Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#3281 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Poch-ot kib*szták a spuritól. Egy ellenféllel kevesebb. Remélem ha anglián belül marad, visszatér a Sotonhoz és újra erős középcsapatot gyárt belőlük.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3282 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én kedvelem a Spurst, amúgy. :D Jöhet a lincselés:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3283 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

laczze írta:Bocs srácok, többet nem buzdítom a Poolt, de akkor légyszí senki ne tegye ezt mást csapattal se.
Sokak örülnek a Leszter szereplésének, ami ugyan az mint ha én örülök pl a pool szereplésének.
Itt csak annyiról van szó, hogy ne a City nyerjen már megint, és nem is Londoni csapat a Pool ugyhogy nem zavarna ha ők nyernék inkább. De lehetne ott Leszter, vagy Stoke akkor nekik menne a hajrá részemről, persze csak is elhanyagolható mert a 99% az a Chelsea felé megy.
Mellesleg ez így magánvélemény, sokan kiakadnak azon ha valaki inkább a Poolnak adná a bajnokságot mint a City nek mert ők utálják a Poolt, naés? én meg a Cityt most akkor csak azért vagyok én a hülye mert ti többen vagytok? :D
Na mind1 részemről lezárt téma, igyekszem nem írni Pool a kapcsolatban a jövőben még ha az nekünk jó akkor sem. Béke! Hajrá Chelsea!
Nincs azzal baj, ha szimpatizálsz a Pool-al csak fura. :D Én nekem az Inter a második kedvenc csapatom pl. Nyilván, ha nem a Pool vagy a többi nagy csapat neve lenne e mögött a jó foci, tudatos építkezésnél, amit a Pool csinál, hanem mondjuk egy Wolves, Everton stb. akkor nekem se baszná a szememet. :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#3284 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bocs srácok, többet nem buzdítom a Poolt, de akkor légyszí senki ne tegye ezt mást csapattal se.
Sokak örülnek a Leszter szereplésének, ami ugyan az mint ha én örülök pl a pool szereplésének.
Itt csak annyiról van szó, hogy ne a City nyerjen már megint, és nem is Londoni csapat a Pool ugyhogy nem zavarna ha ők nyernék inkább. De lehetne ott Leszter, vagy Stoke akkor nekik menne a hajrá részemről, persze csak is elhanyagolható mert a 99% az a Chelsea felé megy.
Mellesleg ez így magánvélemény, sokan kiakadnak azon ha valaki inkább a Poolnak adná a bajnokságot mint a City nek mert ők utálják a Poolt, naés? én meg a Cityt most akkor csak azért vagyok én a hülye mert ti többen vagytok? :D
Na mind1 részemről lezárt téma, igyekszem nem írni Pool a kapcsolatban a jövőben még ha az nekünk jó akkor sem. Béke! Hajrá Chelsea!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3285 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta:
Szabi írta: :D
Ha megnézed az időpontot, a meccs közben írta, szurkolás jelleggel, hogy a Pool nyerjen és mögénk kerüljön a City, nem úgy általában mintha a Pool lenne a másik kedvenc csapata.
Írtam én egy szóval is az ellenkezőjét? A kiemelt részt csak viccből, az ambivalencia okán idéztem..
Tisztában vagyok vele, hogy Chelsea-drukker és szimplán csak a City elleni bajnoki harcban szurkol a 'Pool-nak, ahogy tette tavasszal is, ettől az még szúrhatja egyesek szemét, hogy az indokoltnál többször, a szembeszél ellenére is látványosan buzdítja a 'Pool-t, mikor a bajnoki címről vagy a BL-sikerről van szó.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3286 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szabi írta: :D
Ha megnézed az időpontot, a meccs közben írta, szurkolás jelleggel, hogy a Pool nyerjen és mögénk kerüljön a City, nem úgy általában mintha a Pool lenne a másik kedvenc csapata.

Amúgy a City a 3. bajnokságát nyerné zsinórban. Ők azok, akik messze túltettek azon a költekezésen, amit mi csináltunk 2004 és 2008 között. Ha náluk valami nem jó, az aktuális edző kap 2 db "A" kategóriás játékost a kérdéses posztra a következő nyáron. Jahm, sokkal jobban befogadná a gyomrom, ha ők nyernének megint...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3287 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szerintem teljesen felesleges ezen lovagolni. Úgy gondolta, jobban járunk, ha a Pool nyer. Pont. Frásznak kell belelátni ebbe egy rivális csapat támogatását. Amihez egyébként joga is lenne, bár nem értem hogy lehet így őszintén a kék oldalon állni, de mindegy is.
Én is elgondolkoztam, mit jelentenének számunkra a lehetséges végkimenetelek, függetlenül attól, hogy az egész poolt szurkolóstól, YNWA és Fuck off Chelsea FC dalocskástól, mindenestől rühellem, azonban igyekeztem azt is figyelembe venni, hogy számunkra mi a fontos. Ha nem reális, hogy megszorongassuk a tökeiket, akkor húzzanak a pcsába előre, a City meg szakadjon le mögülünk, bármennyire is úgy gondolom, hogy legfeljebb egy tál disznószart érdemelnek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3288 Hozzászólás Szerző: Szabi »

laczze írta:
AwayRoller írta:
laczze írta:Alakul ez, mögöttünk a City is ha így marad.
Gyerünk Pool! :D
Szerintem válts fórumot. Chelsea szempontból egyértelmű, hogy vagy a City győzelme a legjobb ha következő fordulóban sikerül megverni őket vagy az X, mert akkor elveszik 1 pont. De már vagy 2 éve látványosan nyalod ennek a csöves bandának az utaját, úgyhogy meg sem lepődök.
Én bárhogy nézem nem jöttünk volna ki jól a Sziti győzelmével jobban, sőt.
Szerintem a Pool befoghatatlan lesz idén, tavaly is az volt és legalább a Sziti nincs elöttünk már.
Egyébként nem vagyok Pool szurkoló kicsit sem, szimpatikus ahogy kimásztak a középcsapatok gödréből és Klopp is szimpatikus figura,
:D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3289 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha már érthetetlen hovatartozás, indokolatlan gyűlölet vagy egy életet átívelő ragaszkodás: én jobban örülök ha angol nyeri a BLt mint bármely más nemzet, de ezt én sem tudnám megmagyarázni.

Talán annyi, hogy nagyon szeretem a premierliget, nekem több mint 20 éve nyújt állandó szórakozást, kikapcsolódást, ezért örülök ha bármely csapat nemzetközi sikereket ér el. Legyen mindig a csúcson. De amúgy annak is örülnék ha nem csak a PL meg a Laliga dominálna. Felzárkózhatnának a németek, franciák, az ázsiaiak és a délamerikaiak, brutál lenne:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3290 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta:Ez hülyeség, akkor ennyi erővel a Leicesternek sem lehet drukkolni, bármilyen mindent verő indokot írtok. Pedig itt aztán páran oda is tövig benyalnak.
Én leszarom az összeset, lehet szimpatikus bármilyen csapat, nekem semmi bajom se a poolal se a leicesterrel, de maradjunk óvatosak, ez egy chelsea fórum, chelsea szerető emberekkel. :wink:
Leicester szurkolókat nem ismerek. De gondolom egy esetleges Arsenal vagy Sp*rs Bl győzelemnek se örült volna itt sok ember, mondván Londonba csak egy győztes lehet. Pedig a 2004-es Arsenal is igen impresszív volt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#3291 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez hülyeség, akkor ennyi erővel a Leicesternek sem lehet drukkolni, bármilyen mindent verő indokot írtok. Pedig itt aztán páran oda is tövig benyalnak.
Én leszarom az összeset, lehet szimpatikus bármilyen csapat, nekem semmi bajom se a poolal se a leicesterrel, de maradjunk óvatosak, ez egy chelsea fórum, chelsea szerető emberekkel. :wink:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3292 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megyó írta:Srácok? Minden oké?

Szimpla matek miatt leírta Laca szurkolótársunk, hogy a Liverpool győzelmével jobban járunk és elismerte, hogy a Pool jól játszik és jó a kerete.

Komolyan nem értem ilyenkor mi játszódik le bennetek...
Azért nem szurkolunk a Poolnak, mert jó lenne, ha továbbra sem lennének Pl győztesek.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3293 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Srácok? Minden oké?

Szimpla matek miatt leírta Laca szurkolótársunk, hogy a Liverpool győzelmével jobban járunk és elismerte, hogy a Pool jól játszik és jó a kerete.

