Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#1301 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amúgy ez a Brentford is csak minket tudott megszorongatni a hulladék játékosaival... Hétvégén tükörsimán verte őket a Pool a támadósora nélkül, most a MU vezet idegenben ellenük kettővel. Minket meg természetesen olyan szinten benyomtak a kapunk elé, mint nagyon régen senki.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1302 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Agyatlan Barnes ha passzol a 90. perc környékén és nem lövi bele a védőbe akkor nincs miről beszélni. Hétvégén muszáj megverni a Sp*rs-t, mert vesztett pontokat tekintve már bőven előttünk vannak.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1303 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kecske01 írta: 2022. január 19., szerda 23:27
Traxver írta: 2022. január 19., szerda 23:26 A spörsz 95 meg 97.percben fordított…
5 perc volt a hosszabbítás :D retkek
Sajnos a vesztett pontokban sokkal jobbak mint mi… vasárnap jó lenne őket megverni

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1304 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2022. január 19., szerda 23:26 A spörsz 95 meg 97.percben fordított…
5 perc volt a hosszabbítás :D retkek

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1305 Hozzászólás Szerző: Traxver »

A spörsz 95 meg 97.percben fordított…

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#1306 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pilgrim írta: 2022. január 19., szerda 18:58
Cappy írta: 2022. január 19., szerda 17:09
Pilgrim írta: 2022. január 19., szerda 12:02 Alan Shearer remek dolgokat mondott a tegnapi merkozes utan, szerintem remekul atlatja a helyzetet, mindenkepp erdemes meghallgatni:

https://youtu.be/4_GiySBuzOs
Le tudnád irni a lényeget? Kicsit sz*r az angolom :D
Shearer szerint Tuchel nem hivatkozhat a faradtsagra, ez nem elfogadhato kifogas. Minden klub szamara nehez ez az idoszak, nem csak nekunk. Nem mondhatod, hogy faradt, fasult az egyuttes, ha 80 percen keresztul nem cserelsz, mikozben a kispadod erteke tobb, mint 220 millio font. Szombaton peldaul Mount pihent, az o teljesitmenyen megsem latszott.

A rossz teljesitmeny szerinte az onbizalom, es a csapategyseg hianya. Szerinte komoly belso viszalyok vannak az oltozoben, ami mar a palyan is szemmel lathato, peldakent a rossz eredmenyek, vagy eppen, hogy meccsek ota elenken kritizaljak egymast a jatekosaink. Megdobbento volt szamara Ziyech goljat koveto reakciok, es tokeletes bizonyitek, hogy valami nincs rendben az oltozoben. Kulon kiemelte CHO,Kante es Lukaku reakciojat. Emellett kritizalta CHO-t, nagyon rosszul jatszott szerinte es pocsek donteseket hozott, ami nem jellemzi egy Cobham-ben nevelkedett jatekost. Valamint, ha Tuchel nem tesz rendet az oltozoben, akkor mindenki tudja mi fog tortenni.
Koszi! Valoban jo meglatasok. Lehetseges, hogy a Lukaku sztori megsem tunt el nyomtalanul.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1307 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Cappy írta: 2022. január 19., szerda 17:09
Pilgrim írta: 2022. január 19., szerda 12:02 Alan Shearer remek dolgokat mondott a tegnapi merkozes utan, szerintem remekul atlatja a helyzetet, mindenkepp erdemes meghallgatni:

https://youtu.be/4_GiySBuzOs
Le tudnád irni a lényeget? Kicsit sz*r az angolom :D
Shearer szerint Tuchel nem hivatkozhat a faradtsagra, ez nem elfogadhato kifogas. Minden klub szamara nehez ez az idoszak, nem csak nekunk. Nem mondhatod, hogy faradt, fasult az egyuttes, ha 80 percen keresztul nem cserelsz, mikozben a kispadod erteke tobb, mint 220 millio font. Szombaton peldaul Mount pihent, az o teljesitmenyen megsem latszott.

A rossz teljesitmeny szerinte az onbizalom, es a csapategyseg hianya. Szerinte komoly belso viszalyok vannak az oltozoben, ami mar a palyan is szemmel lathato, peldakent a rossz eredmenyek, vagy eppen, hogy meccsek ota elenken kritizaljak egymast a jatekosaink. Megdobbento volt szamara Ziyech goljat koveto reakciok, es tokeletes bizonyitek, hogy valami nincs rendben az oltozoben. Kulon kiemelte CHO,Kante es Lukaku reakciojat. Emellett kritizalta CHO-t, nagyon rosszul jatszott szerinte es pocsek donteseket hozott, ami nem jellemzi egy Cobham-ben nevelkedett jatekost. Valamint, ha Tuchel nem tesz rendet az oltozoben, akkor mindenki tudja mi fog tortenni.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#1308 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pilgrim írta: 2022. január 19., szerda 12:02 Alan Shearer remek dolgokat mondott a tegnapi merkozes utan, szerintem remekul atlatja a helyzetet, mindenkepp erdemes meghallgatni:

https://youtu.be/4_GiySBuzOs
Le tudnád irni a lényeget? Kicsit sz*r az angolom :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1309 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2022. január 19., szerda 12:09 Azért az sok mindent elmond a szpesölvanról, hogy már most ilyen pletykákat szellőztetnek meg vele kapcsolatban. Még ki sem hűlt az oliva a pizzáján, már kiraknák Rómából, nem semmi. Mindenesetre a Transfermarkton reggel futólag láttam, hogy az Everton kispadjára pletykálják Rooneyt, Roberto Martinezt és Lampardot egyaránt. Nagyon szeretnék végre egy csapatot látni Frankie kezei alatt, de ezzel kapcsolatban még nincs véleményem, nem tudom eldönteni, hogy jó lenne-e neki vagy sem.

Hazard témához: nekem ő az a játékos, akit bármikor, bármilyen korban, bármilyen szerepkörben szívesen viszontlátok. Legalábbis az alternatívák jelenlegi formáját látva. Tavaly még úgy voltam vele, hogy Amerika kapitány mögé raknám, idén már nagyon reménykedek, hogy nyártól másfelé képzeli el a jövőjét. Azoknak, akik fújnak Hazardra a Madridba távozása miatt, csak néhány dologra hívnám fel a figyelmét:
1. Nem rejtette véka alá az álmait, teljesen korrektül és nyíltan kezelte. Nem tett az ostoba belgánkhoz hasonló sunyi és alattomos nyilatkozatokat, amint picit is kevésbé érezte magát komfortosan.
2. Ennek megfelelően minden szezonban (15-16-ost kivéve) óriási teljesítményt rakott le az asztalra, időnként ugyan előfurdultak hullámvölgyek, de ezzel a teljesítménnyel kvázi megtisztelte a klubot és a szurkolókat egyaránt. Talán az első szezon volt kicsit meh, de az teljesen más téma.
3. Azért képzeljétek már el, hogy gyerekkori álmotok top játékosként a Chelseaben játszani (gyanítom a fórum többsége így van vele) és eljuttok arra a szintre például az Interrel, hogy a Chelsea nemhogy felfigyel rátok, de többször is megpróbál megszerezni. Szerintem a választás teljesen egyértelmű pláne akkor, ha az Inter baromi sokat köszönhet nektek és tényleg nincs miért szégyenkezni. Lehet ezt úgy csinálni mint Kürtő, és úgy is, mint Hazard. Ez az egye meg amit főzött hozzáállás baromi egysíkú és ilyenkor meg sem próbáljátok magatokat az ő helyébe képzelni.
Big like! Mondjuk nekem az is kérdéses, hogy hogyan fogadná őt a jelenlegi öltöző? Mint egy ex-legendát, vagy mint egy kiégett sztárt? Ő szerintem azért is érezte itt nagyon jól magát, mert nagy spanokkal volt együtt. (Willian, Luiz, Zouma,stb.) Azért ez a chelsea-keret már nagyon más.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1310 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Azért az sok mindent elmond a szpesölvanról, hogy már most ilyen pletykákat szellőztetnek meg vele kapcsolatban. Még ki sem hűlt az oliva a pizzáján, már kiraknák Rómából, nem semmi. Mindenesetre a Transfermarkton reggel futólag láttam, hogy az Everton kispadjára pletykálják Rooneyt, Roberto Martinezt és Lampardot egyaránt. Nagyon szeretnék végre egy csapatot látni Frankie kezei alatt, de ezzel kapcsolatban még nincs véleményem, nem tudom eldönteni, hogy jó lenne-e neki vagy sem.

Hazard témához: nekem ő az a játékos, akit bármikor, bármilyen korban, bármilyen szerepkörben szívesen viszontlátok. Legalábbis az alternatívák jelenlegi formáját látva. Tavaly még úgy voltam vele, hogy Amerika kapitány mögé raknám, idén már nagyon reménykedek, hogy nyártól másfelé képzeli el a jövőjét. Azoknak, akik fújnak Hazardra a Madridba távozása miatt, csak néhány dologra hívnám fel a figyelmét:
1. Nem rejtette véka alá az álmait, teljesen korrektül és nyíltan kezelte. Nem tett az ostoba belgánkhoz hasonló sunyi és alattomos nyilatkozatokat, amint picit is kevésbé érezte magát komfortosan.
2. Ennek megfelelően minden szezonban (15-16-ost kivéve) óriási teljesítményt rakott le az asztalra, időnként ugyan előfurdultak hullámvölgyek, de ezzel a teljesítménnyel kvázi megtisztelte a klubot és a szurkolókat egyaránt. Talán az első szezon volt kicsit meh, de az teljesen más téma.
3. Azért képzeljétek már el, hogy gyerekkori álmotok top játékosként a Chelseaben játszani (gyanítom a fórum többsége így van vele) és eljuttok arra a szintre például az Interrel, hogy a Chelsea nemhogy felfigyel rátok, de többször is megpróbál megszerezni. Szerintem a választás teljesen egyértelmű pláne akkor, ha az Inter baromi sokat köszönhet nektek és tényleg nincs miért szégyenkezni. Lehet ezt úgy csinálni mint Kürtő, és úgy is, mint Hazard. Ez az egye meg amit főzött hozzáállás baromi egysíkú és ilyenkor meg sem próbáljátok magatokat az ő helyébe képzelni.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1311 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Alan Shearer remek dolgokat mondott a tegnapi merkozes utan, szerintem remekul atlatja a helyzetet, mindenkepp erdemes meghallgatni:

https://youtu.be/4_GiySBuzOs

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1312 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pilgrim írta: 2022. január 18., kedd 20:44 Jose Mourinho is under consideration to become the next Everton manager.

An official approach has yet to be made to Mourinho's current club Roma by Everton but owner Farhad Moshiri is contemplating the prospect of bringing the former Chelsea, Manchester United and Tottenham boss to Goodison Park.

https://www.skysports.com/football/news ... on-manager


Hosszu ido utan talan a legjobb dontes lenne Mourinho szamara.
Jobb lenne ott neki mint a Romában? Nem követem, de talán olaszban jobban sül az ő idejétmúlt focija.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1313 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Jose Mourinho is under consideration to become the next Everton manager.

An official approach has yet to be made to Mourinho's current club Roma by Everton but owner Farhad Moshiri is contemplating the prospect of bringing the former Chelsea, Manchester United and Tottenham boss to Goodison Park.

https://www.skysports.com/football/news ... on-manager


Hosszu ido utan talan a legjobb dontes lenne Mourinho szamara.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#1314 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szabi írta: 2022. január 18., kedd 19:51
Cappy írta: 2022. január 18., kedd 15:16 Jobban illene a jelenlegi rendszerbe mint Lukaku, es en ki is próbálnám ott kozepen. Szerintem simán vissza lehetne hozni. Nem mozog o meg olyan rosszul..
Már meg nem mondom kicsoda, de valamelyik edzőnk próbálgatta őt néha hamis 9-esben és bűnsz*r volt ott. Persze más taktika, más rendszer, ez tiszta sor, de az ő helye sosem középen volt és így "öregkorára" sem ott lesz ezekkel az erényekkel és magassággal.

Én azért nem temetném el egyébként teljesen, mert abban az egy szezonban Mou alatt, mikor a kiesőzóna körül mozogtunk decemberben, na akkor is legalább ugyanilyen kilátástalan volt a formája, tempója, mint Madridban az elmúlt két és fél évben. Totálisan használhatatlan volt. Nála az önbizalom és komfort, mint tényező extrán fontos, ha úgy hoznánk vissza, mint akiben bízunk és kezdőbe szánjuk (10-es dresszt visszaadjuk neki), nem pedig egy lesajnált, kiégett játékosként tekintenénk rá, aki "jó lesz meccs végén negyed órára a fáradt védelem ellen", akkor szerintem simán lehetne belőle újra húzóember. Ugyanaz már nem lenne, mint régen, mert a sebessége természetesen kopott valamelyest (bár szerintem egy normális, elszántan és komolyan vett, sérülésmentes felkészülési időszakkal életet lehetne belé lehelni...), de hogy nem lenne rosszabb a Pulisic, Ziyech, CHO hármasnál, abban majdnem biztos vagyok.

Az meg már csak személyes, hogy legalább nem a hányinger kerülgetne, mint most, mikor meglátom ezt a három ostoba/lassú/önző hibridet a kedvenc csapatom kezdőjében.
Conte erőltette ott, pont a city ellen, ahol ugyanilyen kilatastalan volt a jatekunk, mint legutóbb.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#1315 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Cappy írta: 2022. január 18., kedd 15:16 Jobban illene a jelenlegi rendszerbe mint Lukaku, es en ki is próbálnám ott kozepen. Szerintem simán vissza lehetne hozni. Nem mozog o meg olyan rosszul..
Már meg nem mondom kicsoda, de valamelyik edzőnk próbálgatta őt néha hamis 9-esben és bűnsz*r volt ott. Persze más taktika, más rendszer, ez tiszta sor, de az ő helye sosem középen volt és így "öregkorára" sem ott lesz ezekkel az erényekkel és magassággal.

Én azért nem temetném el egyébként teljesen, mert abban az egy szezonban Mou alatt, mikor a kiesőzóna körül mozogtunk decemberben, na akkor is legalább ugyanilyen kilátástalan volt a formája, tempója, mint Madridban az elmúlt két és fél évben. Totálisan használhatatlan volt. Nála az önbizalom és komfort, mint tényező extrán fontos, ha úgy hoznánk vissza, mint akiben bízunk és kezdőbe szánjuk (10-es dresszt visszaadjuk neki), nem pedig egy lesajnált, kiégett játékosként tekintenénk rá, aki "jó lesz meccs végén negyed órára a fáradt védelem ellen", akkor szerintem simán lehetne belőle újra húzóember. Ugyanaz már nem lenne, mint régen, mert a sebessége természetesen kopott valamelyest (bár szerintem egy normális, elszántan és komolyan vett, sérülésmentes felkészülési időszakkal életet lehetne belé lehelni...), de hogy nem lenne rosszabb a Pulisic, Ziyech, CHO hármasnál, abban majdnem biztos vagyok.

Az meg már csak személyes, hogy legalább nem a hányinger kerülgetne, mint most, mikor meglátom ezt a három ostoba/lassú/önző hibridet a kedvenc csapatom kezdőjében.
6+8+5+4+1+1+2+1

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#1316 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Jobban illene a jelenlegi rendszerbe mint Lukaku, es en ki is próbálnám ott kozepen. Szerintem simán vissza lehetne hozni. Nem mozog o meg olyan rosszul..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1317 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2022. január 18., kedd 14:15
adrian1989 írta: 2022. január 18., kedd 14:09
kecske01 írta: 2022. január 18., kedd 12:54

Hozzánk kellene, hogy jöjjön. Máshol nem lesz a régi sosem, talán nálunk sem lenne az.
Akkor is itt a helye,haza kell hozni és bízni benne.
Szerintem itt újra klasszis lenne belőle és a csapatnak is nagyon kellene egy olyan játékos amilyen Hazard.
Remélem nem megy másik angol csapatba.
Ő nem fog letámadni, ahogy anno nem volt hajlandó visszajönni védekezni. Egyszerűen nem illik ide.
Állitolag Cech is ezt mondta hogy nem illene a rendszerbe/játékstilusba a jelenlegi Hazard. Mondjuk nézve a meccseket ha csak elöl állna igy is többet érne mint Zihes vagy Pulisic. Igaz vissza is kell futni mert Marcosnak kell a segitség illetve középen is hajlamosak vagyunk labdákat elszorni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1318 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta: 2022. január 18., kedd 14:09
kecske01 írta: 2022. január 18., kedd 12:54
Amazing24 írta: 2022. január 18., kedd 12:34 Eden Hazard has reportedly snubbed a move to Newcastle United despite the mega-rich Magpies seeing an offer of £33.4million, plus £8.3m in add-ons, accepted by Real Madrid.
Hozzánk kellene, hogy jöjjön. Máshol nem lesz a régi sosem, talán nálunk sem lenne az.
Akkor is itt a helye,haza kell hozni és bízni benne.
Szerintem itt újra klasszis lenne belőle és a csapatnak is nagyon kellene egy olyan játékos amilyen Hazard.
Remélem nem megy másik angol csapatba.
Én személy szerint nehezen tudom neki elfelejteni, hogy mennyire szeretett volna már a Real Madridba menni, szinte már sírt. Elismerem amit letett itt az asztalra, de akármekkora legenda is, sajnálom mostmár egye meg amit főzött.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#1319 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ezek az újraegyesülések kb. soha nem úgy sülnek el, ahogy azt a szurkolók elképzelik. 31 éves, ami amúgy még jó kor, de annyira leépült szegény, hogy én személy szerint nem látom hogy tudná visszahozni magát. Itt nálunk többszörösen nehéz lenne. :|

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1320 Hozzászólás Szerző: Bubi »

adrian1989 írta: 2022. január 18., kedd 14:09
kecske01 írta: 2022. január 18., kedd 12:54
Amazing24 írta: 2022. január 18., kedd 12:34 Eden Hazard has reportedly snubbed a move to Newcastle United despite the mega-rich Magpies seeing an offer of £33.4million, plus £8.3m in add-ons, accepted by Real Madrid.
Hozzánk kellene, hogy jöjjön. Máshol nem lesz a régi sosem, talán nálunk sem lenne az.
Akkor is itt a helye,haza kell hozni és bízni benne.
Szerintem itt újra klasszis lenne belőle és a csapatnak is nagyon kellene egy olyan játékos amilyen Hazard.
Remélem nem megy másik angol csapatba.
Ő nem fog letámadni, ahogy anno nem volt hajlandó visszajönni védekezni. Egyszerűen nem illik ide.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése