Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#3341 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

koni0725 írta:Akkor most halal komolyan itthagyom ezt:

Elkepzelheto, hogy a Leicester-rel is szamolnunk kell a top 4-ert vivott csataban?
Számolni kell velük, de szerintem nem a top4-ben. Szezon elején én őket egy EL-t érő helyre vártam, és ezt most sem gondolom másképp, habár a MU-Tottenham-Arsenal trió igyekszik mindent megtenni, hogy borítsa a jóslatom. :D
Tegnap minden összejött a Leicesternek, de itt megjegyezném, hogy óriási edzői hibának tartom Hasenhuttl részéről, hogy Bertrand 12. perces kiállítását nem reagálta le megfelelően. 10-ből 9 edző egyből behozott volna egy védőt vmelyik támadó helyett. Persze érthető, hogy a győzelemre akart játszani még emberhátrányban is, azonban ha nem ilyen makacs, akkor valószínűleg megúszhatta volna ezt a meccset 2-3 kapott góllal is...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3342 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon jó napja volt a leszternek, minden bement nekik. Nade Chilwell... Kicsit visszafoghatná magát mert elviszi előlünk a barca vagy a reál.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#3343 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

koni0725 írta:Akkor most halal komolyan itthagyom ezt:

Elkepzelheto, hogy a Leicester-rel is szamolnunk kell a top 4-ert vivott csataban?
Szerintem abszolút. Írnám, hogy hétre bővül a topcsapatok száma, de valójában csak egy MU-Leicester helycsere szemtanui vagyunk. :lol:

Ami a mi szempontunkbol még fontos lehet: Chillwell gól, 2 golpassz, klasszis teljesítmény, az az assziszt Ayoze-nak a legnagyobbakat idezte. Elferne nálunk.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#3344 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Akkor most halal komolyan itthagyom ezt:

Elkepzelheto, hogy a Leicester-rel is szamolnunk kell a top 4-ert vivott csataban?
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3345 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Soton - Leicester 0-9 hogy mivan? :shock: Állítólag a soton szurkolók a 20. perc után hazaindultak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#3346 Hozzászólás Szerző: Dante »

Wolves-ék is a szezon talán legnehezebb meccsén szedik össze magukat és hozzák a tavalyi formályukat, ráadásul az a Traoré dupláz, aki amúgy nem a legkiegyensúlyozottabb befejező.

Számunkra jó hét volt, konzisztens a fejlődés meccsről meccsre és zárkózunk is fel az élbolyhoz.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#3347 Hozzászólás Szerző: focimark »

City kikapott, nyilván nagyon korai még, de érik a Pool bajnoki cím.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3348 Hozzászólás Szerző: emsanya »

dacultras írta:
emsanya írta:A pool-nál meg a bajnokság a legfontosabb mert soha nem nyerték még meg.
csak 18* :D
Premier League: 0

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#3349 Hozzászólás Szerző: dacultras »

emsanya írta:A pool-nál meg a bajnokság a legfontosabb mert soha nem nyerték még meg.
csak 18* :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3350 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Guardiola és a city is a BL-t hajhássza évek óta, a vak is látja mi a prioritás. A pool-nál meg a bajnokság a legfontosabb mert soha nem nyerték még meg. Tavaly simán elcserélte volna szó nélkül a két csapat egymás kupáját, ebben biztos vagyok.

Én szerintem a city elöbb nyerheti meg a BL-t mint a psg, más kategoria a két csapat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3351 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:
Pityee írta:
laczze írta: Ez a sziti nem jobb csapat mint a Pool meg úgy sem ahogy pumpálva van, szerencsével bajnokok lettek tavaly idén nem lesz nekik és a BL t sem fognak nyerni se most se a következő években, ez az én személyes véleményem nem jóslat de kb 5 éve ezt mondom :D
Még jó, hogy a lúzerpool feltöltötte a keretét 0 euróból ingyen olyan saját nevelésekkel mint van dijk meg alisson :lol:
Lejárt lemez, más érv? Mellesleg én nem állítottam ezt olvasd el még1x.
Minden csapat igazol nem kell ezen fenntakadni, csak amíg a sziti 10 éve teszi aztán semmit nem ért el nemzetközileg addig Pool pár év alatt odaért, és itt a nagy különbség a hozzáértő jó igazolások (nagyrész) nem az ész nélkül sztárokat annyit amennyit csak akarsz filozófia mint a Szitinél, ez tény.
Nekem ez teszi szimpatikusabbá a Poolt.
Nekem mindegy, propagálhatod meg fényezheted itt akárhogy is a poolt, de az tuti, hogy nem itt fogod megtalálni a legnagyobb pool-szimpatizánsokat :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3352 Hozzászólás Szerző: Szabi »

laczze írta:
emsanya írta:Az a baj hogy a city már nem veszi komolyan a bajnokságot annyiszor megnyerték, csak a BL ami számít. Más csapat meg nincs aki versenyezhetne velük. Azért bízom benne hogy jön egy komolyabb hullámvölgy valamikor és elbukják. Hátha...
:D Az elmúlt 10 évben 4x az aztán rohadt sok, oké az utolsó 2t megnyerték de az elmült 5 évben ugyan annyit nyertek mint mi 2t, ez a megunták dolog vicces mert nem állja meg a helyét.
Ez a sziti nem jobb csapat mint a Pool meg úgy sem ahogy pumpálva van, szerencsével bajnokok lettek tavaly idén nem lesz nekik és a BL t sem fognak nyerni se most se a következő években, ez az én személyes véleményem nem jóslat de kb 5 éve ezt mondom :D
A sziti egy psg minden csak nem csapat ezek a BL ben nem tudtam boldogulni (szerencsére)
Ugyhogy nyugodtan koncentrálhatnak a bajnokságra mert ha már most unják akkor ne is álmodjanak arról hogy valaha megelőzik pl az Evertont az örökranglistán....
Veled nem nagyon lehet érdemben vitatkozni vagy legalább egy értelmes eszmecserét lefolytatni, mert általában érvek nélkül vagdalkozol, de akkor inkább úgy fogalmaznám meg azt, hogy a City nem veszi komolyan a bajnokságot, hogy a keret 80%-a rekordot rekordra halmozva nyert zsinórban két PL-címet, nem nagyon van már olyan, ami tudja őket motiválni a tavalyi, végletekig kiélezett év után, hogy nyerjenek zsinórban egy harmadikat is. Persze nyilván bennük van az ambíció, hiszen miért ne lenne, viszont minden meccsen akarva akaratlanul már nincs meg 90 percen át az a koncentráció (pl. Norwich, Otamendi hibája), ami mondjuk eddig. A Bayern, PSG vagy a Juventus is hasonló cipőben jár, csak nekik még az is belefér, ha minden ötödik meccsüket elbohóckodják és a meccseik felén félgőzzel játszanak. Ettől még persze a City behúzhatja akár a következő három bajnoki címet is, hiszen kimagasló szintet képviselnek, de a fő prioritás számukra már a BL. A 'Pool-nak viszont egyértelműen a bajnokság.

Illetve szeretném, ha egyszer 98 ponttal, szerencsével mi is bajnokok tudnánk lenni, el tudnám viselni. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#3353 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:
laczze írta: Ez a sziti nem jobb csapat mint a Pool meg úgy sem ahogy pumpálva van, szerencsével bajnokok lettek tavaly idén nem lesz nekik és a BL t sem fognak nyerni se most se a következő években, ez az én személyes véleményem nem jóslat de kb 5 éve ezt mondom :D
Még jó, hogy a lúzerpool feltöltötte a keretét 0 euróból ingyen olyan saját nevelésekkel mint van dijk meg alisson :lol:
Lejárt lemez, más érv? Mellesleg én nem állítottam ezt olvasd el még1x.
Minden csapat igazol nem kell ezen fenntakadni, csak amíg a sziti 10 éve teszi aztán semmit nem ért el nemzetközileg addig Pool pár év alatt odaért, és itt a nagy különbség a hozzáértő jó igazolások (nagyrész) nem az ész nélkül sztárokat annyit amennyit csak akarsz filozófia mint a Szitinél, ez tény.
Nekem ez teszi szimpatikusabbá a Poolt.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3354 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta: Ez a sziti nem jobb csapat mint a Pool meg úgy sem ahogy pumpálva van, szerencsével bajnokok lettek tavaly idén nem lesz nekik és a BL t sem fognak nyerni se most se a következő években, ez az én személyes véleményem nem jóslat de kb 5 éve ezt mondom :D
Még jó, hogy a lúzerpool feltöltötte a keretét 0 euróból ingyen olyan saját nevelésekkel mint van dijk meg alisson :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#3355 Hozzászólás Szerző: laczze »

