Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#40401 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Ferreira-t már méltattam elégszer, így ezt most kihagynám... :wink:

Érthető okból, sokan kiakadtak az Aston Villa elleni "jégkorong" végeredmény miatt (4-4). Véleményem szerint egyszer belefért volna ebben az évben ez a gólgazdag meccs, ha behúztuk volna egy góllal...így azonban valóban eléggé gáz. :)

Valamiért az utóbbi két évben a "mumusunk" az Aston Villa. Idegenben pedig igencsak régóta hullajtjuk a pontokak a Villa Parkban.
A Stamford Bridge-n azért erőteljes a CFC fölénye...
/a hazai bajnoki meccsek, amióta utoljára nyertünk a Villa Parkban:
1998/99: 2-1
1999/2000: 1-0
2000/01: 1-0
2001/02: 1-3
2002/03: 2-0
2003/04: 1-0
2004/05: 1-0
2005/06: 2-1 /2005.09.24/
2006/07: 1-1
2007/08: 4-4.

Idegenben utoljára 1999.03.21-én /!!!/ nyertünk (3-0-ra, melyet a "magyar Chelsea TV" is műsorára tűzött - egyre inkább érthető okokból). 8)
/az idegen-beli bajnoki meccsek, amióta utoljára nyertünk a Villa Parkban (eredmények Chelsea "szemszögből":
1998/99: 3-0
1999-2000: 0-0
2000/01: 1-1
2001/02: 1-1
2002/03: 1-2
2003/04: 2-3
2004/05: 0-0
2005/06: 1-1
2006/07: 0-0
2007/08: 0-2.

Az előző bajnokságban 4, a mostaniban 5 pontot vettek el tőlünk. Elég rosszul hangzik. :evil:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40402 Hozzászólás Szerző: twopac »

szerintem paulonak eddig igen is jó szezonja van!azok után amiket megélt a csapatnál első évben ő volt murinho kedvence,aztán hirtelen mellőzvelett,aztán elment muri is,és a szezon elején biztató is volt a játéka amikor játszott,de ugye jött a sérülés és azóta nem az igazi,egyértelműen jobb most belletti őt is kéne játszatni de ugye sérült
mindörökké chelsea!!

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#40403 Hozzászólás Szerző: Lamps »

ZenZo írta:
Lamps írta:
ZenZo írta:PF addig jó, amíg a félpályát nem kell átlépni.
Hm...hát enm mondanám hogy jó, de túllépi az NBII szintjét. Egyébiránt semmire nem jó az az ember, esteleg labdaszedőnekl beférne, nem tudom mit ltának benne soka, Muri és Grant is... lassú, körülményes, nem tud beadni, akármelyik csatár átvágja, mint szart a palánkon és botrányos hibái vannak (teszem hozzá, az utóbbi meccsen enm volt olyan szörnyű, mint általában...)... :? :lol:
Mikor láttad te PF-et játszani?
Amikor adja a meccseinket a TV (én esetemben a cseh Galaxie Sport nevű csatorna), ami 3 CFC meccsből átlagosan 2-őt ad, akkor mindig nézem. és ezekből a meccsekből már 2 éve Pauloról nem sok jó jön le. igazán jó első évén volt, azóta nem sokat alkotott...szívem szerint már rég eladtam volna...
Miért is?
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40404 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Lamps írta:
ZenZo írta:PF addig jó, amíg a félpályát nem kell átlépni.
Hm...hát enm mondanám hogy jó, de túllépi az NBII szintjét. Egyébiránt semmire nem jó az az ember, esteleg labdaszedőnekl beférne, nem tudom mit ltának benne soka, Muri és Grant is... lassú, körülményes, nem tud beadni, akármelyik csatár átvágja, mint szart a palánkon és botrányos hibái vannak (teszem hozzá, az utóbbi meccsen enm volt olyan szörnyű, mint általában...)... :? :lol:
Mikor láttad te PF-et játszani?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#40405 Hozzászólás Szerző: Lamps »

ZenZo írta:PF addig jó, amíg a félpályát nem kell átlépni.
Hm...hát enm mondanám hogy jó, de túllépi az NBII szintjét. Egyébiránt semmire nem jó az az ember, esteleg labdaszedőnekl beférne, nem tudom mit ltának benne soka, Muri és Grant is... lassú, körülményes, nem tud beadni, akármelyik csatár átvágja, mint szart a palánkon és botrányos hibái vannak (teszem hozzá, az utóbbi meccsen enm volt olyan szörnyű, mint általában...)... :? :lol:
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40406 Hozzászólás Szerző: twopac »

komolyan mondom hihetetlen!ashley cole bezzeg tuti nem játszhat
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40407 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

KNIGHT LOSES RED-CARD APPEAL

"Aston Villa defender Zat Knight has lost his appeal against his red card in the Boxing Day meeting with Chelsea.

