Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Premier League

#561 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Szabi írta: 2023. augusztus 11., péntek 16:13
broduer írta: 2023. augusztus 11., péntek 16:11 Azt hiszem a vasárnapi meccs kezdője kapcsán csak 1 kérdőjel van. Ki fog kezdeni Nkunku helyett.

Kepa-James- Silva- Colwill- Chillwell- Enzo-Gallagher- Mudryk-???? - Sterling- Jackson
Chukwuemeka vagy Maatsen szerintem.
Ez van. (Köztünk szólva Gallagher "6-os" poszton inkább csak a rémálmaimban jelenik meg..., de nem bánnám, ha meccsről-meccsre jobb lenne.) ;)


Benoit Badiashile - at the end stages of his rehabilitation programme.
Marcus Bettinelli - continuing to undergo his rehabilitation programme.
Armando Broja - at the end stages of his rehabilitation programme.
Trevoh Chalobah - in the process of reconditioning to return to team training.
Wesley Fofana - continuing with the early rehabilitation stages following surgery.
Christopher Nkunku - recovering well post-surgery and starting rehabilitation.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6983
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#562 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sterling amúgy sokat játszott Cityben középen, nem? Csak madueke még nem lesz fit a meccsre így muszáj lesz szélen lennie

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#563 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

James Lee írta: 2023. augusztus 9., szerda 23:51
flatley09 írta: 2023. augusztus 9., szerda 16:59 Ezek a mai hírek isChristensen-nel kapcsolatban...
Miről maradtam le, mit simliskednek megint bőrszalonnában? :D
Nem a Barca-ban simliskednek...hanem ellenünk akarnak vizsgálatot indítani mivel felmerült a gyanú, hogy annó Chris apját megkentük és így sikerült leigazolni....

Avatar
Izland
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Premier League

#564 Hozzászólás Szerző: Izland »

broduer írta: 2023. augusztus 11., péntek 16:11 Azt hiszem a vasárnapi meccs kezdője kapcsán csak 1 kérdőjel van. Ki fog kezdeni Nkunku helyett.

Kepa-James- Silva- Colwill- Chillwell- Enzo-Gallagher- Mudryk-???? - Sterling- Jackson
Havertz.. :roll: vagy ha már nem , Lukakunak még egy utolsó esély? :lol:
Komolyra fordítva a szót, szerintem Chukwuemeka.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#565 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: 2023. augusztus 11., péntek 16:11 Azt hiszem a vasárnapi meccs kezdője kapcsán csak 1 kérdőjel van. Ki fog kezdeni Nkunku helyett.

Kepa-James- Silva- Colwill- Chillwell- Enzo-Gallagher- Mudryk-???? - Sterling- Jackson
Chukwuemeka vagy Maatsen szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1713
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#566 Hozzászólás Szerző: broduer »

Azt hiszem a vasárnapi meccs kezdője kapcsán csak 1 kérdőjel van. Ki fog kezdeni Nkunku helyett.

Kepa-James- Silva- Colwill- Chillwell- Enzo-Gallagher- Mudryk-???? - Sterling- Jackson

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#567 Hozzászólás Szerző: James Lee »

flatley09 írta: 2023. augusztus 9., szerda 16:59 Ezek a mai hírek isChristensen-nel kapcsolatban...
Miről maradtam le, mit simliskednek megint bőrszalonnában? :D

Bandi
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#568 Hozzászólás Szerző: Bandi »

flatley09 írta: 2023. augusztus 9., szerda 16:59
kecske01 írta: 2023. augusztus 9., szerda 15:54 The final value of Chelsea’s proposed sponsorship with start-up company Infinite Management will be governed by the Premier League’s fair market value rules.

The proposed deal has raised some eyebrows given that the formation of Infinite Management was only announced this month and the new firm has investment links to the Chelsea owners, Clearlake Capital and Todd Boehly

(via @Matt_Law_DT)

Az új szponzor 1 hónapja alakult cég akiknek van valamiféle kötődése a Clearlakehez :D olyanok leszünk mint a City
Annyi különbséggel, hogy minket mindenért megbasznak és felelősségre vonnak...a City meg mindent megúsz...
Ezek a mai hírek isChristensen-nel kapcsolatban...
Ezért lett volna jobb valami arab tulaj, azokkal nem szívóznak.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#569 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

kecske01 írta: 2023. augusztus 9., szerda 15:54 The final value of Chelsea’s proposed sponsorship with start-up company Infinite Management will be governed by the Premier League’s fair market value rules.