emsanya írta:Az a baj hogy a city már nem veszi komolyan a bajnokságot annyiszor megnyerték, csak a BL ami számít. Más csapat meg nincs aki versenyezhetne velük. Azért bízom benne hogy jön egy komolyabb hullámvölgy valamikor és elbukják. Hátha...
:D Az elmúlt 10 évben 4x az aztán rohadt sok, oké az utolsó 2t megnyerték de az elmült 5 évben ugyan annyit nyertek mint mi 2t, ez a megunták dolog vicces mert nem állja meg a helyét.
Ez a sziti nem jobb csapat mint a Pool meg úgy sem ahogy pumpálva van, szerencsével bajnokok lettek tavaly idén nem lesz nekik és a BL t sem fognak nyerni se most se a következő években, ez az én személyes véleményem nem jóslat de kb 5 éve ezt mondom :D
A sziti egy psg minden csak nem csapat ezek a BL ben nem tudtam boldogulni (szerencsére)
Ugyhogy nyugodtan koncentrálhatnak a bajnokságra mert ha már most unják akkor ne is álmodjanak arról hogy valaha megelőzik pl az Evertont az örökranglistán....
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Premier League

#3356 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

laczze írta:
Pityee írta:Ha nem megy a lúzerpúlnak akkor egy utolsó perces ajándéktizivel kisegítik őket a bírók. Úgy látszik idén nekik kötelező megnyerni a PL-t :evil:
Hát bízzunk benn, hogy végre behúzzák a Sziti elől!
Jól haladnak hozzá, én speciel baszok rá ha makker módon de eddig mi volt makker?
Ha valaki akkor a Pool megérdemli hogy jusson egy kicsit, amúgy szvsz ahogy a BL t bukták tragikusan majd megnyerték de bajnokságban is 100% hogy így lesz :)
Remeljuk ez nem igy lesz es nullan marad a scouser PL trofea szamlalo.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3357 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az a baj hogy a city már nem veszi komolyan a bajnokságot annyiszor megnyerték, csak a BL ami számít. Más csapat meg nincs aki versenyezhetne velük. Azért bízom benne hogy jön egy komolyabb hullámvölgy valamikor és elbukják. Hátha...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#3358 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:Ha nem megy a lúzerpúlnak akkor egy utolsó perces ajándéktizivel kisegítik őket a bírók. Úgy látszik idén nekik kötelező megnyerni a PL-t :evil:
Hát bízzunk benn, hogy végre behúzzák a Sziti elől!
Jól haladnak hozzá, én speciel baszok rá ha makker módon de eddig mi volt makker?
Ha valaki akkor a Pool megérdemli hogy jusson egy kicsit, amúgy szvsz ahogy a BL t bukták tragikusan majd megnyerték de bajnokságban is 100% hogy így lesz :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3359 Hozzászólás Szerző: kazomester »

11es volt az nem is kérdés. De albrighton hogy lehet ilyen abszolút gecibuta? Megszerzi a labdát erre ahelyett hogy tisztazna vagy engedné hogy schmeichel elusse, belepoccint és elvesziti, majd belerug maneba. Fu de hülye vagy te bazmeg...

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#3360 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Mikor fogy már el a makk? :D

Válasz küldése