Komolyan nem értem ilyenkor mi játszódik le bennetek...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3294 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

laczze írta:
AwayRoller írta:
laczze írta:Alakul ez, mögöttünk a City is ha így marad.
Gyerünk Pool! :D
Szerintem válts fórumot. Chelsea szempontból egyértelmű, hogy vagy a City győzelme a legjobb ha következő fordulóban sikerül megverni őket vagy az X, mert akkor elveszik 1 pont. De már vagy 2 éve látványosan nyalod ennek a csöves bandának az utaját, úgyhogy meg sem lepődök.
Én bárhogy nézem nem jöttünk volna ki jól a Sziti győzelmével jobban, sőt.
Szerintem a Pool befoghatatlan lesz idén, tavaly is az volt és legalább a Sziti nincs elöttünk már.
Egyébként nem vagyok Pool szurkoló kicsit sem, szimpatikus ahogy kimásztak a középcsapatok gödréből és Klopp is szimpatikus figura,
[moderálva]
Nyugi van. Hirtelen felindultságból írtam ezt. Ha valaki ennek a poolnak szorít az nekem olyan mintha az Arsenalnak tenné. Azonos szinten van az utálat ennél a két klubnál hála a nagy pofájú szurkolóiknak.

Sorry, ha nagyon személyeskedős voltam.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#3295 Hozzászólás Szerző: laczze »

AwayRoller írta:
laczze írta:Alakul ez, mögöttünk a City is ha így marad.
Gyerünk Pool! :D
Szerintem válts fórumot. Chelsea szempontból egyértelmű, hogy vagy a City győzelme a legjobb ha következő fordulóban sikerül megverni őket vagy az X, mert akkor elveszik 1 pont. De már vagy 2 éve látványosan nyalod ennek a csöves bandának az utaját, úgyhogy meg sem lepődök.
Én bárhogy nézem nem jöttünk volna ki jól a Sziti győzelmével jobban, sőt.
Szerintem a Pool befoghatatlan lesz idén, tavaly is az volt és legalább a Sziti nincs elöttünk már.
Egyébként nem vagyok Pool szurkoló kicsit sem, szimpatikus ahogy kimásztak a középcsapatok gödréből és Klopp is szimpatikus figura,
[moderálva]
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3296 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Ha londonban nevelkedtem volna és mondjuk kéthetente elvertek volna az Arsenal drukkerek hazafele a suliból, úgy lehet hogy lenne valami deformált gyűlölet bennem más csapat drukkerei felé, de ezt egy magyar fórumon sosem értettem. Pl pityee olyan gyülölettel ír a poolról mintha megölték volna az anyját:D miért?
Én nem is tagadom. Nem tehetek róla, de egyszerűen rühellem őket, edzőstől mindenestül :D számomra inkàbb az fura, ha valaki látványosan fényesre nyalja a seggüket Chelsea szurkolóként. Dehát kinek a pap, kinek a papné.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3297 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Away: telórol vagyok, lusta vagyok olyan szépen idézni mint te, szóval valahogy próbálom érthetően.

Az első idézethez: Miért zavar az egy felnőtt embert hogy más csapatot is méltat, elismer valaki? Ha szídni lehet a poolt egy chelsea fórumon akkor méltatni is, vagy cenzúrázzuk ki.

Ha londonban nevelkedtem volna és mondjuk kéthetente elvertek volna az Arsenal drukkerek hazafele a suliból, úgy lehet hogy lenne valami deformált gyűlölet bennem más csapat drukkerei felé, de ezt egy magyar fórumon sosem értettem. Pl pityee olyan gyülölettel ír a poolról mintha megölték volna az anyját:D miért?

Én érzek párhuzamot a Pool és a Chelsea között. Megszenvedték a Xabi Alonso , Gerrard fémjelzett generáció leváltását, hosszan építkeztek, igyekeztek a hazai fiatalokból merítkezni, használták az ifistákat + volt 1-2 szenzációs igazolásuk, majd beérett a gyümölcs. Ennek a határán állunk mi is. Van miért tisztelni őket, miért ne tenném? Azért mert a bírók nem használják jól a VARt? Nekem nem nehéz tisztelni és elismerni azt akinek kijár.

Ellenben ha azt kérnétek bárkitől hogy adja meg ezen a fórumon a tiszteletet a Chelseanek, azt megérteném.

2. Idézet: ezt meghagyom, jogos de én most nem érzem azt a csapatban, hogy bajnok tudna lenni.

Mostanában az edzők 2-3 sikeres év után lelépnek ha megnyertek mindent. Elfogy a motiváció a játékosokból és az edzőből is, váltania kell mindenkinek. Ráadásul lehet akármilyen jó a Pool, senki se hagyná ki a repertoárjából a Barca vagy a Real padját.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#3298 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: Mindenki foglalkozzon a saját szurkolói identitásával, ne máséval. Lehetsz Chelsea drukker úgy, hogy szurkolsz mellette más csapatoknak is, nincs erről semmi megírva a nagy könyvben.
Nem érdekel, hogy más csapatnak is szurkol. Értem én, hogy politikai korrektség és manapság már egy lányra sem szabad azt mondani, hogy lány, de egy másik PL csapat évek óta tartó felsz*pkodása, talán nem feltétlen egy Chelsea fórumra való. Ha mégis tévednék, akkor bocs, visszaszívtam.
Bubi írta: Ezt azért Dantéhoz írom, mert vele értek egyet, két okból: Nem hiszek abban, hogy idén bajnokok lehetünk, ez nem az az év, nem jött el az ideje. De egy 2. hely bravúros lenne! Most nőtt a sanszunk erre. A másik, hogy nyerje meg idén a Pool a PLt, töltsék meg a hasukat és Klopp szépen nézzen új kihívásokat spanyol országban, vagy nyerjen valamit végre a szerencsétlen PSGnek.
1) Azért vagyok Chelsea szurkoló, hogy amíg játékban és matematikailag esélyt látok a bajnokság megnyerésére addig reménykedek benne, hogy bármilyen sansztalan, de összejön.
2) Ezt már olvastam egy korábbi hozzászólásodnál is, és akkor sem értettem, hogy miért veszed olyan biztosra, hogy Klopp vagy bárki lelépne onnan. A csávó nem egy Mourinho, szerintem inkább aratgatná a babérokat, minthogy dobbantson.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3299 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
AwayRoller írta:
laczze írta:Alakul ez, mögöttünk a City is ha így marad.
Gyerünk Pool! :D
Szerintem válts fórumot. Chelsea szempontból egyértelmű, hogy vagy a City győzelme a legjobb ha következő fordulóban sikerül megverni őket vagy az X, mert akkor elveszik 1 pont. De már vagy 2 éve látványosan nyalod ennek a csöves bandának az utaját, úgyhogy meg sem lepődök.
Megtartottam magamnak azt a hozzászólást, hogy "A City eddig is mögöttetek volt", mert kár lenne emiatt flame-elni. Furcsa, hogyha egy adott fórumon valaki más azonos bajnokságban szereplő csapatnak is szurkol, ez szerintem sem frankó, de csak néha jön fel a téma.
Az viszont egyenesen baromság, hogy nekünk a City győzelme lenne az ideális. Azzal, hogy Pep-ék bukdácsolnak esélyt adnak nekünk a második helyre. A Pool-t biztosan nem fognánk be idén, tehát az a jó, ha minden riválisunkat ütik.
Mindenki foglalkozzon a saját szurkolói identitásával, ne máséval. Lehetsz Chelsea drukker úgy, hogy szurkolsz mellette más csapatoknak is, nincs erről semmi megírva a nagy könyvben.

Ezt azért Dantéhoz írom, mert vele értek egyet, két okból: Nem hiszek abban, hogy idén bajnokok lehetünk, ez nem az az év, nem jött el az ideje. De egy 2. hely bravúros lenne! Most nőtt a sanszunk erre. A másik, hogy nyerje meg idén a Pool a PLt, töltsék meg a hasukat és Klopp szépen nézzen új kihívásokat spanyol országban, vagy nyerjen valamit végre a szerencsétlen PSGnek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#3300 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dante írta:
AwayRoller írta:
laczze írta:Alakul ez, mögöttünk a City is ha így marad.
Gyerünk Pool! :D
Szerintem válts fórumot. Chelsea szempontból egyértelmű, hogy vagy a City győzelme a legjobb ha következő fordulóban sikerül megverni őket vagy az X, mert akkor elveszik 1 pont. De már vagy 2 éve látványosan nyalod ennek a csöves bandának az utaját, úgyhogy meg sem lepődök.
Megtartottam magamnak azt a hozzászólást, hogy "A City eddig is mögöttetek volt", mert kár lenne emiatt flame-elni. Furcsa, hogyha egy adott fórumon valaki más azonos bajnokságban szereplő csapatnak is szurkol, ez szerintem sem frankó, de csak néha jön fel a téma.
Az viszont egyenesen baromság, hogy nekünk a City győzelme lenne az ideális. Azzal, hogy Pep-ék bukdácsolnak esélyt adnak nekünk a második helyre. A Pool-t biztosan nem fognánk be idén, tehát az a jó, ha minden riválisunkat ütik.
Egyébként engem kicsit sem izgat a második hely, a lényeg a legjobb négy, már az is óriási teljesítmény. Szerintem jobb mentalitás az, hogy szurkolunk a Citynek, mondván, hogy így 5 pontra kerülhetünk közel az első helyhez.

Válasz küldése