Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1581 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ufff bazzeg, az old traffordon vágni egy 5öst, nem gyakori... Ilyen jó a Pool vagy ennyire nulla a Manu?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1582 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ökör Pogba, nem semmi ahogy ledarálta Keitát, úgy vitték le hordágyon a csávót. Tipikus tehén brigád, nem tudnak veszíteni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1583 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azt hiszem itt a csávó vége. Rip Ole.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1584 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

focimark írta: 2021. október 24., vasárnap 18:16
Pilgrim írta: 2021. október 24., vasárnap 18:10 Ez a MU egy nulla, pedig mennyire oda voltak tole. Szezon elejen PL es BL eselyesnek kialtottak ki.
Szerintem ott edzőbuktatás zajlik, sokkal jobb a keret ennél a semminél amit művelnek a szezonban.
Egyetertek, a keretuk szerintem is tobbre hivatott, viszont nekem az az erzesem, hogy tul sok az onjelolt sztar naluk es klikkesedes lehet.

*Ronaldo-t miert nem allitottak ki??

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1585 Hozzászólás Szerző: Pityee »

0-4 jézusom megsemmisítés :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#1586 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pilgrim írta: 2021. október 24., vasárnap 18:10 Ez a MU egy nulla, pedig mennyire oda voltak tole. Szezon elejen PL es BL eselyesnek kialtottak ki.
Szerintem ott edzőbuktatás zajlik, sokkal jobb a keret ennél a semminél amit művelnek a szezonban.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1587 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Ez a MU egy nulla, pedig mennyire oda voltak tole. Szezon elejen PL es BL eselyesnek kialtottak ki.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1588 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: 2021. október 22., péntek 18:21 Mi egyedül Mendyt bukjuk? Szerencsére Kepa mostanra elég stabil a beugráshoz.
Ha Ziyech nem nélkül ki a szövetségi kapitánnyal és nem vált egyik afrikai származású játékosunk sem nemzetiséget, akkor csak Mendy-t, bár az utóbbi időben a legfontosabb játékosunk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1589 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mi egyedül Mendyt bukjuk? Szerencsére Kepa mostanra elég stabil a beugráshoz.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1590 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Adam Leventhalt, a The Athletic újságíróját a FIFA arról tájékoztatta, hogy az Afrikai Nemezetek Kupáján résztvevő játékosoknak a nemzeti csapatuk nyitómeccsének időpontjától függetlenül, december 27-én el kell hagyniuk klubcsapatukat. Hogy a klubok ki tudják-e lobbizni a január 3-át, erősen kérdéses. Jelen állás szerint Szalah, Mané és Keïta lemaradnának a Leicester és a Chelsea elleni idegenbeli meccsünkről is.

Poolbarátokról loptam. Adnám ha így lenne :D

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1591 Hozzászólás Szerző: Bandi »

broduer írta: 2021. október 21., csütörtök 8:54 Tegnap az United 0-2-ről fordított az Atalanta ellen.
Ezt imádom Solskjaerban :D. Sose lesz annyira szar, hogy kirúgják. Mindig elhúzza a mézesmadzagot pár jó meccsel. A riválisok pedig csak egy sört kérnek. :roll:
Szurkoltam kicsit nekik, mert ha kikaptak volna tegnap és a hétvégén is a Liverpool ellen, akkor meleg lett volna a helyzet, így most talán megint megmenekült egy kis időre :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1592 Hozzászólás Szerző: broduer »

Tegnap az United 0-2-ről fordított az Atalanta ellen.
Ezt imádom Solskjaerban :D. Sose lesz annyira szar, hogy kirúgják. Mindig elhúzza a mézesmadzagot pár jó meccsel. A riválisok pedig csak egy sört kérnek. :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1593 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. október 20., szerda 12:44
Bandi írta: 2021. október 20., szerda 12:34
kecske01 írta: 2021. október 20., szerda 11:57 Bruce-t kibasztàk. Pont mikor velük játszunk hétvégén..
Eldőlt már a sorsa a tulajdonosváltáskor, de legalább hagyták hogy meglegyen neki az 1000. meccse, így most már nyugodt szívvel tud visszavonulni :D Amúgy jövő hétvégén játszunk velük, addig gondolom meglesz az új edző, most épp Fonseca-t írják favoritnak, de Lampard neve is felmerült korábban, bár nem hiszem hogy ekkora feladatot rábíznának.
Oh basszus igen benéztem, akkor most Norwich. Kiváncsi leszek ki fog leülni.
Favre is benne van a kalapban a mai hírek szerint.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1594 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2021. október 20., szerda 12:34
kecske01 írta: 2021. október 20., szerda 11:57 Bruce-t kibasztàk. Pont mikor velük játszunk hétvégén..
Eldőlt már a sorsa a tulajdonosváltáskor, de legalább hagyták hogy meglegyen neki az 1000. meccse, így most már nyugodt szívvel tud visszavonulni :D Amúgy jövő hétvégén játszunk velük, addig gondolom meglesz az új edző, most épp Fonseca-t írják favoritnak, de Lampard neve is felmerült korábban, bár nem hiszem hogy ekkora feladatot rábíznának.
Oh basszus igen benéztem, akkor most Norwich. Kiváncsi leszek ki fog leülni.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1595 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. október 20., szerda 11:57 Bruce-t kibasztàk. Pont mikor velük játszunk hétvégén..
Eldőlt már a sorsa a tulajdonosváltáskor, de legalább hagyták hogy meglegyen neki az 1000. meccse, így most már nyugodt szívvel tud visszavonulni :D Amúgy jövő hétvégén játszunk velük, addig gondolom meglesz az új edző, most épp Fonseca-t írják favoritnak, de Lampard neve is felmerült korábban, bár nem hiszem hogy ekkora feladatot rábíznának.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1596 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bruce-t kibasztàk. Pont mikor velük játszunk hétvégén..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1597 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta: 2021. október 19., kedd 9:48 Szerencsére nemzetközi szinten azért valamelyest jobb a helyzet
Sokkal jobb. Teljesen el vagyok szokva a normális bíráskodástól, ha BL vagy válogatott meccset nézek mindig meg vagyok rökönyödve, hogy azt a munkát olyan jól is lehet csinálni...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#1598 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Crap írta: 2021. október 19., kedd 8:50 Tegnapi Arsenal meccsen a PL bírói ismét alkottak.(Mike Dean a főszerepben) Mcarthur, Saka lábát tiszta izomból kirúgta, egy fejre érkező labdánál. Saka bele is sérült ebbe. Előbbi megúszta egy sárgával az egészet. Konkrétan simán kettétörhette volna a lábát, tökéletes thai boxos sípcsontal való rúgás volt.
Engem ez addig nem kifejezetten hoz lázba, amíg nem a mi kárunkra téved egy bíró, mivel szinte minden fordulóra jut legalább egy ilyen eset. Régóta nyilvánvaló, hogy az angol bírók 80%-a dilettáns idiótákból áll, akik a szabályokat is a saját olvasatuk szerint értelmezik ahelyett, ahogy azokat alkalmazni kellene. Valószínűleg ezért is engedtem már el ezt ennyire. Szerencsére nemzetközi szinten azért valamelyest jobb a helyzet.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#1599 Hozzászólás Szerző: Crap »

Tegnapi Arsenal meccsen a PL bírói ismét alkottak.(Mike Dean a főszerepben) Mcarthur, Saka lábát tiszta izomból kirúgta, egy fejre érkező labdánál. Saka bele is sérült ebbe. Előbbi megúszta egy sárgával az egészet. Konkrétan simán kettétörhette volna a lábát, tökéletes thai boxos sípcsontal való rúgás volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1600 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2021. október 16., szombat 13:40
kecske01 írta: 2021. október 16., szombat 12:50
Bandi írta: 2021. október 16., szombat 12:30

Na ezt szépen elkiabáltad :D Amúgy viccen kívül tartok ettől a meccstől, válogatott szünet után mindig nehéz és a Brentford sem egy rossz csapat, simán benne van egy pontvesztés :|
Én is tartok tőlük. Aztan lehet egy sima 0-3 lesz nekünk, de észnél kell lenni. Werner és Lukaku remélem kezd együtt megint.
Én Lukaku-t most nem kezdetném. Egyrészt mert ugye izomfáradtság miatt jött el a válogatottól, másrészt pedig nem is volt csúcsformában az előző meccseken, ráfér még egy kis pihenő. Megnézném a Mount-Werner-Havertz hármast, tavaly év vége felé jól működtek együtt, aztán Lukaku jöhet csereként ha baj van. De valószínűleg kezdeni fog, Tuchel nem fogja a padra rakni ha játékra alkalmas.
Kezdenie kell Big Romnak, pár meccse mostmár gólképtelen nálunk,épp itt az ideje megtörni, nehogy kiessen nagyon a gólgyártásból.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése