Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#4481 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

FACT: utoljára a Charlton ellen tudtunk 0-2-ről fordítani még 2002-ben. :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4482 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Millwall play offba van a Champo-ban. Remelem fel fognak jutni. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4483 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:Sokan (köztük Conte és a játékosok is) a pocsék helyzetkihasználással indokolják az idei rossz eredményeket, a PL hivatalos statisztika alapján a Big 6 közül idén csak a United áll mögöttünk 'Big chances missed' kategóriában.

1. Manchester City 58
2. Liverpool 52
3. Arsenal 49
4. Crystal Palace 48
5. Tottenham Hotspur 46
6. Chelsea 41
7. Manchester United 40
Magyarul ezzel sem lehet takarózni. :D

(a Palace is elég komoly ezzel a 48-cal, gondolom a nagyját Benteke hagyta ki, megfosztva ezzel legfőképp Zaha-t, de még a szezon korábbi szakaszában RLC-t is sok-sok gólpassztól :D )
6+8+5+4+1+1+2+1

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4484 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Sokan (köztük Conte és a játékosok is) a pocsék helyzetkihasználással indokolják az idei rossz eredményeket, a PL hivatalos statisztika alapján a Big 6 közül idén csak a United áll mögöttünk 'Big chances missed' kategóriában.

1. Manchester City 58
2. Liverpool 52
3. Arsenal 49
4. Crystal Palace 48
5. Tottenham Hotspur 46
6. Chelsea 41
7. Manchester United 40

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#4485 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

koni0725 írta: Abban, hogy a Citybol csak Sterling kihagyott 3 ordito helyzetet, a Unitednek meg majd minden kapura meno lovesebol gol lett Mourinhonak nem sok erdeme van. Ez inkabb a klasszikus vak tyuk is talal szemet esete.
3-szor? Attól, hogy JM kissé lepukkant, a rangadók meccselésében még mindig az egyik legjobb, nem kell lehúzni.
jkopfner írta:2:0-nál darabokra téptem és kidobtam a tippmix szelvényemet:)
:lol: 90 perc

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4486 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

2:0-nál darabokra téptem és kidobtam a tippmix szelvényemet:)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#4487 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

fst200 írta:
Dante írta:Közben a mu hatalmas nagy nulla, jó lenne ha szezon végéig hasonló taktikát favorizálna csozé.

Közben McTominay cseréje megvillant kétszer, nem rossz ez a srác, de a skótot nehezen fogja kiszorítani.

verik a cityyyyyyttt!jupiiii :D

Mou azért kezdi összerakni a Mu-t, pool, city-t és minket is eltudott verni


az a baj, jövőre 60 játékossal fog indulni a city :(
Abban, hogy a Citybol csak Sterling kihagyott 3 ordito helyzetet, a Unitednek meg majd minden kapura meno lovesebol gol lett Mourinhonak nem sok erdeme van. Ez inkabb a klasszikus vak tyuk is talal szemet esete.
211! NEW RECORD!

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4488 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dante írta:Közben a mu hatalmas nagy nulla, jó lenne ha szezon végéig hasonló taktikát favorizálna csozé.

Közben McTominay cseréje megvillant kétszer, nem rossz ez a srác, de a skótot nehezen fogja kiszorítani.

verik a cityyyyyyttt!jupiiii :D

Mou azért kezdi összerakni a Mu-t, pool, city-t és minket is eltudott verni


az a baj, jövőre 60 játékossal fog indulni a city :(

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4489 Hozzászólás Szerző: Dante »

Közben a mu hatalmas nagy nulla, jó lenne ha szezon végéig hasonló taktikát favorizálna csozé.

Közben McTominay cseréje megvillant kétszer, nem rossz ez a srác, de a skótot nehezen fogja kiszorítani.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#4490 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:
mikel12 írta:Egyszeru a keplet, a Liverpoolnak meg ketszer ki kell kapjon, nekunk meg nyerni kell az osszes meccset. Az a szerencse (vagy nem szerencse, ahogy meccsel Conte), hogy meg jonnek hozzank.
Nagyon könnyű meccseik lesznek az a baj (Bournemouth, Stoke, Brighton otthon, West Brom idegenben), tehát ha hoznánk is valamilyen csoda folytán az összes meccsünket, nem igazán látom, hogy ebből a négyből melyiket veszítenék el... A BL kavarhatna be nekik, de ezeket a meccseket tartalékolva is behúzzák szerintem.

A Sp*rs-nek is hasonlóan egyszerű menet lesz, és ők még ugye vesztett pontok tekintetében is jobban állnak a Liverpool-nál.
Olyan szempontból én is a Poolt tartom egyedül megelőzhetőnek a top4-ből, hogy ők képesek a kiscsapatok ellen szétszórtan játszani és pontokat elpancsolni. Ráadásul a WBA-Stoke duó nem egy kellemes ellenfélpáros. Kiemelném, hogy az esélyeink így is minimálisak, de a spuri nagyon egyben van, Mou le tudja 1-0-ázni a fontos meccseket, marad a Pool...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4491 Hozzászólás Szerző: Szabi »

fst200 írta:
Dante írta:
Szabi írta:Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
Őt teljesen elfelejtettem, az utóbbi 2 évben kb ennyi sikere volt, mint amit leírtál, nem?
De egyébként csak én vagyok vele úgy, hogy várom mikor vásárolják ki ezeket a játékosokat és süllyed vissza a toti a hatodik hely környékére ahová való :D?
Hiába vásárolnak ki egyet-kettőt, amíg nem egybe viszik el az egész kezdőt 1 milliárd fontért, addig nem igazán fognak markánsabban visszasüllyedni szerintem. Nagyon értenek a tehetségek kiszúrásához, játékosok felfuttatásához és beépítéséhez.

Dier, Alli, Eriksen és Son együttvéve került nagyjából annyiba, mint Drinkwater. Ez szerintem elég sokatmondó.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4492 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem várhatod, kb minden angol klub tele van, mint a déli busz, ők pedig kifejezetten jól építkeztek és allűrmentes sztárjaik vannak. A pótlást is jól találják meg. Ettől függetlenül sok a buktató, meg nyilván az a legjobb ha mögöttünk vannak és mindenki más is, de perpill ők jóval előrébb járnak és sokkal kiegyensúlyozottabbak, mint mi. Összességében inkább ők, mint a mu, arsenal, pool.

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4493 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dante írta:
Szabi írta:Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
Őt teljesen elfelejtettem, az utóbbi 2 évben kb ennyi sikere volt, mint amit leírtál, nem?
De egyébként csak én vagyok vele úgy, hogy várom mikor vásárolják ki ezeket a játékosokat és süllyed vissza a toti a hatodik hely környékére ahová való :D?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4494 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
Szabi írta:Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
Őt teljesen elfelejtettem, az utóbbi 2 évben kb ennyi sikere volt, mint amit leírtál, nem?
Nagyjából. :D Jó csapatember lehet amúgy, ellenünk is nem gólt ünnepelni ment, hanem leb*szta Son-t, hogy miért nem passzolt neki. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4495 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
Őt teljesen elfelejtettem, az utóbbi 2 évben kb ennyi sikere volt, mint amit leírtál, nem?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4496 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Hát azért ott nem csak Eriksen aki képes meccseket eldönteni. Alli-t nem csípem, de láttuk hogy mit tud, Son-t többre becsülöm, ott van az említett Eriksen és a PL egyik legértelmesebb játékosa, Kane. A védelmük és a padjuk is elég masszív és Poch se kutyaütő. Jól csinálják a dolgokat, még ha nem is lesz soha arany az eredménye, ha a címeren túl nézek egy nagyon szimpatikus csapatot látok, bár ezt ellenünk általában megcáfolják. (Vertonghen, Walker, Rose, Alli, Dembele elég gusztustalan dolgokat tudnak csinálni)
Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4497 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hát azért ott nem csak Eriksen aki képes meccseket eldönteni. Alli-t nem csípem, de láttuk hogy mit tud, Son-t többre becsülöm, ott van az említett Eriksen és a PL egyik legértelmesebb játékosa, Kane. A védelmük és a padjuk is elég masszív és Poch se kutyaütő. Jól csinálják a dolgokat, még ha nem is lesz soha arany az eredménye, ha a címeren túl nézek egy nagyon szimpatikus csapatot látok, bár ezt ellenünk általában megcáfolják. (Vertonghen, Walker, Rose, Alli, Dembele elég gusztustalan dolgokat tudnak csinálni)

Ha esélyünk lehet a 4. helyre, akkor az csak az őrül csozé mu-ja ellen lehet, képes bármit elszórakozni, de nagyobb az esély, hogy 2-1-ekkel beesik a bl helyekre. A Pool-Sp.rs páros nagyon jó formában van, kétlem hogy megállnának.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4498 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Egyszeru a keplet, a Liverpoolnak meg ketszer ki kell kapjon, nekunk meg nyerni kell az osszes meccset. Az a szerencse (vagy nem szerencse, ahogy meccsel Conte), hogy meg jonnek hozzank.
Nagyon könnyű meccseik lesznek az a baj (Bournemouth, Stoke, Brighton otthon, West Brom idegenben), tehát ha hoznánk is valamilyen csoda folytán az összes meccsünket, nem igazán látom, hogy ebből a négyből melyiket veszítenék el... A BL kavarhatna be nekik, de ezeket a meccseket tartalékolva is behúzzák szerintem.

A Sp*rs-nek is hasonlóan egyszerű menet lesz, és ők még ugye vesztett pontok tekintetében is jobban állnak a Liverpool-nál.
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4499 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Erikson viszi a hátán a spurst , nekünk is kéne most egy ilyen győztes alkat

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4500 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Egyszeru a keplet, a Liverpoolnak meg ketszer ki kell kapjon, nekunk meg nyerni kell az osszes meccset. Az a szerencse (vagy nem szerencse, ahogy meccsel Conte), hogy meg jonnek hozzank.
Borítékolható a top 4 :)

Válasz küldése