Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2841 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nyertek a riválisok, ma ujabb nyomás. Félek megint jön ez a watford, kiesés ellen küzd, 10 emberrel védekezés, néha előre kurják a labdát és egy Deeney beerőszakolja/szöglet a semmiből és kapott gol. Labdabirtoklás 75-25. Ne legyen igazam és legyen 4-0 ide, de gyomorgörcs ezek ellen játszanunk idén.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2842 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Lamptey ma is MOTM, öröm nézni a játékát.
Lamps elmondása szerint Morris robbantotta be a srácot a felnőttek közé, alighanem emiatt is került képbe a Brighton-nál. Már a jövő nyáron bejelentkezhet érte egy topklub, ha így folytatja.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2843 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:
Bubi írta:
Dante írta:A másik topic van Havertz érkezéséről van szó, itt meg azt lehet olvasni, hogy nem vagyunk Sancho-kategória. A két játékos azonos szintet képvisel, bár én inkább választanám az angolt. Vagy két jó védőt.
Szerintem Havertz sem a mi kategóriánk, de ott van valami kivásárlási ár, nem?
Ez szerintem hulyeseg hogy xy nem a mi kategoriank, mivel az ilyen jatekosok pont azert lesznek a mi kategoriank kesobb, mert elkezdunk kupakat bajnoksagokat nyerni, viszone ehez az kell, hogy az ilyen jelenleg “nem a mi kategoriank” tipusu jatekosokkal tudjunk erosodni es odaerni a kupak kozelebe.

Ja, de amíg egy játékos mehet a Barcába, Reálba, Citybe, Poolba vagy a PSGbe, bayernbe mert a tudásával ezen a szinten kimagaslik, addig nincs reális esélyünk a megszerzésükre, perpillanat. Időnként szakítunk egy nagyot, de ez akkor sem jellemző. Nincs minden évben topigazolásunk, tehát ilyen 100 milla körüli.

Azok a csapatok akik normál tőkéből akarják magukat csúcsrajáratni inkább okos igazolásokkal teszik (zömében mint mi), mert nincs mögöttük egy olyan ember vagy cég aki/ami tömné a klubba a lóvét.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2844 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:
Dante írta:A másik topic van Havertz érkezéséről van szó, itt meg azt lehet olvasni, hogy nem vagyunk Sancho-kategória. A két játékos azonos szintet képvisel, bár én inkább választanám az angolt. Vagy két jó védőt.
Szerintem Havertz sem a mi kategóriánk, de ott van valami kivásárlási ár, nem?
Ez szerintem hulyeseg hogy xy nem a mi kategoriank, mivel az ilyen jatekosok pont azert lesznek a mi kategoriank kesobb, mert elkezdunk kupakat bajnoksagokat nyerni, viszone ehez az kell, hogy az ilyen jelenleg “nem a mi kategoriank” tipusu jatekosokkal tudjunk erosodni es odaerni a kupak kozelebe.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2845 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:A másik topic van Havertz érkezéséről van szó, itt meg azt lehet olvasni, hogy nem vagyunk Sancho-kategória. A két játékos azonos szintet képvisel, bár én inkább választanám az angolt. Vagy két jó védőt.
Szerintem Havertz sem a mi kategóriánk, de ott van valami kivásárlási ár, nem?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#2846 Hozzászólás Szerző: Dante »

A másik topic van Havertz érkezéséről van szó, itt meg azt lehet olvasni, hogy nem vagyunk Sancho-kategória. A két játékos azonos szintet képvisel, bár én inkább választanám az angolt. Vagy két jó védőt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2847 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta:Hirek szerint a MU megallapodott Sanchoval. Solskjaer eleg jol igazolgat, ok is nagyot lephetnek elore 1-2 even belul.
Még a dortmunddal nem tudtak megegyezni, nem adják olcson. Egy 100-ast legalább le kell rakniuk érte. A unitednél mondjuk ez könnyen megy, Maguire, Pogba több is volt mint 100, Martial 80-as, így azért könnyű eredményt elérni (egyéb 50-60 millios játékosaikrol nem is szólva).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2848 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sajnálom Sanchot, de nem a mi kaliberünk, szimplán nem igazoliunk ennyiért játékost, vagy ha igen akkor biztos, hogy spanyolt és biztos, hogy megszopjuk ( Torres, Morata, Kepa).
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#2849 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hirek szerint a MU megallapodott Sanchoval. Solskjaer eleg jol igazolgat, ok is nagyot lephetnek elore 1-2 even belul.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#2850 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Húzós lesz így a BL-helyet elérni. A United jól kapta el a fonalat és a sorsolásuk is jó.

Én titkon abban bízom, hogy a Leicester vissza fog esni, és lehet bízni a City eltiltásában is, mert akkor gondolom az 5. helyről töltik fel a BL helyet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2851 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Everton - Leicester: 2-0 33.perc ma előzhetünk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2852 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amíg ilyen ütemben hozzuk a meccseket mi is, nincs gond.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2853 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Sztem egy dolog miatt indultak be ennyire... Bruno Fernandes viszi a hátán a csapatot..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2854 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:United nagyon simán hozza a meccseit. Kivancsi leszek meddig tart Ogs masodik viragzasa. Szerintem nekik elegge kedvezo, hogy kozonseg nelkul kell jatszaniuk.
Meg ezzel a kerettel. Azt néztem kb minden poszton 50-100 millioert igazolt emberek. Pogba 120...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2855 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

United nagyon simán hozza a meccseit. Kivancsi leszek meddig tart Ogs masodik viragzasa. Szerintem nekik elegge kedvezo, hogy kozonseg nelkul kell jatszaniuk.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2856 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A védelmük szerintem is megbontható, viszont az a baj, hogy ismerve a City támadógépezetét (szerintem ha jól működik, mint pl. legutóbb a Burnley ellen, a világ legjobbja) és ehhez hozzájön a meccsenkénti kb 2-3 orbitális védelmi hibánk, boriítékolható, hogy kapunk minimum 1, de lehet, hogy 2 gólt is, ezek után a döntetlen is szép eredmény lenne. Ha otthon tartanánk egy pontot, én elégedett lennék.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2857 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta:Foden, Garcia, Aguero es Stones nem lesz. Lehet keresni valonk. Remelem fernandinho lesz a Kh.
Utóbbiban szinte biztos lehetsz. Nincs egy normális CB-jük sem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2858 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Foden, Garcia, Aguero es Stones nem lesz. Lehet keresni valonk. Remelem fernandinho lesz a Kh.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2859 Hozzászólás Szerző: Traxver »

pool már ma bajnok lehet ha city nem viszi el a 3 pontot de sztem hajtani fognak, hogy ne kelljen nekik 1 hét múlva sorfalat állni

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2860 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én abban bízom hogy a pool addigra már rég bajnok lesz, mire velünk játszanak. Motiválatlanok lehetnek és hátha bedobnak fiatalokat.

Elméletben a city se tul motivált már, de sajna baromi nehez még a döntetlent is lehozni ellenük, tul jo a keretük. Az FA kupát elengedném a faszba jövőhéten, ahogy a BL-nek sincs sok értelme idén.

Válasz küldése