Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2601 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cavani megy Utd-be :lol: igazi panic buy

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2602 Hozzászólás Szerző: emsanya »

vigh92 írta:Pöpec kis csapat ez a L**ds, tegnap igen komoly teljesítményt toltak a City ellen. Az egész meccset uralták, a második félidőben 68%-os labdabírtoklásuk volt...a City ellen.
City is szépen lassan kiég. Meg Pep bácsi ugye milyen nehéz ha nincs csatárod? Meg egy kis sérüléshullám és dögledeznek is.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2603 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Pöpec kis csapat ez a L**ds, tegnap igen komoly teljesítményt toltak a City ellen. Az egész meccset uralták, a második félidőben 68%-os labdabírtoklásuk volt...a City ellen.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2604 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Velemenyek Jota gol elotti kez vs nem kez? Szerintem hozzaert a kezehez ami segitette, hogy odapattanjon ele es ha ilyesmikert tizit adnak forditott esetben, akkor ez se volt szabalyos. Mondjuk neha vicc miert es miert nem adnak tizit, Mou velemenyere kivancsi lennek, a MU-nak odaszurt egyet, hogy van akiknek a lefujas utan is jarhat tizi :D
Amugy Luiz igazi tapasztalt jatekoshoz meltoan jol odafejelte Jotanak, ekkora alapveto hibakat es nem kerul ki a kezdobol :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2605 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nagy csendben az Everton és a Leicester simán az élre állt 3/3 győzelemmel és akár a következő fordulóba is veretlenek maradhatnak, mert hazai pályán játszik mindkettő. Jól összekapták mindkét csapatot, főleg az Evertont, ők lehetnek az idei meglepi csapat :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2606 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:3 tizi a leicesternek idegenbe a city ellen? :lol: szerintem mi még sose kaptunk 3 tizit egy meccsen :D
Ráadásul mindhárom szépségdíjas színészi teljesítmény... Kritikán aluli az összes angol bíró.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2607 Hozzászólás Szerző: Pityee »

3 tizi a leicesternek idegenbe a city ellen? :lol: szerintem mi még sose kaptunk 3 tizit egy meccsen :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#2608 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Bubi írta:Úgy tűnik nem csak mi vagyunk elvarázsolva. City - Leszter 1-3
Már 5-2 aláznak a rókák :lol:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2609 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Úgy tűnik nem csak mi vagyunk elvarázsolva. City - Leszter 1-3

Pfúú öregem, azt hittem a mi döntetlenünk lesz a forduló szégyene, erre xel a Sp*rs, a Sheffield kikap a Leedstől, a city meg 2-5re szopik a lesztertől a 90. percben. Aké szépített.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2020. szeptember 27., vasárnap 19:17-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2610 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Inkabb ez az uj kéz szabaly amivel gondok lesznek még. Gyakorlatilag minden meccsen lesz bunteto. Nekem ezesetben a var-al nem volt gondom.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#2611 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Newcastle is a 95.percbe kapott büntetőt a VAR segítségével. Jose papa jól ki is akadt, kézfogás nélkül bement az öltözőbe.
Kinek mi a véleménye a VAR-ról idén? Nekem úgy tűnik többet foglalkoznak vele idén, kérdés jó e ez nekünk? Az ilyen 95+ perces büntetőmegadásokkal mondjuk jól szétbasszák az emberek idegeit.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2612 Hozzászólás Szerző: broduer »

Jó gyenge idén ez a Crystal Palace. Még a vak West Brom is 3-0-ra megy ellenük a félidőben. Jövő héten könnyű dolgunk lesz ellenük.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2613 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

A hosszabbitas mar vegetert amikor jott a tizi szituacio le kellett volna fujni mar elotte a meccset.
Aztan az azt megelozo konyokos szabalytalan volt, szabadrugas a Brightonnak.
Maga a szituacio ugy lett volna szerintem helyesen megoldva hogy egyet futyul es mutatja, hogy kimegy megnezni a VAR-t mert raszoltak a szobabol aztan vagy egyet futyul hogy tizi vagy harmat, hogy vege a meccsnek, mert elotte szabalytalansag volt a Brightonnal szemben es mar a szabadrugasra nem lett volna ido. Es a harmas sipszo lett volna a helyes dontes. De semmi meglepo, Bruno az ISTEN mar megint golt lott!!!!4

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2614 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem a 11es jogosságáról volt szó, jogos 11 volt. Bár sztem nem minden csapatnak fújnák ezt így be. Főleg utolsó percben. Na mindegy. Arról van szó, hogy a 11es előtti szituáció már bőven a hosszabbítás után történt. Már a szögletet sem szabadott volna megengedni berúgni. Olyat meg aztán tényleg nem láttam, hogy lefújják a meccset és utána megy ki megnézni, majd visszafújja a 11est. Ilyen csak a tehenekkel fordulhat elő, nem normális, hogy így tolják őket.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2615 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

én nem vagyok benne biztos, hogy am ez szabályellenes, bármennyire is fura.. Részemről továbbra is a 10 perc hosszabbítás és az egyértelmű MÚ favorizálás a szavaró

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2616 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Vegszora pedig: lefujtak a meccset, ilyen egyszeruen nincs! Ertem en, hogy kovetkezo jatekmegszakitasnal nezik vissza a VAR-t, de ilyen nem letezik..Megszolalt a harmas sipszo, onnantol le kell zarni az egeszet, ha meg ugy gondolja, hogy meg lehet egy tizi, akkor nem kell lefujni, ilyen egyszeru, igy is mar boven tul lett lepve az 5 perc.
Pontosan ezen értetlenkedem én is, a 11est meg kellett (volna) adni, mert hozzáért, de ilyet én még nem basztam. Olyat ugye látni, hogy lefújás után sárga és piros lapok kerülnek elő, de az már nincs befolyással az adott meccsre, de hogy 11esre visszahívni a játékkosokat...? :roll: :| Kíváncsi lennék a szabálykönyvben mi van írva.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2617 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

A tizenegyes: Barmennyire is faj, jogos. Maupay-tol egy elkepesztoen ostoba huzas.

A meccset mar a Brighton-gol utan le kellett volna fujni, hiszen a gol is az utolso masodpercekben jott. Szinte biztos, hogy mas csapatnal ezt a meccset mar reg lefujtak volna. Nem kell ecsetelni, mennyire nyomjak a Unitedet, igy, hogy van VAR, az elozo szezon ota meg atlathatobb lett.

A szogletnel volt egy konyokos, amit vissza sem neztek, annyira az egyertelmu kezezesre huztak ra az egeszet, hogy ne tudjon senki vitatkozni, egyebkent ha jol lattam a hazaiak jatekosai is azt reklamaltak.

Vegszora pedig: lefujtak a meccset, ilyen egyszeruen nincs! Ertem en, hogy kovetkezo jatekmegszakitasnal nezik vissza a VAR-t, de ilyen nem letezik..Megszolalt a harmas sipszo, onnantol le kell zarni az egeszet, ha meg ugy gondolja, hogy meg lehet egy tizi, akkor nem kell lefujni, ilyen egyszeru, igy is mar boven tul lett lepve az 5 perc.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2618 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Én ezt megóvnám, mivel a játékvezető nem a szabályok szerint jart el.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2619 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az a vicc, hogy ezeknek a szerencsétleneknek minden 2. meccsen ekkora mértékű faszmakkokra van szükségük, hogy vhogy relevánsak maradjanak a top 4be való bekerülésre. Én nem tartok tőlük, ilyen játékkal újfent csak nagy szenvedések és hathatós bírói segítségek árán fognak csak becsúszni BL helyre. Btw jó tudni, hogyha a bíró lefújja meccset, még azért befújható egy 11es utólag :) Fergie lelépése óta egy nagy szégyen ez a klub.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2620 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
cech19960320 írta:Csak szerencséje van a teheneknek... A95. percben megérdemelten egyenlített a Brighton, úgy hogy kb egykapuztak a meccs nagy részén, és volt 4! kapufájuk, meg két kihagyott ordító ziccer... erre a 100. percben ugye a Fergie time szokásai szerint jött a tizi...
Az az érdekes, hogy 5perc hosszabítás volt kijelölve, erre a 97.percben megengedte nekik a szögletet és ki is védekezte a brighton, lefújta a bíró a meccset, erre kiment megnézni a szitut és visszafújta nekik a 11est, nonszensz :lol:
Csak egy apróság.... Kavanagh (a bíró) Manchesteri születésű :D

Válasz küldése