Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4001 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A pool sokkal okosabban építkezik mint a city. A city vesz egy posztra 6 embert azt abból 1-2 beválik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4002 Hozzászólás Szerző: laczze »

kecske01 írta:
laczze írta:Az érveitek mont olyanok amik önmagukban nem garanciák a sikerre, ehhez jól kellett azért elkölteni a pénzt és nem Morata Jorginho, Drinkwater őstehetségeket igazolni. Remekül megoldották, de hát amikor még erre is van olyan válasz, hogy erre is csak most jöttek rá :D Akkor nem érdemes ezen vitázni.
Lerí hogy gyűlölitek a Pool t, nem baj én is Chelsea szurkoló vagyok, csak jó lenne ha mi lennénk olyan cipőben amiben most ők, mert amit összeraktak az nagyon ottvan, és nem vagyok benne biztos hogy 1 nél többször volt keményebb csapatunk az ővékénél.
Félreértés van. Többség köztük jómagam is, nem azért utáljuk a Pool-t, mert sikeres. Hanem a nagyképű, hirtelen a béka seggéből elő mászott szurkolóikat gyűlöljük. Kb. egy szinten vannak az Arsenal szurkolókkal.
Pedig a Pool nak jóval nagyobb szurkolótábora van mint pl nekünk.
Lehet hogy nem voltak az utóbbi években hangosak (itthon) mert nem volt mire, de azért bőven akadtak. És erős túlzás mondani hogy csak úgy jöttek, ez nem a city...
Ennyi év eredménytelenség után, pedig hagy legyenek hangosak ha van mire. Nálam nem váltanak ki rosszat meg sem közelítík a Real,Szarzi drukkerek faszságait.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4003 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta:
laczze írta:Az érveitek mont olyanok amik önmagukban nem garanciák a sikerre, ehhez jól kellett azért elkölteni a pénzt és nem Morata Jorginho, Drinkwater őstehetségeket igazolni. Remekül megoldották, de hát amikor még erre is van olyan válasz, hogy erre is csak most jöttek rá :D Akkor nem érdemes ezen vitázni.
Lerí hogy gyűlölitek a Pool t, nem baj én is Chelsea szurkoló vagyok, csak jó lenne ha mi lennénk olyan cipőben amiben most ők, mert amit összeraktak az nagyon ottvan, és nem vagyok benne biztos hogy 1 nél többször volt keményebb csapatunk az ővékénél.
Félreértés van. Többség köztük jómagam is, nem azért utáljuk a Pool-t, mert sikeres. Hanem a nagyképű, hirtelen a béka seggéből elő mászott szurkolóikat gyűlöljük. Kb. egy szinten vannak az Arsenal szurkolókkal.
Ez hülyeség. Minden csapatnak megvannak a sudribunkó szurkolói, sőt, minél nagyobb egy klub, a nagy számok törvénye alapján annál több a baromarcú szurkolója.

Én speciel a mostani liverpooli csapatot nézve tényleg egy szimpatikus csapatot látok, oké, sok pénzt költöttek ők is, de ki a faszt érdekel? Erről szól a mai foci, minél többet költessz annál tovább juthatsz. Persze ez sem garancia, mert azért kell hatalmas szakértelem és szerencse is. Maga a mostani pool mint csapat tényleg szimpatikus és kövezzetek meg de a Sp*rs is az.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#4004 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

