Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4541 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pool és Spuri is simán hozta a mai napon a kötelezőt, komoly hátrányba kerülhetünk a top4el szemben ha holnap nem virít valamit a csapatunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4542 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:Kopaszéknak ujjgyakorlat az Arsenal, nem nagyon jött meg a kedvem a vasàrnapihoz. Abban bízhatunk hogy frisebbel leszünk, másban nemigen.
Az a baj nagyon nem kellett szethajtaniuk magukat..
Aubameyang kihagyott egy tizit is, mennyire lehetnek elegedettek vele vajon? Kb mint Lacazettel? Vagy Alexis a MU-nal? Nehez eldonteni ki jart jol ebben a MU-Arsenal/ Alexis-Aubameyang fogatban, az egyik kiraly volt az egyik csapatban, ahova ment eddig szinte semmi, a masik szinten kiraly volt Dortmundban, de a PL nem ugyanaz a kavehaz. Ugyanez igaz Lacazetterol is.
Persze meg nem sok ido telt el a valtas ota, de azt erezni, hogy mindharom jatekos az elozo klubjaban a legjobb volt, aztan amint valtottak 1 lettek a sok kozul es nem hozzak ugyanazt a teljesitmenyt, mint elozo klubjukban. Remelem a kesobbiekben se cafolnak ram :twisted:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4543 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kopaszéknak ujjgyakorlat az Arsenal, nem nagyon jött meg a kedvem a vasàrnapihoz. Abban bízhatunk hogy frisebbel leszünk, másban nemigen.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#4544 Hozzászólás Szerző: White »

Sok meccs van még és a Sp*rs is jön ,viszont talán jobb lenne tényleg kiesni most a BL-ből es a maradék meccsekre koncentrálni. Második hely is csak 6 pontra van.Létfontosságú lesz a jövőnk szempontjából a BL hely.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#4545 Hozzászólás Szerző: Traxver »

langidave írta:Sajnos én is úgy gondolom, ha nem lesz meg a BL hely akkor hazardot eladjuk és sajnos a közeljövőben nem fogunk tudni igazolni hozzá hasonló szintű játékost. Mivel ő tényleg ott van az elitben...
sztem ha meglesz a BL akkor is váltani fog Hazard 27 éves még pont most van abban a korban amikor váltania kell.
Csak a Realba tudnám elképzelni az már más kérdés, hogy amíg Ronaldo ottvan addig ő menni akar-e oda vagy nem.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#4546 Hozzászólás Szerző: langidave »

Sajnos én is úgy gondolom, ha nem lesz meg a BL hely akkor hazardot eladjuk és sajnos a közeljövőben nem fogunk tudni igazolni hozzá hasonló szintű játékost. Mivel ő tényleg ott van az elitben...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#4547 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ne temessük a csapatot 10 meccs van még hátra 3 rangadónk lesz abból egyet le is tudunk a héten a maradék meg hazai pályán lesz.
talán még a Burnley idegen lesz a nehéz. Többi meccs mind hozható, ha ki is esünk a BLből a riválisaink mind tovább mehetnek és onnan beállhat a BL-PL-BL-PL meccs sorozat ami a javunkra fordíthatja a dolgokat.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#4548 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Bubihoz csatlakozva, szerintem más csapatok jobban megérdemlik. Én csak abban bízom, ha EL helyre befutunk, sok meccs lesz és lehetőséget kapnak fiatalok vagy újonnan érkezők.

Viszont abban biztos vagyok, ha Hazard-t eladjuk, az nagy bank robbanás lesz. Granovskaia és a vezetőség nagyon le fog valakit húzni. Látva az elmúlt évek igazolásait és hogy milyen összegekért adtunk el, simán lehet Mbappé-Neymar vételi összeg.
engem nem vigasztal, ha 200m eurót kap érte a klub mert jobb esetben is visszaforgat majd 50-et belőle és jön valami középszerű szar játékos Hazard pótlására.
amúgy meg ha megnézed akkor Neymar elment 220m euróért és a Barcat mindenki lehúzta Dembelet mekaptak 105-15m-ért Coutinht meg 120+40-ért ha jól emlékszem, szóval ha majd kitudódik, hogy Hazard mennyiért vált klubot akkor minket is mindenki leakar majd rántani, ezt úgy lehetne megelőzni ha előbb jönne Hazard pótlása mint ahogy a belga távozik.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4549 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubihoz csatlakozva, szerintem más csapatok jobban megérdemlik. Én csak abban bízom, ha EL helyre befutunk, sok meccs lesz és lehetőséget kapnak fiatalok vagy újonnan érkezők.

Viszont abban biztos vagyok, ha Hazard-t eladjuk, az nagy bank robbanás lesz. Granovskaia és a vezetőség nagyon le fog valakit húzni. Látva az elmúlt évek igazolásait és hogy milyen összegekért adtunk el, simán lehet Mbappé-Neymar vételi összeg.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4550 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szerintem sem érdemeljük meg, de beláthatatlan következménye lesz, ha nem indulhatunk. Ez nem negatív jóslat. Se top edző nem fog jönni a nyáron, Hazard fixen elmegy (meggyőzik), stb.
Egyszer ki lehetett magyarázni, 2 éve, de ha megint nem indulunk, akkor ott 2-3 évre fixen vége mindennek. Fix 5. hely évekig.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4551 Hozzászólás Szerző: Gallion »

langidave írta:Szerintetek meglesz a top4? Mert amilyen meccsek vannak előttünk én most nagyon kétlem.
Szerintem meglehet. Nem monhdatom ki, hogy meglesz, de én nem temettem még el. Nem akarok nagy szavakkal jönni, meg a 12-es Barcelonai feltámadással, de ez a csapat már annyiszor megmutatta, mint legutóbb a Barca ellen is, hogy 100% koncentrációval, megfelelő taktikával és cserékkel Anglián belül bárkit meg tudnánk verni, talán idén a Cityt sehogy sem, de az most más szint. Én bízom a srácokban, Conteban és az egész csapatban, hogy nem adták fel, nem adhatják fel, konkrétan az edző, a csapat legjobb játékosa, és a klub közeljövője a tét. Nem lenne értelme a szezon hátralevő részében úgy leülni a meccseket nézni, hogy cseppet sem bízom benne, hogy meg tudják csinálni, akkor minek nézem?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4552 Hozzászólás Szerző: Bubi »

langidave írta:Szerintetek meglesz a top4? Mert amilyen meccsek vannak előttünk én most nagyon kétlem.
Én nem hiszem, de azt sem, hogy megérdemelnénk. Sokkal inkább ott a helye a Poolnak és a Spursnek, de még a Manunak is, hiszen ők tesznek is azért évről évre (erősítenek) hogy ott lehessenek. Nem muszáj igazolni komolyabb neveket, de akkor meg kell elégedni az európaligával.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#4553 Hozzászólás Szerző: langidave »

Szerintetek meglesz a top4? Mert amilyen meccsek vannak előttünk én most nagyon kétlem.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4554 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ha nem gondolta, hogy kapunk megegyet, akkor hattal a palyanak nezte a meccset, de nem.
Folyamatosan a MU nyomott, nem vagyok egy top edzo, sot semmilyen, de irtam es lattam, hogy ki fogunkkapni, ha nem kezd el cserelni. Nagyonbenne volt a meccsben es nem sokkal utana jott is a goljuk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4555 Hozzászólás Szerző: Dízel »

-Willian az utolsó 3-4 meccsen hozza a tőle elvárt szintet, előtte botrány volt amit a pályán csinált futball címszóval. Összeszedte magát és most nagyon nagyon jó.
-Hazard cseréjét sztem senki sem érti, egyedül tényleg csak az lehetett az egészben, hogy 1-1 volt az állás és nem gondolta Conte, hogy kapunk még 1-et. Természtesen hatalmas hiba volt ez részéről, mar csak azért is mert a döntetlen sem valami nagy érdem.
-Moses befejezései ami kritikán aluliak, egyébként én nem latom vészesen szarnak, nem neki kéne beadnia, de ha már ott van kurvára bepasszolhatná és nem akkor amikor már az alapvonalnál van hanem mondjuk mehet az elöbb is.
-Fabregas nem kezdetése pedig szintén hiba, nincs rá magyarázat. Klasszis és kezdetni kell, pont.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#4556 Hozzászólás Szerző: Chester »

Volt szerencsém megnézni a legutóbbi két meccset, ami után nem megszakérteni szeretném a dolgokat, sőt, pont azt szeretném, ha ti válaszolnátok meg, mert baromira nem volágos.

- Willian mi a pék faszáért volt eddig kegyvesztett, és miért pont Pedro kedvéért? Amit a Barca meg most a MU ellen csinált az zseniális volt.
- Miért hozta most le Hazard-t 1-1-nél? Ennyire be van szarva, vagy ennyire magabiztos volt hogy nem fognak gólt kapni? Utóbbi meglepne, mikor a Barca már azzal is zavart okozott az erőben, hogy a két támadójuk letámadta a védőket. Miután hátrányba került, onnantól meg Willianon kívül nem maradt fent kreativitás. Elég amatőr hiba IMO.
- Ez a Moses hogy tud stabil kezdő lenni? Életemben nem láttam ezt a Zappacosta nevű tagot játszani, de elképesztő luxus két, összesen több, mint 40 millió euróért vett szélsőhátvédet a padra venni, de ez már az elbaszott modern futball korcsa sajnos.
- Miért nem kezdett Fabregas? Ilyen félelmetes ez a United, hogy Drinkwaterrel (úristen) kell kezdeni? Mondjuk nem volt annyira vállalhatatlan, de ez is csak addig tartott, amíg nem volt térfélcsere.

Mindkét meccs összességében amúgy borzasztó unalmas volt, de a Barca ellen sokkal jobban nyomták, illetve itt is úgy 35-40 percig.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4557 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Kane amit produkált az elöbb a szögletzászlónál, mintha Drogbát láttam volna:)
Hihetetlen a csávó, 24 éves és ez volt a 103. PL gólja. Sokáig azt hittem hogy ő egy buta ember, mert beszédhibája van, de rá kellett jönnöm, hogy a pályán és azon kívül is nagyon intelligens. Most is higgadt volt, még a gólörömén is látszik, hogy mennyire - lehet hülyén hangzik, de - rendben van mentálisan. Remélem a PL-ben marad és nem igazol el, sokat emel a bajnokság presztízsén egy-egy ilyen játékos.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4558 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kane amit produkált az elöbb a szögletzászlónál, mintha Drogbát láttam volna:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Premier League

#4559 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

A csirkerk is utolso percebn nyernek. Mondjuk pont letojom ha mar nyerunk a tehenek ellen.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4560 Hozzászólás Szerző: laczze »

Na ma nehèz dolga lesz Conténak. Kíváncsan várom Willian hogy fog játszani, illetve az egész csapat. A teheneket mindig külön öröm verni.
Ha úgy játszunk mint a Barca ellen akkor felpofozzuk őket.
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése