Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#3701 Hozzászólás Szerző: Dante »

A focit 40-50 éve igen nagy üzemben játsszák, az utazás mindig is a része volt, ez jár azzal ha valaki európai kupasorozatban vesz részt, vagy országos bajnokságban szerepel. Rengeteg enyhítő tényező van, igyekeznek az amúgy valóban megterhelő életstílust kényelmessé tenni. Az szerencse hogy az edzés után nem kell a gyárba menniük, illetve elég jól fizető állásuk van, talán az is könnyebbít a dolgokon.

Egyébként semmi különleges nem történik az említett csapatokkal, egyszerűen nem vagyunk sem mi, sem pedig a többiek elég koncentráltak, meg az alsóházi PL csapatok sem arról híresek hogy könnyen adják a 3 pontot.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3702 Hozzászólás Szerző: Szabi »

becus3 írta:
Dante írta:
Szabi írta:Vicc egyébként, mit összebohóckodik ez a négy csapat az utcahosszal vezető duó mögött. :D
Benny Hill a 3-6. helyen szereplő csapatok teljesítménye, kb azért megy a verseny, hogy ki ne induljon a BL-ben :D
Te vagy otthon a statisztikában. Kíváncsi vagyok hány meccset nyomtak le. Mennyit utaztak.? Nem robotok. Pl. Ha belém szorult volna egy kis tehetség, már ott elbuktam volna, hogy minden utazás után ko és sehol sem bírtam volna aludni egy jót. Nem is értem ezeket. I'll őket csak csak, de az NHL vagy az NBA játékosokat végképp nem
Biztosan megterhelő, de ezzel jár a foglalkozásuk, az évek alatt hozzászoknak, pláne a legmagasabb szinten. Vagy ha valakinek derogál az utazás és meccszám, lehet menni a Brighton és társaihoz, ott februártól már (PL viszonylatban) erősen pihenő üzemmód van a heti egy, nagy ritkán két bajnokival, kupakötelezettség nélkül.

Off: Az NHL és NBA esetében az edzéseket az utazások váltják fel, ott simán előfordul, hogy két egymást követő napon lévő meccs között nincs semmilyen edzés, örülnek, ha addig regenerálódni tudnak. Csökkenteni is szeretnék (és fogják is) az NBA-ben a meccsszámot, mert ez a 82 meccses alapszakasz embertelen. Mondjuk ott komolyabb jelentősége csak a playoff-nak van, ott pedig a meccsek között azért van idő pihenni.
6+8+5+4+1+1+2+1

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#3703 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Dante írta:
Szabi írta:Vicc egyébként, mit összebohóckodik ez a négy csapat az utcahosszal vezető duó mögött. :D
Benny Hill a 3-6. helyen szereplő csapatok teljesítménye, kb azért megy a verseny, hogy ki ne induljon a BL-ben :D
Te vagy otthon a statisztikában. Kíváncsi vagyok hány meccset nyomtak le. Mennyit utaztak.? Nem robotok. Pl. Ha belém szorult volna egy kis tehetség, már ott elbuktam volna, hogy minden utazás után ko és sehol sem bírtam volna aludni egy jót. Nem is értem ezeket. I'll őket csak csak, de az NHL vagy az NBA játékosokat végképp nem

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#3704 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Vicc egyébként, mit összebohóckodik ez a négy csapat az utcahosszal vezető duó mögött. :D
Benny Hill a 3-6. helyen szereplő csapatok teljesítménye, kb azért megy a verseny, hogy ki ne induljon a BL-ben :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#3705 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta:A City innen már remélhetőleg nem bukja el, a Burnley-nek már totál mindegy, ami talán a legszenvedősebb meccsnek ígérkezett volna idegenben. Megmondom őszintén én Bernardo Silva-t sokáig nem tartottam túl sokra, illetve nem értettem a hype-ot körülötte még a Monaco-ban, illetve tavaly is még szépen elüldögélt a kispadon, de az idei szezonját látva nem kétséges, hogy egy több poszton bevethető, rettentő jó játékos. Mi is versenyben voltunk érte anno, de a kiváló állományra való tekintettel inkább nem költöttünk szélsőre.

Vicc egyébként, mit összebohóckodik ez a négy csapat az utcahosszal vezető duó mögött. :D
Ezért a legjobb bajnokság a PL. Idén különösen izgalmas.
A bajnoki cím 1 ponton fog múlni, de a 3. 4. helyért baromi nagy a csata úgy, hogy a kiscsapatok remekül kihasználják azt, hogy idegesek a top klubok. :)
Valahogy nem tudom elképzelni, hogy nem vesztünk pontot, de ahogy latom masok is bukdácsolnak. Én már rég feladtam a top4-et, erre még mindig benn vagyunk. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3706 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A City innen már remélhetőleg nem bukja el, a Burnley-nek már totál mindegy, ami talán a legszenvedősebb meccsnek ígérkezett volna idegenben. Megmondom őszintén én Bernardo Silva-t sokáig nem tartottam túl sokra, illetve nem értettem a hype-ot körülötte még a Monaco-ban, illetve tavaly is még szépen elüldögélt a kispadon, de az idei szezonját látva nem kétséges, hogy egy több poszton bevethető, rettentő jó játékos. Mi is versenyben voltunk érte anno, de a kiváló állományra való tekintettel inkább nem költöttünk szélsőre.

Vicc egyébként, mit összebohóckodik ez a négy csapat az utcahosszal vezető duó mögött. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#3707 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Pityee írta:Nos mostmár hivatalosan is bekerültünk a top4be és innentől a saját kezünkben a sorsunk. Azt mondom hogy ha a játékosaink ott akarnak lenni a BLben akkor nyerjék meg a maradék három meccset, nyerjenek az old traffordon is. Ha innen elbukjuk, akkor megérdemeljük :)
Következő forduló érdekes lesz.. Mindenki x-el. Oszt ok

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3708 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nos mostmár hivatalosan is bekerültünk a top4be és innentől a saját kezünkben a sorsunk. Azt mondom hogy ha a játékosaink ott akarnak lenni a BLben akkor nyerjék meg a maradék három meccset, nyerjenek az old traffordon is. Ha innen elbukjuk, akkor megérdemeljük :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#3709 Hozzászólás Szerző: becus3 »

kecske01 írta:2-0 Wolvesnek :lol:

Mar 3-0
Hulla itt már mindenki

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#3710 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Dante írta:
kecske01 írta:2-0 Wolvesnek :lol:

Mar 3-0
Függetlenül ettől a meccstől és az eredményétől, szerintem nagyon fasza és kedvelhető csapat a Wolves, igazi szorgos underdogok, meg mindig a 15-20 évvel ezelőtti Chelsea-re emlékeztetnek.
Neked

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#3711 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta:2-0 Wolvesnek :lol:

Mar 3-0
Függetlenül ettől a meccstől és az eredményétől, szerintem nagyon fasza és kedvelhető csapat a Wolves, igazi szorgos underdogok, meg mindig a 15-20 évvel ezelőtti Chelsea-re emlékeztetnek.

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Premier League

#3712 Hozzászólás Szerző: gabops »

Szep es jo hogy szopik a szarzi, de ha most x-el a mu es minket vernek vasarnap mert benne van akkor a mu a 4! Es tegyuk hozza a mu-nak van a legkonnyebb maradek meccse. Nem kaphatunk ki! De inkabb nyerni kene

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6930
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3713 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

2-0 Wolvesnek :lol:

Mar 3-0

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3714 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Spuri a 89. percben veri a Brighton-t pedig kozel volt az X..
Eriksen bombagól. Szarabb lábbal, kb 30 méterről. Kár hogy nálunk a középpályások nem tudnak így lőni, még a jobbik lábukkal sem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3715 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:
kecske01 írta:Spuri a 89. percben veri a Brighton-t pedig kozel volt az X..
Jobb is, hogy nyertek. Meg jobban idegesitett volna a tegnap elhullajtott ket pont. Most az Arsenal jatszik a Wolves-szal idegenben meg a Leicesterrel is szinten away. Ha az egyiken kikapnak, mi meg hozzuk a maradek harom meccset, akkor megvan a negyedik hely minimum. Hiaba vagyunk nagyon szarok, azert jo lenne indulni, kitudja mi tortenik szeptemberig.
Na arra én befizetek, hogy megverjük az MU-t az old traffordon :D Nekünk még a leicestert is nehéz lesz lenyomni idegenben...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#3716 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kecske01 írta:Spuri a 89. percben veri a Brighton-t pedig kozel volt az X..
Jobb is, hogy nyertek. Meg jobban idegesitett volna a tegnap elhullajtott ket pont. Most az Arsenal jatszik a Wolves-szal idegenben meg a Leicesterrel is szinten away. Ha az egyiken kikapnak, mi meg hozzuk a maradek harom meccset, akkor megvan a negyedik hely minimum. Hiaba vagyunk nagyon szarok, azert jo lenne indulni, kitudja mi tortenik szeptemberig.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6930
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3717 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Spuri a 89. percben veri a Brighton-t pedig kozel volt az X..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#3718 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:Ennyi volt srácok, el kell ezt felejteni, meg kell nyerni az EL-t, nincs mese.
Jövőre igazolás, hazard, BL nélkül nem sok babér terem nekünk. Mondanám, hogy jó lesz a következő év építkezésre, de mi már drogbáék óta építkezünk, csak éppen visszafele.
Az a baj,hogy az EL-t megnyerni nehezebb a Frankfurt jó kis csapat de ha az még meg is lenne akkor a döntőbe egy Arsenalt kéne megverni akinek az edzője tudja hogy kell megnyerni egy döntőt mert már párszor megtette nem úgy mint Sarri.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#3719 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ennyi volt srácok, el kell ezt felejteni, meg kell nyerni az EL-t, nincs mese.
Jövőre igazolás, hazard, BL nélkül nem sok babér terem nekünk. Mondanám, hogy jó lesz a következő év építkezésre, de mi már drogbáék óta építkezünk, csak éppen visszafele.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#3720 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Ha jól értem 4. helyezettként csak úgy tudnánk kicsúszni a BL-ből ha a Sp*rs megnyeri a BL-t, az Arsenal az EL-t és az MU bronzérmes lesz. Nincs az az isten hogy így alakuljon.
Ilyenkor szokott összejönni a jinx és megtörténni a lehetetlen. :D

Válasz küldése