Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#581 Hozzászólás Szerző: almos »

frankieboy08 írta: 2023. június 15., csütörtök 14:08
Dízel írta: 2023. június 15., csütörtök 10:41
almos írta: 2023. június 15., csütörtök 10:32
Jó, hát ebből 4-et hozni kell, ha vissza akarunk térni a korábbi szintünkre.
Azert a pool de meg a west ham is elottunk van, szoval en azt alairnam, ha a masik harmat megvernenk. Ez a realitas.
Oké hogy most az a menő, hogy szidjuk a csapatot és minden adandó alkalommal fanyalgunk, de egyszerűen nem értem hogy tudja valaki komoly pofával azt mondanihogy a West Ham egy erősebb csapat, és előrébb járnak mint mi (úgy is hogy a csapatkapitányukat most fogják elveszteni). A szezon végefele egyre gyakrabban emlegették itt is meg úgy összességében is emberek, hogy "lassan már a kieső zóna fele kell nézegetni" meg "na még a végén tényleg ki is esünk", de én végig azt hittem hogy ezek csak elég lagymatag trollkodási kisérletek és majd a szezon végével ezek is véget érnek, de ezekkel a kommentekkel lehet hogy egész nyáron számolni kell?

Dízel, ha te komolyan gondolod amit irtál, szivesen meghallgatom mire alapozod hogy idén a West Ham-nek nagyobb esélye van felettünk végezni, mint forditott esetben, ha meg csak trollkodás ez akkor kiváncsi vagyok, hogy ez mire jó. És ezt nem személyeskedésnek szánom, szóval elnézést, hogy pont neked szegezem a kérdést, mert van jó pár kollega itt, aki hasonlóan szereti kelteni a hangulatot.
Ugyanez a véleményem nekem is.
Én magabiztosan állok a szezon előtt, és bízok is a csapatban, hogy a 4. hely legalább meglesz.
LAMPARD#8

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#582 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

edeskeves írta: 2023. június 15., csütörtök 15:31
frankieboy08 írta: 2023. június 15., csütörtök 14:08
Dízel írta: 2023. június 15., csütörtök 10:41

Azert a pool de meg a west ham is elottunk van, szoval en azt alairnam, ha a masik harmat megvernenk. Ez a realitas.
Oké hogy most az a menő, hogy szidjuk a csapatot és minden adandó alkalommal fanyalgunk, de egyszerűen nem értem hogy tudja valaki komoly pofával azt mondanihogy a West Ham egy erősebb csapat, és előrébb járnak mint mi (úgy is hogy a csapatkapitányukat most fogják elveszteni). A szezon végefele egyre gyakrabban emlegették itt is meg úgy összességében is emberek, hogy "lassan már a kieső zóna fele kell nézegetni" meg "na még a végén tényleg ki is esünk", de én végig azt hittem hogy ezek csak elég lagymatag trollkodási kisérletek és majd a szezon végével ezek is véget érnek, de ezekkel a kommentekkel lehet hogy egész nyáron számolni kell?

Dízel, ha te komolyan gondolod amit irtál, szivesen meghallgatom mire alapozod hogy idén a West Ham-nek nagyobb esélye van felettünk végezni, mint forditott esetben, ha meg csak trollkodás ez akkor kiváncsi vagyok, hogy ez mire jó. És ezt nem személyeskedésnek szánom, szóval elnézést, hogy pont neked szegezem a kérdést, mert van jó pár kollega itt, aki hasonlóan szereti kelteni a hangulatot.
Ugyanezt gondolom en is, a tavalyi 2 edzozseni leepitette sok ember onbizalmat es azt gondoljak, hogy nem lesz elorelepes es ez a csapat erre hivatott. Sok mulik az igazolasokon is, de remelhetoleg lesz erosites boven es a bajnoki cim nem realitas egyenlore de szerintem a BL helyekre oda kellene erni.
+1

4. helyet meg KELL célozni, aztán ha csak EL jön össze, ez van, de előrelépés. Minden más ez alatt azonnali edző kirúgás nálam és next. Ne bohóckodjunk, a tavalyi szezon nem releváns.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#583 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

frankieboy08 írta: 2023. június 15., csütörtök 14:08
Dízel írta: 2023. június 15., csütörtök 10:41
almos írta: 2023. június 15., csütörtök 10:32
Jó, hát ebből 4-et hozni kell, ha vissza akarunk térni a korábbi szintünkre.
Azert a pool de meg a west ham is elottunk van, szoval en azt alairnam, ha a masik harmat megvernenk. Ez a realitas.
Oké hogy most az a menő, hogy szidjuk a csapatot és minden adandó alkalommal fanyalgunk, de egyszerűen nem értem hogy tudja valaki komoly pofával azt mondanihogy a West Ham egy erősebb csapat, és előrébb járnak mint mi (úgy is hogy a csapatkapitányukat most fogják elveszteni). A szezon végefele egyre gyakrabban emlegették itt is meg úgy összességében is emberek, hogy "lassan már a kieső zóna fele kell nézegetni" meg "na még a végén tényleg ki is esünk", de én végig azt hittem hogy ezek csak elég lagymatag trollkodási kisérletek és majd a szezon végével ezek is véget érnek, de ezekkel a kommentekkel lehet hogy egész nyáron számolni kell?

Dízel, ha te komolyan gondolod amit irtál, szivesen meghallgatom mire alapozod hogy idén a West Ham-nek nagyobb esélye van felettünk végezni, mint forditott esetben, ha meg csak trollkodás ez akkor kiváncsi vagyok, hogy ez mire jó. És ezt nem személyeskedésnek szánom, szóval elnézést, hogy pont neked szegezem a kérdést, mert van jó pár kollega itt, aki hasonlóan szereti kelteni a hangulatot.
Ugyanezt gondolom en is, a tavalyi 2 edzozseni leepitette sok ember onbizalmat es azt gondoljak, hogy nem lesz elorelepes es ez a csapat erre hivatott. Sok mulik az igazolasokon is, de remelhetoleg lesz erosites boven es a bajnoki cim nem realitas egyenlore de szerintem a BL helyekre oda kellene erni.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#584 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Dízel írta: 2023. június 15., csütörtök 10:41
almos írta: 2023. június 15., csütörtök 10:32
kecske01 írta: 2023. június 15., csütörtök 10:06 Chelsea's first five fixtures:
Liverpool (H),
West Ham (A),
Luton Town (H),
Nottingham Forest (H),
Bournemouth (A).

Fasza lesz :D
Jó, hát ebből 4-et hozni kell, ha vissza akarunk térni a korábbi szintünkre.
Azert a pool de meg a west ham is elottunk van, szoval en azt alairnam, ha a masik harmat megvernenk. Ez a realitas.
Oké hogy most az a menő, hogy szidjuk a csapatot és minden adandó alkalommal fanyalgunk, de egyszerűen nem értem hogy tudja valaki komoly pofával azt mondanihogy a West Ham egy erősebb csapat, és előrébb járnak mint mi (úgy is hogy a csapatkapitányukat most fogják elveszteni). A szezon végefele egyre gyakrabban emlegették itt is meg úgy összességében is emberek, hogy "lassan már a kieső zóna fele kell nézegetni" meg "na még a végén tényleg ki is esünk", de én végig azt hittem hogy ezek csak elég lagymatag trollkodási kisérletek és majd a szezon végével ezek is véget érnek, de ezekkel a kommentekkel lehet hogy egész nyáron számolni kell?

Dízel, ha te komolyan gondolod amit irtál, szivesen meghallgatom mire alapozod hogy idén a West Ham-nek nagyobb esélye van felettünk végezni, mint forditott esetben, ha meg csak trollkodás ez akkor kiváncsi vagyok, hogy ez mire jó. És ezt nem személyeskedésnek szánom, szóval elnézést, hogy pont neked szegezem a kérdést, mert van jó pár kollega itt, aki hasonlóan szereti kelteni a hangulatot.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#585 Hozzászólás Szerző: almos »

