Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#4101 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Kíváncsi vagyok Klopp hány embert állít ma Hazard-ra :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4102 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

emsanya írta:
Gaba írta:.Igencsak elfért volna egy Rugani.
Tényleg jöhetett volna, sokat szenvedtünk a leigazolásával, már 40 millio font körüli árnál voltunk mégse adták. Idén 1 bajnoki meccset játszott eddig...
Ketszer. A Valencia ellen is jatszott kemeny ket percet :wink: En nem banom, hogy nem jott irrealis osszegert, akkor inkabb tenyleg Christensennek adjon lehetoseget Sarri. Nem ez a topic, de ha mar Juve nekem Cancelo kene onnan nagyon, szerintem a vilag egyik legjobb jobbhatvedje mar most, es az egyik legalulertekeltebb.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4103 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:.Igencsak elfért volna egy Rugani.
Tényleg jöhetett volna, sokat szenvedtünk a leigazolásával, már 40 millio font körüli árnál voltunk mégse adták. Idén 1 bajnoki meccset játszott eddig...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#4104 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

koni0725 írta:
Николаевич írta:
Szerintem Christensen teljesen Sarri-kompatibilis.. Jól bànik a labdával, jól passzol mélységből, ki is tudja hozni a labdát ha kell. Nàla inkább fejben vannak gondok, tavasszal volt az a pár rossz meccse(Barca elleni hibák) és azóta láthatóan nincs rendben az önbizalma, meg nyilván az se segít hogy ilyen keveset játszik. Remélhetőleg az EL-ben meg a kupában összeszedi magát mert szerintem a képességeivel mincs gond és illik is ide. Holnap akkor Cahill-Luiz védőpáros lesz, a BL-döntőn bevált ;)
Es ezzel szerintem le is irtad a lenyeget. Kozephatvedkent megengedhetetlen, hogy gondok legyenek fejben. Itt nem egy-ket meccsrol beszelek, az elozo szezonban Conte alatt kb minden egyes merkozesen volt egy banalis hibaja, a barca elleni kabaret meg hagyjuk is inkabb... Fogalmam sincs, hogy mit lattok a gyerekben, nem vezeregyeniseg, nem eros fizikumu, konkretan egyetlen olyan tulajdonsagot nem latok benne, ami kiemelne a tucatvedok kozul. Az isten ovjon meg minket attol, hogy a Mane - Firmino - Salah harmas ellen kezdo legyen...

Nagyon kene az erosites kozepso hatved poszton, bar a legjobban annak orulnek, ha Azpi visszamenne kozepre es igazolnank egy ertelmes jobb oldali vedot.
Dehogy volt minden meccsen "banális" hibája, túlzásokba azért nem kell esni... A Barca elleni meccsig gyakorlatilag hibátlan teljesítményt tett le az asztalra 21 évesen(!), viszont az a meccs láthatóan nagyon megviselte, és utána kezdődtek el a gondok. Jól mondja az orosz, nála mentális problémák lehetnek inkább (nyilván nem lehet egyszerű egy BL kiesést megemészteni, ha nagyrészt te vagy érte a felelős). Ha ezt sikerülne rendbe tennie Sarrinak, akkor 10+ évre meg lenne oldva az egyik középső védő posztunk. Mellesleg 21-22 évesen Terry sem volt tökéletes, ugyanúgy hibázott, a történet végét viszont mindannyian ismerjük. :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#4105 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Николаевич írta:
Szerintem Christensen teljesen Sarri-kompatibilis.. Jól bànik a labdával, jól passzol mélységből, ki is tudja hozni a labdát ha kell. Nàla inkább fejben vannak gondok, tavasszal volt az a pár rossz meccse(Barca elleni hibák) és azóta láthatóan nincs rendben az önbizalma, meg nyilván az se segít hogy ilyen keveset játszik. Remélhetőleg az EL-ben meg a kupában összeszedi magát mert szerintem a képességeivel mincs gond és illik is ide. Holnap akkor Cahill-Luiz védőpáros lesz, a BL-döntőn bevált ;)
Es ezzel szerintem le is irtad a lenyeget. Kozephatvedkent megengedhetetlen, hogy gondok legyenek fejben. Itt nem egy-ket meccsrol beszelek, az elozo szezonban Conte alatt kb minden egyes merkozesen volt egy banalis hibaja, a barca elleni kabaret meg hagyjuk is inkabb... Fogalmam sincs, hogy mit lattok a gyerekben, nem vezeregyeniseg, nem eros fizikumu, konkretan egyetlen olyan tulajdonsagot nem latok benne, ami kiemelne a tucatvedok kozul. Az isten ovjon meg minket attol, hogy a Mane - Firmino - Salah harmas ellen kezdo legyen...

