Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#821 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szabi írta: 2022. október 20., csütörtök 22:17 Mert a gólképtelen Havertz vergődését jobb nézni, nem? Végre nem csak én látom, mekkora fék ez a 80 milliós német zseni a kezdőben, mások, más fórumokon is fikázzák rendesen.

4-4-3-as Boehly, a svájci okulárés vénember meg az amerikai marketinges slepp amennyire érti a futballt (pont, mint a Liberty az F1-et), simán idehozhatja még a télen CR-t, szóval nyugtával dicsérjük a napot, hogy nem itt fog kikötni.
Nem értem, hogy hogy a büdös francba jön ide már megint Havertz. Egyértelműen nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és egyre nyilvánvalóbb, hogy nem is fogja. De itt most Ronaldoról van szó, aki ha be is verte volna amit a német zsiráfod kihagy, már rövidtávon katasztrofális hatása lett volna az öltözőre, erre fogadni mernék.
Ahhoz képest, hogy mekkora isten a csávó, úgy viselkedik mint egy barom, a profizmusnak semmi jelét nem mutatva, még a fogyatékos gyerek kezéből is kiveri a telefont. Ha engem kérdezel, inkább a német botladozását nézem, mint a klub imidzsének rombolását.

Gerrardot egyébként nagyon sajnálom, úgy tűnik, nem megy a klublegendáknak az edzősdi. Pedig milyen jó lett volna a Chelsea-Pool meccseket Lamps és Gerrard dirigálása alatt nézni...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#822 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kirúgta Gerrardot az Aston Villa.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#823 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

nem érdekel Havertz, de ha még ezek után is képesek idehozni Cr7-t akkor meg is érdemeljük, hogy sehol nem legyünk.

auba >>>> cr7

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#824 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2022. október 20., csütörtök 19:44
Dante írta: 2022. október 20., csütörtök 19:37
kecske01 írta: 2022. október 20., csütörtök 18:57 Official Man United statement on Cristiano Ronaldo 🚨🔴 #MUFC

“Cristiano will not be part of the Man United team for this Saturday’s game against Chelsea. Rest of the squad is fully focused on preparing for that fixture”.


na ennyit cr7-ről :D
Nem igazán értem a hozzáfűzött gondolatodat. Jobb lenne, ha lenne és további nyomást helyezne Ten Hag-ra és a társaira. Egy csapatnál sosem jó a belviszály és Ronaldo játéka, padoztatása azt kelt.
az a hozzáfűzött gondolat, hogy páran hozták volna nyáron ide
Mert a gólképtelen Havertz vergődését jobb nézni, nem? Végre nem csak én látom, mekkora fék ez a 80 milliós német zseni a kezdőben, mások, más fórumokon is fikázzák rendesen.

4-4-3-as Boehly, a svájci okulárés vénember meg az amerikai marketinges slepp amennyire érti a futballt (pont, mint a Liberty az F1-et), simán idehozhatja még a télen CR-t, szóval nyugtával dicsérjük a napot, hogy nem itt fog kikötni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#825 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2022. október 20., csütörtök 19:37
kecske01 írta: 2022. október 20., csütörtök 18:57 Official Man United statement on Cristiano Ronaldo 🚨🔴 #MUFC

“Cristiano will not be part of the Man United team for this Saturday’s game against Chelsea. Rest of the squad is fully focused on preparing for that fixture”.


na ennyit cr7-ről :D
Nem igazán értem a hozzáfűzött gondolatodat. Jobb lenne, ha lenne és további nyomást helyezne Ten Hag-ra és a társaira. Egy csapatnál sosem jó a belviszály és Ronaldo játéka, padoztatása azt kelt.
az a hozzáfűzött gondolat, hogy páran hozták volna nyáron ide

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#826 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2022. október 20., csütörtök 18:57 Official Man United statement on Cristiano Ronaldo 🚨🔴 #MUFC

“Cristiano will not be part of the Man United team for this Saturday’s game against Chelsea. Rest of the squad is fully focused on preparing for that fixture”.


na ennyit cr7-ről :D
Nem igazán értem a hozzáfűzött gondolatodat. Jobb lenne, ha lenne és további nyomást helyezne Ten Hag-ra és a társaira. Egy csapatnál sosem jó a belviszály és Ronaldo játéka, padoztatása azt kelt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#827 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Official Man United statement on Cristiano Ronaldo 🚨🔴 #MUFC

“Cristiano will not be part of the Man United team for this Saturday’s game against Chelsea. Rest of the squad is fully focused on preparing for that fixture”.


na ennyit cr7-ről :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#828 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Utd jól ledominálta spurst, érdekes ő náluk alig van sérült pedig orrvérzésig ugyanaz a kezdő mindig :)

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#829 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Anti írta: 2022. október 19., szerda 12:21 Arse-city miért lett elhalasztva ma?
Az Arsenal a királynő miatt elmaradt EL meccsét pótolja holnap a PSV ellen.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#830 Hozzászólás Szerző: Anti »

Arse-city miért lett elhalasztva ma?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#831 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2022. október 9., vasárnap 20:45 Korábban írtam, hogy a szarzi első helye mennyire komoly és azokat a válaszokat kaptam, hogy majd kipukkadnak. Lassan kezdek benne kételkedni sajnos és még véletlenül felérnek ezek a lúzerek a csúcsra. Hihetetlen lenne a festet hajú bohóccal komolyan mondom :D
Tavaly mi is vezettük sokáig a tabellát még 4 ponttal is majd évvégére ránkvertek 20 pontot

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#832 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. október 9., vasárnap 20:45 Korábban írtam, hogy a szarzi első helye mennyire komoly és azokat a válaszokat kaptam, hogy majd kipukkadnak. Lassan kezdek benne kételkedni sajnos és még véletlenül felérnek ezek a lúzerek a csúcsra. Hihetetlen lenne a festet hajú bohóccal komolyan mondom :D
Az Arsenal az a csapat, akik ha féltávnál vezetik a tabellát, még akkor sem egyértelmű esélyesek a végső győzelemre.
Az utóbbi évtizeddel szemben most látszik rajtuk a győztes mentalitás és az is nagy előnyük, hogy nem játszanak a BL-ben, akkor offolják az EL-t, amikor elegük van belőle. Viszont komolyabb terhelés mellett nem találkoztak komolyabb ellenfelekkel, illetve a sérülések sem azt a 4-5 játékost találták meg eddig, akik a vázat adják a kezdőnek.

Viszont az elvitathatatlan érdeme Arteta-nak, hogy a riválisoknál egyértelműen gyengébb keretből hozza ki ezt a kiegyensúlyozott teljesítményt. Ez alapján nem irreális bajnokesélyesként számolni velük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2022. október 19., szerda 13:32-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#833 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. október 9., vasárnap 20:45 Korábban írtam, hogy a szarzi első helye mennyire komoly és azokat a válaszokat kaptam, hogy majd kipukkadnak. Lassan kezdek benne kételkedni sajnos és még véletlenül felérnek ezek a lúzerek a csúcsra. Hihetetlen lenne a festet hajú bohóccal komolyan mondom :D
Jó azért azt tegyük hozzá ehhez kell az is, hogy mi meg a Pool is szarok vagyunk most. De tény eddig jól néznek ki, de majd ha megjön a sérüléshullám a csatáraikra elől megnézzük mire mennek tavasszal.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#834 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Korábban írtam, hogy a szarzi első helye mennyire komoly és azokat a válaszokat kaptam, hogy majd kipukkadnak. Lassan kezdek benne kételkedni sajnos és még véletlenül felérnek ezek a lúzerek a csúcsra. Hihetetlen lenne a festet hajú bohóccal komolyan mondom :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#835 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2022. október 9., vasárnap 19:46
Bubi írta: 2022. október 9., vasárnap 19:42 Nyert az Arsenal a Pool ellen 3-2re. Röpködnek a százmilliók minden topcsapatnál, van a világon kb 10 csapat akik bárkit ki tudnak fizetni, ebből 4-5 a PLben van, de ami igazán fontos az a kémia, az összhang amit nem lehet megvenni, és ez az Arsenalnál nagyon megvan.

Lehet nekik gólokat rúgni, de nyerni nagyon nehéz ellenük.
és ehhez az kellett, hogy a vezetőség feltétel nélkül bízzon Artetában, akit nagyon sokáig mindenki ki akart dobatni, és nagyon sokáig semmi bíztató nem volt a játékukba... De volt egy filozófiája, amit megtanult a csapat, és a megfelelő fiatalok integrálásával valamint a filozófiába illő játékosok igazolásával működőképessé tett... Én azért örülök nekik, mert inkább versenyezzünk egy Arsenallal, Liverpoollal mint monfjuk egy Newcastle-lel...
Jah-jah.

De mi bajod a Newcastle-el? Méltatlan volt a történelmükhöz az utóbbi 15 év. Kb a mostani Leszter - Sp*rs szintjén voltak számontartva és voltak azthiszem sikeresebb időszakaik is.

Én örülök, hogy elkezdték tömni őket. Az lenne a legjobb ha minden héten rangadókat játszanánk.:D

Hányingerem van az olyan ligáktól mint a Spanyol, Francia és Német elsőosztály ahol 1-2 csapat királykodik évről évre és max a 3.-4. hely lehet reális cél mert felvásárolják az országuk legjobbjait.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#836 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2022. október 9., vasárnap 19:42 Nyert az Arsenal a Pool ellen 3-2re. Röpködnek a százmilliók minden topcsapatnál, van a világon kb 10 csapat akik bárkit ki tudnak fizetni, ebből 4-5 a PLben van, de ami igazán fontos az a kémia, az összhang amit nem lehet megvenni, és ez az Arsenalnál nagyon megvan.

Lehet nekik gólokat rúgni, de nyerni nagyon nehéz ellenük.
és ehhez az kellett, hogy a vezetőség feltétel nélkül bízzon Artetában, akit nagyon sokáig mindenki ki akart dobatni, és nagyon sokáig semmi bíztató nem volt a játékukba... De volt egy filozófiája, amit megtanult a csapat, és a megfelelő fiatalok integrálásával valamint a filozófiába illő játékosok igazolásával működőképessé tett... Én azért örülök nekik, mert inkább versenyezzünk egy Arsenallal, Liverpoollal mint monfjuk egy Newcastle-lel...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#837 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nyert az Arsenal a Pool ellen 3-2re. Röpködnek a százmilliók minden topcsapatnál, van a világon kb 10 csapat akik bárkit ki tudnak fizetni, ebből 4-5 a PLben van, de ami igazán fontos az a kémia, az összhang amit nem lehet megvenni, és ez az Arsenalnál nagyon megvan.

Lehet nekik gólokat rúgni, de nyerni nagyon nehéz ellenük.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#838 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Gyerekek nekünk nem a city a színt jelenleg. Sőt igazából senkinek sem de nekünk végképp nem örüljünk hogy ha nem kapunk ki nagyon

Én egy kis vereséget bármikor aláírnèk.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#839 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Cappy írta: 2022. október 3., hétfő 17:00
Dízel írta: 2022. október 3., hétfő 15:07
Cappy írta: 2022. október 3., hétfő 12:33 Nem kisebbitve Haaland es a City erdemeit, de amelyik csapatbol kepesek kihagyn, a jelenleg egyik legjobb labdaszerzo vedekezo kozeppalyast, az a csapat meg is erdemli ezt az eredmenyt. Casemirot egy az egyben Haaland nyakara kellett volna kotni.
Majd figyeljétek, hogy jorginho meg azpi hogy állítja meg. :lol: :roll:
Jo lenne ha zakaria addigra bevethető lenne es kantéval ketten szűrhetnénk. Amúgy esélytelen ellenük barmi is.
Jorginho fogja levenni a palyarol. Meg lásd. :D
A próféta beszéljen belőled! :lol: :lol:

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#840 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Dízel írta: 2022. október 3., hétfő 15:07
Cappy írta: 2022. október 3., hétfő 12:33 Nem kisebbitve Haaland es a City erdemeit, de amelyik csapatbol kepesek kihagyn, a jelenleg egyik legjobb labdaszerzo vedekezo kozeppalyast, az a csapat meg is erdemli ezt az eredmenyt. Casemirot egy az egyben Haaland nyakara kellett volna kotni.
Majd figyeljétek, hogy jorginho meg azpi hogy állítja meg. :lol: :roll:
Jo lenne ha zakaria addigra bevethető lenne es kantéval ketten szűrhetnénk. Amúgy esélytelen ellenük barmi is.
Jorginho fogja levenni a palyarol. Meg lásd. :D

Válasz küldése