Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4041 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

béla írta:2016 nyarán egy 16 éves portugál srác úgy döntött, hogy nálunk úgyse kapna lehetőséget, ezért elhagyta az akadémiát. Ma bemutatkozott a PL-ben is a Watford színeiben. Úgy látszik jól döntött
Egyertelmu, hogy a keretet, minoseget figyelembeveve hol van konyebb dolga. Tudsz egy olyat is mondani aki itt nevelkedett az akademian majd lelepett es egy komolyabb csapatba befutott? Nem PL resztvevo meg kis-kozep csapatra gondolok, hanem aki miatt sirnunk kene, hogy a mi fiunk?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4042 Hozzászólás Szerző: béla »

2016 nyarán egy 16 éves portugál srác úgy döntött, hogy nálunk úgyse kapna lehetőséget, ezért elhagyta az akadémiát. Ma bemutatkozott a PL-ben is a Watford színeiben. Úgy látszik jól döntött

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4043 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ol-2672629" onclick="window.open(this.href);return false;

Na kiváncsi vagyok, hogy ez mennyibe fog kerülni az arab sejkeknek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4044 Hozzászólás Szerző: Dante »

mikel12 írta:Hihetetlen, hogy akkoriban nem Aubameyangot hoztuk el, pedig tudni leheto volt, hogy a Dortmund felajanlotta nekunk. Na mindegy, kar ezen ragodni, csak rossz nezni, hogy mennyire megy neki.
Más a közeg, más a játék. Az, hogy ott megy neki, korántsem garancia, hogy máshol (legfőképp itt) vezetné a góllövő listát. Morata leigazolása óriási lutri volt, elég nyilvánvalónak tűnt, hogy megint mellélőttünk, aztán aztán olyan ütemben kezdte meg a gólgyártást, mint kevés támadó a csapat történetében. Mire elhittük, hogy jó lesz sikerült leépülnie, és a hozzáállását nézve ez már nem is fog változni.

Nem tudom, hogy a Madrid-ból távozva mire számított, de az biztos, hogy nem kiemelkedő játékos alapanyag ilyen gyenge személyiséggel. Kepa kisebb névvel, nagyobb összegért, hasonló nyomással a vállán gond nélkül be tudott illeszkedni. Igaz, hogy nem gólokat kell lőnie, de a kötelezőt a kezdettől fogva hozza és minden alkalommal jobb teljesítményt nyújt.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4045 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hihetetlen, hogy akkoriban nem Aubameyangot hoztuk el, pedig tudni leheto volt, hogy a Dortmund felajanlotta nekunk. Na mindegy, kar ezen ragodni, csak rossz nezni, hogy mennyire megy neki.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4046 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:
Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Nem néztem utána,hogy volt-e már valami, de meglepődnék, ha nem valami jelentéktelen szponzor lenne. Mondjuk hivatalos zsebkendőszálíltó, vagy valami hasonló :D
Meg egy gumiabroncs gyártó is kellene.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4047 Hozzászólás Szerző: béla »

Gaba írta:https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o
Nem néztem utána,hogy volt-e már valami, de meglepődnék, ha nem valami jelentéktelen szponzor lenne. Mondjuk hivatalos zsebkendőszálíltó, vagy valami hasonló :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4048 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.instagram.com/p/Bq19BcFHRbO ... _copy_link" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem tudtam hogy hova tegyem,így ide került :) Estére egy bejelentéssel készül a klub... :o

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4049 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azert azt is nezzetek, hogy most egy Utd, Everton, Sp*rs harmassal jatszottunk. Arsenal is fog boven pontot hullatni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4050 Hozzászólás Szerző: laczze »

Átigazolásra költött összegek és megnyert trófeák a Premier League hat nagy klubjaitól 2008 óta (10 éve):

Manchester City: 1.65 milliárd euró (9
Chelsea: 1.27 milliárd euró (11
Liverpool: 1.11 milliárd euró (1
Manchester United: 1.10 milliárd euró (14
Tottenham: 738 millió euró (0
Arsenal: 696 millió euró (6
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4051 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
Pityee írta:mert a védelmet bőven meglehet erősíteni a kölcsönből visszahívott játékosainkkal is, mint pl. Zouma vagy Aké.
Aké-t leigazolta a Bournemoth tavaly nyáron.
De úgy tudom van rá visszavásárlási opciónk nem?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4052 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Sorozatban a masodik fordulo, aminek mi voltunk a vesztesei. Par hete meg ket ponton belul volt a City, es hol mi voltunk a masodikak, hol a Pool. Engem nem is igazan a vereseg bosszant, mert elmondta Pochettino, hogy ket hetig erre a meccsre keszultek, gondolom azt is megtudta ez ido alatt, hogy mikor nagy wc-zik Sarri. DE ezt mi is csinalhattuk volna, mert boven van gyengepontja ennek a Tottenhamnek. Valoszinuleg jokor jott a pofon, de mar kozel sem latom azt a sok passzos jatekot mint augusztusban vagy szeptemberben, szimplan dominalunk nulla meglepetessel, ugy vagyunk vele, hogy majd az egyik beakad. Hat az Everton ellen nem akadt be egy sem, es a Sp*rs felmosta velunk a padlot. Az Arsenal meccsrol meccsre jobb ket kivalo centerrel, a Tottenham mostanaban mindig BL-resztvevo. Nem lesz konnyu dolgunk korantsem. Majd az ido haladtaval kiderul, hogy melyik sorozatra kell a hangsulyt fektetni, ez egy jo dolog viszont. Februarig meg sok minden fog tortenni.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4053 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyébként megszületett a Brexit megállapodás, szóval akár már kövi szezontól bevezethetik a kevesebb non-hg játékos szabályt. Így lehet se Cahill se DW nem megy sehova. De jó lenne 8) Csak spekuláció, nem olvastam semmit erről.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4054 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:mert a védelmet bőven meglehet erősíteni a kölcsönből visszahívott játékosainkkal is, mint pl. Zouma vagy Aké.
Aké-t leigazolta a Bournemoth tavaly nyáron.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4055 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az arsenal veretlen miota tőlünk kikaptak, majdnem minden meccset meg is nyertek. Náluk játszik a góllövölista első helyezetje és a második csatáruk is majdnem annyi gólt lőtt mint Hazard. Kár lenézni őket, támadó fronton erősebbek mint mi és ők is biztos fognak még erősíteni. Sajnos már a nehéz idegenbeli meccseket is hozzák.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4056 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sheenka írta:Nem hiszem, hogy a negyedik helyet félteni kellene, az Arsenal és a United még mindig nagyságrendekel rosszabbak, és kicsik ellen viszonylag stabilan hozzuk a pontokat. Szerintem ennél sokkal veszélyesebb a középszerűség, ezzel a focival szerintem jónak lehet lenni, de nem lehet nyerni semmit sem. Remélem Sarri tud reagálni, és legalább a rangadókon Kanté lesz a DM. Egy jó CB és csatár igazolással, Kantéval DM-ben és Jorginhoval rendes CM-ben működhet a dolog végülis, de ez sajnos elég távoli.
Pont ezaz, hogy a szarzi meccsről-meccsre javuló tendenciát mutat, míg mi egyre jobban esünk vissza. Mi a különbség? Az hogy velünk ellentétben, nekik van két olyan támadójuk is akinek a vérében van a gólvágás. Nem kell félteni? Szerintem meg lassan ideje, a hétvégén feljöttek mögénk 1 pontra és ne felejtsük el nekünk a legtöbb rangadónk idegenbe lesz. Nyilván 13 forduló után nem kell kongatni a vészharangokat, de! a játékunkat lassan kiismeri az egész mezőny és elnézve a többi TOP4 esélyes teljesítményét, mi vagyunk az egyik legrosszabb formában az MU után. Arról nem is beszélve, hogy a MU sincs olyan messze és ha magukra találnak, vagy hoznak egy új edzőt, akkor ők is feljöhetnek a nyakunkra. A közelgő átigazolási ablaktól szerintem ne várjunk sokat, főleg ne télen, túl régóta szurkolunk mi ennek a csapatnak ahhoz, hogy tudjuk h zajlanak le nálunk ezek az átigazolási időszakok... Nem hinném, hogy Sarri szava nagyobb lenne Conte szavánál, aki szintén nem kapta meg a kért játékosokat. Egyébként meg elég lenne a támadószekcióba igazolni, mert a védelmet bőven meglehet erősíteni a kölcsönből visszahívott játékosainkkal is, mint pl. Zouma vagy Aké.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4057 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nem hiszem, hogy a negyedik helyet félteni kellene, az Arsenal és a United még mindig nagyságrendekel rosszabbak, és kicsik ellen viszonylag stabilan hozzuk a pontokat. Szerintem ennél sokkal veszélyesebb a középszerűség, ezzel a focival szerintem jónak lehet lenni, de nem lehet nyerni semmit sem. Remélem Sarri tud reagálni, és legalább a rangadókon Kanté lesz a DM. Egy jó CB és csatár igazolással, Kantéval DM-ben és Jorginhoval rendes CM-ben működhet a dolog végülis, de ez sajnos elég távoli.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4058 Hozzászólás Szerző: Dante »

Emberek, először kapott ki a csapat a szezonban. Az 5 top bajnokságban szereplő csapatok közül csak mi voltunk veretlenek szombatig. Fáradnak a játékosok, nehéz időszak elé nézünk, de azért féltáv előtt ne attól kelljen tartani, hogy EL győzelem nélkül nem indulunk a BL-ben.
Jön a téli ablak, szurkoljunk, hogy érkezik erősítést jelentő játékos és hogy az ittlévők egészségesen zárják a 2018-as évet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4059 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Ismét egy kifejezetten szar fordulot zártunk. Kikaptunk egy közvetlen-helyi riválistól és a másik három rivális is hozta a meccsét, ráadásul mind idegenben.

Nagy harcban leszünk a top4-ért, ez kezd kirajzolodni. Arsenal is szépen nyereget, tottenhamnél visszatértek a sérültek és láttuk mire képesek, a pool-city duo meg megy a bajnoki címért, de ők más kategóriát képviselnek, főleg a city. Ha a negyedik helyet sikerülne megcsípni már nagy szó lenne ebben a mezőnyben (vagy esetleg EL győzelem).
Szerintem okosabb lenne ráfeküdni az EL győzelemre, valahogy úgy érzem, hogy könnyebben kivitelezhető lenne, mint elcsípni a bajnokságban a TOP4-et. Bár ha a BL-ből is leesik egy két jobb csapat az EL mezőnybe, akkor már az is necces lesz. Mindenesetre idén is kegyetlenül megfogunk szenvedni a BL indulásért és egyáltalán nem mondanám tutira, hogy összejön.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4060 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ismét egy kifejezetten szar fordulot zártunk. Kikaptunk egy közvetlen-helyi riválistól és a másik három rivális is hozta a meccsét, ráadásul mind idegenben.

Nagy harcban leszünk a top4-ért, ez kezd kirajzolodni. Arsenal is szépen nyereget, tottenhamnél visszatértek a sérültek és láttuk mire képesek, a pool-city duo meg megy a bajnoki címért, de ők más kategóriát képviselnek, főleg a city. Ha a negyedik helyet sikerülne megcsípni már nagy szó lenne ebben a mezőnyben (vagy esetleg EL győzelem).

Válasz küldése