Nagyon kene az erosites kozepso hatved poszton, bar a legjobban annak orulnek, ha Azpi visszamenne kozepre es igazolnank egy ertelmes jobb oldali vedot.
211! NEW RECORD!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4106 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Sarri megtartotta sajtótájékoztatóját a Liverpool elleni mérkőzés előtt:

-Talán Hazard a legjobb jelenleg, nem tudom.
Egész biztosan az egyik legjobb, de megvagyok győződve róla, hogy tud még fejlődni. Ha az edzéseken képes fejlődni, akkor 100%-os lehet, jelenleg 75-80%-ot hoz ki magából. Ha ezt meglépi, akkor ő lesz a világ legjobbja. Nagyon nehéz összehasonlítani más játékosokkal, ő egy zseni, teljesen egyedi. Techikailag ő a legjobb, ezért szeretném, hogy minden tekintetben a legjobb legyen.
-Rüdiger tegnap részt vett a második edzésen a csapattal, lehetséges, hogy bevethető lesz holnap.
-Christensennek nincs sérülése, csak hasfájása volt a meccs közben, ezért cseréltük le.
-Pedro és Loftus-Cheek esete hasonló mint a Rüdigeré, az utolsó edzésen eldől, hogy játszhatnak-e, mindenképp jobb a helyzet, mint 3-4 nappal ezelőtt.
-Nem hiszem, hogy szellemi fölényben lennénk a szerdai győzelem miatt, holnap egy más mérkőzés lesz, más kupasorozatban és más kezdővel, biztosan egy kemény meccs lesz.
-Egy top csapatról beszélünk, akik 4 szezon óta együtt vannak, készen állnak megnyerni a bajnokságot.
-Fabregas és Cahill játéka nagyon boldoggá tett, hosszú kihagyás után játszottak 90 percet végig, nem hiszem, hogy egymás után kétszer végig tudnák csinálni jelenleg, de meggyőződtem arról, hogy nagyon fontos szerepet fognak betölteni a szezonban.
-Beszéltem Cahillel, de még csak most következik október, november, december, szóval neki csak várnia kell, januárig sok van, elégedett vagyok vele, lehetőséget fog kapni.”

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#4107 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:Akkor inkább Chris kezdjen, ha már Rüdi nem játszhat. Nem nagyon szeretném látni, hogy mit tesz a Mané-Firmino-Salah trió Cahill-el :roll: Akit max. a DL-Alonso duó tud majd biztosítani, akik ugye mostanába szintén nem igazán jeleskednek a védekezésben. Azpit szándékosan nem írtam a felsoroltak közé, mert ő róla tudjuk, hogy emberfelettit teljesít és mindenhol ott van. Egyébként nagyon sanszos, hogy a védelmen mehet el a meccs. Bár én inkább meghúznám azt, hogy Azpit behoznám középvédőnek és így a Zappa-Azpi-DL-Alonso tengely játszana.
Christensen kisebb sérülést szedett össze még szerdán, szóval az ő játéka erősen kérdéses. Így valószínűleg az Alonso-Luiz-Cahill-Azpi négyes fog kezdeni szombaton.

Egyébként nem lenne hülyeség Azpit beküldeni középre, ha lenne megfelelő alternatívája a jobb szélen, azonban Zappacosta nagyon nem az a szintű játékos, aki a Mané-Robertson duót képes lenne megállítani, és vélhetően a szélső védőinkre kiemelt szerep fog majd hárulni. Egy ilyen szintű átszervezéssel valószínűleg többet veszítenénk, mint Cahill beállításával - annak ellenére, hogy az angol védő legtöbbször nettó emberhátrány.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4108 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sokat mondo, hogy Sarri Olasz letere nem bizik Zappacostaba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4109 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Akkor inkább Chris kezdjen, ha már Rüdi nem játszhat. Nem nagyon szeretném látni, hogy mit tesz a Mané-Firmino-Salah trió Cahill-el :roll: Akit max. a DL-Alonso duó tud majd biztosítani, akik ugye mostanába szintén nem igazán jeleskednek a védekezésben. Azpit szándékosan nem írtam a felsoroltak közé, mert ő róla tudjuk, hogy emberfelettit teljesít és mindenhol ott van. Egyébként nagyon sanszos, hogy a védelmen mehet el a meccs. Bár én inkább meghúznám azt, hogy Azpit behoznám középvédőnek és így a Zappa-Azpi-DL-Alonso tengely játszana.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4110 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Szerintem Christensen teljesen Sarri-kompatibilis.. Jól bànik a labdával, jól passzol mélységből, ki is tudja hozni a labdát ha kell. Nàla inkább fejben vannak gondok, tavasszal volt az a pár rossz meccse(Barca elleni hibák) és azóta láthatóan nincs rendben az önbizalma, meg nyilván az se segít hogy ilyen keveset játszik. Remélhetőleg az EL-ben meg a kupában összeszedi magát mert szerintem a képességeivel mincs gond és illik is ide. Holnap akkor Cahill-Luiz védőpáros lesz, a BL-döntőn bevált ;)
Nem úgy tűnik, mintha Sarri is így gondolná. Cahill - Luiz? 6 éve bevállt, most életveszély lesz. :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4111 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:
Gaba írta:
kazomester írta:Rudiger and Pedro are still recovering from their injuries and didn't take part in training #CFC

Nagyon nehéz meccs lesz... :roll:
Hát igen..Papíron van 4 CB,de abból 2 totál megbízhatatlan.Cahillről nem kell beszélnem, neki már igencsak megkopott a tudása.Kevés ehhez a szinthez szerintem. Christiensen meg óriási csalódás számomra,sokkal többet vártam tőle.Hogy a francba lehet olyan hibákat összehozni mint a Pool ellen?? Firmino kegyetlenül kihasználta volna.Igencsak elfért volna egy Rugani.A szélső téma sem új.Bízzunk benne hogy Willian jó napot fog ki.
Erősen vizionálok egy januári/legkésőbb nyári Chris - Sarri kompatibilis védő cserét majd. Aztán Luiz is vmikor. Sajnálom :(
Szerintem Christensen teljesen Sarri-kompatibilis.. Jól bànik a labdával, jól passzol mélységből, ki is tudja hozni a labdát ha kell. Nàla inkább fejben vannak gondok, tavasszal volt az a pár rossz meccse(Barca elleni hibák) és azóta láthatóan nincs rendben az önbizalma, meg nyilván az se segít hogy ilyen keveset játszik. Remélhetőleg az EL-ben meg a kupában összeszedi magát mert szerintem a képességeivel mincs gond és illik is ide. Holnap akkor Cahill-Luiz védőpáros lesz, a BL-döntőn bevált ;)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4112 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:
kazomester írta:Rudiger and Pedro are still recovering from their injuries and didn't take part in training #CFC

Nagyon nehéz meccs lesz... :roll:
Hát igen..Papíron van 4 CB,de abból 2 totál megbízhatatlan.Cahillről nem kell beszélnem, neki már igencsak megkopott a tudása.Kevés ehhez a szinthez szerintem. Christiensen meg óriási csalódás számomra,sokkal többet vártam tőle.Hogy a francba lehet olyan hibákat összehozni mint a Pool ellen?? Firmino kegyetlenül kihasználta volna.Igencsak elfért volna egy Rugani.A szélső téma sem új.Bízzunk benne hogy Willian jó napot fog ki.
Erősen vizionálok egy januári/legkésőbb nyári Chris - Sarri kompatibilis védő cserét majd. Aztán Luiz is vmikor. Sajnálom :(

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4113 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:Rudiger and Pedro are still recovering from their injuries and didn't take part in training #CFC

Nagyon nehéz meccs lesz... :roll:
Hát igen..Papíron van 4 CB,de abból 2 totál megbízhatatlan.Cahillről nem kell beszélnem, neki már igencsak megkopott a tudása.Kevés ehhez a szinthez szerintem. Christiensen meg óriási csalódás számomra,sokkal többet vártam tőle.Hogy a francba lehet olyan hibákat összehozni mint a Pool ellen?? Firmino kegyetlenül kihasználta volna.Igencsak elfért volna egy Rugani.A szélső téma sem új.Bízzunk benne hogy Willian jó napot fog ki.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4114 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Rudiger and Pedro are still recovering from their injuries and didn't take part in training #CFC

Nagyon nehéz meccs lesz... :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4115 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Na, hogy erzitek a szombatot? Sikerul megint megfogni a Pool-t?

Szerintem igen. Panaszkodnak ugyis csak B keret volt, majd szombaton megkapjatok. :lol: Azt nekunk is 6 ember hianyzott a kezdobol.
Mindkét csapat nyolc helyen vàltoztatott szerdán a hétvégi kezdőhöz képest.

Szeretném hinni hogy nyerünk, de nagyon jól kell játszanunk. Firmino meg Salah a szerdainál sokkal kisebb védelmi megingásokat is kegyetlenül ki fognak használni, nem lesznek olyan jó fejek mint Studge. Persze nálunk sem Barkley meg Christensen fog játszani.

Remélhetőleg Rüdi egészséges és összeáll a megszokott négyes. A kp-n Jorginho és Kanté pihentek, kifogástalan játékot várok tőlük.

Elöl gondolom Hazard és Giroud alap, előbbi önbizalma remélhetőleg az egekben. A harmadik ember remélem Pedro lesz, nem tudom hogy bevethető-e.

