Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4561 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Cahill is reagált a hírekre:

Devastated to hear today’s news from Ryan. Competing for a corner is something we’ve done thousands of times and to see those consequences for a top professional like Ryan is heartbreaking. Sending all my love to him and his family, and wishing him the best for the future.

Sajnálom őt is, nem lehet könnyű neki ezzel élni és látni a képeket, még akkor is ha nem az ő hibája volt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4562 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gallion írta:Hull midfielder Ryan Mason has been forced to retire from football, over a year after he fractured his skull in a Premier League match against Chelsea.

The 26-year-old collided with Chelsea centre-back Gary Cahill at Stamford Bridge on January 22, 2017. He had to have emergency surgery and spent eight days at St Mary's hospital before being released.
Mason released a statement on Tuesday explaining that the decision was taken on medical grounds.

Szegény :(
Neki nem volt akkora szerencséje mint Cech-nek. Bár sokkal rosszabb is lehetett volna.

Christensen utóbbi meccsein mindig osszefejelt valakivel, ápolni is kellett tegnap, azt megelőzően pedig lecserélni. Nagyon veszélyes ez.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4563 Hozzászólás Szerző: laczze »

Megyó írta:https://index.hu/sport/futball/2018/02/ ... s_keretre/
A frász kiver, amikor ilyen statisztikákat látok. Persze, költekezésben 5-ek vagyunk a világon, erőben a 15-ek.
Akkor mit szóljon csóri everton :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4564 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Hull midfielder Ryan Mason has been forced to retire from football, over a year after he fractured his skull in a Premier League match against Chelsea.

The 26-year-old collided with Chelsea centre-back Gary Cahill at Stamford Bridge on January 22, 2017. He had to have emergency surgery and spent eight days at St Mary's hospital before being released.
Mason released a statement on Tuesday explaining that the decision was taken on medical grounds.

Szegény :(

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4565 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://index.hu/sport/futball/2018/02/ ... s_keretre/" onclick="window.open(this.href);return false;
A frász kiver, amikor ilyen statisztikákat látok. Persze, költekezésben 5-ek vagyunk a világon, erőben a 15-ek.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4566 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:
Pityee írta:Ez a multkori nyilatkozatából is lejött, miszerint a watford ellen váltottak és mindjárt kaptak is 3 gólt.
Halkan jegyzem meg, hogy nekem semmi ilyesmi nem rémlik (formációváltás), bár könnyen lehet, hogy az idegállapotom miatt nem láttam már tisztán... Kifogás szagot érzek.
Tényleg volt valami, a meccs vége felé Azpinak már meszes lett a cipője az ellenfél térfelén.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4567 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:
Pityee írta:Conte egy nagyszerű edző de amihez ő a legjobban ért(3-védős rendszer), az sajnos megbukni látszik. Viszont ez nem csak az ő hibája, mert ha rendszerkompatibilis játékosokat kapott volna hozzá
Szerintem rendszerkompatibilis mindenki, hisz ez csak formáció. Ha Pedro helyén Messi állna, vélhetően a támadóerőnk nem egy ilyen súlytalan 0 lenne. Szerintem a formáció nem bukott meg, sem Conte. Ezek a játékosok, mint Willian és Pedro minden más formációban is ezt a szintet hoznák.
Ugyanezt írtam én is. Ha Moses helyett mondjuk Walker futkosna vagy épp Willian/Pedro helyett egy jobb szélső, vagy Kanté mellett lenne egy univerzális kp, aki tud támadni is és védekezni is, akkor nem lenne rákényszerítve Conte arra, hogy formációt kelljen váltania. A lényeg ugyanaz, Conte nem kapta meg azokat az embereket akikkel esetleg ki tudott volna csúcsosodni ez a formáció és szerintem belefáradt abba a módszerbe, hogy főzzön azzal amilye van. Tehát jelen esetben ezzel a kerettel ez a formáció megbukni látszik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4568 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:Conte egy nagyszerű edző de amihez ő a legjobban ért(3-védős rendszer), az sajnos megbukni látszik. Viszont ez nem csak az ő hibája, mert ha rendszerkompatibilis játékosokat kapott volna hozzá
Szerintem rendszerkompatibilis mindenki, hisz ez csak formáció. Ha Pedro helyén Messi állna, vélhetően a támadóerőnk nem egy ilyen súlytalan 0 lenne. Szerintem a formáció nem bukott meg, sem Conte. Ezek a játékosok, mint Willian és Pedro minden más formációban is ezt a szintet hoznák.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4569 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Ez a multkori nyilatkozatából is lejött, miszerint a watford ellen váltottak és mindjárt kaptak is 3 gólt.
Halkan jegyzem meg, hogy nekem semmi ilyesmi nem rémlik (formációváltás), bár könnyen lehet, hogy az idegállapotom miatt nem láttam már tisztán... Kifogás szagot érzek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4570 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Én is egy megtört, "elJosésodó" embert kezdek látni benne, egy olyat aki már pontosan tudja, hogy már csak pár hónapja van itt hátra. Változtatásokat kellene eszközölnie, mondjuk már ma este.
Én is egy hasonló kaliberű változtatást várnék el tőle mint a tavalyi szarzi elleni 3-0 után de sajnos ez most nem valószínű. Conte egy nagyszerű edző de amihez ő a legjobban ért(3-védős rendszer), az sajnos megbukni látszik. Viszont ez nem csak az ő hibája, mert ha rendszerkompatibilis játékosokat kapott volna hozzá, akkor lehet még mindig mi uralnánk Angliát. Így viszont azt látni, hogy kezdi elveszíteni az öltözőt is és azt hogy neki sincs már kedve foglalkozni a sok középszerrel. (mert sajnos egy kezemen megtudom számolni hány klasszisunk van) Ez mellett teljesen nyilvánvalóan látni rajta hogy nem szereti a 4 védős taktikákat és eszében sincs újra visszahozni azt. Ez a multkori nyilatkozatából is lejött, miszerint a watford ellen váltottak és mindjárt kaptak is 3 gólt. Pedig adnék egy jó 4-3-3at vagy egy egy 4-2-3-1et. (Courtois-Alonso,Luiz,Chris,Azpi-Baka,Kanté,Cesc-Hazard,Morata,Willian) A keret megfelelő hozzá, csak ennek valszeg Moses inná meg a levét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2018. február 12., hétfő 12:00-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4571 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dízel írta:kanté meg még mindig azzal a 10 éves kocsival jár edzésre? :)
Ezt hívják integritásnak. Semmi nem szabadítja fel jobban az embert a társadalom, a múlt, a média stb nyomása alól, mintha megvan a fejedben az, hogy hogyan akarsz élni, és milyen ember akarsz lenni. Pl. Rooney is ilyen ember, ha már focistáknál maradunk.
Ezzel csak arra akarok utalni, hogy nem jószívűek ezek a játékosak, hanem megtalálják a gyarlóság és az ambíció közti különbséget.

Hidd el, ha Hazardnak presztízskérdés lenne, hogy mennyit keres, lelépne, bármennyire is szereti a klubot.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4572 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:
Dízel írta:Összerakhatjuk a kezünket, hogy ilyen önzetlen és jó emberek, mint Hazard és Kanté nalunk vannak még.
Eden Hazard, Age: 26, WEEKLY WAGE: £200,000

Az a szív <3 Az a lélek <3
27 :P Egyébként ennek a kétszeresét megkeresné a PSG - City - Madrid trióban, ha eligazolna, nem ezért nem hosszabbít, hanem (feltételezem) mert látja, hogy koncepció nélkül száguldunk lefelé a lejtőn.
Dízel írta:Összerakhatjuk a kezünket, hogy ilyen önzetlen és jó emberek, mint Hazard és Kanté nalunk vannak még. Hazard egy extravilágklasszis, miközben nálunk lő évi 10 gólt meg ad 10 gólpasszt? Nem tud kibontakozni mert nincs hova, nincs kivel. Kanté is annyit fut egy meccsen, hogy ha csak a felét tennék oda a többiek, a cityvel lennénk versenyben.
Mostanában Conte-ban is megrendült a bizalmam, mert minden fostartály szar igazolás ellenére szarik tüzelni a játékosokat. Mióta tart a szar forma? 1-2 hónapja? és már belefásult?... öregem, szedd össze magad mert úgy tűnik neked is kéne egy couch. (Tudom, már nyáron is rinyált a minőségi játékosok iránt.) Imádom Conte-t, de nagyon hamar feladta, abszolút nem küzd, nem kapta meg a játékosait és akkor innentől ő már nem csinál semmit. Mindent a board-ra fog, egyébként jogosan, amit mi megtehetünk, de Ő nem. Ő a kibaszott Chelsea Fc menedzsere és ezt ő nem teheti meg! Sajnalom, mert szerintem ő a legjobb edző jelenleg, de a kitartása egyenlő a nullával.
Én is egy megtört, "elJosésodó" embert kezdek látni benne, egy olyat aki már pontosan tudja, hogy már csak pár hónapja van itt hátra. Változtatásokat kellene eszközölnie, mondjuk már ma este.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4573 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:
Dízel írta:Összerakhatjuk a kezünket, hogy ilyen önzetlen és jó emberek, mint Hazard és Kanté nalunk vannak még.
Eden Hazard, Age: 26, WEEKLY WAGE: £200,000

