Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2261 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pilgrim írta: 2021. március 7., vasárnap 20:54
mikel12 írta: 2021. március 7., vasárnap 18:16 Ha van csapat, amelyik megerdemli a sorsat..Klopp es a jatekosok is mar nagyon arrogans, bekepzeltek voltak az utolso masfel evben. Lehet fogni a serultekre, de ilyen Brighton, Fulham, Burnley elleni otthoni veresegeket nem lehet eladni ilyen indokkal. Kifejezetten orulok neki, azt a lekezelo, folenyeskedo erzest a Cityn es Guardiolan soha nem lattam, amit ezeken. Kitudja mi tortenik a hatterben, mindenesetre Dortmundban is igy kezdodott Kloppnak.

Azert nem kell oket felvallrol venni, jo lenne toluk 7 pontra ellepni holnap.
Egyetertek, a Liverpool nagyon el volt mar ajulva magatol Kloppal egyutt. Inkabb nyerje sorra a City a bajnoksagot, mintsem a pool vagy a tehenek. Guardiola mindent megnyert az elete soran tobb alkalommal is, megis a mai napig alazatos es tisztelettudo az ellenfeleivel szemben.
Így van. Még sosem láttam a fociban akkora tiszteletlenséget, mint amikor Klopp elküldte az U18-at az Fa kupa meccsre, ő meg otthonról nézte laptopon. Sajnálom nagyon, hogy meghalt az édesanyja és nem mehetett el a temetésére, de a sport oldaláról megközelítve hihetetlen elégtétel ez az egész. Jó nézni a vergődésüket.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#2262 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

mikel12 írta: 2021. március 7., vasárnap 18:16 Ha van csapat, amelyik megerdemli a sorsat..Klopp es a jatekosok is mar nagyon arrogans, bekepzeltek voltak az utolso masfel evben. Lehet fogni a serultekre, de ilyen Brighton, Fulham, Burnley elleni otthoni veresegeket nem lehet eladni ilyen indokkal. Kifejezetten orulok neki, azt a lekezelo, folenyeskedo erzest a Cityn es Guardiolan soha nem lattam, amit ezeken. Kitudja mi tortenik a hatterben, mindenesetre Dortmundban is igy kezdodott Kloppnak.

Azert nem kell oket felvallrol venni, jo lenne toluk 7 pontra ellepni holnap.
Egyetertek, a Liverpool nagyon el volt mar ajulva magatol Kloppal egyutt. Inkabb nyerje sorra a City a bajnoksagot, mintsem a pool vagy a tehenek. Guardiola mindent megnyert az elete soran tobb alkalommal is, megis a mai napig alazatos es tisztelettudo az ellenfeleivel szemben.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#2263 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta: 2021. március 7., vasárnap 19:57 City elkezdi elengedni a meccseket hogy már bajnok. Ebben bízom, mi is a vége fele játszunk velük. Ha állnak a BL-ben remélhetőleg lefossák.
Szerintem ezt a meccset nem engedte el a City, csupan ennyi volt bennuk a mai nap. Az Arsenal es West Ham ellen is szenvedtek mar, nem kizart, hogy elfaradtak.

Nem szeretem az United, es finoman fogalmaztam, de el kell ismerni, ha ilyen utembe fejlodnek, akkor a kovetkezo szezonban eselyesek is lehetnek az elso helyre.

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Premier League

#2264 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Na a tehenek behúzták.
A city kb. mindent kihagyott...
Ez van!
Holnap nyerjünk ez a lényeg és tapadjunk a top 3-ra!!!!
GO BLUES

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2265 Hozzászólás Szerző: emsanya »

City elkezdi elengedni a meccseket hogy már bajnok. Ebben bízom, mi is a vége fele játszunk velük. Ha állnak a BL-ben remélhetőleg lefossák.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#2266 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

broduer írta: 2021. március 7., vasárnap 18:57 A Mu megint egy tizivel vezet. Látta valaki, hogy miért kapták? Én nem tudom nézni a meccset.
Jogos volt most kivetelesen. Nagyon szervezett az MU, eselye sincs eddig a Citynek.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2267 Hozzászólás Szerző: broduer »

A Mu megint egy tizivel vezet. Látta valaki, hogy miért kapták? Én nem tudom nézni a meccset.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#2268 Hozzászólás Szerző: Anti »

Így már nem is olyan nagy bravúr az anfield-i győzelmünk 😂😂
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Premier League

#2269 Hozzászólás Szerző: tegwol »

kecske01 írta: 2021. március 7., vasárnap 17:57 Pool Fulhamtol is kikapott. 7 pont lehet az elonyunk akar.
A 'pool előtt lehet, de vesztett pontok tekintetében még mindig csak 6. helyen vagyunk.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2270 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ha van csapat, amelyik megerdemli a sorsat..Klopp es a jatekosok is mar nagyon arrogans, bekepzeltek voltak az utolso masfel evben. Lehet fogni a serultekre, de ilyen Brighton, Fulham, Burnley elleni otthoni veresegeket nem lehet eladni ilyen indokkal. Kifejezetten orulok neki, azt a lekezelo, folenyeskedo erzest a Cityn es Guardiolan soha nem lattam, amit ezeken. Kitudja mi tortenik a hatterben, mindenesetre Dortmundban is igy kezdodott Kloppnak.

Azert nem kell oket felvallrol venni, jo lenne toluk 7 pontra ellepni holnap.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#2271 Hozzászólás Szerző: White »

Nincs 7 pont előnyünk mert nem a Liverpoolt kell nézni már régen 😀
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2272 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. március 7., vasárnap 17:57 Pool Fulhamtol is kikapott. 7 pont lehet az elonyunk akar.
Durva :D Nem gondoltam volna, hogy ilyen mélyrepülésbe kezdenek, zsinórba 6 hazai PL vereség, még leírni is súlyos. Lassan el lehet kezdeni tippelni, hogy vajon Klopp megéri-e a szezon végét, vagy kivágják. Mindenestre örülök, hogy visszakerülnek a méltó helyükre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2273 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pool Fulhamtol is kikapott. 7 pont lehet az elonyunk akar.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2274 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. március 5., péntek 8:56
emsanya írta: 2021. március 5., péntek 8:16
cech19960320 írta: 2021. március 5., péntek 8:02 azért most h ránéztem a tabellára.... kicsit fura, hogy ebben a szezonban eddig a miénk a második legkevesebb kapott gól :D
En is ezen szakadok. Es mindig mondjuk (en is) hogy klasszis CB kell. Ranezek a tabellera es csak az isten módban jatszo city kapott kevesebb gólt...
Azért hozzá kell tenni, hogy csak azóta kapcsolt beast módba a védelmünk, mióta Tuchel papa összekapta a bandát :D Lampardnál elég sok gólt kaptunk idén is...
Szezon elején erős volt a védelem minden tekintetben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2275 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2021. március 5., péntek 8:16
cech19960320 írta: 2021. március 5., péntek 8:02 azért most h ránéztem a tabellára.... kicsit fura, hogy ebben a szezonban eddig a miénk a második legkevesebb kapott gól :D
En is ezen szakadok. Es mindig mondjuk (en is) hogy klasszis CB kell. Ranezek a tabellera es csak az isten módban jatszo city kapott kevesebb gólt...
Azért hozzá kell tenni, hogy csak azóta kapcsolt beast módba a védelmünk, mióta Tuchel papa összekapta a bandát :D Lampardnál elég sok gólt kaptunk idén is...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2276 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta: 2021. március 5., péntek 8:02 azért most h ránéztem a tabellára.... kicsit fura, hogy ebben a szezonban eddig a miénk a második legkevesebb kapott gól :D
En is ezen szakadok. Es mindig mondjuk (en is) hogy klasszis CB kell. Ranezek a tabellera es csak az isten módban jatszo city kapott kevesebb gólt...

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2277 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

azért most h ránéztem a tabellára.... kicsit fura, hogy ebben a szezonban eddig a miénk a második legkevesebb kapott gól :D

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#2278 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Erdemes megnezni, hogy milyen golt vettek el a Fulhamtol. Remelem valtozik a szabaly, mert ennek igy semmi ertelme, raadasul elvezhetetlenne teszik a focit. Par even belul, ha ez igy folytatodik, a csapatoknak nem golra kell jatszani, csupan, hogy kezet talaljanak a tizenhatoson belul.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2279 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Na a Leicester és a MU is x-elt, szóval olyan szarul nem jöhetünk ki a mai napból. Ettől függetlenül nem lenne rossz valahogy összehozni 3 pontot.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2280 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta: 2021. március 3., szerda 15:57
edeskeves írta: 2021. március 3., szerda 11:34 Nekem ugy tunt az utobbi ket meccsen nagy csapatok ellen, hogy nincs okunk felni senkitol, mindketton kozelebb voltunk mi a gyozelemhez, egyiken ugye nyertunk is es jobb focit jatszottunk.
Az mindenkepp bizakodasra ad okot, hogy golt szinte nem is kapunk, nagyreszt a tamadoktol fugg, hogy nyerunk vagy dontetlen. Persze tudom, hogy nem lesz ez mindig igy, de jo lenne egy kinkeserves 1-0 behuzni.
Az Atleti elleni győzelem forgatókönyvénél kártékonyabb nem is lehetett volna. Az egy téves eredmény. Megmagyarázhatatlan mit gondolt Someone. Ha Hermoso nem hibázik akkor ez ellen a felkínálkozó, szervezetlen, ötlettelen Atletico ellen X-eltünk volna. Papíron nagyon jó eredmény, de a valóságot nem tükrözi.
Hiba nelkul nincs gol :P Az legyen az O bajuk, hogy mit gondolt, de azon a meccsen mi voltunk a jobb csapat, persze meg lehet hogy vegul igy is kiejtenek minket a masodik meccsen. Tuchelel eddig jol allunk a nagyok ellen is, ez az ami szamit.
Emlekszem Lamps alatt pl jol jatszottunk parszor a nagyok ellen is, viszont sokszor kikaptunk ebben mindenkepp fejlodott a csapat. Ha a tamadok jobb formaban lennenek meg tobb eselyunk lenne. Gondolok itt Ziyech, Havertz, Pulisic es meg Werner is tud hova fejlodni.

Válasz küldése