Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#721 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2023. március 2., csütörtök 14:08 Julian Alvarez elvileg nyaron tavozna a Citytol, Haaland mogott nem sokat jatszana ertheto modon es Guardiola el szokta engedni azokat akik elvagyodnak. Szerintem nagyon tehetseges csatar amit mar bizonyitott is a VB-n, ha tenyleg elerheto en mindenkepp megprobalnan. Fiatal is, beleillene Boehlyek tervebe.
Mit gondoltok?
Haalandról is voltak hírek, hogy nem passzol a rendszerbe és nem a leghepibb a szitu(kb. az Ibra-Barca szitu). Ha már csatára költünk, azt a 170 millás kivásárlási árat tenném le inkább.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#722 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Julian Alvarez elvileg nyaron tavozna a Citytol, Haaland mogott nem sokat jatszana ertheto modon es Guardiola el szokta engedni azokat akik elvagyodnak. Szerintem nagyon tehetseges csatar amit mar bizonyitott is a VB-n, ha tenyleg elerheto en mindenkepp megprobalnan. Fiatal is, beleillene Boehlyek tervebe.
Mit gondoltok?

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#723 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Drogbert írta: 2023. február 18., szombat 17:01
Chris22 írta: 2023. február 18., szombat 16:28
Moldván írta: 2023. február 18., szombat 16:23

Most szerez győztes gólt.
Az ember nálunk a 11es pontról is éppenhogy el tudott lőni a kapuig. Ha 16osról kellett rálőni az kivètel nélkül szánalmas volt. :D
Ehez is nagyon nagy szerencse kellett, hogy gól legyen
Egy életerős, jó, veszélyes távoli lövést láttunk tőle. Ilyen nálunk nem hogy egy sem volt, hanem ha félévente egyszer vállalt hasonlót olyan volt mint amit én lőttem 6 évesen a rosszabbik lábammal, bekötött szemmel.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#724 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Chris22 írta: 2023. február 18., szombat 16:28
Moldván írta: 2023. február 18., szombat 16:23
broduer írta: 2023. február 18., szombat 15:49 Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:
Most szerez győztes gólt.
Az ember nálunk a 11es pontról is éppenhogy el tudott lőni a kapuig. Ha 16osról kellett rálőni az kivètel nélkül szánalmas volt. :D
Ehez is nagyon nagy szerencse kellett, hogy gól legyen
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#725 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2023. február 18., szombat 15:49 Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:
Elkiabáltad :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#726 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Moldván írta: 2023. február 18., szombat 16:23
broduer írta: 2023. február 18., szombat 15:49 Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:
Most szerez győztes gólt.
Az ember nálunk a 11es pontról is éppenhogy el tudott lőni a kapuig. Ha 16osról kellett rálőni az kivètel nélkül szánalmas volt. :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#727 Hozzászólás Szerző: Moldván »

broduer írta: 2023. február 18., szombat 15:49 Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:
Most szerez győztes gólt.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#728 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#729 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. február 17., péntek 15:12 Uj edzo fog erkezni hozzajuk, igy azert benne van hogy az új edző hatás feldobja őket es menni fognak mint a gép.
Mehetnek, de akkor is meg kell verni őket, nincs kifogás.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#730 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. február 17., péntek 15:12 Uj edzo fog erkezni hozzajuk, igy azert benne van hogy az új edző hatás feldobja őket es menni fognak mint a gép.
Holnapig nem igen. De ha úgy játszunk, mint szerdán tökmindegy ki ül ott

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#731 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Uj edzo fog erkezni hozzajuk, igy azert benne van hogy az új edző hatás feldobja őket es menni fognak mint a gép.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#732 Hozzászólás Szerző: Bandi »

A full utolsót hazai pályán talán még Potter-el is elvárás legyőzni. Mondjuk most küldték el ott az edzőt úgyhogy ne kiabáljuk el :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#733 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dízel írta: 2023. február 17., péntek 9:35 Ha a csapat teljesitmenye fokozatosan fejlodik, ami mar a dortmund ellen is latszott, akkor holnap a sotont meg kellene verni, mert ha nem akkor meg mindig nem tartunk sehol sem. Ami elkeserito lenne. De szerintem holnap nyerunk.
Mindenképp nyerni kell. Otthon vagyunk, tök utolsó ellen játszunk, én próbálok türelmes lenni Potterrel és a vereségben is megláttam a BVB ellen a potenciált, de itt SEMMI más nem fogadható el, mint a győzelem. Nem érdekel a jó játék sok kapuralövèssel, most nem. Csak a győzelem, nem izgat hogyan.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#734 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ha a csapat teljesitmenye fokozatosan fejlodik, ami mar a dortmund ellen is latszott, akkor holnap a sotont meg kellene verni, mert ha nem akkor meg mindig nem tartunk sehol sem. Ami elkeserito lenne. De szerintem holnap nyerunk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#735 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tudom ez csak karorom, de olyan szep lenne ha a city vinni el iden a pl trofeat. :lol: Esku jobban esne ez a 10. Hely. :D

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#736 Hozzászólás Szerző: Bandi »

A West Ham ellen idegenben soha nem könnyű, ilyen formában meg főleg… ráadásul az utóbbi meccseken elkezdték összeszedni magukat, szóval nagyon meglepődnék ha pont ma tudnánk nyerni…

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#737 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. február 11., szombat 9:54 Nagyon nagyon kellene mar egy magabiztos győzelem.
Remelem meglepnek ma a sracok, mert ez mar kicsit sok lesz.
Teljesen mindegy mostansag mar hogy kis, kozep vagy nagycsapat jon ellenunk, ugyis kesz teny az hogy veszitunk. Kapjanak vegre erore es hajtsak ki a beluket!
Potter meg lepjen ra a helyes utra, mert jo taktika nelkul semmit sem ernek a jo jatekosok.
Szenvedős lesz mivel egyik kp-nk se épült fel. Felixtől sokat várok ma, egyéni villanások fognak kelleni a buszozós köcsögök ellen

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#738 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nagyon nagyon kellene mar egy magabiztos győzelem.
Remelem meglepnek ma a sracok, mert ez mar kicsit sok lesz.
Teljesen mindegy mostansag mar hogy kis, kozep vagy nagycsapat jon ellenunk, ugyis kesz teny az hogy veszitunk. Kapjanak vegre erore es hajtsak ki a beluket!
Potter meg lepjen ra a helyes utra, mert jo taktika nelkul semmit sem ernek a jo jatekosok.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#739 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

koni0725 írta: 2023. február 6., hétfő 19:21
Crap írta: 2023. február 6., hétfő 14:23 Olvastam egy cikket még az Athletin, de az istenért nem találom most. Kb. az átigazolási ablak lezárásakor jelent meg. Esetleg valaki olvasta még vagy tud róla valamit, hogy ezzel mizu?

Lényege az volt, hogy Boehly és Eghbali, kőkeményen szorongatja a PL tökeit, ugyanis eljárást indítottak a klub banjával kapcsolatban.

Ugye a klubért befolyó összeg, amit a vásárláskor fizettek az ment a kormánynak ill. Ukrán megsegítésre stb.

Viszont a klubnak befagyasztották ugye hónapokra a bevételeit, amit a PL nem térített vissza. Ezek az összegek a Chelseat megilletik / jár nekik, és a befegyasztás, nem ennek az összegnek az elvételét jelenti. Illetve még pár pontban az is megvolt jegyezve, hogy ez mennyire szabályellenes volt, egy klubbot így ellehetetleníteni a működéstől.

A cikk vége az volt, hogy Beohly / Eghbali kettős tárgyal a PL-el ez ügyben, de ha nem tudnak megegyezni, akkor készen állnak perelni és felsőbb bíróságokhoz vinni az ügyet, amit a PL nagyon könnyen elbukhat.
Sajnos nem olvastam a cikket illetve semmit nem tudok az esetrol, de ha ez valoban megtortenik akkor hatalmas pacsi Boehly-eknak.

Arra meg kivancsi lennek, hogy amennyiben a PL-t a kiesett bevetelek visszafizetesere kotelezik, ugy Abra kepviesloi beszallnak-e a buliba?
Ha ez tényleg megvalósulna, akkor látnánk csak igazi bírói ítéleteket :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#740 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Crap írta: 2023. február 6., hétfő 14:23 Olvastam egy cikket még az Athletin, de az istenért nem találom most. Kb. az átigazolási ablak lezárásakor jelent meg. Esetleg valaki olvasta még vagy tud róla valamit, hogy ezzel mizu?

Lényege az volt, hogy Boehly és Eghbali, kőkeményen szorongatja a PL tökeit, ugyanis eljárást indítottak a klub banjával kapcsolatban.

Ugye a klubért befolyó összeg, amit a vásárláskor fizettek az ment a kormánynak ill. Ukrán megsegítésre stb.

Viszont a klubnak befagyasztották ugye hónapokra a bevételeit, amit a PL nem térített vissza. Ezek az összegek a Chelseat megilletik / jár nekik, és a befegyasztás, nem ennek az összegnek az elvételét jelenti. Illetve még pár pontban az is megvolt jegyezve, hogy ez mennyire szabályellenes volt, egy klubbot így ellehetetleníteni a működéstől.

A cikk vége az volt, hogy Beohly / Eghbali kettős tárgyal a PL-el ez ügyben, de ha nem tudnak megegyezni, akkor készen állnak perelni és felsőbb bíróságokhoz vinni az ügyet, amit a PL nagyon könnyen elbukhat.
Sajnos nem olvastam a cikket illetve semmit nem tudok az esetrol, de ha ez valoban megtortenik akkor hatalmas pacsi Boehly-eknak.

Arra meg kivancsi lennek, hogy amennyiben a PL-t a kiesett bevetelek visszafizetesere kotelezik, ugy Abra kepviesloi beszallnak-e a buliba?
211! NEW RECORD!

Válasz küldése