Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2881 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Találtam egy jó kis kvíz, ha van 10 percetek, szerintem megéri kitölteni. Agytornának és nosztalgiának sem rossz.

Azokat a Chelsea-játékosait kell megnevezni, akik bármilyen hivatalos tétmeccsen pályára léptek a felnőtt csapatban az elmúlt évtized során, és ebbe az idei szezon is beletartozik természetesen a fiataljainkkal. Összesen 114-en voltak, és elég a vezetékneveket beírni.

https://www.sporcle.com/games/Playgu/ch ... -2010-2019" onclick="window.open(this.href);return false;

Kíváncsi vagyok, hány pontot tudtok összeszedni. :D
Tegnap pont nem voltam nagy formában fejben, szóval csak 55ig jutottam :? Olyanokat hagytam ki, mint Barkley, Giroud... Bár vhol érthető is ez a fajta szelekció :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#2882 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Találtam egy jó kis kvíz, ha van 10 percetek, szerintem megéri kitölteni. Agytornának és nosztalgiának sem rossz.

Azokat a Chelsea-játékosait kell megnevezni, akik bármilyen hivatalos tétmeccsen pályára léptek a felnőtt csapatban az elmúlt évtized során, és ebbe az idei szezon is beletartozik természetesen a fiataljainkkal. Összesen 114-en voltak, és elég a vezetékneveket beírni.

https://www.sporcle.com/games/Playgu/ch ... -2010-2019" onclick="window.open(this.href);return false;

Kíváncsi vagyok, hány pontot tudtok összeszedni. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#2883 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Mai napon felkerülő 3oroszlán online műsort ajánlom megtekintésre, Chelsea lesz a téma és Freddie a vendég. Nagyon képben van a srác, karantén alatt jó időtöltés.
Itt megtekinthető az adás: https://www.digisport.hu/43317/haromoro ... ue-magazin" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2884 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mai napon felkerülő 3oroszlán online műsort ajánlom megtekintésre, Chelsea lesz a téma és Freddie a vendég. Nagyon képben van a srác, karantén alatt jó időtöltés.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2885 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kecske01 írta:Több helyen olvasni, ha nem fejeződik be a bajnokság akkor az uefa koefficiens pontok alapján fog kiosztódni a Bl induló helyek. Azon a listán mi 6. vagyunk angol klubbokat nézve (Sp*rs is előttünk van). City, Utd, Arsenal és Pool menne Bl-be.

Világ igazságtalansága lenne. Arsenal aki 3-4 éve Bl-ben nincs, hogy tud előttünk lenni, de még a City is kérdéses számomra.
sajnos úgy, hogy amikor mi nem indultunk se a BL-be se az EL-be addig ők igen...ha mi abban az évben bejutottunk volna egy csoportkörbe vagy onnan még tovább simán kb a 3. angol csapat lennénk.

jó hülyeség lenne ha így akarnák ennyi erővel tegyék be a legjobb 32 csapatot a csoportkörbe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2886 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Több helyen olvasni, ha nem fejeződik be a bajnokság akkor az uefa koefficiens pontok alapján fog kiosztódni a Bl induló helyek. Azon a listán mi 6. vagyunk angol klubbokat nézve (Sp*rs is előttünk van). City, Utd, Arsenal és Pool menne Bl-be.

Világ igazságtalansága lenne. Arsenal aki 3-4 éve Bl-ben nincs, hogy tud előttünk lenni, de még a City is kérdéses számomra.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2887 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Szerda 14:55 - E-Sport
ePremier League, Reece James - André Gomes
Digisport1


Elindul a héten a Fifa20-al Premier League. James képvisel minket, Everertonnal kezdünk, hajtsa, űzze mindenki a fiút!
Ha jól láttam, 8-0ra nyert Gomes :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2888 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerda 14:55 - E-Sport
ePremier League, Reece James - André Gomes
Digisport1


Elindul a héten a Fifa20-al Premier League. James képvisel minket, Everertonnal kezdünk, hajtsa, űzze mindenki a fiút!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2889 Hozzászólás Szerző: emsanya »

De még mindig a pénz diktál, a rengeteg lové amit tv közvetitésekért kifizettek a csapatoknak. Nem véletlen hogy így vergődnek és nem fujják le, hiába az lenne a legegyszerübb. Zárt kapuk, elkülönitett edzőpályák,tesztek és mehetnek a meccsek juniusban. Az még másfél holnap. Németeknél már nyitják vissza az iskolákat, sok helyen ujra elindulnak a gyárak, nyárig fokozatosan vissza indulgatnak a dolgok.

3 hete még én is azt hittem honapok még, de látva a helyzetet hamarabb lefolyik ez.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2890 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ez az "úgy néz ki" annyit tesz, hogy addig biztosan nem foyltatódhat amíg a kormányuk fel nem oldja a korlátozásokat, ami május 7-ig garantáltan marad, gondolom erre rászámoltak egy jó 3-4 hetes felkészülési periódust (jól megnehezített körülményekkel, mint külön edzés, tesztelés a vírusra, lehető legkevesebb kontakt). De semmi sem garantálja, hogy 3 héten belül annyit javul a helyzet náluk, hogy ez megtörténjen... Én jobban örülnék ha ezt már nem erőltetnék.

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk/

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2891 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gamling írta:
emsanya írta:
Gaba írta:Ha minden igaz, Június 8.-án indul újra a PL!
Simán lecseng addigra ez az egész. Májusban már edzhetnek is szerintem, aztán lepörgetik a maradékot.
“Csak valahogy nehezen tudom elképzelni hogy jelen állspotban bárki is foglalkozik ezzel, tárgyal ilyesmi, a keret jelenlegi játékosai is full bizonytalanok. Hogy mikor lesz vége azt se tudja senki megmondani lehet honapok még.


Persze lehet elmélkedni, agyalgatni mi lenne jó, de ez jelenleg tényleg max Fifa 20 szint (azt lehet még otthon is tolni).

MARADJ OTTHON”

Szólt emsanya, az aktuális hangulatra cseppet sem felülő bölcs, három hete.
3 hét alatt kiderült hogy ennyi volt. Indulnak vissza a dolgok, az emberek meg kezdik megunni. Szoval ebben ennyi volt, most látva a helyzetet, juniusban simán játszhatják a meccseket.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#2892 Hozzászólás Szerző: Gamling »

emsanya írta:
Gaba írta:Ha minden igaz, Június 8.-án indul újra a PL!
Simán lecseng addigra ez az egész. Májusban már edzhetnek is szerintem, aztán lepörgetik a maradékot.
“Csak valahogy nehezen tudom elképzelni hogy jelen állspotban bárki is foglalkozik ezzel, tárgyal ilyesmi, a keret jelenlegi játékosai is full bizonytalanok. Hogy mikor lesz vége azt se tudja senki megmondani lehet honapok még.


Persze lehet elmélkedni, agyalgatni mi lenne jó, de ez jelenleg tényleg max Fifa 20 szint (azt lehet még otthon is tolni).

MARADJ OTTHON”

Szólt emsanya, az aktuális hangulatra cseppet sem felülő bölcs, három hete.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2893 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:Ha minden igaz, Június 8.-án indul újra a PL!
Simán lecseng addigra ez az egész. Májusban már edzhetnek is szerintem, aztán lepörgetik a maradékot.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2894 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ha minden igaz, Június 8.-án indul újra a PL!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2895 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tudom, hogy ez egy nagyon súlyos üzlet és komoly pénzek forognak kockán, de pusztán a sport szemszögéből nézve semmi értelmét nem látom lejátszani a maradék meccseket. Súlyos meccshiányos emberekre rázúdítani heti 2 meccset meg egyenesen felelőtlenségnek tartok. El kell engedni ezt.
kecske01 írta:Mit szóltok hozzá?
Őszintén szólva megérdemli a Pool, hogy hivatalosan is bajnoka legyen ennek a csonka szezonnak, de nagyon viccesnek találnám, ha vhogy mégis semmissé tennék az egészet :P Úgyis nagyon elszállt velük a ló.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2896 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta:https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ing-report

A legújabb terv szerint június 1-én indulna újra a szezon és körülbelül július közepén érne véget. Minden meccs zárt kapus lenne és a lejáró szerződéseket 2 héttel meg lehetne hosszabbítani.
Akkor mar inkabb le se jatszak.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2897 Hozzászólás Szerző: Bandi »

https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ing-report" onclick="window.open(this.href);return false;

A legújabb terv szerint június 1-én indulna újra a szezon és körülbelül július közepén érne véget. Minden meccs zárt kapus lenne és a lejáró szerződéseket 2 héttel meg lehetne hosszabbítani.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2898 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Premier League need a 14-club majority to void season.
Don't have to look too hard to find 11 who'd clearly benefit from that, with potentially 4 'floating votes'. Liverpool could have few allies if they insist on completing the campaign

https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 87626.html

Mit szóltok hozzá?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2899 Hozzászólás Szerző: emsanya »

White írta:Srácok miről beszéltek ? Vissza térhetnek a sérültek ? Szerződések ? Őszintén kit érdekelnek most ezek a dolgok ? Fertőzött játékosok , emberek egészsége forog kockán , hagyj ne beszéljünk most ilyenekről hogy kinek mikor jár le a szerződése.
Hidd el az FA-t, FIFA-t érdeklik a szerződések és ahhoz fognak igazodni. Szerintem is le kéne huzni a rolót, már nálunk is jobban, de ezek az opciok lehetnek foci szemszögböl,junius.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#2900 Hozzászólás Szerző: White »

Srácok miről beszéltek ? Vissza térhetnek a sérültek ? Szerződések ? Őszintén kit érdekelnek most ezek a dolgok ? Fertőzött játékosok , emberek egészsége forog kockán , hagyj ne beszéljünk most ilyenekről hogy kinek mikor jár le a szerződése.
#OnceABlueAlwaysABlue

Válasz küldése