Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3801 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tudni lehet ki volt a csaj? Kiváncsi lennék, hogy milyen forma csaj az akinek egy sztárfocista kuncsorog a szexért.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#3802 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:
Николаевич írta:3 év után ma Adam Johnson ma szabadult a börtönből. Jó nagy marha volt, elcseszte a karrierjét rendesen, pedig pipec kis játékos volt, én bírtam őt.
15 éves volt a lány aki miatt lecsukták és kétlem hogy kényszerítette volna. Én 14-18 évesen meghágtam jópár hasonló korút és bizton állítom, hogy golyóérettek. Egyiknek sem én voltam az első...

Úgy néznek ki 15 évesen mint egy 22 éves hajdanán, csak azoknak még nem volt kint a segge meg a csöcse.
Laktam egy ideig Angliában, elképesztő milyenek az ottani lányok, amellett hogy bűn ronda a legtöbb kb. 12 évesen már elképesztő rámenősek, de az nem volt frankó a sztoriban hogy Johnson üzenetekben aláírt mezzel próbálta kb. rávenni a csajt a "szeretgetésre". Moralizálni nem akarok, mindenkinek más fér bele, de 30 évesen, híres és gazdag emberként üzenetekben presszionálni egy hülye kislányt az semmiképp nem volt okos húzás, ha másért nem akkor ezért.

Ez mondjuk kicsit túlzás:
As a sex offender, Johnson will have to register his address and bank details with police and inform officers of any intention to travel abroad.

The children's services department from the local council may also carry out risk assessments in relation to Johnson's daughter Ayla, and could prevent Johnson from spending time alone with his daughter.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3803 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:3 év után ma Adam Johnson ma szabadult a börtönből. Jó nagy marha volt, elcseszte a karrierjét rendesen, pedig pipec kis játékos volt, én bírtam őt.
15 éves volt a lány aki miatt lecsukták és kétlem hogy kényszerítette volna. Én 14-18 évesen meghágtam jópár hasonló korút és bizton állítom, hogy golyóérettek. Egyiknek sem én voltam az első...

Úgy néznek ki 15 évesen mint egy 22 éves hajdanán, csak azoknak még nem volt kint a segge meg a csöcse.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#3804 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

3 év után ma Adam Johnson ma szabadult a börtönből. Jó nagy marha volt, elcseszte a karrierjét rendesen, pedig pipec kis játékos volt, én bírtam őt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3805 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
kecske01 írta:Chelsea boycott! Blues season-ticket holders sell seats for upcoming Premier League games in protest against boss Maurizio Sarri.
Ennyire nem szeretik a szurkolók ezt a kispasszos, kombinatív és attraktív támadófocit?
Én voltam Conte és José idején is kint meccsen és pl Conténál nagyon lehetett érezni hogy mennyi terület volt támadásoknál, az angolok is kint erről beszéltek végig. Nem tudom most milyen lehet élőben a játékunk, mert élőben mindig minden más (nem ruszki szaggatott streamen nézni és csak amit a rendező akar azt látod a tvben) és jobb, de el tudom képzelni. Sarris chelsea meccsre személy szerint engem se motivál hogy kimenjek, amíg ő az edző hanyagolom is a kiutazást, már tvben is sokszor fárasztó.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3806 Hozzászólás Szerző: kazomester »

A meccsre járó szurkolóknál nem nagyon találsz nagyobb retardáltakat.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#3807 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bunkerfocin szocializálódtak, nem tudják mi a jó.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3808 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Chelsea boycott! Blues season-ticket holders sell seats for upcoming Premier League games in protest against boss Maurizio Sarri.
Ennyire nem szeretik a szurkolók ezt a kispasszos, kombinatív és attraktív támadófocit?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3809 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea boycott! Blues season-ticket holders sell seats for upcoming Premier League games in protest against boss Maurizio Sarri.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3810 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Vagy hogy váltsál csapatot mert a chelseaben az életbe nem fogsz játszani és nem érsz el semmit.

Na az baszna be ha még Sanchot is visszavenné a city.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#3811 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sterling tweetel-t ma egy ilyet, később letörölték :D

Kép

Various reports have claimed the Premier League champions can bring the Borussia Dortmund star back to the club if they wish.

There are alternative suggestions that City only have a clause in place which allows them to match a bid from a rival club for the 18-year-old.

Érdekes lenne ha az angoloknál összeállna akár a héten a CHO-Sancho páros, reméljük Jadon elmeséli Callum-nak hogy a Bayern-ben csupa hülye játszik :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3812 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Most nézem, hogy hosszú idő után eljöhet egy olyan szezon a PL-ben, ahol egy csapat (city) nyer meg minden kupát. PL-ben ugye 1 ponttal vezetnek, szuperkupát és ligakupát megnyerték és az FA kupában pedig a 4 között vannak, ahol elég gyér mezőny alakult ki (Brighton, Watford, Wolves). Viszont ha ez bekövetkezik, akkor a kopasz joggal arcoskodhat majd.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Premier League

#3813 Hozzászólás Szerző: tiszi »

kecske01 írta:Nincs jo eloerzetem a mai meccsel kapcsolatban.
Jól érezted... :( :(

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3814 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:
emsanya írta:
kecske01 írta:Wolves kiütötte a Utd-et Fa kupából. :)
Oriási meccs volt. Most nem hogy nem bunkereztek, konkrétan lejátsztották a MU-t a pályárol. Ha Romero nem véd jól, 4-5 gollal nyernek.

Érik a citynek a 4 kupa címes szezon, nagyon érik.
:D kár itt csak like van, vicces mémet nem lehet rakni, megérdemelné a hsz ed szvsz :)

Ez a 4 minimum megfeleződik, BL,PL t elcsússzák hiába az összevásárolt szarkupac arannyal borítva. Fujj, na mind1 majd visszatérünk rá!
Én se lennék boldog. Nem sok angol csapatnak volt egyáltalán esélye ilyesmire mostanában.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3815 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nincs jo eloerzetem a mai meccsel kapcsolatban.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#3816 Hozzászólás Szerző: laczze »

emsanya írta:
kecske01 írta:Wolves kiütötte a Utd-et Fa kupából. :)
Oriási meccs volt. Most nem hogy nem bunkereztek, konkrétan lejátsztották a MU-t a pályárol. Ha Romero nem véd jól, 4-5 gollal nyernek.

Érik a citynek a 4 kupa címes szezon, nagyon érik.
:D kár itt csak like van, vicces mémet nem lehet rakni, megérdemelné a hsz ed szvsz :)

Ez a 4 minimum megfeleződik, BL,PL t elcsússzák hiába az összevásárolt szarkupac arannyal borítva. Fujj, na mind1 majd visszatérünk rá!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3817 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Wolves kiütötte a Utd-et Fa kupából. :)
Oriási meccs volt. Most nem hogy nem bunkereztek, konkrétan lejátsztották a MU-t a pályárol. Ha Romero nem véd jól, 4-5 gollal nyernek.

Érik a citynek a 4 kupa címes szezon, nagyon érik.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3818 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Wolves kiütötte a Utd-et Fa kupából. :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3819 Hozzászólás Szerző: Szabi »

laczze írta:Azért van amiben még mindig és valószínüleg jó sokáig még toronymagasan a legjobbak vagyunk ;)
Ezekben az idökben ezek a statok még jobbsb esnek :D

Leghosszabb veretlenségi sorozatok hazai pályán a Premier League-ben:

1⃣. Chelsea: 86 meccs (2004 márc.–2008 okt.)
2⃣. Man City: 37 meccs (2010 dec.–2012 dec.)
3⃣. Liverpool: 36 meccs (2017 ápr.–napjainkig)
4⃣. Man Utd: 36 meccs (1998 dec.–2000 dec.)
Igen, ez egyhamar nem fog megdőlni, ha egyáltalán bármikor is. Kicsit vicces, amikor minden hazai Liverpool meccsen elmondják ezt a 2017 áprilisa óta veretlenek dumát, mikor a közelébe nincsenek a rekordunknak. A mi sorozatunkat pont ők szakították meg, jó lenne - bár sok esély nincs rá -, ha még ebben a szezonban visszavágnánk ezen a téren. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#3820 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért van amiben még mindig és valószínüleg jó sokáig még toronymagasan a legjobbak vagyunk ;)
Ezekben az idökben ezek a statok még jobbsb esnek :D

Leghosszabb veretlenségi sorozatok hazai pályán a Premier League-ben:

1⃣. Chelsea: 86 meccs (2004 márc.–2008 okt.)
2⃣. Man City: 37 meccs (2010 dec.–2012 dec.)
3⃣. Liverpool: 36 meccs (2017 ápr.–napjainkig)
4⃣. Man Utd: 36 meccs (1998 dec.–2000 dec.)
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése