Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4081 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na, hogy erzitek a szombatot? Sikerul megint megfogni a Pool-t?

Szerintem igen. Panaszkodnak ugyis csak B keret volt, majd szombaton megkapjatok. :lol: Azt nekunk is 6 ember hianyzott a kezdobol.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4082 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2659839" onclick="window.open(this.href);return false;
Milyen szép is az, amikor az egyik saját játékosod ilyet nyilatkozik rólad mint a csapat edzőjéről :D „Nem tudom, miért így játszunk, nem én vagyok a menedzser. Játékosként csak azt mondhatom, hogy többféle játékstílusnak kellene lennie a repertoárunkban” – mondta Pogba
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4083 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Érdemes megnézni a mai szarzi meccsen a második góljukat, hogy mekkora lesgólt adtak meg nekik, na ilyenekre és hasonló szitukra lenne jó a videobíró.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4084 Hozzászólás Szerző: Gallion »

emsanya írta:
Szabi írta:
emsanya írta: Én megszállott Traoré rajongó vagyok, de azért óvatosan :D. Amúgy klubrekordért igazolták le,szó volt Conte idejében hogy hozzánk igazol, most már kizárt, egy önző állat. Két éve volt rola egy érdekes stat, hogy a legtöbb sikeres csele volt az öt nagy bajnokságból a világon, Hazardt és Messit előzte meg.
Klubrekord vételként egyelőre csak csereként számolnak vele, pedig a posztján Helder Costa vagy Jota sem villog úgy statok terén, mint tavaly a Champo-ban. Conte idejében arról pletykáltak, hogy wb-nek jöhet Moses mögé, kihasználva a gyorsaságát, ha már gólt ugyanannyit lőtt a PL-ben támadó szélső létére, mint én. :D
A transfer window végén vették, sztem fokozatosan építik be. Meg eddig taktikailag nagyon bejött nekik hogy a fáradt védelmekre ráküldik ezt az állatot, west ham ellen győztes gólt lőtt így, tegnap is nagy gondokat okozott.

A Conte féle csapatba tényleg jo lett volna, akár wb-be, jelenlegi taktikánkba esélytelen, az életbe nem fogunk kontra támadást vezetni. Pedig barcelona nevelés...:D
Mondjuk az erős hogy az életbe nem fogunk kontratámadást vezetni. Egyrészt ez a Sarriball egyik erőssége, hogy nagyon gyorsan tudunk labdaszerzésből áttranszformálni támadásba. És azért már az 5 meccsen is akadt pár kontragólunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4085 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
emsanya írta:
Botond9797 írta:Néztem a United-Wolves bajnokit, és a Mu ívelgetős, ötletteken játékához képest felüdülés volt nézni a Farkasok kombinatív, taktikus játékát. Szimpatikus csapat ez a portugál Wolves, tavaly csont nélkül hozták a Championshipet, idén szerintem bőven bennük van egy PL-középmezőny. Nunoból nagy edző válhat. Ami pedig Adama Traorét illeti, minél hamarabb le kellene rá csapni, még mielőtt százmilliókat kérnek érte. Szerintem elférne nálunk a jobbszélre egy Hazard-tipusú, és majdnem Hazard-kvalitású zseni.
Én megszállott Traoré rajongó vagyok, de azért óvatosan :D. Amúgy klubrekordért igazolták le,szó volt Conte idejében hogy hozzánk igazol, most már kizárt, egy önző állat. Két éve volt rola egy érdekes stat, hogy a legtöbb sikeres csele volt az öt nagy bajnokságból a világon, Hazardt és Messit előzte meg.
Klubrekord vételként egyelőre csak csereként számolnak vele, pedig a posztján Helder Costa vagy Jota sem villog úgy statok terén, mint tavaly a Champo-ban. Conte idejében arról pletykáltak, hogy wb-nek jöhet Moses mögé, kihasználva a gyorsaságát, ha már gólt ugyanannyit lőtt a PL-ben támadó szélső létére, mint én. :D
A transfer window végén vették, sztem fokozatosan építik be. Meg eddig taktikailag nagyon bejött nekik hogy a fáradt védelmekre ráküldik ezt az állatot, west ham ellen győztes gólt lőtt így, tegnap is nagy gondokat okozott.

A Conte féle csapatba tényleg jo lett volna, akár wb-be, jelenlegi taktikánkba esélytelen, az életbe nem fogunk kontra támadást vezetni. Pedig barcelona nevelés...:D

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#4086 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bubi írta:
Szabi írta:
Botond9797 írta:Néztem a United-Wolves bajnokit, és a Mu ívelgetős, ötletteken játékához képest felüdülés volt nézni a Farkasok kombinatív, taktikus játékát. Szimpatikus csapat ez a portugál Wolves, tavaly csont nélkül hozták a Championshipet, idén szerintem bőven bennük van egy PL-középmezőny. Nunoból nagy edző válhat. Ami pedig Adama Traorét illeti, minél hamarabb le kellene rá csapni, még mielőtt százmilliókat kérnek érte. Szerintem elférne nálunk a jobbszélre egy Hazard-tipusú, és majdnem Hazard-kvalitású zseni.
Azért a 41 PL-meccsén 1 gól, 3 gólpasszos statisztikával rendelkező (alapvetően agyatlan futóbolond) Traorét elég nagy sértés bármilyen szinten is Hazardhoz hasonlítani. :D
Nem akarlak megbántani Botond, én is hajlamos vagyok elragadtatni magam, nade Hazard kvalitású zseni???

Ez a gyerek nem tud egy egyeneset a labdába rúgni, szó szerint. Összjáték tekintetében nulla és borzalmasak a befejezései. Nem tud mást csak rohanni bele 3 - 4 védőbe ész nélkül.

Idén fejlődött, de ez a gyerek még így se súrolhatná Pedro balancsát se, nem hogy "Hazard kvalitás"...
Jó bevallom, kicsit lehet, eltúloztam, tegnap a Wolves-meccs után Traoré best of videókon lógtam. Persze, hogy messze nem Hazard a srác, de azt tartom, hogy a képességei és a tökössége bőven megvannak ahhoz, hogy egyszer világsztár legyen. 22 éves, összjátékban, befejezésben, jókor a jó döntések meghozatalában javulnia kell, erre pedig egy támadó szellemű csapatban, klasszisok mellett játszva meg is lenne az esélye. Először a padról beállva, Pedro és Willian csereembereként. Azért a sikeres csel statjai elég bíztatóak...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4087 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:
Botond9797 írta:Néztem a United-Wolves bajnokit, és a Mu ívelgetős, ötletteken játékához képest felüdülés volt nézni a Farkasok kombinatív, taktikus játékát. Szimpatikus csapat ez a portugál Wolves, tavaly csont nélkül hozták a Championshipet, idén szerintem bőven bennük van egy PL-középmezőny. Nunoból nagy edző válhat. Ami pedig Adama Traorét illeti, minél hamarabb le kellene rá csapni, még mielőtt százmilliókat kérnek érte. Szerintem elférne nálunk a jobbszélre egy Hazard-tipusú, és majdnem Hazard-kvalitású zseni.
Azért a 41 PL-meccsén 1 gól, 3 gólpasszos statisztikával rendelkező (alapvetően agyatlan futóbolond) Traorét elég nagy sértés bármilyen szinten is Hazardhoz hasonlítani. :D
Nem akarlak megbántani Botond, én is hajlamos vagyok elragadtatni magam, nade Hazard kvalitású zseni???

Ez a gyerek nem tud egy egyeneset a labdába rúgni, szó szerint. Összjáték tekintetében nulla és borzalmasak a befejezései. Nem tud mást csak rohanni bele 3 - 4 védőbe ész nélkül.

Idén fejlődött, de ez a gyerek még így se súrolhatná Pedro balancsát se, nem hogy "Hazard kvalitás"...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4088 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Botond9797 írta:Néztem a United-Wolves bajnokit, és a Mu ívelgetős, ötletteken játékához képest felüdülés volt nézni a Farkasok kombinatív, taktikus játékát. Szimpatikus csapat ez a portugál Wolves, tavaly csont nélkül hozták a Championshipet, idén szerintem bőven bennük van egy PL-középmezőny. Nunoból nagy edző válhat. Ami pedig Adama Traorét illeti, minél hamarabb le kellene rá csapni, még mielőtt százmilliókat kérnek érte. Szerintem elférne nálunk a jobbszélre egy Hazard-tipusú, és majdnem Hazard-kvalitású zseni.
Én megszállott Traoré rajongó vagyok, de azért óvatosan :D. Amúgy klubrekordért igazolták le,szó volt Conte idejében hogy hozzánk igazol, most már kizárt, egy önző állat. Két éve volt rola egy érdekes stat, hogy a legtöbb sikeres csele volt az öt nagy bajnokságból a világon, Hazardt és Messit előzte meg.
Klubrekord vételként egyelőre csak csereként számolnak vele, pedig a posztján Helder Costa vagy Jota sem villog úgy statok terén, mint tavaly a Champo-ban. Conte idejében arról pletykáltak, hogy wb-nek jöhet Moses mögé, kihasználva a gyorsaságát, ha már gólt ugyanannyit lőtt a PL-ben támadó szélső létére, mint én. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4089 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta:Néztem a United-Wolves bajnokit, és a Mu ívelgetős, ötletteken játékához képest felüdülés volt nézni a Farkasok kombinatív, taktikus játékát. Szimpatikus csapat ez a portugál Wolves, tavaly csont nélkül hozták a Championshipet, idén szerintem bőven bennük van egy PL-középmezőny. Nunoból nagy edző válhat. Ami pedig Adama Traorét illeti, minél hamarabb le kellene rá csapni, még mielőtt százmilliókat kérnek érte. Szerintem elférne nálunk a jobbszélre egy Hazard-tipusú, és majdnem Hazard-kvalitású zseni.
Én megszállott Traoré rajongó vagyok, de azért óvatosan :D. Amúgy klubrekordért igazolták le,szó volt Conte idejében hogy hozzánk igazol, most már kizárt, egy önző állat. Két éve volt rola egy érdekes stat, hogy a legtöbb sikeres csele volt az öt nagy bajnokságból a világon, Hazardt és Messit előzte meg.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4090 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta:Néztem a United-Wolves bajnokit, és a Mu ívelgetős, ötletteken játékához képest felüdülés volt nézni a Farkasok kombinatív, taktikus játékát. Szimpatikus csapat ez a portugál Wolves, tavaly csont nélkül hozták a Championshipet, idén szerintem bőven bennük van egy PL-középmezőny. Nunoból nagy edző válhat. Ami pedig Adama Traorét illeti, minél hamarabb le kellene rá csapni, még mielőtt százmilliókat kérnek érte. Szerintem elférne nálunk a jobbszélre egy Hazard-tipusú, és majdnem Hazard-kvalitású zseni.
Azért a 41 PL-meccsén 1 gól, 3 gólpasszos statisztikával rendelkező (alapvetően agyatlan futóbolond) Traorét elég nagy sértés bármilyen szinten is Hazardhoz hasonlítani. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#4091 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Néztem a United-Wolves bajnokit, és a Mu ívelgetős, ötletteken játékához képest felüdülés volt nézni a Farkasok kombinatív, taktikus játékát. Szimpatikus csapat ez a portugál Wolves, tavaly csont nélkül hozták a Championshipet, idén szerintem bőven bennük van egy PL-középmezőny. Nunoból nagy edző válhat. Ami pedig Adama Traorét illeti, minél hamarabb le kellene rá csapni, még mielőtt százmilliókat kérnek érte. Szerintem elférne nálunk a jobbszélre egy Hazard-tipusú, és majdnem Hazard-kvalitású zseni.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4092 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na szepen kitomi mindegyik rivalisunk az adott ellenfelet az 1. felidoben. Holnap kotelezo lesz nyerni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4093 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#cfc are finally about to leave Greece after their flight was cancelled due to bad weather last night. Clearly preparations for #whufc hindered even more. #Sarri was already unhappy about lack of time between fixtures so will be even more unhappy now. :|

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4094 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Így van, nem volt még igazán nagy rangadónk ahol tényleg szükség lesz a maximumot nyújtani. A city pl totál fel van készülve a szezonra létszámügyileg. Bármilyen sérüléshullámot átvészelnek ilyen kerettel. Nálunk, ha kiesik 2 fő player már gondba leszünk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4095 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ez az 5 meccs nem egy komoly mintavétel a 38-hoz képest, igaz ez erre és a Giroud-s képre is. Impresszíven kezdtünk, látszik a csapaton Sarri koncepciója, de a nagyüzem csak most fog elindulni, majd meglátjuk mi lesz ha jön heti két meccs, rangadók, sérülések..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4096 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szemmel látható a javulás igen, de azért várjunk még ezzel addig, amíg több rangadót/nehéz meccset játszunk majd és ott is ugyanúgy tudjuk-e majd érvényesíteni ezeket a stattokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4097 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#4098 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Úgy rémlik Megyó fantáziáját mozgatta, hogy a PSG - City féle aggresszív üzleti politika számszerint milyen eredményeket hoz. Egy újabb fact: A City átlépte az 500m fontos bevételt a legutóbbi szezonban(barca, madrid, bayern, mu után 5.-ek). Ez 5 év alatt 44%-os növekedés.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#4099 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Gaba írta:http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... em-2657533

Ez mai napig fájó pont.Emlékszem hogy mennyire beleéltem magam hogy sikerül leigazolni egy Robinhot..:(
Ja. Én szintén

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4100 Hozzászólás Szerző: Gaba »

http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... em-2657533" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez mai napig fájó pont.Emlékszem hogy mennyire beleéltem magam hogy sikerül leigazolni egy Robinhot..:(

Válasz küldése