Traxver írta: 2023. június 15., csütörtök 10:57 Idén könnyű lesz, hogy nem lesz kettős terhelés.
Igen, legutóbb, mikor ilyen volt, akkor bajnokok is lettünk magabiztosan, jó játékkal (Conte első éve).
LAMPARD#8

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#586 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Idén könnyű lesz, hogy nem lesz kettős terhelés.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#587 Hozzászólás Szerző: almos »

Dízel írta: 2023. június 15., csütörtök 10:41
almos írta: 2023. június 15., csütörtök 10:32
kecske01 írta: 2023. június 15., csütörtök 10:06 Chelsea's first five fixtures:
Liverpool (H),
West Ham (A),
Luton Town (H),
Nottingham Forest (H),
Bournemouth (A).

Fasza lesz :D
Jó, hát ebből 4-et hozni kell, ha vissza akarunk térni a korábbi szintünkre.
Azert a pool de meg a west ham is elottunk van, szoval en azt alairnam, ha a masik harmat megvernenk. Ez a realitas.
Ez így igaz, a 2022/23-as szezon alapján a realitás a 3 győzelem 1 vereség 1 döntetlen. Azért remélem, hogy a játékosaink is vissza akarnak térni a top szintre és Poch is úgy gondolkodik, hogy itt a lehetőség egy viszonylag jó kezdetre (szerintem kedvező sorsolást kaptunk). Ha ebből az első 5meccsből tényleg 12-13 pontot össze tudna szedni, akkor nem kapna majd akkor nyomást a média felől. Én bízom bennük, nem lehetetlen a 4 győzelem.
LAMPARD#8

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#588 Hozzászólás Szerző: Dízel »

almos írta: 2023. június 15., csütörtök 10:32
kecske01 írta: 2023. június 15., csütörtök 10:06 Chelsea's first five fixtures:
Liverpool (H),
West Ham (A),
Luton Town (H),
Nottingham Forest (H),
Bournemouth (A).

Fasza lesz :D
Jó, hát ebből 4-et hozni kell, ha vissza akarunk térni a korábbi szintünkre.
Azert a pool de meg a west ham is elottunk van, szoval en azt alairnam, ha a masik harmat megvernenk. Ez a realitas.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#589 Hozzászólás Szerző: almos »

kecske01 írta: 2023. június 15., csütörtök 10:06 Chelsea's first five fixtures:
Liverpool (H),
West Ham (A),
Luton Town (H),
Nottingham Forest (H),
Bournemouth (A).

Fasza lesz :D
Jó, hát ebből 4-et hozni kell, ha vissza akarunk térni a korábbi szintünkre.
LAMPARD#8

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#590 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea's first five fixtures:
Liverpool (H),
West Ham (A),
Luton Town (H),
Nottingham Forest (H),
Bournemouth (A).

Fasza lesz :D

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#591 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Cappy írta: 2023. június 9., péntek 15:45
koni0725 írta: 2023. június 9., péntek 14:22 https://www.bbc.co.uk/sport/football/65832657

Egy baromi jo cikk Guardiola-rol, mindenkinek tudom ajanlani.

Bevallom, nagyon sokaig nem ismertem el az edzoi zsenialitasat, arra hivatkozva, hogy azokkal a csapatokkal, amiket edzett nem nagy szam mindent megnyerni. Ez persze evekkel ezelott volt.

Azota teljesen megvaltozott rola a velemenyem, elkepeszto. hogy a kokemeny Premier League-ben ugy tudott teljes haegemoniat kialakitani, hogy az osszes jatekosa elkepeszto fizeteseket akaszt le hetente es valahogy megis oket mindig ehesen tartani a sikerekre.

A fo oka annak, amiert ezt megosztottam veletek az, hogy nagyon szeretnek egy edzot, akinek hasonlo befolyasa es tisztelete van a csapatnal, mint neki a City-nel.
Az is sokat szamit, hogy ha valaki egy kicsit nem illik a taktikajaba, vagy mar nincs akkora haszna, akkor szo nelkul kiteszi a keretbol es eladja a klubja. Igy inkabb azt mondanam, hogy tartanak tole a jatekosai es folyamatosan 100%-on porognek. Talan meg Mourinho aki igy csinalja, ha olyan vezetoseg van mogotte/felette, de o nem nagyon kapott soha ekkora hatalmat.
illetve a mostani információk szerinte a FFP -t ennyire még senki se szarta le és csalte el mint ők :D

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#592 Hozzászólás Szerző: Cappy »

koni0725 írta: 2023. június 9., péntek 14:22 https://www.bbc.co.uk/sport/football/65832657

Egy baromi jo cikk Guardiola-rol, mindenkinek tudom ajanlani.

Bevallom, nagyon sokaig nem ismertem el az edzoi zsenialitasat, arra hivatkozva, hogy azokkal a csapatokkal, amiket edzett nem nagy szam mindent megnyerni. Ez persze evekkel ezelott volt.

Azota teljesen megvaltozott rola a velemenyem, elkepeszto. hogy a kokemeny Premier League-ben ugy tudott teljes haegemoniat kialakitani, hogy az osszes jatekosa elkepeszto fizeteseket akaszt le hetente es valahogy megis oket mindig ehesen tartani a sikerekre.

A fo oka annak, amiert ezt megosztottam veletek az, hogy nagyon szeretnek egy edzot, akinek hasonlo befolyasa es tisztelete van a csapatnal, mint neki a City-nel.
Az is sokat szamit, hogy ha valaki egy kicsit nem illik a taktikajaba, vagy mar nincs akkora haszna, akkor szo nelkul kiteszi a keretbol es eladja a klubja. Igy inkabb azt mondanam, hogy tartanak tole a jatekosai es folyamatosan 100%-on porognek. Talan meg Mourinho aki igy csinalja, ha olyan vezetoseg van mogotte/felette, de o nem nagyon kapott soha ekkora hatalmat.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#593 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

https://www.bbc.co.uk/sport/football/65832657

Egy baromi jo cikk Guardiola-rol, mindenkinek tudom ajanlani.

Bevallom, nagyon sokaig nem ismertem el az edzoi zsenialitasat, arra hivatkozva, hogy azokkal a csapatokkal, amiket edzett nem nagy szam mindent megnyerni. Ez persze evekkel ezelott volt.

Azota teljesen megvaltozott rola a velemenyem, elkepeszto. hogy a kokemeny Premier League-ben ugy tudott teljes haegemoniat kialakitani, hogy az osszes jatekosa elkepeszto fizeteseket akaszt le hetente es valahogy megis oket mindig ehesen tartani a sikerekre.

A fo oka annak, amiert ezt megosztottam veletek az, hogy nagyon szeretnek egy edzot, akinek hasonlo befolyasa es tisztelete van a csapatnal, mint neki a City-nel.
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#594 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. május 29., hétfő 7:23 Tavalyi szezonhoz képest:
Newcastle +22
Man Utd +17
Villa +16
Arsenal +15
Brentford +13
Brighton +11
Palace -3
Everton -3
Man City - 4
L**ds -7
Wolves -10
Sp*rs -11
Southampton -15
West Ham -16
Leicester -18
Liverpool -25
Chelsea -30
Azt néztem, hogy végül 10pontra végeztünk az utolsó kiesőtöl és 27 pontra pedig a BL helytől. Jelenleg nem kérdés, hogy a. Champot jobban megérdemelnénk mint a BLt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#595 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tavalyi szezonhoz képest:
Newcastle +22
Man Utd +17
Villa +16
Arsenal +15
Brentford +13
Brighton +11
Palace -3
Everton -3
Man City - 4
L**ds -7
Wolves -10
Sp*rs -11
Southampton -15
West Ham -16
Leicester -18
Liverpool -25
Chelsea -30

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#596 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2023. május 26., péntek 10:52
edeskeves írta: 2023. május 26., péntek 10:41 Fel nem tudom fogni es megerteni azt a mentalitast, hogy folyamatosan kikapunk es par ember jon, hogy de legalabb vannak helyzeteink. Mintha egy amator csapatrol beszelnenk, akiket bedobtak a Premier Leaguebe es minden kapuraloves ajandek lenne.
Én tegnap ezt csak azért írtam le, mert voltak itt egyesek, akik Lampard első 3-4 meccsén ezzel jöttek, hogy "de Potternél legalább voltak helyzetek, javuló tendencia", na az ő hozzászólásaikat most valahogy nem látom, amikor sokadik meccse zsinórban van 3-4 ordító ziccerünk, kapufáink. Egy bizonyosan közös: akkor se volt eredmény, most sincs eredmény.
Nem kaptunk gólokat Potter alatt annyi volt a különbség, meg pár játékosunk azért ennyire szarul nem nézett ki. Lampard egy kókler

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#597 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: 2023. május 26., péntek 11:24
Bubi írta: 2023. május 26., péntek 10:55
edeskeves írta: 2023. május 26., péntek 10:41 Ebbol a szezonbol nem lehet kiindulni szerintem, en tovabbra is azt gondolom, hogy a keret adott lenne a sokkal jobb szerepleshez, csak jelenleg a klub meg valoszinuleg a PL legrosszabb menedzserevel ezt a szegyent sikerul hozni hetrol hetre.
Nyilvan ezutan a szezon utan lesz sok munkaja Pochettinonak elsosorban mentalisan felepiteni ezeket a jatekosokat es beepiteni az ujakat, ezert remelem, hogy minel elobb munkaba all es az igazolasokat se augusztus vegere hagyjak.

Faj nezni ezt a csapatot jelenleg, tegnap a masodik felidobol lattam egy keveset, de a harmadik goljuk utan ki is kapcsoltam, egyszeruen szegyen ez az egesz amit muvelnek ebben a szezonban es Pottert is szidtam, de vele legalabb neha nyertunk. Lampard itt van mar egy ideje, hogy valami javulast hozzon, de olyan szinten rossz edzo, hogy szerintem egy jo ideig nem lesz munkaja a PL-ben ezutan az Everton+Chelsea utan. Jo peldaja annak, hogy hiaba vagy intelligens ember, vannak dolgok amihez nem ertesz es jobb ha hagyod inkabb.
Fel nem tudom fogni es megerteni azt a mentalitast, hogy folyamatosan kikapunk es par ember jon, hogy de legalabb vannak helyzeteink. Mintha egy amator csapatrol beszelnenk, akiket bedobtak a Premier Leaguebe es minden kapuraloves ajandek lenne.
Mert miről beszéljenek? Hogy minden szar, szarok a játékosok és az edzők? Innen nem fogunk egycsapásra UTDt meg cityt verni, kisebb lépésekben vártuk idén a fejlődést, pl egy kicsivel több helyzet, élénkebb játékosok, egyéni javulások stb. Nem azért emelik ki ha olyat látnak mert annyira elégedettek...

A nyár után egészen mást várok, azonnali ugrásszerű fejlődést - a mostanihoz képest...
Hat en azert tobb fejlodest vartam volna annal, hogy legyen par kapuralovesunk az utobbi meccseken. Mondjuk egy par gyozelmet esetleg, bravurgyozelmeket, de ezeket valahogy nem latom. Sot a nehany meccset amit lattam meg rosszabbak voltak, mint Potterrel.
Nehanya a Lampard imadatuk miatt elhiszik, hogy ez a realitas meg milyen szar a keretunk, mikozben ez szerintem egyaltalan nem igaz es ki lehetett volna talalni valami taktikat meg gyakorolni a tamadasok befejezeset, de ezekbol mi valosult meg? Szerintem az eredmenyek huen tukrozik, hogy ez a csapat rosszabb, mint Potterrel volt tehat nem hogy elorelepes tortent, hanem meg sullyedtunk.
Volt mar rola szo korabban, hogy gyakori, hogy az uj edzokkel jon egy fellangolas, mint lathattuk azt pl a Villanal vagy Newcastle, nekik nem gondolnam, hogy pl jobb a keretuk.

Sevillat meg kell emlitenem peldakent mivel a Chelsea mellett szorosan kovetem oket. Jott az uj edzo akit korabban tuzet oltani hivtak szinte mindenhova, nincs 170 IQ de az elejetol kezdve mondja, hogy nincsenek jatekosai, hogy a foldon szetverjek az ellenfelet, de vannak eros magas jatekosai akikre lehet epiteni es eroltetik is. Lampardnal van valami ehhez hasonlo felfedezes? Ja igen az, hogy stabil kezdo Gallagher, mert mennyit fut meg daral :D
Nem veszem be, hogy a 45 Chelsea jatekos kozul nem lehet egy olyan taktikat kitalalni, amivel nyerhettunk volna nehany meccset, a nagyobb bravur inkabb ez volt, hogy szinte minden csapat ellen arra kellett keszulni, hogy mennyit kapunk.
Azt is kalkuláld bele, hogy a Sevillánál egy évtized alatt nem jött kb. annyi új ember, mint itt két ablak leforgása alatt. Persze nem lehet ezzel sem a végletekig takarózni, én se szeretem ezt kifogásként használni, de könnyebb egy olyan csapatot összerántani, ahol van egy gerinc és azt kell csak toldozni-foltozni, illetve tudja a tűzoltó (edző), hogy nagyjából kitől mit remélhet. A tegnapi kezdőből Kepa, Azpi, Chalobah és Havertz, akik már meccskörülmények között is tudják, mit várhatnak a felsorolt másik háromtól, a többi játékos egy éve még 7 különböző csapatban szerepelt.

Egyelőre én nem látom, ez mitől lenne jobb 2-3 hónap múlva, bár első lépésként megtenné, ha lenne egy normáls center középen, mert tegnap is, amit Mudryk és Havertz elbénázott, abból a pokolra kívánt Lukaku 2 gólt szerzett volna. De egy En-Nesyri is.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#598 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2023. május 26., péntek 10:55
edeskeves írta: 2023. május 26., péntek 10:41 Ebbol a szezonbol nem lehet kiindulni szerintem, en tovabbra is azt gondolom, hogy a keret adott lenne a sokkal jobb szerepleshez, csak jelenleg a klub meg valoszinuleg a PL legrosszabb menedzserevel ezt a szegyent sikerul hozni hetrol hetre.
Nyilvan ezutan a szezon utan lesz sok munkaja Pochettinonak elsosorban mentalisan felepiteni ezeket a jatekosokat es beepiteni az ujakat, ezert remelem, hogy minel elobb munkaba all es az igazolasokat se augusztus vegere hagyjak.

Faj nezni ezt a csapatot jelenleg, tegnap a masodik felidobol lattam egy keveset, de a harmadik goljuk utan ki is kapcsoltam, egyszeruen szegyen ez az egesz amit muvelnek ebben a szezonban es Pottert is szidtam, de vele legalabb neha nyertunk. Lampard itt van mar egy ideje, hogy valami javulast hozzon, de olyan szinten rossz edzo, hogy szerintem egy jo ideig nem lesz munkaja a PL-ben ezutan az Everton+Chelsea utan. Jo peldaja annak, hogy hiaba vagy intelligens ember, vannak dolgok amihez nem ertesz es jobb ha hagyod inkabb.
Fel nem tudom fogni es megerteni azt a mentalitast, hogy folyamatosan kikapunk es par ember jon, hogy de legalabb vannak helyzeteink. Mintha egy amator csapatrol beszelnenk, akiket bedobtak a Premier Leaguebe es minden kapuraloves ajandek lenne.
Mert miről beszéljenek? Hogy minden szar, szarok a játékosok és az edzők? Innen nem fogunk egycsapásra UTDt meg cityt verni, kisebb lépésekben vártuk idén a fejlődést, pl egy kicsivel több helyzet, élénkebb játékosok, egyéni javulások stb. Nem azért emelik ki ha olyat látnak mert annyira elégedettek...

A nyár után egészen mást várok, azonnali ugrásszerű fejlődést - a mostanihoz képest...
Hat en azert tobb fejlodest vartam volna annal, hogy legyen par kapuralovesunk az utobbi meccseken. Mondjuk egy par gyozelmet esetleg, bravurgyozelmeket, de ezeket valahogy nem latom. Sot a nehany meccset amit lattam meg rosszabbak voltak, mint Potterrel.
Nehanya a Lampard imadatuk miatt elhiszik, hogy ez a realitas meg milyen szar a keretunk, mikozben ez szerintem egyaltalan nem igaz es ki lehetett volna talalni valami taktikat meg gyakorolni a tamadasok befejezeset, de ezekbol mi valosult meg? Szerintem az eredmenyek huen tukrozik, hogy ez a csapat rosszabb, mint Potterrel volt tehat nem hogy elorelepes tortent, hanem meg sullyedtunk.
Volt mar rola szo korabban, hogy gyakori, hogy az uj edzokkel jon egy fellangolas, mint lathattuk azt pl a Villanal vagy Newcastle, nekik nem gondolnam, hogy pl jobb a keretuk.

Sevillat meg kell emlitenem peldakent mivel a Chelsea mellett szorosan kovetem oket. Jott az uj edzo akit korabban tuzet oltani hivtak szinte mindenhova, nincs 170 IQ de az elejetol kezdve mondja, hogy nincsenek jatekosai, hogy a foldon szetverjek az ellenfelet, de vannak eros magas jatekosai akikre lehet epiteni es eroltetik is. Lampardnal van valami ehhez hasonlo felfedezes? Ja igen az, hogy stabil kezdo Gallagher, mert mennyit fut meg daral :D
Nem veszem be, hogy a 45 Chelsea jatekos kozul nem lehet egy olyan taktikat kitalalni, amivel nyerhettunk volna nehany meccset, a nagyobb bravur inkabb ez volt, hogy szinte minden csapat ellen arra kellett keszulni, hogy mennyit kapunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#599 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2023. május 26., péntek 10:41 Ebbol a szezonbol nem lehet kiindulni szerintem, en tovabbra is azt gondolom, hogy a keret adott lenne a sokkal jobb szerepleshez, csak jelenleg a klub meg valoszinuleg a PL legrosszabb menedzserevel ezt a szegyent sikerul hozni hetrol hetre.
Nyilvan ezutan a szezon utan lesz sok munkaja Pochettinonak elsosorban mentalisan felepiteni ezeket a jatekosokat es beepiteni az ujakat, ezert remelem, hogy minel elobb munkaba all es az igazolasokat se augusztus vegere hagyjak.

Faj nezni ezt a csapatot jelenleg, tegnap a masodik felidobol lattam egy keveset, de a harmadik goljuk utan ki is kapcsoltam, egyszeruen szegyen ez az egesz amit muvelnek ebben a szezonban es Pottert is szidtam, de vele legalabb neha nyertunk. Lampard itt van mar egy ideje, hogy valami javulast hozzon, de olyan szinten rossz edzo, hogy szerintem egy jo ideig nem lesz munkaja a PL-ben ezutan az Everton+Chelsea utan. Jo peldaja annak, hogy hiaba vagy intelligens ember, vannak dolgok amihez nem ertesz es jobb ha hagyod inkabb.
Fel nem tudom fogni es megerteni azt a mentalitast, hogy folyamatosan kikapunk es par ember jon, hogy de legalabb vannak helyzeteink. Mintha egy amator csapatrol beszelnenk, akiket bedobtak a Premier Leaguebe es minden kapuraloves ajandek lenne.
Mert miről beszéljenek? Hogy minden szar, szarok a játékosok és az edzők? Innen nem fogunk egycsapásra UTDt meg cityt verni, kisebb lépésekben vártuk idén a fejlődést, pl egy kicsivel több helyzet, élénkebb játékosok, egyéni javulások stb. Nem azért emelik ki ha olyat látnak mert annyira elégedettek...

A nyár után egészen mást várok, azonnali ugrásszerű fejlődést - a mostanihoz képest...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#600 Hozzászólás Szerző: Dante »

Előző hat meccs eredményei a tradicionális nagyok ellen;

Man City: LLLLLL
Liverpool: DDLLDD
Man Utd: DDDDDL
Arsenal: LLWLLL

Kb a BL döntő óta nem volt értelmes eredmény a felsoroltakkal szemben.

Válasz küldése