The proposed deal has raised some eyebrows given that the formation of Infinite Management was only announced this month and the new firm has investment links to the Chelsea owners, Clearlake Capital and Todd Boehly

(via @Matt_Law_DT)

Az új szponzor 1 hónapja alakult cég akiknek van valamiféle kötődése a Clearlakehez :D olyanok leszünk mint a City
Annyi különbséggel, hogy minket mindenért megbasznak és felelősségre vonnak...a City meg mindent megúsz...
Ezek a mai hírek isChristensen-nel kapcsolatban...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6983
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#570 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

The final value of Chelsea’s proposed sponsorship with start-up company Infinite Management will be governed by the Premier League’s fair market value rules.

The proposed deal has raised some eyebrows given that the formation of Infinite Management was only announced this month and the new firm has investment links to the Chelsea owners, Clearlake Capital and Todd Boehly

(via @Matt_Law_DT)

Az új szponzor 1 hónapja alakult cég akiknek van valamiféle kötődése a Clearlakehez :D olyanok leszünk mint a City

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#571 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. augusztus 9., szerda 10:35
kecske01 írta: 2023. augusztus 9., szerda 10:31
Dízel írta: 2023. augusztus 9., szerda 10:08 A kerdes koltoi, vajon tudjak bolyhosek, hogy vasarnap premier league meccs lesz a pool ellen? Kene a 3 pont. :roll:
Marmint ertem, nem a poolt kene megvernunk, de egy jo szezonrajt jo lenne. Ok sincsenek toppon, de azert nalunk elorebb jarnak.
Kepa eladasa egy baromsag. Akkor meg 4-5 kezdo jatekos kene a keretbe…
Paquetat most akarja vinni a city a west hambol 70misiert am.
Nem kell félni ettől a pooltól. Bundesliga 2-es csapatokkal játszottak. Nincs vkp a keretben jelenleg. Szoboszlai vagy Mac allidter lesz a vkp ellenünk. Szerintem megcsapjuk őket
Bírom ezeket a bizakodo kijelentéseket. Mégis kivel csapnánk meg őket? :D Az egy szem Jacksonunkal? :D vagy a formánkívüli Sztörlingel? Esetleg a veretes Galagher-Santos középpályával? Szerintem maradjunk két lábbal a talajon. Ha egy döntetlent már el tudunk érni ellenük, az pozitivum lesz.
Igazad van, jobb lenne ha mindenki olyan pesszimista lenne mint te.

Konkrétan Cucun kívül minden játékosunk jó formában van és amúgy jah, a liverpool veréséhez simán jó lehet az Enzo -Gallagher kp, az egész szezonhoz nyilván kevés.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1713
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#572 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2023. augusztus 9., szerda 10:35
kecske01 írta: 2023. augusztus 9., szerda 10:31
Dízel írta: 2023. augusztus 9., szerda 10:08 A kerdes koltoi, vajon tudjak bolyhosek, hogy vasarnap premier league meccs lesz a pool ellen? Kene a 3 pont. :roll:
Marmint ertem, nem a poolt kene megvernunk, de egy jo szezonrajt jo lenne. Ok sincsenek toppon, de azert nalunk elorebb jarnak.
Kepa eladasa egy baromsag. Akkor meg 4-5 kezdo jatekos kene a keretbe…
Paquetat most akarja vinni a city a west hambol 70misiert am.
Nem kell félni ettől a pooltól. Bundesliga 2-es csapatokkal játszottak. Nincs vkp a keretben jelenleg. Szoboszlai vagy Mac allidter lesz a vkp ellenünk. Szerintem megcsapjuk őket
Bírom ezeket a bizakodo kijelentéseket. Mégis kivel csapnánk meg őket? :D Az egy szem Jacksonunkal? :D vagy a formánkívüli Sztörlingel? Esetleg a veretes Galagher-Santos középpályával? Szerintem maradjunk két lábbal a talajon. Ha egy döntetlent már el tudunk érni ellenük, az pozitivum lesz.
Nyitó meccs mindig abszolút lutri. Mindenféle kimenetel benne van, ilyenkor általában az emóciók dominálnak. Semmilyen következtetést nem szabad levonni az első pár meccsből. Majd november-december környékén már érdemes lesz elkezdeni értékelgetni csapatot, edzőt, átigazolási szezont.

Sindu
Hozzászólások: 790
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#573 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Broja amúgy egészséges most már, nem? +1 ember a támadószekcióban. Sérülése előtt jól szállt be a meccsekbe. Simán lehet meglepetésember idén.

A középpálya viszont karcsúnak tűnik sztem is, kell Caicedo.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#574 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. augusztus 9., szerda 10:31
Dízel írta: 2023. augusztus 9., szerda 10:08 A kerdes koltoi, vajon tudjak bolyhosek, hogy vasarnap premier league meccs lesz a pool ellen? Kene a 3 pont. :roll:
Marmint ertem, nem a poolt kene megvernunk, de egy jo szezonrajt jo lenne. Ok sincsenek toppon, de azert nalunk elorebb jarnak.
Kepa eladasa egy baromsag. Akkor meg 4-5 kezdo jatekos kene a keretbe…
Paquetat most akarja vinni a city a west hambol 70misiert am.
Nem kell félni ettől a pooltól. Bundesliga 2-es csapatokkal játszottak. Nincs vkp a keretben jelenleg. Szoboszlai vagy Mac allidter lesz a vkp ellenünk. Szerintem megcsapjuk őket
Bírom ezeket a bizakodo kijelentéseket. Mégis kivel csapnánk meg őket? :D Az egy szem Jacksonunkal? :D vagy a formánkívüli Sztörlingel? Esetleg a veretes Galagher-Santos középpályával? Szerintem maradjunk két lábbal a talajon. Ha egy döntetlent már el tudunk érni ellenük, az pozitivum lesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6983
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#575 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. augusztus 9., szerda 10:08 A kerdes koltoi, vajon tudjak bolyhosek, hogy vasarnap premier league meccs lesz a pool ellen? Kene a 3 pont. :roll:
Marmint ertem, nem a poolt kene megvernunk, de egy jo szezonrajt jo lenne. Ok sincsenek toppon, de azert nalunk elorebb jarnak.
Kepa eladasa egy baromsag. Akkor meg 4-5 kezdo jatekos kene a keretbe…
Paquetat most akarja vinni a city a west hambol 70misiert am.
Nem kell félni ettől a pooltól. Bundesliga 2-es csapatokkal játszottak. Nincs vkp a keretben jelenleg. Szoboszlai vagy Mac allidter lesz a vkp ellenünk. Szerintem megcsapjuk őket

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#576 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A kerdes koltoi, vajon tudjak bolyhosek, hogy vasarnap premier league meccs lesz a pool ellen? Kene a 3 pont. :roll:
Marmint ertem, nem a poolt kene megvernunk, de egy jo szezonrajt jo lenne. Ok sincsenek toppon, de azert nalunk elorebb jarnak.
Kepa eladasa egy baromsag. Akkor meg 4-5 kezdo jatekos kene a keretbe…
Paquetat most akarja vinni a city a west hambol 70misiert am.

Crap
Hozzászólások: 1025
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#577 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2023. augusztus 8., kedd 18:07 Breaking: #Chelsea have a deal on the table with a new front-of-shirt sponsor. It's unclear whether it will be signed off in time for their Premier League opener vs Liverpool.

[via @Matt_Law_DT]

Megvan az új mezszponzor, lassan kiderül kik azok


Ez meg egy nagyon fasza sztori lesz, ha ezért pontokat fognak levonni tőlünk.

A Premier League investigation into transactions by #Chelsea during Roman Abramovich’s era will include scrutiny of payments of millions of pounds to secret offshore companies.

Even though any rule breaches would have been under the previous ownership, #Chelsea could face sanctions from the Premier League such as heavy fines and points deductions.

[via @TimesSport]
https://www.reddit.com/media?url=https% ... 8c25756405

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#578 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chukwuemeka vagy Maatsen fog kezdeni Nkunku helyett valószínűleg a Liverpool ellen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#579 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2023. augusztus 8., kedd 18:22 Nekem sehogy sem akar osszeallni a csapat, nkunku kidolesevel meg plane.
A vedelem mondjuk ugy, ok. Meglatjuk.
Ki fog szurni? Enzo? Gallager? Sztem mindegyik inkabb cm, max conor tud rombolni.
Szelsok? Sterling, mudryk, madueke, szoval valaki beugros lesz a masik oldalra.
Cm es cam? Ki fog zsugakat oszogatni? Ezt is enzo? Mert mas nemigen van aki klasszis. Jackson megoldja a csatar kerdest, de egyedul van.
Kene meg hirtelen 2-3 ember mert sem minosegben sem mennyisegben nem vagyunk meg.
Vlaho jojjon elore, basszuk le a penzt caicedora mert nincs mar ido baszakodni, meg kene meg egy cm/cam, ami eselytelen mert utcalány draga lenne.
Ja es en egy szelsot is vennek, mert sterlingben nem bizok.
Az én fejemben egy ilyesmi alakzat járt:

Jackson
Mudryk/Maatsen - Nkunku - Sztörling/Madueke
Gallagher/Santos - Enzo/Csukimuki 1-2
Chili/Cucu - Colwill/Badi - Silva/Disasi - James/Gusto
Kepa/Sanches

De így, hogy Nkunku lesérült, Felixet visszaküldtük az Atletihez, a Havertz-Mount duót pedig eladtuk, gyakorlatilag nincs hamis 9-esünk. De nem csak azon a poszton fog vérezni a csapat. Normális esetben egy top csapatnál Gallagher sem lenne kezdő, viszont jelenleg Enzon kívül egyszerűen nem maradt értelmes középpályásunk. Illetve én a szélére sem látom acélosnak a Mudryk-Madueke-Sztörling triót. Egész nyugodtan elférne ide is egy gólerős vadkan. Mert eddig Mudryk is csak a levegőt rugdosta a gólok helyett. Sztörling abszolút homály és Madueke pedig kérdőjel. Mondjuk Pokketino olyasmit nyilatkozott, hogy még 4 játékos érkezését várja, úgyh kiváncsi vagyok mi lesz belőle. Valszeg kezdődik a panic buy szezon :D Én voltam talán az egyik legnagyobb ellenzője annak, hogy idehozzuk 100 misiért az ekvádori csodagyereket, de sajnos muszáj lesz. Vlahot és őt kötelező elhozni. Illetve kell még egy CAM. Na de fingom sincs, hogy kit lehetne még ilyenkor baráti áron ide hozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2023. augusztus 8., kedd 18:42-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Izland
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Premier League

#580 Hozzászólás Szerző: Izland »

Dízel írta: 2023. augusztus 8., kedd 18:22 Nekem sehogy sem akar osszeallni a csapat, nkunku kidolesevel meg plane.
A vedelem mondjuk ugy, ok. Meglatjuk.
Ki fog szurni? Enzo? Gallager? Sztem mindegyik inkabb cm, max conor tud rombolni.
Szelsok? Sterling, mudryk, madueke, szoval valaki beugros lesz a masik oldalra.
Cm es cam? Ki fog zsugakat oszogatni? Ezt is enzo? Mert mas nemigen van aki klasszis. Jackson megoldja a csatar kerdest, de egyedul van.
Kene meg hirtelen 2-3 ember mert sem minosegben sem mennyisegben nem vagyunk meg.
Vlaho jojjon elore, basszuk le a penzt caicedora mert nincs mar ido baszakodni, meg kene meg egy cm/cam, ami eselytelen mert utcalány draga lenne.
Ja es en egy szelsot is vennek, mert sterlingben nem bizok.
Totál felesleges ennyi szélső. Az lenne az utolsó poszt, ahová hoznék még játékost.
Középpályások kellenek.

Válasz küldése