Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4261 Hozzászólás Szerző: Gaba »

chaoskid18 írta:
edeskeves írta:Nagy szivfajdalom ez, hogy Alisson a Poolba ment, ot tartottam volna erositesnek, ha Courtois megy. Ez a Pool viszont eleg komoly csapat lesz..
Igy gozom sincs, hogy kivel tudnank potolni Courtoist, ki mozdithato. Donnarumma nem hiszem.
jön majd a jó középszer Butland és jól elvegetálunk majd a 4.-6. helyeken.. nem kell parázni nem kell erősítés tavaly is csak 25 pont hátrányunk volt a City ellen...
Miért kell így leírni előre a csapatot?Jó pár változás lesz még játékosok terén.Végre itt van egy támadó felfogású edző.Kapus is van rengeteg,akivel lehet pótolni Courtoist..Én most pozitívan látom a dolgokat.Bivaly kis csapatunk lesz :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#4262 Hozzászólás Szerző: focimark »

BREAKING: Sky sources - @Everton in advanced talks with @WatfordFC over a potential £50m move for Richarlison.
Nem semmi. :shock:

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#4263 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

edeskeves írta:Nagy szivfajdalom ez, hogy Alisson a Poolba ment, ot tartottam volna erositesnek, ha Courtois megy. Ez a Pool viszont eleg komoly csapat lesz..
Igy gozom sincs, hogy kivel tudnank potolni Courtoist, ki mozdithato. Donnarumma nem hiszem.
jön majd a jó középszer Butland és jól elvegetálunk majd a 4.-6. helyeken.. nem kell parázni nem kell erősítés tavaly is csak 25 pont hátrányunk volt a City ellen...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4264 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nagy szivfajdalom ez, hogy Alisson a Poolba ment, ot tartottam volna erositesnek, ha Courtois megy. Ez a Pool viszont eleg komoly csapat lesz..
Igy gozom sincs, hogy kivel tudnank potolni Courtoist, ki mozdithato. Donnarumma nem hiszem.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#4265 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

kazomester írta:
chaoskid18 írta:Alex Oxlade-Chamberlain expected to miss entire season in huge blow to #lfc and England
A teljes szezont kihagyja? :shock:
majd vesznek valakit százmilliókért a helyére...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4266 Hozzászólás Szerző: kazomester »

chaoskid18 írta:Alex Oxlade-Chamberlain expected to miss entire season in huge blow to #lfc and England
A teljes szezont kihagyja? :shock:

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#4267 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Alex Oxlade-Chamberlain expected to miss entire season in huge blow to #lfc and England
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4268 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:Everton are in advanced talks to sign Bordeaux winger Malcom, Sky sources understand.

Bordeaux's chairman is due to meet the Toffees on Thursday, with a £30m deal plus add-ons being discussed.

Ennyit ugye még véletlenül sem érne meg nekünk... :roll:
Ez most komoly?:D Csak valami tréfa lehet.

De legalább Angliába jön, megnézzük mit tud a PLben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4269 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az újra éledező Roman, ha teljesen megtalálná régi önmagát, tudjuk mi történne... :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4270 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Everton are in advanced talks to sign Bordeaux winger Malcom, Sky sources understand.

Bordeaux's chairman is due to meet the Toffees on Thursday, with a £30m deal plus add-ons being discussed.

Ennyit ugye még véletlenül sem érne meg nekünk... :roll:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4271 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Felipe Anderson is a West ham-e, Hivatalos!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4272 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az Everton háza táján is zajlik a preseason:
Everton just beat up a team 22-0.

They are from a town of 2700 people, have no Wikipedia page, and their biggest digital footprint is a Facebook page with 113 likes that didn't even post about playing a Premier League team.

What kind of insane Football Manager save are we in?
For those thinking Everton had a good result... here is how the other team player. Disgrace

https://twitter.com/twitter/statuses/10 ... 8981997568" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez a videó kész :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4273 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Helyesebben és konkrétabban megfogalmazva sokan szerintem inkább a hivatalos közleményeket hiányolják a klub részéről, hozzáteszem teljes joggal. Nálunk bármilyen kétes ügy van (pl. a mostani pre-season kezdet és edzőkérdés, Abra vízuma, stb. és a mindezekről terjedő, jórészt valótlan információk, melyek a klubot csak még rosszabb színben tüntetik fel), sosincs tisztázva semmi, mint más, normálisan működő és kommunikáló csapatnál (pl. a Real közleménye Neymar-ügyben a minap, de a 'Pool-t is említhetném nem egy esettel). Csodálkozom, hogy stadionügyben sikerült valamit kiköpni a hivatalos honlapra.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4274 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Pityee írta:Shaqiri - Pool, konkrétan két nap alatt lezsírozták. Nem tudom eldönteni, hogy a mi vezetőségünk ennyire balhere vagy élvezi-e azt, hogy állandóan titkolózik és hallgat meg várat napokat mindenről.
Azért ne túlozzunk. Shaqiri-ről és a Pool-ról már a vb előtt írtak, szóval több mint egy hónap az a konkrétan két nap... Persze azzal egyetértek, hogy nálunk keveset kommunikálnak a szurkolókkal, de máshol is csak akkor jelentenek be ügyleteket, ha hivatalos, megtörténtek az aláírások. Általában azért nálunk is, ahogy az aláírások megtörténnek, a klub be is jelenti őket. Teljesen más lapra tartozik, hogy egyes pletykalapok szerint ki mikor hova miért írt már alá...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4275 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
Pityee írta:Shaqiri - Pool, konkrétan két nap alatt lezsírozták. Nem tudom eldönteni, hogy a mi vezetőségünk ennyire balhere vagy élvezi-e azt, hogy állandóan titkolózik és hallgat meg várat napokat mindenről.
Amikor meg valaki felhozta, hogy mekkora vétel lenne, akkor ment a sarazás, hogy "jajj mekkora középszer" és hasonló dumák. Szóval jó lenne végre a saját döntéseinket nem lehúzni és a riválisok bármely fingását nem felmagasztalni az égig, mert kezd kb. annyira szánalmas lenni, mint Conte menesztése.
Én nem Shaqiri megvételének elhalasztását sajnálom, ő nem kellett volna ide. Hanem unom már a vezetőségünk állandó titkolózását az esetleges új érkezőkről. Konkrétan a hivatalos oldalunk általában legutolsóként közöl le bármit is. Most is nyílt titok, hogy érkezik a Sarri-Jorginho duó, de lefogadom még elhúzzák pár napig a bejelentésüket. Ami más ilyen szintű csapatoknál pár nap, nálunk az pár hét.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4276 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nekünk valóban fölösleges lett volna, mert csereszabatos szélsőből egyelőre van elég, kezdő szintű kéne a jobb szélre, viszont a 'Pool-nak pont egy ilyenre volt szüksége a triójuk mögé. Shaqiri 13,5M-ért príma igazolás szerintem ebből az aspektusból.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#4277 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:
Pityee írta:Shaqiri - Pool, konkrétan két nap alatt lezsírozták. Nem tudom eldönteni, hogy a mi vezetőségünk ennyire balhere vagy élvezi-e azt, hogy állandóan titkolózik és hallgat meg várat napokat mindenről.
Amikor meg valaki felhozta, hogy mekkora vétel lenne, akkor ment a sarazás, hogy "jajj mekkora középszer" és hasonló dumák. Szóval jó lenne végre a saját döntéseinket nem lehúzni és a riválisok bármely fingását nem felmagasztalni az égig, mert kezd kb. annyira szánalmas lenni, mint Conte menesztése.
Én írtam,hogy ennyicske pénzért milyen jó lenne Pedro helyett és meg is kaptam,hogy nem kell ide hisz semmivel nem jobb mint Pedro.
Én jobbnak tartom a spanyolnál és nem bántam volna ha itt köt ki.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#4278 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:Shaqiri - Pool, konkrétan két nap alatt lezsírozták. Nem tudom eldönteni, hogy a mi vezetőségünk ennyire balhere vagy élvezi-e azt, hogy állandóan titkolózik és hallgat meg várat napokat mindenről.
Amikor meg valaki felhozta, hogy mekkora vétel lenne, akkor ment a sarazás, hogy "jajj mekkora középszer" és hasonló dumák. Szóval jó lenne végre a saját döntéseinket nem lehúzni és a riválisok bármely fingását nem felmagasztalni az égig, mert kezd kb. annyira szánalmas lenni, mint Conte menesztése.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4279 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Shaqiri - Pool, konkrétan két nap alatt lezsírozták. Nem tudom eldönteni, hogy a mi vezetőségünk ennyire balhere vagy élvezi-e azt, hogy állandóan titkolózik és hallgat meg várat napokat mindenről.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4280 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:West Ham are working hard to finalise the club-record signing of Felipe Anderson, Sky sources understand.

Nagyon komoly kis csapata lesz a West Ham-nek. Wilshere és Yarmolenko után még jön hozzájuk Felipe Anderson, elkaphatnak pár Big 6 csapatot.
Elöl összeáll a Yarmolenko - Arnautovic - Anderson trió, finoman szólva nem gyenge, mögöttük Wilshere osztogathat majd. A kapuba megvették Fabianski-t, aki ugyan nem fiatal már, de szintén jó igazolás, nélküle a Swansea már kb. februárban kiesett volna. És hoztak Diop személyében egy igen tehetségesnek tartott középhátvédet is 20 millióért.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése