Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1061 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: 2022. május 24., kedd 15:19Másrészt, ha Tuchel is az erre megfelelő arc, Klopp és Guardiola is 2+ év után kezdett ilyen performanszokat kisajtolni az addigra kezükre alakított csapatból, mi pedig megint benyomjuk a restartot.
Igazából ez lett volna a gondolatom lényege. Talán Ancelotti-ig kellene visszamenni, hogy olyan edzőt találjunk, akibe csak akkor lehet belekötni, ha nagyon akar az ember - mindegy, hogy kritikus, vagy szurkoló. José elhülyült, Conte összeférhetetlen, Lampard valószínűleg sosem lesz ez a szint, de ha igen, akkor sem akkor és ott, amikor ő kapta meg ezt a csapatot. A többieknek még nagyobb problémái voltak. Az sem véletlen, hogy mindig van dráma a csapat körül, szerintem az edzőkeringő és az aktuális problémák kicsit "csirke-tojás" effektus, mindig párban járnak, még ha nem is lehet közvetlen összekötni őket. És Tuchel-ben megvan a potenciál, hogy kibekkelje a csapat élén a szar periódusokat, a második szezonos hullámvölgyet amikor általában a fejek hullanak és a játékosok hátradőlnek.
Szóval bízom benne, hogy kap 1-2 szezont, hogy meglegyenek azok a változtatások, amikre Klopp-nak és Pep-nek is megvolt az ideje és megmutathassa, hogy mire megy amikor rendelkezésre állnak az alapanyagok a receptjéhez.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#1062 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bajnoki cím teljesen esélytelen, top4+építkezést aláírók bármikor (de akkor legyen építkezés sok fiatallal!).

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1063 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: 2022. május 24., kedd 13:09 A 7. fordulótól a 14. fordulóig vezettük az idei bajnokságot. A tavalyi szezont nagyjából ott folytatta a csapat, ahol a BL döntőben abbahagyta, döcögősen indult az augusztus, szeptemberig a jóllakottság érzetét keltették a játékosok, viszont ősszel szerintem - ha nem is sokáig - de a világ legjobbjaként játszottunk, hengereltünk, amihez foghatót nagyon rég nyújtott ez a klub. Sajnos decembertől teljesen földbe állt a szezon. Ettől függetlenül engem így másfél év után teljesen meggyőzött Tuchel, pedig Lampard menesztése után sokáig visszafogott véleménnyel voltam róla.

Úgy fest, hogy a nyáron kisebb, nagyobb tisztogatás lesz, már a Chriatensen - Rudiger - Alonso hármas távozása is eléggé gyökeres változásokat hozna magával és akkor még a levegőben lóg Azpi, Jorginho és jó pár kiegészítő ember igazolása is. Emiatt a következő év reális elvárása szintén nem a bajnoki cím, de egy jó nyárral fekete lókent, egy éhes és fiatalabb kerettel lehet esélyünk eredményekben is felzárkózni a City - Pool kettőshöz. Az egymás elleni eredmények között nem volt nagy különbség.
90 pontos szezon kell, hogy ezzel a két csapattal egy lapra kerüljünk... Egyrészt kérdőjel, hogy TT erre alkalmas vagy sem a látszólag ok nélküli padoztatásokkal illetve játszatásokkal. Másrészt, ha Tuchel is az erre megfelelő arc, Klopp és Guardiola is 2+ év után kezdett ilyen performanszokat kisajtolni az addigra kezükre alakított csapatból, mi pedig megint benyomjuk a restartot. Eközben új lendületet kap a MU meg a Szarzi. Ha Conte kedvére igazolnak a csirkék, akkor marad és érősödnek, és akkor még mindig ott vannak sötét lónak a WHU, Leicester, Castle félék.

Szerintem egy hasonlóan szoros 3. helynek és a remélhetőleg új arcoknak a beépítésének kell a reális célnak lennie. Természetesen a kupákban helyt állva, azon a pár ki-ki meccsen meg lehet pakolni őket. 2 év múlva pedig 10 pontra csökkenteni a lemaradásunk az elsőkhöz képest. És így, a koncepciót támogatva, stabilan építkezve juthatunk oda, hogy 3 év múlva csapat szinten annyira csúcsra legyen járatva a gépezet, hogy a bajnoki címről beszélhessünk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1064 Hozzászólás Szerző: Dante »

A 7. fordulótól a 14. fordulóig vezettük az idei bajnokságot. A tavalyi szezont nagyjából ott folytatta a csapat, ahol a BL döntőben abbahagyta, döcögősen indult az augusztus, szeptemberig a jóllakottság érzetét keltették a játékosok, viszont ősszel szerintem - ha nem is sokáig - de a világ legjobbjaként játszottunk, hengereltünk, amihez foghatót nagyon rég nyújtott ez a klub. Sajnos decembertől teljesen földbe állt a szezon. Ettől függetlenül engem így másfél év után teljesen meggyőzött Tuchel, pedig Lampard menesztése után sokáig visszafogott véleménnyel voltam róla.

Úgy fest, hogy a nyáron kisebb, nagyobb tisztogatás lesz, már a Chriatensen - Rudiger - Alonso hármas távozása is eléggé gyökeres változásokat hozna magával és akkor még a levegőben lóg Azpi, Jorginho és jó pár kiegészítő ember igazolása is. Emiatt a következő év reális elvárása szintén nem a bajnoki cím, de egy jó nyárral fekete lókent, egy éhes és fiatalabb kerettel lehet esélyünk eredményekben is felzárkózni a City - Pool kettőshöz. Az egymás elleni eredmények között nem volt nagy különbség.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1065 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. május 22., vasárnap 8:15
kecske01 írta: 2022. május 22., vasárnap 7:06 Szerintem valamelyiken körkapcsolás lesz. Ha lesz gól, azt látni fogjuk. Mu mecccsnek is van tétje, ha nem nyernek és a West Ham nyer akkor mennek a konfetti ligába. :D
Elvileg nem lehet körkapcsolas a megosztott jog miatt. A digin a liverpool meccs lesz, a spileren a city. Es a kieseses csapatok meccsei is megosztasra kerultek.
De jó, üdv 2022-ben..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1066 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. május 22., vasárnap 7:06 Szerintem valamelyiken körkapcsolás lesz. Ha lesz gól, azt látni fogjuk. Mu mecccsnek is van tétje, ha nem nyernek és a West Ham nyer akkor mennek a konfetti ligába. :D
Elvileg nem lehet körkapcsolas a megosztott jog miatt. A digin a liverpool meccs lesz, a spileren a city. Es a kieseses csapatok meccsei is megosztasra kerultek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1067 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem valamelyiken körkapcsolás lesz. Ha lesz gól, azt látni fogjuk. Mu mecccsnek is van tétje, ha nem nyernek és a West Ham nyer akkor mennek a konfetti ligába. :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1068 Hozzászólás Szerző: broduer »

Chris22 írta: 2022. május 21., szombat 23:09
broduer írta: 2022. május 21., szombat 22:40 Nem azért mintha annyira nagyon érdekelne a holnapi meccsünk, de a két sport tv összesen 5 meccset közvetít élőben és a miénk nincs közte. Tényleg potenciálisan nagyobb nézettséget generál egy Brentford-L**ds meccs? Értem én, hogy van még tétje, de már csak a szurkolók miatt is, nehogy már ne lenne jobb nézettsége egy Chelsea (vagy amúgy akár egy Arsenal meccsnek)...
Szerintem objektíven logikus. 10 meccsből ahogy én számolom 8. helyre tenném a mi meccsünket. Semmilyen kimenetel nem befolyásolja a tabellát, biztos b csapattal fogunk kiállni Watford már rég kiesett.
City és Pool ugye nem kérdés, Tottenham megint nem, vért isznak majd, mennek a bl helyért. L**ds kiesési rangadó, iszonyat pikáns egyértelműen azt kell adni.
MU már vitás mert az is tét nélküli, de nekik van a legnagyobb nézettségük, be kellett préselni.
És akkor még ott van az általad említett Arsenal meg Burnley meccse is akiknek kb az év legfontosabb mérkőzése és még így sem férnek be a közvetítésbe.
Szerintem várható volt, hogy nem lesz élőben a meccsünk
Nem feltétlen panaszkodásból írtam, várható volt. Inkább csak azon filóztam, hogy televíziós (nézettségi) szempontból nem lenne-e több értelme egy Chelsea vagy Arsenal meccset adni a kiesési balhé helyett. Most komolyan, ki fogja nézni a Brentford-L**dset? Mert a nem létező magyarországi L**ds szurkolók szerintem nem.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1069 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

broduer írta: 2022. május 21., szombat 22:40 Nem azért mintha annyira nagyon érdekelne a holnapi meccsünk, de a két sport tv összesen 5 meccset közvetít élőben és a miénk nincs közte. Tényleg potenciálisan nagyobb nézettséget generál egy Brentford-L**ds meccs? Értem én, hogy van még tétje, de már csak a szurkolók miatt is, nehogy már ne lenne jobb nézettsége egy Chelsea (vagy amúgy akár egy Arsenal meccsnek)...
Szerintem objektíven logikus. 10 meccsből ahogy én számolom 8. helyre tenném a mi meccsünket. Semmilyen kimenetel nem befolyásolja a tabellát, biztos b csapattal fogunk kiállni Watford már rég kiesett.
City és Pool ugye nem kérdés, Tottenham megint nem, vért isznak majd, mennek a bl helyért. L**ds kiesési rangadó, iszonyat pikáns egyértelműen azt kell adni.
MU már vitás mert az is tét nélküli, de nekik van a legnagyobb nézettségük, be kellett préselni.
És akkor még ott van az általad említett Arsenal meg Burnley meccse is akiknek kb az év legfontosabb mérkőzése és még így sem férnek be a közvetítésbe.
Szerintem várható volt, hogy nem lesz élőben a meccsünk

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1070 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nem azért mintha annyira nagyon érdekelne a holnapi meccsünk, de a két sport tv összesen 5 meccset közvetít élőben és a miénk nincs közte. Tényleg potenciálisan nagyobb nézettséget generál egy Brentford-L**ds meccs? Értem én, hogy van még tétje, de már csak a szurkolók miatt is, nehogy már ne lenne jobb nézettsége egy Chelsea (vagy amúgy akár egy Arsenal meccsnek)...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1071 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2022. május 17., kedd 15:58
Amazing24 írta: 2022. május 17., kedd 13:49 Nagy talalgatasok vannak, hogy melyik ceg szerepelhet a mezunkon a kovetkezo szezontol. American Airlines Group, AT&T, Caterpillar mind-mind szoba kerult, de egyenlore nincs semmi konkretum.
Hmmm, egy aranyozott AT&T logo nem nézne ki rosszul a 3-as helyén. A másik kettőt most valahogy nem tudom elképzelni. Max a teljes feliratot, sima fehérben, az meg elég semmilyen.
Trivago is benne van a pakliban de valoszinu uj szponzor lesz. Az unodorito bohoc 3as szam utan barmi jobb szerintem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1072 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2022. május 17., kedd 13:49 Nagy talalgatasok vannak, hogy melyik ceg szerepelhet a mezunkon a kovetkezo szezontol. American Airlines Group, AT&T, Caterpillar mind-mind szoba kerult, de egyenlore nincs semmi konkretum.
Hmmm, egy aranyozott AT&T logo nem nézne ki rosszul a 3-as helyén. A másik kettőt most valahogy nem tudom elképzelni. Max a teljes feliratot, sima fehérben, az meg elég semmilyen.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1073 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagy talalgatasok vannak, hogy melyik ceg szerepelhet a mezunkon a kovetkezo szezontol. American Airlines Group, AT&T, Caterpillar mind-mind szoba kerult, de egyenlore nincs semmi konkretum.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1074 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Én azért jobban örültem volna ha az Arsenal indul a BL-ben, így hogy a Sp*rs végez a top 4-ben Conte valószínűleg nagyobb anyagi támogatást fog kapni és akkor valószínűleg jó kis csapatot fog építeni a csirkéknél...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1075 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Arsenal kikapott, megvan a Bl :)

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1076 Hozzászólás Szerző: Mesti »

.....és az élet újra gyönyörű. :twisted: :D :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Premier League

#1077 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

London... :)

Chelsea fórumon nem illik a West Ham-et méltatni, de most mégis megteszem. A 2021-2022-es csapatuk Extra. Nálam az Év Csapata... :)
Az egyetlen problémájuk, hogy iszonyatosan "vékony a keret"...(Nem lehet ennyi meccset lenyomni a sérülések/covid/eltiltások/kettős terhelés stb. miatt...kb. 13 igazán jó játékossal lehetetlen küldetés.)

A Tottenham-et is kb. kimaxolta Conte. Rossz belegondolni, hogy jobb kerettel mire lenne képes... :)

Az Arsenal is összességében nagyot lépett előre az előző időszakhoz képest...

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1078 Hozzászólás Szerző: Mesti »

De idegesítő ilyenkor főleg, hogy ez a balfasz Arsenal megvert minket...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1079 Hozzászólás Szerző: Traxver »

egy Liecesteri győzelemmel meglesz a bronz
2 meccsen kell 1 pont a BLhez

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1080 Hozzászólás Szerző: Dante »

vigh92 írta: 2022. május 12., csütörtök 7:54 Nem úgy volt az elmúlt években, hogy a szezon vége előtt néhány meccsel már bemutatták és játszottak is az új mezben? Vagy ez most a jelenlegi kaotikus helyzet miatt csúszik?
Vannak pletykák, hogy rework-ölteti a klub a Nike-val. Plusz nincsenek meg a végleges szponzorok.

Válasz küldése