én pontosan,hogy Oscar olyan nagyon jó? :roll:

Szerk.: A szerkesztés utáni hozzászólásoddal amúgy teljesen egyetértek.
Ok, csak mivel az én hszemre reagáltál, így érthetően magamravettem :wink:

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#6166 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:
Pontosan hol is hasonlítottam hozzájuk? :roll: Az általad felsorolt emberek pedig átlagon aluli játékosok ez nem is kérdés.
Istenem... Valaki hozzájuk hasonlította, én arra reagáltam.
De hol is mondtam én pontosan,hogy Oscar olyan nagyon jó? :roll:

Szerk.: A szerkesztés utáni hozzászólásoddal amúgy teljesen egyetértek.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#6167 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:
kazomester írta:
béla írta:Azért Oscar bőven nem olyan szar idén,hogy miatta ne nyernénk meccseket
Ellenben nem is olyan jó, mint azt sokan beképzelik. Átlagos játékos átlagos teljesítménnyel, a középmezőnyre elegek a magafajták, de ha előrébb akarunk végezni ennél több kell.
Azért ne hasonlítsuk már Ivához meg Cahillhez,mert fejbe lövöm magam. Pedroról ne is beszéljünk.
Bőven elfér a keretben, minden topcsapatban vannak játékosok,akik "igazi" szintje a Sotonban lenne, mert nem lehet minden posztra két klasszist igazolni.
A legfontosabb a védelem és a fejek helyretétele lenne,elöl bőven megvan a potenciál a négybe kerüléshez.
Pontosan hol is hasonlítottam hozzájuk? :roll: Az általad felsorolt emberek pedig átlagon aluli játékosok ez nem is kérdés. Nálam a prioritás így nézne ki: Védelembe 2, esetleg 3 ember -> Matic eltakarítása -> Pedro eltakarítása -> Oscar lecserélése. Mindeközben saját nevelésű játékosok beépítése (akár ezen pontok során, akár ezen felül).

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#6168 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:
béla írta:Azért Oscar bőven nem olyan szar idén,hogy miatta ne nyernénk meccseket
Ellenben nem is olyan jó, mint azt sokan beképzelik. Átlagos játékos átlagos teljesítménnyel, a középmezőnyre elegek a magafajták, de ha előrébb akarunk végezni ennél több kell.
Azért ne hasonlítsuk már Ivához meg Cahillhez,mert fejbe lövöm magam. Pedroról ne is beszéljünk.
Bőven elfér a keretben, minden topcsapatban vannak játékosok,akik "igazi" szintje a Sotonban lenne, mert nem lehet minden posztra két klasszist igazolni.
A legfontosabb a védelem és a fejek helyretétele lenne,elöl bőven megvan a potenciál a négybe kerüléshez.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#6169 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:Azért Oscar bőven nem olyan szar idén,hogy miatta ne nyernénk meccseket
Ellenben nem is olyan jó, mint azt sokan beképzelik. Átlagos játékos átlagos teljesítménnyel, a középmezőnyre elegek a magafajták, de ha előrébb akarunk végezni ennél több kell.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6170 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta:Továbbra is kitartok a csapat a mellett és reménykedem benne, hogy idén valamivel előkelőbb helyen végzünk, de már elég vicc kategória vagyunk. Amit hosszú évek alatt felépítettünk azt most teljesen leromboltuk.
A 10 évvel ezelőtti Chelsea-hez is leromboltuk az azelőtt fennálló többnyire nyugdíjazott olaszokat felvonultató játékospolitikánkat. Ha valóban igazak a hírek és megszabadulunk a selejttől, akkor szerintem tekinthetünk új kezdetként erre az egész szenvedésre(amit amúgy egyszer már elkezdtünk hatékonyan tolni, csak a JM Legacy-hez át kellett alakítani a cuccost). Én optimista vagyok, hold your head up high :!: :wink:

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#6171 Hozzászólás Szerző: béla »

Azért Oscar bőven nem olyan szar idén,hogy miatta ne nyernénk meccseket

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#6172 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

6 fordulót követően kb úgy állunk, ahogy várható volt. Szerintem a továbbiakban sem várhatunk nagy csodát Contétól. Sajnos amíg itt van Iva,Cahill,Matic,Oscar és a többi töltelék nem leszünk első 4be. Egyértelműen a vezetőség hibája a mostani kialakult helyzet is. Ideje lenne már elkölteni a keretre 200-300 milliót és minőségi játékosokat hozni. 10 évvel ezelőtti Chelsea-be a jelenlegi keretből senki sem férne be és ez elgondolkodtató.

