Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3981 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sheenka írta:Az Unitednek jelenleg egy olyan jó szélsője sincs, aki jobb mint Willian, és akkor még Hazardról nem is beszéltünk. Martial és Rashford jelenleg nem az a szint, bár még bőven lehetnek, Mata 60 perceket tud már csak játszani és dög lassú, Sancheznek nem volt jó meccse másfél éve és Lingard max Everton szint. A védelem nevetséges, 4 teljesen komolyan vehetetlen középhátvéd, a szélsővédők öreg szélső támadók és az a Shaw aki ügyes, de szellemi fogyatékos. A középpályát össze lehet rakni, és nyilván De Gea is kurvajó, de én visszaesést várok hosszútávon tőlük még ehhez képest is.
Kicsit igazságtalan az MU szélsőire nézve az összehasonlításuk a mieinkkel, pontosan tudjuk, hogy Hazard milyen formát futott abban a 15/16-os szezonban, mikor José kiégette a csapatot. Az utolsó fordulók egyikében sikerült meglőnie az első bajnoki gólját, hónapokkal Mourinho menesztése után. Sanchez lépked most hasonló cipőben (a sérülése ebből a szempontból nem releváns most), mint anno a mi belgánk, konkrétan nincs említésre méltó mozzanata mióta odaigazolt. Ennek fényében teljesen fölösleges értékelni őket, hiszen esélyük sem volt, hogy kiteljesedhessenek. Martial az utóbbi időben elkezdte már rugdalni a gólokat, egy normális játékfilozófiával rendelkező edző mellett (talán Solskjaer?) számomra nem kérdéses, hogy köröket ver Willian-re. Rashford teljesítménye nagyon ingadozó volt, hol szélen, hol középen kapott szerepet, talán egy pozícióban kéne megnézni, hogy hosszabb távon mire képes.

A védelmüket már írtam, hogy tavaly egy gól híján ugyanez a garnitúra a legkevesebb gólt kapta a PL-ben, nyilván 3 hónap alatt nem felejtett el az összes futballozni. Abban egyetértek, hogy összességében nem a legveretesebb a névsor, a támadószélsőből védővé visszabutított, öregecske Young vagy Valencia nem kezdő szint, Smalling, Jones vagy Rojo sem a klasszis szinonimája, de erre fogni nem érdemes. Lindelöf és Bailly annak idején úgy érkeztek az Old Traffordra, mint posztjuk legtehetségesebbjei, akikért fél Európa sorban állt, ahhoz képest a svéd mára eljutott oda, hogy közröhej tárgya (hozzáteszem, tett is érte jócskán), de Bailly megítélése sincs az egekben. Utóbbi pedig szerintem egy nagyon jó védő lehetne, de José vele sem tudott mit kezdeni. A kettő együtt került 70 millió euróba, de persze szegény speciális ide sem kapta meg az embereit. A fiatal Dalot is került egy húszasba a nyáron, de annyira gyenge volt a Pool ellen a hétvégén, hogy jó pedagógiai érzékkel szünetben lekapta a pályáról, hogy még véletlenül se szokja a PL ritmusát. Biztosan ő tehetett arról, hogy egykapuzott az ellenfél.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#3982 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Dante írta:
Szabi írta:Tavaly az MU kapta a második legkevesebb gólt a bajnokságban kb. ugyanezzel a névsorral (Shaw kivételével, aki idén amúgy a jobbak közé tartozott), szóval erre nem nagyon foghatja a speciális.
Pedig erre is fogták, Gary Neville csozé védelmére (?) is kelt, hogy ezzel számolnia kellett Glazer-éknek, annak függvényében, hogy csak egy 50 milliós Fred-et kapott a speciális, pedig ő Koulibaly-t, Boateng-et, vagy Godin-t kérte. Szerintem abszurd, amit a United csinált csozé irányítása alatt, nem egyszer robbantottak bankot játékosért és végül mégis ezzel takarózik az öreg. A nyáron kinevezett edzőjüknek egyszerre lesz nehéz és jó dolga, nem Pedro-kból, meg Willian-ekből kell válogatnia, hogy egy kevésbé bunker csapatot építsen.
Az Unitednek jelenleg egy olyan jó szélsője sincs, aki jobb mint Willian, és akkor még Hazardról nem is beszéltünk. Martial és Rashford jelenleg nem az a szint, bár még bőven lehetnek, Mata 60 perceket tud már csak játszani és dög lassú, Sancheznek nem volt jó meccse másfél éve és Lingard max Everton szint. A védelem nevetséges, 4 teljesen komolyan vehetetlen középhátvéd, a szélsővédők öreg szélső támadók és az a Shaw aki ügyes, de szellemi fogyatékos. A középpályát össze lehet rakni, és nyilván De Gea is kurvajó, de én visszaesést várok hosszútávon tőlük még ehhez képest is.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#3983 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Tavaly az MU kapta a második legkevesebb gólt a bajnokságban kb. ugyanezzel a névsorral (Shaw kivételével, aki idén amúgy a jobbak közé tartozott), szóval erre nem nagyon foghatja a speciális.
Pedig erre is fogták, Gary Neville csozé védelmére (?) is kelt, hogy ezzel számolnia kellett Glazer-éknek, annak függvényében, hogy csak egy 50 milliós Fred-et kapott a speciális, pedig ő Koulibaly-t, Boateng-et, vagy Godin-t kérte. Szerintem abszurd, amit a United csinált csozé irányítása alatt, nem egyszer robbantottak bankot játékosért és végül mégis ezzel takarózik az öreg. A nyáron kinevezett edzőjüknek egyszerre lesz nehéz és jó dolga, nem Pedro-kból, meg Willian-ekből kell válogatnia, hogy egy kevésbé bunker csapatot építsen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3984 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta: Klopp zseniálisan felépített egy szép és eredményes focit játszó Pool-t, vasárnap látható volt a különbség.
Attól függ, mit tekintünk eredményesnek. A 0 darab megnyert trófea nálam sehogy se számít annak. Idén persze ez változhat, de a BL-ben még egyszer végig nem lesz olyan könnyű sorsolásuk, mint tavaly, mikor döntőztek (City-n kívül EL-kaliberű csapatok - Maribor, Sevilla, Szpartak a csoportban, Porto és Roma a kieséses szakaszban). Szerencsére jól bele is húznak eddig idén, szóval ez lutri. A bajnokságra én továbbra is határozottan a City-t tartom favoritnak, ha meg ezek nem jönnek össze, marad egy esetleges FA-kupa.
Dante írta: A United kerete pedig szépen leépült, de mikor átvette a speciális, akkor egyértelműen a két manchester-i csapat kerete volt a legerősebb és legmélyebb. Mostanra nem hangzik jól a Valencia-Bailly-Smalling-Shaw négyes, de kevés csapat tud felmutatni ennyi - formán kívüli - minőségi játékost, mint a Mu.
Tavaly az MU kapta a második legkevesebb gólt a bajnokságban kb. ugyanezzel a névsorral (Shaw kivételével, aki idén amúgy a jobbak közé tartozott), szóval erre nem nagyon foghatja a speciális.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3985 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pogba lusta kissé, valamint valóban nagy az arca, de azt nem lehet tőle elvenni, hogy nagy játékos. Fizikailag és technikailag is kiemelkedik a PL-ből, emellett lát a pályán, góllövéstől sem szarik be, ritka az ilyen középpályás és megkockáztatom, hogy a világon bármelyik csapat kezdőjébe beférne. Konkrétan nálunk is szívesen látnám bármikor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#3986 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én nem foglak lehülyézni, de valószínűnek tartom, hogy nem sok alkalommal láttad Pogba-t a Juventus-ban, megfelelő menedzsmenttel játszani. A zsozéval való konfliktusai előtt sem elvárt szinten teljesített, de az is PL átlagon felül volt.

A United kerete pedig szépen leépült, de mikor átvette a speciális, akkor egyértelműen a két manchester-i csapat kerete volt a legerősebb és legmélyebb. Mostanra nem hangzik jól a Valencia-Bailly-Smalling-Shaw négyes, de kevés csapat tud felmutatni ennyi - formán kívüli - minőségi játékost, mint a Mu. Kb megismételte azt ott, amit itt, csak a vörösöknél nem voltak olyan hülyék, hogy eladják a legtehetségesebb játékosokat. Kár, hogy nem sikerült lecsapni egy Martial-ra, vagy Rashford-ra még időben.

Abban is biztos vagyok, hogy innentől lassan kikopnak a Lingard-ok, McTominay-ek és elkezdik használni a tehetséges embereket.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#3987 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Kövezzetek meg, de szerintem nincs olyan kiemelkedően jó kerete a MU-nak, persze, nagyobb nevekből nincs hiány, de szerintem öt PL-csapat kerete is erősebb náluk. Most sokan le fognak hülyézni, de szerintem Pogba a haszontalan, túlértékelt játíkos mintaképe, ügynöke anno egekve hájpolta, de szvsz egy hatalmas egójú, átlagos btb. A MU kerete nem a kmobinatív támadófocira lett kitalálva, és ez az, amiben Mou a legtöbbet ártott nekik. Klopp zseniálisan felépített egy szép és eredményes focit játszó Pool-t, vasárnap látható volt a különbség. Szóval szerintem nem kell besz*rni a MU-tól Mourinho után sem, kicsit feljavulnak, de sokkal, ezzel a kerettel nem lesznek jobbak véleményem szerint.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#3988 Hozzászólás Szerző: Gallion »

BREAKING: Mourinho-t meneszette a MU. :D
Bár ez nem feltétlen jó hír, abból a keretből/játékosállományból egy tökös edző baromi erős csapatot építhet. És sajnos az időzítés is jó szerintem, rohadt kemény menetük lesz télen a PSG-vel és PL-ben meg közben sorra jönnek majd a TOP 6 rangadók.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#3989 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Makos szar Sp*rs.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#3990 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Aki 18 alatt van ne olvassa, mert felkavaró sorok következnek:

Tök ugyan olyan az összes angol nagycsapat magyar szurkoló bázisa.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3991 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.
Ne is mond, tegnap egy szülinapi bulin tudtam csak követni az eredményt és volt ott is egy hatalmas mellveregetős pool szurkoló. Konkrétan amint vége lett meccsnek, ott köszöngette, meg meccs közbe is elmondta 100x hogy most az egyszer nagyon szurkolt a Chelseanek de amúgy utálja őket blabla meg hasonló provokatív megjegyzéseket, mindezt olyan paraszt, gúnyos stílusban, azthittem megütöm :D Utána mikor megosztottam vele, hogy hát azért már ideje lenne nyerni nekik egy bajnoki címet, mert kb. a második világháború idején nyertek utoljára, nem kicsit lett vörös a feje és maradt is kussban :lol: De egyébként már több pool szurkoló is volt a környezetemben és ki merem jelenteni, hogy nincs náluk undorítóbb faj, még a szarzi szurkolók sem. Szóval ha rajtam múlna, akkor ők sose lennének bajnokok és inkább a sziti vagy bárki más :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#3992 Hozzászólás Szerző: almos »

emsanya írta:
kecske01 írta:Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.
Én is így vagyok vele, bukjanak ujra el mint mindig. De hétközben a bl-ből is kieshetnének, első lépcsőnek jo lesz.
+1
Csak a Pool soha ne legyen bajnok, ennyi kivánságom van.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3993 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.
Én is így vagyok vele, bukjanak ujra el mint mindig. De hétközben a bl-ből is kieshetnének, első lépcsőnek jo lesz.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#3994 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta:Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.
én pont fordítva vagyok... ezerszer inkább a pool mint a city..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3995 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Poolosok, de elhiszik most, hogy az elre alltak. :lol: Kovezzetek meg, de inkabb egy City, mint a Pool legyen a bajnok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3996 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Salah beindult, mesterhármas.
Jó lenne, ha a mi kis 200milliós hazardunk is belekezdene, megint nagyon elvan tűnve. Volt 1 jó hónapja. Bár már megszokhattuk, nem az a típus aki a hátán viszi a csapatot. *hiszti vége.
Ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, sajnos Hazard pedig amilyen jól kezdett úgy esik vissza meccsről meccsre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3997 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Salah beindult, mesterhármas.
Jó lenne, ha a mi kis 200milliós hazardunk is belekezdene, megint nagyon elvan tűnve. Volt 1 jó hónapja. Bár már megszokhattuk, nem az a típus aki a hátán viszi a csapatot. *hiszti vége.
Az is jó lenne, ha a csapattársai felnőnének hozzá, mert ha jól tudom ez a Chelsea FC, nem pedig a Hazard FC :cry:

https://imgur.com/a/fEaYTjm

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#3998 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Salah beindult, mesterhármas.
Jó lenne, ha a mi kis 200milliós hazardunk is belekezdene, megint nagyon elvan tűnve. Volt 1 jó hónapja. Bár már megszokhattuk, nem az a típus aki a hátán viszi a csapatot. *hiszti vége.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#3999 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:
Chris22 írta: Valami gagyi FIFA19 újítás promó volt. Hazard és Loftus-Cheek instáján megtalálod a folytatást.
Bátor dolog volt kirakni egy ilyen videót az átigazolási ablak nyitánya előtt, tudva, hogy Morata a kezdő csatárunk.
Én azért csendben küldök nekik egy ilyet: ..i..
én is valami komoly névre számítottam vagy arra, hogy Hazard aláírta az új szerződését.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4000 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chris22 írta: Valami gagyi FIFA19 újítás promó volt. Hazard és Loftus-Cheek instáján megtalálod a folytatást.
Bátor dolog volt kirakni egy ilyen videót az átigazolási ablak nyitánya előtt, tudva, hogy Morata a kezdő csatárunk.
Én azért csendben küldök nekik egy ilyet: ..i..

Válasz küldése