Óvatosan kell tolni a feltolt védekezést mert könnyen szétfuthatnak. A védelmük viszont továbbra is sebezhető, a Hazard-AA, Giroud-VVD és a Pedro/Vili-Robertson párharcokon eldönthetjük a meccset.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4116 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na, hogy erzitek a szombatot? Sikerul megint megfogni a Pool-t?

Szerintem igen. Panaszkodnak ugyis csak B keret volt, majd szombaton megkapjatok. :lol: Azt nekunk is 6 ember hianyzott a kezdobol.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4117 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2659839" onclick="window.open(this.href);return false;
Milyen szép is az, amikor az egyik saját játékosod ilyet nyilatkozik rólad mint a csapat edzőjéről :D „Nem tudom, miért így játszunk, nem én vagyok a menedzser. Játékosként csak azt mondhatom, hogy többféle játékstílusnak kellene lennie a repertoárunkban” – mondta Pogba
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4118 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Érdemes megnézni a mai szarzi meccsen a második góljukat, hogy mekkora lesgólt adtak meg nekik, na ilyenekre és hasonló szitukra lenne jó a videobíró.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4119 Hozzászólás Szerző: Gallion »

emsanya írta:
Szabi írta:
emsanya írta: Én megszállott Traoré rajongó vagyok, de azért óvatosan :D. Amúgy klubrekordért igazolták le,szó volt Conte idejében hogy hozzánk igazol, most már kizárt, egy önző állat. Két éve volt rola egy érdekes stat, hogy a legtöbb sikeres csele volt az öt nagy bajnokságból a világon, Hazardt és Messit előzte meg.
Klubrekord vételként egyelőre csak csereként számolnak vele, pedig a posztján Helder Costa vagy Jota sem villog úgy statok terén, mint tavaly a Champo-ban. Conte idejében arról pletykáltak, hogy wb-nek jöhet Moses mögé, kihasználva a gyorsaságát, ha már gólt ugyanannyit lőtt a PL-ben támadó szélső létére, mint én. :D
A transfer window végén vették, sztem fokozatosan építik be. Meg eddig taktikailag nagyon bejött nekik hogy a fáradt védelmekre ráküldik ezt az állatot, west ham ellen győztes gólt lőtt így, tegnap is nagy gondokat okozott.

A Conte féle csapatba tényleg jo lett volna, akár wb-be, jelenlegi taktikánkba esélytelen, az életbe nem fogunk kontra támadást vezetni. Pedig barcelona nevelés...:D
Mondjuk az erős hogy az életbe nem fogunk kontratámadást vezetni. Egyrészt ez a Sarriball egyik erőssége, hogy nagyon gyorsan tudunk labdaszerzésből áttranszformálni támadásba. És azért már az 5 meccsen is akadt pár kontragólunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4120 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
emsanya írta:
Botond9797 írta:Néztem a United-Wolves bajnokit, és a Mu ívelgetős, ötletteken játékához képest felüdülés volt nézni a Farkasok kombinatív, taktikus játékát. Szimpatikus csapat ez a portugál Wolves, tavaly csont nélkül hozták a Championshipet, idén szerintem bőven bennük van egy PL-középmezőny. Nunoból nagy edző válhat. Ami pedig Adama Traorét illeti, minél hamarabb le kellene rá csapni, még mielőtt százmilliókat kérnek érte. Szerintem elférne nálunk a jobbszélre egy Hazard-tipusú, és majdnem Hazard-kvalitású zseni.
Én megszállott Traoré rajongó vagyok, de azért óvatosan :D. Amúgy klubrekordért igazolták le,szó volt Conte idejében hogy hozzánk igazol, most már kizárt, egy önző állat. Két éve volt rola egy érdekes stat, hogy a legtöbb sikeres csele volt az öt nagy bajnokságból a világon, Hazardt és Messit előzte meg.
Klubrekord vételként egyelőre csak csereként számolnak vele, pedig a posztján Helder Costa vagy Jota sem villog úgy statok terén, mint tavaly a Champo-ban. Conte idejében arról pletykáltak, hogy wb-nek jöhet Moses mögé, kihasználva a gyorsaságát, ha már gólt ugyanannyit lőtt a PL-ben támadó szélső létére, mint én. :D
A transfer window végén vették, sztem fokozatosan építik be. Meg eddig taktikailag nagyon bejött nekik hogy a fáradt védelmekre ráküldik ezt az állatot, west ham ellen győztes gólt lőtt így, tegnap is nagy gondokat okozott.

A Conte féle csapatba tényleg jo lett volna, akár wb-be, jelenlegi taktikánkba esélytelen, az életbe nem fogunk kontra támadást vezetni. Pedig barcelona nevelés...:D

Válasz küldése