laczze írta:Az érveitek mont olyanok amik önmagukban nem garanciák a sikerre, ehhez jól kellett azért elkölteni a pénzt és nem Morata Jorginho, Drinkwater őstehetségeket igazolni. Remekül megoldották, de hát amikor még erre is van olyan válasz, hogy erre is csak most jöttek rá :D Akkor nem érdemes ezen vitázni.
Lerí hogy gyűlölitek a Pool t, nem baj én is Chelsea szurkoló vagyok, csak jó lenne ha mi lennénk olyan cipőben amiben most ők, mert amit összeraktak az nagyon ottvan, és nem vagyok benne biztos hogy 1 nél többször volt keményebb csapatunk az ővékénél.
Sztem nincs akkora szakadék mi és a Pool között, mint ahogy itt sokan látják. Csupán annyi, hogy Klopp megkaapta az idót és a bizalmat, hogy saját emberekből, nagy pénzből saját kénye kedve szerint felépítsen egy csapatot. A jelenlegi Pool-t szvsz nem lehet nem szeretni, szimpatikus, lendületes, jó focit tonak és látszik, hogy mindenki a helyén van, működik a "kémia" egymás között, játékos-edző között, imádom a meccseiket nézni, hajrá! DE! Tegyük fel, mi lenne nálunk, ha Sarri első szezonjában olyan eremdényeket hozna mint Klopp. Dobva lenne a kukába. Végre adjunk időt valakinek, hogy felépítse a saját csapaátá. Van 14-15 kezdőközeli játékosunk (a csatárokat nem beleértve), akik bőven elérik a Pool szintjét, a sallangot el kell küldeni, és minőségi cserékkel (mint a Pool-nál Matip, Fabinho, Sahquiri) mélyíteni a csapatot. Ja és persze hozni egy épkézláb csatárt. És adni Sarrinak kb két évet, leszarni, ha a top4 megvan, de nem nyerünk semmit és figyeljétek meg, ez esetben még szebb utat járhatnánk be, mint a Pool.

Ui: Jorginho teljesítményével finoman szólva én sem vagyok maradéktalanul elégedett, de Drinkwaterrel és Moratával semmiképp sem említhető egy lapon. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4005 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

laczze írta:Az érveitek mont olyanok amik önmagukban nem garanciák a sikerre, ehhez jól kellett azért elkölteni a pénzt és nem Morata Jorginho, Drinkwater őstehetségeket igazolni. Remekül megoldották, de hát amikor még erre is van olyan válasz, hogy erre is csak most jöttek rá :D Akkor nem érdemes ezen vitázni.
Lerí hogy gyűlölitek a Pool t, nem baj én is Chelsea szurkoló vagyok, csak jó lenne ha mi lennénk olyan cipőben amiben most ők, mert amit összeraktak az nagyon ottvan, és nem vagyok benne biztos hogy 1 nél többször volt keményebb csapatunk az ővékénél.
Félreértés van. Többség köztük jómagam is, nem azért utáljuk a Pool-t, mert sikeres. Hanem a nagyképű, hirtelen a béka seggéből elő mászott szurkolóikat gyűlöljük. Kb. egy szinten vannak az Arsenal szurkolókkal.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4006 Hozzászólás Szerző: laczze »

Az érveitek mont olyanok amik önmagukban nem garanciák a sikerre, ehhez jól kellett azért elkölteni a pénzt és nem Morata Jorginho, Drinkwater őstehetségeket igazolni. Remekül megoldották, de hát amikor még erre is van olyan válasz, hogy erre is csak most jöttek rá :D Akkor nem érdemes ezen vitázni.
Lerí hogy gyűlölitek a Pool t, nem baj én is Chelsea szurkoló vagyok, csak jó lenne ha mi lennénk olyan cipőben amiben most ők, mert amit összeraktak az nagyon ottvan, és nem vagyok benne biztos hogy 1 nél többször volt keményebb csapatunk az ővékénél.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4007 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Remélem behúzza a Pool.
Nem értem sokan miért gyűlölik, sokkal szimpatikusabb csapat mint a City, nem egy összevásárol rekord fizetésekkel magukhozbilincselt, zsoldosok alakulata akik csak a pénz hatásár vannak partiban, hogy minden posztra azt vesznek akit szinte akarnak.
Ellenben a Pool csodásan felépült, csapatként működik, a BL ben is tavaly nagyobbat alkottak mint a Sziti valaha.
Nekem tetszik amit csinálnak. Hajrá!!
Ez vicces :lol: Pont a lúzerpúl köpködött ránk meg a cityre, hogy nagy pénzekért összevásároljuk a csapatot és úgy nem nehéz nyerni trófeákat. Most mire több év kellett nekik, hogy erre rájöjjenek és elkezdték ugyanezt a módszert alkalmazni, hirtelen jönnek az eredmények, nem semmi :D Nem összevásárolt csapat? Hát akkor azt minek neveznéd, hogy igazoltak világrekord összegért egy hátvédet és a világ második legdrágább összegéért egy kapust. De nyugodtan hozzáveheted a támadótriójukat és a középpályásaikat is, mert őket sem gombokért vásárolták meg. Bár nem csodálkozom, hogy náluk erre is több év kellett, hogy leessen nekik, hiszen ők mindig a múltban vannak leragadva.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4008 Hozzászólás Szerző: laczze »

Végülis igaz, csak amit mondtatok azok az összes Top 5 ös klubbra igazak, ránk is, aztán még sem vagyunk a Pool közelében egy ideje.
Azért szép amit csinállnak, ha valaki utállja is őket ez akkor is elismerésre méltó.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#4009 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Remélem behúzza a Pool.
Nem értem sokan miért gyűlölik, sokkal szimpatikusabb csapat mint a City, nem egy összevásárol rekord fizetésekkel magukhozbilincselt, zsoldosok alakulata akik csak a pénz hatásár vannak partiban, hogy minden posztra azt vesznek akit szinte akarnak.
Ellenben a Pool csodásan felépült, csapatként működik, a BL ben is tavaly nagyobbat alkottak mint a Sziti valaha.
Nekem tetszik amit csinálnak. Hajrá!!
sosem érdekelt ki lesz a bajnok ha nem a Chelsea.
amúgy a pool nem gyenge pénzeket költött játékosokra és ott is elég magas fizetések vannak ahogy minden top klubban ott is akadnak zsoldosok akik csak a pénz miatt vannak ott, de ez mindenhol így van.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#4010 Hozzászólás Szerző: becus3 »

laczze írta:Remélem behúzza a Pool.
Nem értem sokan miért gyűlölik, sokkal szimpatikusabb csapat mint a City, nem egy összevásárol rekord fizetésekkel magukhozbilincselt, zsoldosok alakulata akik csak a pénz hatásár vannak partiban, hogy minden posztra azt vesznek akit szinte akarnak.
Ellenben a Pool csodásan felépült, csapatként működik, a BL ben is tavaly nagyobbat alkottak mint a Sziti valaha.
Nekem tetszik amit csinálnak. Hajrá!!
Magánügyed kinek szurkolsz., de azért ne felejtsd el az igazat. A pool is egy osszevasarolt csapat, nem gyenge pénzért, és ugyan úgy zsoldosok.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4011 Hozzászólás Szerző: laczze »

Remélem behúzza a Pool.
Nem értem sokan miért gyűlölik, sokkal szimpatikusabb csapat mint a City, nem egy összevásárol rekord fizetésekkel magukhozbilincselt, zsoldosok alakulata akik csak a pénz hatásár vannak partiban, hogy minden posztra azt vesznek akit szinte akarnak.
Ellenben a Pool csodásan felépült, csapatként működik, a BL ben is tavaly nagyobbat alkottak mint a Sziti valaha.
Nekem tetszik amit csinálnak. Hajrá!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4012 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kecske01 írta:Pogba hirtelen, hogy beindult..szanalmas.
Vele az a baj, hogy Messinek vagy CR-nek kepzeli magat, hogy az adott klubjuk ugy ugral, ahogy ok azt szeretnek. Ezzel csak az a problema, hogy az argentin es a portugal raszolgalt ezzel es bizonyitottak mar legalabb 10 evet, Pogba viszont nem, meg csak konstans jo teljesitmenyt sem tud nyujtani, de azthiszi, hogy a United felett van. A regebbi MU-sok szerintem kivetel nelkul ruhellik.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4013 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pogba hirtelen, hogy beindult..szanalmas.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4014 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:Na sajnos innentől minden a lúzerpool kezében, ha innen nem nyernek PLt akkor ássák el magukat...

6 pont az előnyük, az 2 meccs, féltávnál vagyunk csak.. Az első félévben baromira adott nekik a gép, 90+ perces győztes gólok, potyagólok, sérülések elkerülték őket.. Így is majdnem kizúgtak a BL-ből. A City kerete sokkal vastagabb mint az utánuk következő hármasé, nem lepne meg ha ől bírnák legjobban a kettős/hármas terhelést tavasszal.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4015 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Na sajnos innentől minden a lúzerpool kezében, ha innen nem nyernek PLt akkor ássák el magukat...
6-7 pont azért még nem a világvége, fognak még ők is kikapni. Nyilván sok múlik a következő két meccsükön (Arsenal o, City i), de csak kiszopnak már végre legalább az egyiken. Anfield-en az Arsenal talán jó lehet egy x-re.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4016 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na sajnos innentől minden a lúzerpool kezében, ha innen nem nyernek PLt akkor ássák el magukat...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4017 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cityvel mi van? :shock:

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4018 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Maurizio Sarri megtartotta sajtótájékoztatóját a Leicester elleni bajnoki előtt:

-A Premier Leaguenek veszteség Mourinho távozása, de ahogy a portugál is mondta, a MU-nak is van jövője nélküle és neki is a MU nélkül. Reméli, hogy hamarosan ismét a padon láthatjuk, akár a Premier Leagueban is, de nem a Chelseanél.
-Christensenre egy hét pihenő vár, de nagyon fontos tagja a keretnek, ha a Premier Leagueban nem is kapott lehetőséget.
-Még nem döntött, hogy milyen formátumban áll fel holnap, Hazard bevált középen, ezt Giroud is megértette, Morata pedig csak tegnap állt ismét edzésbe.
-Hazard számára nincs tökéletes pozíció, neki szabad teret kell biztosítani, mert rendkívüli képzelőereje van. Nem tudja, hogy miért nem szeretett Conte keze alatt hamis kilencesként játszani, neki azt mondta, hogy élvezi ezt a helyet.
-Danny Drinkwater rajta van a Premier League keretlistán, de az európain nincs. Ő egy nagyon jó középpályás, de az egyetlen gond, hogy nem illik az elképzeléseibe. A klubon és a játékoson múlik a jövője.
-Gonzalo Higuain egy fantasztikus játékos és ember, de nem szeretne róla beszélni, jelenleg az AC Milan játékosa, és nekünk is van két és fél csatárunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4019 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sheenka írta:Az Unitednek jelenleg egy olyan jó szélsője sincs, aki jobb mint Willian, és akkor még Hazardról nem is beszéltünk. Martial és Rashford jelenleg nem az a szint, bár még bőven lehetnek, Mata 60 perceket tud már csak játszani és dög lassú, Sancheznek nem volt jó meccse másfél éve és Lingard max Everton szint. A védelem nevetséges, 4 teljesen komolyan vehetetlen középhátvéd, a szélsővédők öreg szélső támadók és az a Shaw aki ügyes, de szellemi fogyatékos. A középpályát össze lehet rakni, és nyilván De Gea is kurvajó, de én visszaesést várok hosszútávon tőlük még ehhez képest is.
Martial nem jobb mint Willian? :D Talán elfelejtetted az idei hazai meccset ellenük? Emlékeztetlek, hogy Martial majdnem egy maga vert meg minket a Bridgen. Bármikor odaadnám érte a mi brazilunkat, ez nem kérdés.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#4020 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

cech19960320 írta:És ebből még jól is kijöhetünk...
4 ablak rohadt sok...
ez így szerintem elég borús jövőképet fest főképp ha már teszemazt Januárban jönne a ban...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Válasz küldése