Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35881 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Berzéki Gábor21 írta:Én nem örülnék sem a Hull sem a New Castle kiesésének.A szarkákat nagyon szeretem.Már csak Shearer miatt is.Az egyik kedvenc játékosom volt. :wink: A Hullnak meg a szezon elején nagyon drukkoltam,mert szép focit játszottak.Nem tudom mi lett velük! :?
A Newsactle nélkül a PL olyan mint Ferrari nélkül az F1.De tudjuk mi történik itt is ott is!NEm értem hogy Alan Smithel, Owennel, Geremivel, Bartonnal, Cacapával mit kreesnek ott.Ja és még Duff is játszik aki az egyik kedvencem!A Hull meg mehet oda ahonan jött sokkal inkább örülnék ha a L**ds itt lenne mint a Hullnak!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#35882 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Én nem örülnék sem a Hull sem a New Castle kiesésének.A szarkákat nagyon szeretem.Már csak Shearer miatt is.Az egyik kedvenc játékosom volt. :wink: A Hullnak meg a szezon elején nagyon drukkoltam,mert szép focit játszottak.Nem tudom mi lett velük! :?
Farewell Didier!

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#35883 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Lehet vele kaszálni csak nehogy SAF is azt tegye,mint amit most Hiddink szándékozik:a legerősebb csapatot küldi a pályára a döntő előtt.Bár ilyen meccseken SAF-ra jellemző,hogy bedobja a fiatalokat a mélyvízbe,tehát lehet reménykedni. :D Anelka meg szerintem be fog köszönni,ha mást nem majd rúgatunk vele egyet. :D Azt már felesleges is leírnom,hogy ha esetleg kapnánk egy 11-est,ő lőhetné de idén valahogy ez a két szó(Chelsea,tizi)eléggé elkerülték egymást.
Who the fuck are Man.United

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35884 Hozzászólás Szerző: twopac »

Énse úszok a pénzben,de ezen nem lehet bukni hiszen c.ronaldo tuti nem jácik a bl döntő előtt,bezsebelt pl cím mellett,Gerard meg nem fog 4et lőni a Tottenhamnek:) szóval ha Anelka betalál akkor plusz 60ezer kockázat nélkül!
mindörökké chelsea!!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35885 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

twopac írta:Ugye szerintetek se fog játszani c.ronaldo a hétvégén,mert van egy fogadás a bwinen hogy ki lesz a gól király Anelkának 1,6 az odsa és holt verseny is lesz akkor pedig visszautalják a pénzt!Erősen gondolkozom hogy feltolok rá 100ezret!
Na, igen, aki megteheti :D , én csak szerény 5000-et vállalnék... :oops: :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#35886 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

tiszi írta:
ZenZo írta:Hát egyrészt meg is érdemelné a Newcastle, másrészt lehet végre jót is tenne nekik 1 év championship...
Én örülnék neki ha ők esnének ki!! Inkább a Hull maradjon bent Halmosi Péterrel együtt! :D
Mert halmosi ozt' sok vizet zavart eddigi PL-es pályafutása során:D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35887 Hozzászólás Szerző: twopac »

Ugye szerintetek se fog játszani c.ronaldo a hétvégén,mert van egy fogadás a bwinen hogy ki lesz a gól király Anelkának 1,6 az odsa és holt verseny is lesz akkor pedig visszautalják a pénzt!Erősen gondolkozom hogy feltolok rá 100ezret!
mindörökké chelsea!!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35888 Hozzászólás Szerző: tiszi »

ZenZo írta:Hát egyrészt meg is érdemelné a Newcastle, másrészt lehet végre jót is tenne nekik 1 év championship...
Én örülnék neki ha ők esnének ki!! Inkább a Hull maradjon bent Halmosi Péterrel együtt! :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35889 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát egyrészt meg is érdemelné a Newcastle, másrészt lehet végre jót is tenne nekik 1 év championship...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35890 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

gerawba írta:
misakd írta:A szarok már ugyis kiestek a villa meg ugy sem jön elörébb ahj de szar
dehogy estek, és remélem nem is fognak, helyettük a Hull mehetne....
Newcastle nélkül fura lenne a PL.
Ha elég szarok ahhoz, hogy kiessenek, tőlem, nekem igazából nem lesz túl nagy hiányérzetem(persze, valamekkora azért lesz)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#35891 Hozzászólás Szerző: gerawba »

misakd írta:A szarok már ugyis kiestek a villa meg ugy sem jön elörébb ahj de szar
dehogy estek, és remélem nem is fognak, helyettük a Hull mehetne....
Newcastle nélkül fura lenne a PL.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Premier League

#35892 Hozzászólás Szerző: Hege »

De komolyan gondolja..!!Am meg tök hülyeséget írtál..!!A Castle ha nyer akk valszeg bennmarad,és ha a Villa nyer akkor meg előreléphet az 5.helyre.!Hiába is szeretném ha a mi meccsünket adnák..de ennek sokkal több tétje van.!A mi meccsünknek már valljuk be nincs sok tétje a Sunderland elég valószínü hogy bent marad meg nagy valószínüséggel mi is maradunk a 3.helyen
We love you Chelsea^^

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#35893 Hozzászólás Szerző: misakd »

remélem ezt nem gondolja komolyan az eu2 Aston Villa-Newcastle 17:00 LIVE!!!
A szarok már ugyis kiestek a villa meg ugy sem jön elörébb ahj de szar

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Premier League

#35894 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Most láttam,hogy vasárnap közvetíti az eurosport2 a Sunderland-Chelsea meccset :) úgy volt,hogy nemadják!
Chelsea The Pride Of London

Sindu
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#35895 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Ennek csak akkor lesz visszhangja ha a mi javunkra tévednek nagyot a bírók egy BL elődöntőben, vagy döntőben. Akkor majd újrajátszatják, és talán bevezetik a videóbírót...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35896 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Zsoca87 írta:Na, hatalmas bíró baki erre a hétre is jutott...
Na úgy néz ki ennek mégsem lett visszhangja... Nem tud valaki valamit? Nem találtam semmi infót arról, hogy végül is mi történt.

Avatar
Frank
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2008. október 21., kedd 13:31
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szentgotthárd

Re: Premier League

#35897 Hozzászólás Szerző: Frank »

Egy kis érdekesség:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 70,00.html érdemes megnézni Lamparadnak 10 gólpassza mellet 124 kulcsfontosságú passza volt senki nincs a közelében se, e téren.Meg Mikel passzol a legpontosabban a PL-ben.Böngészgessétek csak van 1-2 érdekesség benne.
SUPER CHELSEA FC

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35898 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Na, hatalmas bíró baki erre a hétre is jutott... Kemény meccs lett a végére a ma esti...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#35899 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

hat ha ezt a cselt a legvegen bedobja Abra-papa, akkor a sajat technikajaval dijazom...EMELTETEK NEKI EGY SZOBROT!!! :lol: ...igaz hogy errefele csak vasra meg hasonlo femekre futja, de a szandek a lenyeg :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35900 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

redrum írta:Javítom magam. A nyelvtani szabályokat maradéktalanul figyelembe véve, a függő beszéd miatt azt jelenti a mondat: hogy gondolkodik azon hogy elhagyja-e a Chelsea-t.
Így viszont nagyon kacsaíze van a dolognak.
Ezért is írtam be, honnan származnak a "hírek". Tegnap elbúcsúzott, bár még vadászom a neten az ünneplést, mert tv-ben nem nagyon adták ugye, pedig már a meccsen is hatalmas jelenet volt, mikor kb 5 perccel mentünk a második félidőben, s a 40x ezer néző egyemberként skandálta Hiddink nevét, aki kicsit amolyan esetlenül felállt, körbe forgott egy amolyan félvigyorral az arcán, aztán kissé meghatódottan valami meghajlásfélét produkált a nézőtér különböző irányaiba (amire aztán kitört a hangorkán :) ). A meccs után azonban volt sorfal (erről van kép a .com-on), meg minden, az említett mondat gondolom ott hangozhatott el (vagy a sajtótájékoztatón utána), ezért is vadásznám, mert sokszor a szövegkörnyezet nem mind1. Azt meg tudjuk, hogy végleg nem hagyja itt a Chelseat (valami tanácsadó marad), szóval nem lepne meg, hogy ha Abra amolyan aranytartaléknak tartaná itt, hogy augusztusban lehessen azt mondani, mi megpróbáltunk edzőt hozni, nem sikerült, te Guus, nem vállalnál el még egy (fél) szezont?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése