Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39261 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta: nem...ha csak 4 meccsen jobban figyelünk a végén akkor már vezetnénk.sajnos az utolsó 5 perc idén nem nagyon a csapat erőssége..de az a 8 pont nagyon hiányzik...
Igen, s bármilyen erős is a védelmünk, ha egy kicsit stabilabbak vagyunk a saját kapunk előtt, akkor nincs ilyen gondunk most. Az utóbbi két évben egyszerűen nem lehet elégszer elmondani, hogy ha jól jön be a kapunk elé egy labda, az gól. És tök mindegy, hogy Terry marad le, Drogba marad le, Cech/Cudi nem mozdul ki jól - mert ebből mindből láttunk idén - kis odafigyeléssel hátul, meg az utolsó percig koncentrálva most lenne ugye a +8 pont, meg lenne egy ligakupánk...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39262 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:
Ricsi93 írta:HA nyertünk volna hétfőn, akkor már vezetnénk a bajnokságot. Kár.
Sőt, ha idén még nem kaptunk volna ki, már bajnokok lennék... sajnos ezzel nem megyünk sokra :)
nem...ha csak 4 meccsen jobban figyelünk a végén akkor már vezetnénk.sajnos az utolsó 5 perc idén nem nagyon a csapat erőssége..de az a 8 pont nagyon hiányzik...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39263 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ricsi93 írta:HA nyertünk volna hétfőn, akkor már vezetnénk a bajnokságot. Kár.
Sőt, ha idén még nem kaptunk volna ki, már bajnokok lennék... sajnos ezzel nem megyünk sokra :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39264 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ricsi93 írta:HA nyertünk volna hétfőn, akkor már vezetnénk a bajnokságot. Kár.
Nem vezetnénk "csak" pontegyenlőség lenne, de a MU-nak jobb a gólaránya.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39265 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

HA nyertünk volna hétfőn, akkor már vezetnénk a bajnokságot. Kár.
Reach out touch blue (faith)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39266 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Most telt be a pohár számomra. Grant mi a francé nem játszatja Sevát? ex-Aranylabdás csatár, és ott padozik egész meccsen, ez röhej. Ennek az embernek vmi komoly baja van.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Rauros
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007. január 13., szombat 17:39
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Premier League

#39267 Hozzászólás Szerző: Rauros »

hát de ez már téll röhejes... vagy csak én vagyok nagyon hülye...de ilyen összeállítással mit akarunk úgy őszintén? persze, jövő héten BL, de akk is. Most nemazért, oké a BL is baromi fontos, de a PL van olyan rangos bajnokság, h érdemes érte küzdeni, és nem kéne feladni, nem? még a mu is simán bebukhat egy meccset..akk meg ha mi már többet nem vesztünk, vezetünk (kemény 1 ponttal, de az kit érdekel? :D).


ó...nesze, még ez is, most sérült le JC.. :shock:
vamos.chelsea.vamos

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39268 Hozzászólás Szerző: undertow »

ezzel a 11gyel miert nem 442?
swp-essien-mikel-joey
anelka-kalou

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39269 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Sztem már Grant feladta a PL-címért folytatott hírcot. Jövőhéten BL...

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

Re: Premier League

#39270 Hozzászólás Szerző: Merder »

Chelseafan írta:Itt az igazi kezdő. Ez már valamivel jobb, de hol van Ballack?

Chelsea are expected to line up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
5 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
24 Shaun Wright-Phillips
12 John Mikel Obi
5 Michael Essien
10 Joe Cole
39 Nicolas Anelka
21 Salomon Kalou

Subs: 40 Hilario, 33 Alex, 4 Claude Makelele, 15 Florent Malouda, 7 Andriy Shevchenko.
Hát ez öngyilkos felállás egy Everton ellen. SWP a kezdőben és ráadásul középpályán?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39271 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Itt az igazi kezdő. Ez már valamivel jobb, de hol van Ballack?

Chelsea are expected to line up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
5 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
24 Shaun Wright-Phillips
12 John Mikel Obi
5 Michael Essien
10 Joe Cole
39 Nicolas Anelka
21 Salomon Kalou

Subs: 40 Hilario, 33 Alex, 4 Claude Makelele, 15 Florent Malouda, 7 Andriy Shevchenko.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39272 Hozzászólás Szerző: twopac »

1 P. Cech
35 J. Belletti
6 R. Carvalho
26 J. Terry
3 A. Cole
12 J. Mikel
5 M. Essien
13 M. Ballack
24 S. Wright Phillips
39 N. Anelka
10 J. Cole
Bench
40 H. Hilário
7 A. Shevchenko
33 R. Alex
14 C. Pizarro
21 S. Kalou
ha valóban ez lesz a jezdő akkor esélyünk sem lesz a gólszerzésre!
mindörökké chelsea!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39273 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Bocsi véletlen 2szer küldte el!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39274 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

kicsipest írta:Seva helyében én be sem álltam volna. Leveszem a mezt, oda vágom ennek a buzinak és azt mondom: ha ennyire hülye voltál akkor old meg te és alázz meg mást!!!
20 mp???? Mit várt ennyi időtől? Hogy Seva átveszi, kicselez 6 embert aztán bevágja a bal felsőbe? Komolyan mondom vicc.
Amit meg az alábbiakban felsoroltatok, azzal én is mind egyetértek, viszont csak egy baj van vele. SZURKOLÓI szemmel lett megfogalmazva! Mert a szurkoló mindent a klubnak rendel alá, a játékos nem!!! A szurkoló egy életre választ csapatot, a játékos meg addig amíg jól megfizetik! A szurkoló a dicsőséget látja, a játékos az érte járó pénzt! Ma a klubhűség pedig egy olyan fogalom amit lassan már értelmezni sem lehet. Persze van rá példa, dehát pont a kivételek erősítik a szabályt!
Igen van kivétel de csak kevés.De például nekem nagyon tetszett amikor Terry kijelentette hogy még 10 évig itt akar játszani és edző szeretne lenni később ha visszavonul(vagy legalább is a csapatnál dolgozni).
Seváról annyit hogy én már nagyon sajnálom szegényt.2008ba kapott össze-vissza 20mpet!!!
Egy aranylabdás ezt érdemli???? NEM!!!
És ahogy kicsipest is írta
"Seva helyében:Leveszem a mezt, oda vágom ennek a buzinak és azt mondom: ha ennyire hülye voltál akkor old meg te és alázz meg mást!!!"
És sztem senki nem mondta volna Sevának hogy miért csinálta!

Ennyi a rövid véleményem erről!

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39275 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Seva helyében én be sem álltam volna. Leveszem a mezt, oda vágom ennek a buzinak és azt mondom: ha ennyire hülye voltál akkor old meg te és alázz meg mást!!!
20 mp???? Mit várt ennyi időtől? Hogy Seva átveszi, kicselez 6 embert aztán bevágja a bal felsőbe? Komolyan mondom vicc.
Amit meg az alábbiakban felsoroltatok, azzal én is mind egyetértek, viszont csak egy baj van vele. SZURKOLÓI szemmel lett megfogalmazva! Mert a szurkoló mindent a klubnak rendel alá, a játékos nem!!! A szurkoló egy életre választ csapatot, a játékos meg addig amíg jól megfizetik! A szurkoló a dicsőséget látja, a játékos az érte járó pénzt! Ma a klubhűség pedig egy olyan fogalom amit lassan már értelmezni sem lehet. Persze van rá példa, dehát pont a kivételek erősítik a szabályt!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39276 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szerintem itt (ismét) nem abban rejtőzik a nem-egyetrétés, hogy kell-e fizetési sapka, vagy hogy a játékosok ne a fizetésükkel foglalkozzanak, hanem a játékkal. Ez ismét elvi kérdés, mert mi sem azt mondjuk, hogy jól van ez így. Míg Norbert (gondolom) és jómagam úgy vagyunk vele, hogy amíg a srácok kiteszik a lelküket a pályán, addig felőlem annyit keres, amennyit van pofája kialkudni Abranál (vagy Mijatovicsnál :) ). Nem érdekel, kinek mennyi a bére, mennyi prémiumot kap. Igazából a fizetési sapka sem biztos, hogy megoldás. Szerintem győzelem esetén kapják meg a fizetésük 100%-át, és kész. Vesztes meccs esetén meg 50. Vagy 20. Máris lenne hajtás. Egyébként nem is értem néha a játékosainkat. A keretünkből nem tudom, van-e jelenleg 5 olyan ember, aki bárhova is igazolna, ennyi vagy több pénzt kapna új csapatánál, mint most. Mégis verik magukat.

Egyben válaszolnék Etelközi felvetéseire is egy mondattal (na jó, lehet, hogy kettő lesz): a sors kétes ízlésre valló fintora lenne, ha pont ez a korábbi önmagához képest levitézlett garnitúra jutna el a BL döntőbe a padon karácsonyfadíszként lógó Avram Granttel. Ha idén a duplázás összejön, akkor én vagyok az orléansi szűz... de azt hiszem nem kell fogadalmat tennem, látva, hogy Grant a lehetőségektől úgy megilletődik, mint bigott katolikus a szűzlányok nászéjszakáján. Egyébként is a hetes kérdés mellett eltörpül az összes többi. Egyszerűen ez érthetetlen. Ebből aztán származtatható az összes többi, hogy miért is van még Grant mindig itt, miért játszik csak 10 percet a csapat, miért nem tanulunk a hibáinkból, stb.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39277 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Valljuk be Norbert, Te is üzletember vagy!:) Nyilván egy gátlástalan (mert a sokadik elutasítás után is probálkozó ember számomra az, bár nem feltétlenül rossz értelemben) jogász ember számára az én -valóban utópisztikus- elméleteim igencsak ködösek.
Geológusnak készülök, bennem van a hosszútávon való gondolkodás tudománya. Ha megnézed, megjósoltam eddig mindent, ti csak nevettetek rajtam. (Seváról meg a többi igazolásról, Joséról, bajnokságról, BLről, stb.)
Az én gondolkodásom nem a mindenáron megszerzett sikerről szól, hanem a fejlődésről. A Harry Potter 7. részében van egy rész, ami pont ideillik. A Nagyobb Jóért kell harcolni, még, ha áldozatokat is követel.
Azok a pontok, amelyeket kifogásolod, érdekes módon majdnem mind a pénzről szólnak.
Tudom, hogy mekkora hatalmas pénz van a fociban, legyen szó a hotdogárúsról, a menedzserről, a marketingesekről... De a játékosok még is csak emberek, pont nekik kéne rájönni, hogy ez nem kóser. Írdatlan pénzt keres mindenki, a tudásuknál sokkal többet. Ezt kell visszaszorítani. Olyan nevelés kell már fiatalkorban, ami klubhűségre nevel, szerénységre, megfontoltságra és intelligenciára. Amíg tele van a világ buta focistákkal és pénzéhes vezetőkkel, nincs esély, csak amatőr szinten.
Ha meg bajod van, még elvben is a gondolataimmal, akkor bebizonyosodik, hogy üzletember vagy a javából!:) Én is tudom, hogy nem fognak beteljesülni, de ettől még nem fogom azt mondani, hogy "hát igen, jól van ez így"
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39278 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Íme az én "Chelsea revolution" 12 pontom:

1. A kisebb csapatok ellen a domestic kupákban nyugodtan játsszanak a bizonyítani vágyó fiatalok
2. A kisebb csapatok ellen a PL-ben nyugodtan üljön ott a padon 1-2 tehetséges srác, mint Sinclair
3. Legyenek vízhordók a csapatban, akik szerepet is kapnak. Nélkülük nincs siker!
4. A játékosok ne a fizetésükkel foglalkozzanak, hanem a játékkal
5. A "sztárok", ha rossz formában vannak, nyugodtan üljenek a padra
6. Fizetési sapka!
7. Abramovics ne szóljon bele semmibe! Csak a pénzt adja!
8. Ne legyen sikerkényszer!
9. Ne igazoljunk nyaranta 2-3 játékosnál többet
10. A csapat legyen a fiatal tehetségek és a rutinos rókák keveréke
11. Olcsóbb jegyeket a meccsekre!
12. Peter Kenyon, a mocskos marketing igazolásaival együtt húzzon a fenébe!

(természetesen nem fontossági sorrend)
Elég vegyes a felhozatal a kívánságokat illetően. Egy része mosolyra fakaszt Tore abszolut igazságérzetét ismerve (4,6,7,8,9,12) :) , más része szerintem nyitott kapukat dönget (3,10) és vannak azok, amellyekkel magam is szimpatizálok mint drukker (1,2,11).
Az első csoport részletes taglalása hosszas levélváltást indukálna Tore-val, amitől a fórum olvasótáborát megkímélve, inkább kihagyok. (Bocs Tore :) ) A második blokkban a 3. pont egyértelmű: ma ezek a játékosok Make és Essien. A 10 pont is tejesült: Make a maga 34 évével az öreg róka, szemben Obi 20 évével ifjoncnak számít.
A harmadik csoporttal pedig egyetértek: kellenek a sikerre és kupára éhes fiatalok, akiket megfizethető (értsd az éves szurkolói klubtagdíj szintjével azonos összegű) jeggyel meg tudnék nézni.
IN CHELSEA WE TRUST!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#39279 Hozzászólás Szerző: Daniel »

A XII táblás törvények :lol: :lol: a baj hogy ez nem törvény, csak rendelet:S és még be se fogják tartani
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39280 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ToreAndre írta:Íme az én "Chelsea revolution" 12 pontom:

1. A kisebb csapatok ellen a domestic kupákban nyugodtan játsszanak a bizonyítani vágyó fiatalok
2. A kisebb csapatok ellen a PL-ben nyugodtan üljön ott a padon 1-2 tehetséges srác, mint Sinclair
3. Legyenek vízhordók a csapatban, akik szerepet is kapnak. Nélkülük nincs siker!
4. A játékosok ne a fizetésükkel foglalkozzanak, hanem a játékkal
5. A "sztárok", ha rossz formában vannak, nyugodtan üljenek a padra
6. Fizetési sapka!
7. Abramovics ne szóljon bele semmibe! Csak a pénzt adja!
8. Ne legyen sikerkényszer!
9. Ne igazoljunk nyaranta 2-3 játékosnál többet
10. A csapat legyen a fiatal tehetségek és a rutinos rókák keveréke
11. Olcsóbb jegyeket a meccsekre!
12. Peter Kenyon, a mocskos marketing igazolásaival együtt húzzon a fenébe!

(természetesen nem fontossági sorrend)
Én csak azt tenném hozzá hogy aki sok pénzt akar az mennyen a pi...ba! (de ez mondjuk benne van a 12 pontba csak nem teljesen így)
Egyébként nagyon jól leírtad hogy mi kellene!
GRAT!!! :wink:

Válasz küldése