Továbbra is kitartok a csapat a mellett és reménykedem benne, hogy idén valamivel előkelőbb helyen végzünk, de már elég vicc kategória vagyunk. Amit hosszú évek alatt felépítettünk azt most teljesen leromboltuk.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#6173 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez azért nem semmi egy széria volt: https://www.facebook.com/coldrainynight ... 717519381/" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6174 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: Nem mondod h nem ezért jött :D Csak azért említettem meg, mert érdekesség :mrgreen: Egyébként nem tudhatod, hogy akkor is buktuk-e volna ezt a két rangadót, ha ott nem fordít ellenünk a swansea és megnyerjük a meccset. Eléggé rosszat teszt a pszichikának mikor elbukod az első meccsed, ráadásul úgy h ott is vezettünk.
Ha leadjuk akkor még lenne benne valami, de x lett. Mellesleg 'profi' játékosaink vannak elvileg, úgyhogy akármennyire kikapnak nem a kis kib*szott lelkivilágukat kéne ápolgatni, hanem a következő meccsre koncentrálni. Én nem hiszek az ilyen statisztikás(vagy misztifikált) cuccokban, a szememnek hiszek, és azt láttam a Pool meg a szarzi ellen is, hogy kifutották a szart is belőlünk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6175 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Nem azért jött a két zakó, mert ikszeltünk a Swansea-vel :lol: Egyszerűen ez volt az első két igazi erőfelmérő. Bebuktuk, és mind a kettő arra világított rá, amit már kb. 2 éve mindenki tud, hogy döglassú a védelmünk(am. az egész csapat). Remélem Antonio még pár napig álmatlan lesz és kib*ssza a selejtet, mint Anelkát a kajálásról.
Nem mondod h nem ezért jött :D Csak azért említettem meg, mert érdekesség :mrgreen: Egyébként nem tudhatod, hogy akkor is buktuk-e volna ezt a két rangadót, ha ott nem fordít ellenünk a swansea és megnyerjük a meccset. Eléggé rosszat teszt a pszichikának mikor elbukod az első meccsed, ráadásul úgy h ott is vezettünk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6176 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem azért jött a két zakó, mert ikszeltünk a Swansea-vel :lol: Egyszerűen ez volt az első két igazi erőfelmérő. Bebuktuk, és mind a kettő arra világított rá, amit már kb. 2 éve mindenki tud, hogy döglassú a védelmünk(am. az egész csapat). Remélem Antonio még pár napig álmatlan lesz és kib*ssza a selejtet, mint Anelkát a kajálásról.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6177 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Durva azért, hogy tavaly is a swansea elleni döntetlen után kezdődött a mélyrepülés, reméljük idén ez nem ismétlődik meg. Mert idén is minden jó volt amíg nem játszottuk velük azt a döntetlent, azóta két zakó zsinórban...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#6178 Hozzászólás Szerző: béla »

AwayRoller írta:Kissé visszaugranék még a tegnapi meccsre, mivel páran nons-stop le 'átlagozták' Mustafit. Az átlag Mustafi az átlag Koszcselnyivel megölte minden támadásunk.
Az oké,de Cahillel is megölte volna?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6179 Hozzászólás Szerző: Dante »

Miért, a csapat tegnapi teljesítménye megütötte az átlagot? 10. percben eldőlt a meccs, nem bukhattak el es ezt tudtak, ereztek magabiztosak is voltak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6180 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Kissé visszaugranék még a tegnapi meccsre, mivel páran nons-stop le 'átlagozták' Mustafit. Az átlag Mustafi az átlag Koszcselnyivel megölte minden támadásunk.

Válasz küldése