Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#2201 Hozzászólás Szerző: Moldván »

James Lee írta: 2021. április 20., kedd 8:45 Szerintem is teljesen felesleges nagy kijelentéseket és fogadalmakat tenni, amíg lófaszt sem tudunk az egészről. Biztos lesz értelmes módja a konfliktus lerendezésének. Addig pedig a meccs ugyanúgy a heti esti kikapcsolódást jelenti, számomra legalábbis, a sör ugyanúgy behűtve :)
Ennyi. Ugyanezt gondolom.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2202 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szerintem is teljesen felesleges nagy kijelentéseket és fogadalmakat tenni, amíg lófaszt sem tudunk az egészről. Biztos lesz értelmes módja a konfliktus lerendezésének. Addig pedig a meccs ugyanúgy a heti esti kikapcsolódást jelenti, számomra legalábbis, a sör ugyanúgy behűtve :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2203 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nyugalom gyerekek, várjátok ki a végét.

Ha jön a szuperliga azzal együtt át fog alakulni minden, ez csak az első lépés. Ha meg sikerül a Fifának és UEFAnak nyomást gyakorolni, akkor marad minden a régiben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2204 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2021. április 20., kedd 7:34 Tegnap amúgy ikszelt a Pool és L**ds. Ez nekünk jó hír, meg van a lépéselőny. Vagyis hogy igazából már nem lehet őszintén örülni neki, mert mindegy, hogy hol végzünk, úgyis alanyi jogon megyünk a Szuperligába. Úgyhogy nagyon a mai meccsünknek sincs már tétje. :cry:
2 napja még vártam ezt a meccset is. Aztán tegnap 5 perc után kikapcsoltam a faszba, tét nélküli bohockodás.

Mai meccs se érdekel már igazán, háttérben elmegy de ha kikapunk az se érdekel senkit...

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2205 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Moldván írta: 2021. április 20., kedd 8:28 Engem érdekel a mai meccs, nézni is fogom ugyanúgy ahogy eddig is néztem. :D
Szinten, ugyanugy varom. Remelem nyerunk es elozunk, meg a 3. hely is meglehet.
De minek ha a szuperligahoz ugyse kell? 3,2,1... :D :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#2206 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Engem érdekel a mai meccs, nézni is fogom ugyanúgy ahogy eddig is néztem. :D

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#2207 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

broduer írta: 2021. április 20., kedd 7:34 Tegnap amúgy ikszelt a Pool és L**ds. Ez nekünk jó hír, meg van a lépéselőny. Vagyis hogy igazából már nem lehet őszintén örülni neki, mert mindegy, hogy hol végzünk, úgyis alanyi jogon megyünk a Szuperligába. Úgyhogy nagyon a mai meccsünknek sincs már tétje. :cry:
Ennek mar semmi ertelme. Abszolut nem hoz lazba mar az esti meccsunk sem, nem is fogom nezni. A BL sem erdekel, ha meg is rendeznek, elvesztette a varazsat. Ugy erzem, elarult a klub. Orulok, hogy reszese lehettem sikereknek, sok boldog pillanatot okozott szamomra a Chelsea, de a tortenet itt veget er.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2208 Hozzászólás Szerző: Bandi »

broduer írta: 2021. április 20., kedd 7:34 Tegnap amúgy ikszelt a Pool és L**ds. Ez nekünk jó hír, meg van a lépéselőny. Vagyis hogy igazából már nem lehet őszintén örülni neki, mert mindegy, hogy hol végzünk, úgyis alanyi jogon megyünk a Szuperligába. Úgyhogy nagyon a mai meccsünknek sincs már tétje. :cry:
Igen, furcsa érzés, én se tudtam igazán örülni neki a történtek után és a mai meccs sem izgat így már olyan nagyon :| Erről beszéltem amikor írtam, hogy így a bajnokságok érdektelenné fognak válni... Az utolsó 6 fordulót kb már le se kellene játszanunk így...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2209 Hozzászólás Szerző: broduer »

Tegnap amúgy ikszelt a Pool és L**ds. Ez nekünk jó hír, meg van a lépéselőny. Vagyis hogy igazából már nem lehet őszintén örülni neki, mert mindegy, hogy hol végzünk, úgyis alanyi jogon megyünk a Szuperligába. Úgyhogy nagyon a mai meccsünknek sincs már tétje. :cry:

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2210 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hawaii írta: 2021. április 19., hétfő 13:08
kecske01 írta: 2021. április 19., hétfő 11:50

Megkaptak a nagy penzt, igy mar futotta a 30 millas vegkielegitesre.
Amiatt rúgták ki, mert a Szuperliga miatt nem volt hajlandó ma megtartani az edzést. Ez így szerződésszegésnek is minősülhet, vagyis nem biztos, hogy számíthat bárminemű végkielégítésre.
Ez úgy tűnik kamuhír volt, a rossz eredmények miatt küldték el:

@FabrizioRomano
José Mourinho sacking is not linked to Super League... and he’s never refused to take training today. He’s been fired because of results and no nothing else.

Ő az első edző aki bejuttatta a Sp*rs-t a Szuperligába, erre ki is rúgják :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#2211 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kecske01 írta: 2021. április 19., hétfő 11:50
Bandi írta: 2021. április 19., hétfő 11:42 José-t közben elküldte a Sp*rs. Zajlanak az események :D
Megkaptak a nagy penzt, igy mar futotta a 30 millas vegkielegitesre.
Amiatt rúgták ki, mert a Szuperliga miatt nem volt hajlandó ma megtartani az edzést. Ez így szerződésszegésnek is minősülhet, vagyis nem biztos, hogy számíthat bárminemű végkielégítésre.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2212 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. április 19., hétfő 11:50
Bandi írta: 2021. április 19., hétfő 11:42 José-t közben elküldte a Sp*rs. Zajlanak az események :D
Megkaptak a nagy penzt, igy mar futotta a 30 millas vegkielegitesre.
Ja csak így, Józsi nélkül a végén még számolni kell a Spurival a top 4-es harcban. Ja tényleg el is felejtettem, hogy Szuperliga van már :P

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2213 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2021. április 19., hétfő 11:42 José-t közben elküldte a Sp*rs. Zajlanak az események :D
Megkaptak a nagy penzt, igy mar futotta a 30 millas vegkielegitesre.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2214 Hozzászólás Szerző: Bandi »

José-t közben elküldte a Sp*rs. Zajlanak az események :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2215 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Traxver írta: 2021. április 18., vasárnap 21:06 előbb utóbb csatlakoznia kell a bayernek is mert a BL-t a kutya nem fogja nézni ha ez megvalósul
A németeknél van valami csel, hogy max 49%-ban birtokolhatja más a klubot, míg 51% a népé/szurkolóké marad. Úgyhogy ott max pár év múlva, ha a drukkerek is jónak látják a váltást.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2216 Hozzászólás Szerző: Traxver »

AwayRoller írta: 2021. április 18., vasárnap 21:01
Amazing24 írta: 2021. április 18., vasárnap 20:55 Igy igaz, az angol,spanyol es olasz liga is bejelentette, hogy azonnal szankcionaljak a klubokat. Tovabba a jatekosok ervenytelenithetik a szerzodesuket a csapatokkal es szabadon igazolhatnak barhova. A PSG,City, Bayern, Dortmund nem csatlakozik a ligahoz hirek szerint. Mi lesz meg ebbol... :mrgreen:
Úgy 3 órája írták kb, hogy a City is csatlakozik.
előbb utóbb csatlakoznia kell a bayernek is mert a BL-t a kutya nem fogja nézni ha ez megvalósul

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2217 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2021. április 18., vasárnap 20:55 Igy igaz, az angol,spanyol es olasz liga is bejelentette, hogy azonnal szankcionaljak a klubokat. Tovabba a jatekosok ervenytelenithetik a szerzodesuket a csapatokkal es szabadon igazolhatnak barhova. A PSG,City, Bayern, Dortmund nem csatlakozik a ligahoz hirek szerint. Mi lesz meg ebbol... :mrgreen:
Úgy 3 órája írták kb, hogy a City is csatlakozik.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#2218 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Bandi írta: 2021. április 18., vasárnap 20:40
Pilgrim írta: 2021. április 18., vasárnap 20:32 Egyszerre irtatok csak 2 kulon topikba. :D Allitolag ha hivatalosan bejelentik ezt a sz*rt, akkor a csapatokat azonnal torli az UEFA szoval mar BL meccsunk sem lesz es a bajnoksagnak is lottek. Ez ha megvalosul en tobbet nem nezek focit az biztos. Undorito...
Jó pár hónapja, amikor először felröppent ez a hír, nem gondoltam hogy lesz belőle valami, de most nagyon úgy tűnik hogy valami készülődik. Egyébként most már a brit kormánytól kezdve, a különböző országok futballszövetségein keresztül a szurkolói csoportokig, mindenki ellenzi ezt a ligát szóval még mindig nehéz elhinni hogy meg fog valósulni, de ki tudja, a pénz beszél... :roll:
Amid the reports about a planned announcement of the European Super League, UEFA, along with the English FA, Premier League, Spanish FA (RFEF), La Liga, Italian FA (FIGC) and Lega Serie A, have released a joint statement on Sunday.

Igy igaz, az angol,spanyol es olasz liga is bejelentette, hogy azonnal szankcionaljak a klubokat. Tovabba a jatekosok ervenytelenithetik a szerzodesuket a csapatokkal es szabadon igazolhatnak barhova. A PSG,City, Bayern, Dortmund nem csatlakozik a ligahoz hirek szerint. Mi lesz meg ebbol... :mrgreen:

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2219 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pilgrim írta: 2021. április 18., vasárnap 20:32 Egyszerre irtatok csak 2 kulon topikba. :D Allitolag ha hivatalosan bejelentik ezt a sz*rt, akkor a csapatokat azonnal torli az UEFA szoval mar BL meccsunk sem lesz es a bajnoksagnak is lottek. Ez ha megvalosul en tobbet nem nezek focit az biztos. Undorito...
Jó pár hónapja, amikor először felröppent ez a hír, nem gondoltam hogy lesz belőle valami, de most nagyon úgy tűnik hogy valami készülődik. Egyébként most már a brit kormánytól kezdve, a különböző országok futballszövetségein keresztül a szurkolói csoportokig, mindenki ellenzi ezt a ligát szóval még mindig nehéz elhinni hogy meg fog valósulni, de ki tudja, a pénz beszél... :roll:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2220 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Király! Úgy is mindenkit a pénz érdekel és ebből a tekintetből csak egy nyűg a válogatott szünet. Ezek a klubok már rég túlnőttek a hazájuk bajnokságain és inkább ők tartják el a helyi fociszövetségeket a nézőszám által, mintsem fordítva. Mi csak profitálhatunk abból, ha nem az FA béna bíráskodása döntene pontok sorsáról. Csorogjon a zseton :roll:

Válasz küldése