Knight was sent off when he was adjudged to have denied an obvious goalscoring opportunity by fouling Michael Ballack in first-half stoppage time of the 4-4 draw.

He now faces a one-match ban and will miss Saturday's game against Wigan."


Hööö??? :shock:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40408 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:És ha már elemezgetünk: visszanéztem én is, a második gól előtt Ferreira eladta a középpályán, mert fennakadt Youngban, cseszett visszaszaladni, így a nem a védekezéséért tartott Pizzaro futott versenyt Maloney-val, az eredményt tudjuk. Egyszerű azt mondani, hogy Cech lepkéje volt, de azért belegondolva nem csak...
PF soha nem fog utolérni egy Youngot vagy Maloneyt, vagy Agbonlahort, vagy akárki gyors játékost. Ezért is alkalmatlan arra a feladatra, amit játszatni akarnak vele. Belletti ellneben arra jó. Ő hátul gyengébb. PF addig jó, amíg a félpályát nem kell átlépni. Statikus védő. Innen nézve akkor meg ez már nem PF hibája, hanem Granté... folytathatjuk a sort, kinek mi a hibája az egyes góloknál, de fölösleges ilyen mélyről indítani. Egy top formában lévő Cech ezt megfogja. Most nem jött be. Azt mondom, belefér. Csak hirtelen most több ilyen is volt. Reméljük, hogy minél előbb összeszedi magát, és kipiheni a sérüléseit. Ha már le kellett hozni a múltkor, lehet, hogy jobb lett volna, ha 1 meccset pihen legalább.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40409 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Lamps írta:...Grant taktikája alapvetően nem rossz, ...
Ami nincs, az nem lehet rossz :wink: Én csak azt látom mostanság, hogy amíg JM alatt mindenkinek megvolt a helye - ami nem biztos, hogy jó volt, de legalább eredményes - addig manapság szinte senki nem tudja, mit és hol kellene csinálnia. A jelszó 'előre', és ennyi. Lamps és Essien csak lézeng a pályán, mert ok, hogy kötetlenebbül játszanak, de ez így semmi. Ráadásnak kapunk egy rakás gólt, mert még a hátvédeink is állandóan a kapuk előtt tekeregnek (<-ez itt persze ironikus). Nincs erre jobb példa, minthogy legutóbb Alex akciógólt lőtt a 16-oson belülről. A szélső hátvédeink is előre, középpálya is előre, mindenki előre, aztán majd lesz valahogy. Amolyan realos meccseket próbálnánk játszani, hogy nem baj, ha gólt kapunk, csak lőjünk többet, mint az ellenfél. Azt leszámítva, hogy a kapuk előtt impotensek vagyunk, ez már nagyon jól megy, de azért én többet fektetnék a védelemre. JM alatt ha egy védő szöglet kivételével átlépte a felező vonalat, seggberúgták az öltözőben, és emellett egy stabil szűrővel játszottunk. A 4-3-3-hoz Duffal és Robbennel ez remek volt. A diamondhoz tavaly már kevésbé, mert nagyon statikussá tette a játékunkat, persze ehhez tudni kell, hogy sem Lamps, sem Ballack, Essien, Mikel nem az a sokat futó sprinter, a szélek meg befagytak, mivel nem volt szélsőnk: JC az egész idényt, Robben az idény kétharmadát töltötte az elfekvőn. Én viszont akárhogyan nézek és gondolkodom, a Grant-ten Cate páros csapatán olyat, mint taktika, nem tudok észrevenni, azon kívül, hogy"menjünk ki és támadjunk". A sz@r és középsz@r meccseink ugyanúgy megmaradtak, mikor izzadós 1-0-ákat játszunk, szóval nem vészmadár akarok lenni (ez nem az én szerepköröm :) ), de ez az idény, ha gyorsan nem változtatunk, (és itt nem arra gondolok, hogy cseréljük le a fél csapatot télen, mert azzal nyilván csak rontanánk a helyzeten), szóval fejben kell váltani, és valami játékot megpróbálni játszani. Mert Grant cikkei minden meccs után a "Grant happy with..."-el kezdődnek, csak nem tudom, mire örül annyira. Ha a maradék két meccsünket nem húzzuk be, függetlenül attól, mit játszik a másik két előttünk álló csapat, nagyon nehéz helyzetben leszünk. Szurkolok a csapatnak, mert én szeretném látni azt a PL trófeát JT kezében tavasszal. A BL serleget is, de engem jobban érdekel a PL.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40410 Hozzászólás Szerző: kdako »

És ha már elemezgetünk: visszanéztem én is, a második gól előtt Ferreira eladta a középpályán, mert fennakadt Youngban, cseszett visszaszaladni, így a nem a védekezéséért tartott Pizzaro futott versenyt Maloney-val, az eredményt tudjuk. Egyszerű azt mondani, hogy Cech lepkéje volt, de azért belegondolva nem csak...
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40411 Hozzászólás Szerző: kdako »

Etelkozi írta:
undertow írta:
kdako írta: Nem lengetett a partjelző, tehát ez nem számít...
visszaneztem, nem volt les, alex egyvonalban volt a passz pillanataban.
nem létezik...
Inkább azt mondanám, a labda mögül jött Maloney a fejesnél. Alex meg figyelt középre, noha Riccy fogta Carew-t, ezért maradt szabadon a srác.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40412 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nyilván én sem arra gondoltam, hogy a játékosok ezentúl direkt végiglazsáljanak egy PL-meccset, mert 3 nap múlva BL lesz, egyszerűen olyan ponthoz értünk, ahol lassan gondolni kell erre is. nem szabad feladni semmit eleve, de módosítani lehet a célokon. A milan tavalyi példája kiváló volt, szerintem lehet belőle tanulni.
A szezon elején a bajnoki cím volt az elvárás, de nem gondolta senki, hogy egyszerre 5 alapember lesz sérült, és 2 eltiltott. Most sajnos ez a helyzet, és bár még messze a vége, áltatás lenne, ha továbbra is azt mondaná bárki is, mi vagyunk a bajnoki cím legnagyobb esélyesei.
Ebben a helyzetben valamit lépni kell, mondjuk meg kell próbálni már nemcsak a ligakupában, hanem akár egy Fulham vagy Boro ellen is kipróbálni a fiatalokat. Sinclair csinálna annyit, mint Kalou szerdán, vagy Sahar, mint Seva egy gyengébb napján. Huthinson sem lenne rosszabb Ferreiránál. Ehhez képest mit fogunk tenni: igazolunk, mint állat. Nem számít, hogy csak így hirtelen belenyúlva, szinte aki szabad, arra azonnal lecsapunk, csak hogy legyen valaki....
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40413 Hozzászólás Szerző: twopac »

milan ha legalább egyszer megnyeri a bajnokságot az elmult 5évbe akkor tuti nem játszanak 3 bl döntőt!!mi se nyerhetünk állandóan bajnokságot liga,fa kupa,és a bl-ben is legyünk ott!természetesen adjanak bele 100%ot minden meccsbe a fiuk,mert ez a dolguk ezért kapják a miliókat!de nem lehet 4fronton brilirozni egyszerre
mindörökké chelsea!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#40414 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Márpedig, ha nyerni akarunk valamit, akkor valamit fel is kell adni. A léghajóval is vigyázni kell, mert, ha túl sok a súly, lezuhan...
Mindegyik BL győztes csapat a múltban megtette...
-Milan nem nyert semmit otthon tavaly
-Előtte a Barca igen, de az egy világverő Barca volt
-Liverpool - örülhetet, hogy a wales-iek visszaléptek, hisz csak 5. lettek
...

Senki ne várja, hogy ez a mai Chelsea áldozatok nélkül nyerjen 4 trófeát! Senki! Ahhoz kétszer ilyen erősnek kéne lenni!
Only one Di Matteo!

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#40415 Hozzászólás Szerző: Lamps »

andyslacker írta:
kdako írta:Nem akarom feladni, vagy pesszimistának tűnni, de tényleg azon gondolkoztam, hogy célozzuk meg a tuti 2. helyet és egyúttal a BL-re gyúrjunk? vagy ameddig van esély, cél a bajnoki cím???
ezt remélem senki nem gondolja komolyan..... harcolni kell meg küzdeni, mindegy, hogy kupa, bajnoki, vagy bl meccs. én, mint szurkoló nem akarom azt látni semmilyen körülmények között, hogy egy bármilyen tétmeccsen aktív pihenéssel töltik az időt a pályán olyan játékosok, akik vagyonokat keresnek. egy eladott labdát, elrontott lövést/cselt meg lehet és meg is kell bocsássunk, de az akarás hiányára soha nincs mentség. Kizárólag az előkészületi meccseken tudok vereséget elfogadni.
Így van...a pénz egy dolog, a hozzáállás és az odaadás megint más, de aki 100-130 ezer angol fontot keres hetente azért, hogy lejátszon egy , max 2 meccset, annak a lelkét kellene a pályán hagyni, és nem csak 2 gól után elkezdeni focizni, vagy az utolsó 10 percben...a pénzt nem lehet likvidálnia fociból, és nem is szabad rá fogni, hogy így is úgy is megkapják a fizut, akkor meg minek törnék össze magukat elv alapján, de semmiképp sem szabad úgy kimenni egy meccsre, hogy nem lesz baj, ha elmegy, mert a BL-re koncentrálunk...nem volt semmi komolyabb bajom a meccsel, nagyon jó és élvezhető volt, csak éppen 3:2-nél bizony elő kellett volna venni a védekező állást...
Petr meg...elég kiábrándító dolgokat csinál mostanság, ráférne egy kis pihenő, mert ez a mostani potya Carsonra emlékeztetett, és a múltkori sem volt szebb.
Grant taktikája alapvetően nem rossz, csak tudni kell hogy hol a határ és a védelmet kicsit rendezni, mert ha valaki még emlékszik, Muri mondta egy 5:4-es arsenal-Sp*rs meccs után, miszerint ha 3 a 3-ban játszatná a játékosait és ennyi lenne az eredmény, leküldené őket gyenge védekezésért....
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40416 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

kdako írta:Nem akarom feladni, vagy pesszimistának tűnni, de tényleg azon gondolkoztam, hogy célozzuk meg a tuti 2. helyet és egyúttal a BL-re gyúrjunk? vagy ameddig van esély, cél a bajnoki cím???
ezt remélem senki nem gondolja komolyan..... harcolni kell meg küzdeni, mindegy, hogy kupa, bajnoki, vagy bl meccs. én, mint szurkoló nem akarom azt látni semmilyen körülmények között, hogy egy bármilyen tétmeccsen aktív pihenéssel töltik az időt a pályán olyan játékosok, akik vagyonokat keresnek. egy eladott labdát, elrontott lövést/cselt meg lehet és meg is kell bocsássunk, de az akarás hiányára soha nincs mentség. Kizárólag az előkészületi meccseken tudok vereséget elfogadni.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40417 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ZenZo írta:... Játsszon Mikel szűrőt, Essien meg jobb wingert. Vagy valami, vagy bármi.

nanananana.....mikel csak ne szűrjön :)
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40418 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Etelkozi írta:Egyébként pedig KÖVETELEM VISSZA AZ 1-0, 2-0 UNALMAS MECCSEKET, amikor OTTHON ÉS IDEGENBEN EGYARÁNT MINDENKI ELLEN NYERTÜNK /többnyire/.
Nyertünk a zoldtrafordon, a hájböriben, az enfilden, mindenhol...
én nem követelem azokat a meccseket. ellenben azt nagyon is, hogy Cech qrva gyorsan szedje össze magát mielőtt victor valdez-i mélységekbe zuhan lepkeileg....sajnos az elmúlt 3-4 meccsen közel sem úgy véd, ahogy azt tőle el lehetne várni
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40419 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Etelkozi írta:
undertow írta:
kdako írta: Nem lengetett a partjelző, tehát ez nem számít...
visszaneztem, nem volt les, alex egyvonalban volt a passz pillanataban.
nem létezik...
márpedig így van. sajnos. elkúrtuk.
Birth, CHELSEA, Death

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40420 Hozzászólás Szerző: twopac »

hiába hajtunk ré most a bl-re ez miebn tudna mutatkozni?nem játszatjuk drogbát,terryt,lampsot,essiennt a bajnokságban?persze igy már fontosabb a bl,mert kezd elmenni a hajó,de én nem tudom hogy lehetne arra jobban koncentrálni!
mindörökké chelsea!!

Válasz küldése