Az a szív <3 Az a lélek <3
Értem mit mondasz, de ezt megtehetnék egy psg vagy realba is, akár több pénzért, de milyen játszótársakkal... Meg különben is, tudjuk milyen ember hazard, nem egy pogba mentalitása van... kanté meg még mindig azzal a 10 éves kocsival jár edzésre? :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4574 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dízel írta:Összerakhatjuk a kezünket, hogy ilyen önzetlen és jó emberek, mint Hazard és Kanté nalunk vannak még.
Eden Hazard, Age: 26, WEEKLY WAGE: £200,000

Az a szív <3 Az a lélek <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4575 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Összerakhatjuk a kezünket, hogy ilyen önzetlen és jó emberek, mint Hazard és Kanté nalunk vannak még. Hazard egy extravilágklasszis, miközben nálunk lő évi 10 gólt meg ad 10 gólpasszt? Nem tud kibontakozni mert nincs hova, nincs kivel. Kanté is annyit fut egy meccsen, hogy ha csak a felét tennék oda a többiek, a cityvel lennénk versenyben.
Mostanában Conte-ban is megrendült a bizalmam, mert minden fostartály szar igazolás ellenére szarik tüzelni a játékosokat. Mióta tart a szar forma? 1-2 hónapja? és már belefásult?... öregem, szedd össze magad mert úgy tűnik neked is kéne egy couch. (Tudom, már nyáron is rinyált a minőségi játékosok iránt.) Imádom Conte-t, de nagyon hamar feladta, abszolút nem küzd, nem kapta meg a játékosait és akkor innentől ő már nem csinál semmit. Mindent a board-ra fog, egyébként jogosan, amit mi megtehetünk, de Ő nem. Ő a kibaszott Chelsea Fc menedzsere és ezt ő nem teheti meg! Sajnalom, mert szerintem ő a legjobb edző jelenleg, de a kitartása egyenlő a nullával.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#4576 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

béla írta:
Dante írta: Hogy ne csak okoskodás legyen a hsz, azt hozzátenném, hogy szerintem sincs világ vége, nem ez a legszarabb Chelsea az Abra-éra alatt, de nem is a legjobb.
Viszont az fontos különbség,hogy általában a szar idényeinkben a játékosok öregedése vagy a jó játékosok szar formája volt a fő tényező, most inkább az,hogy a keretünk ezt tudja. Most nem az utolsó két meccsre gondolok, mert az nagyon wtf volt. De ezzel a kerettel a reális cél a top4, a bajnoki címhez tényleg 120% kell mindenkitől,és lehet,hogy az sem elég. Aztán amikor a 120% visszaesik 80-ra, akkor van az,hogy nagyon kaparni kell a 4. helyért.
Ha csak 80%-ra esett volna vissza... A legnagyobb probléma a keret minőségétől teljesen függetlenül az, hogy mintha senkinek sem lenne kedve focizni. Ez a "fent vagyok a pályán, de minek?" kítűnő példája.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4577 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta: Hogy ne csak okoskodás legyen a hsz, azt hozzátenném, hogy szerintem sincs világ vége, nem ez a legszarabb Chelsea az Abra-éra alatt, de nem is a legjobb.
Viszont az fontos különbség,hogy általában a szar idényeinkben a játékosok öregedése vagy a jó játékosok szar formája volt a fő tényező, most inkább az,hogy a keretünk ezt tudja. Most nem az utolsó két meccsre gondolok, mert az nagyon wtf volt. De ezzel a kerettel a reális cél a top4, a bajnoki címhez tényleg 120% kell mindenkitől,és lehet,hogy az sem elég. Aztán amikor a 120% visszaesik 80-ra, akkor van az,hogy nagyon kaparni kell a 4. helyért.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4578 Hozzászólás Szerző: Dante »

tutaj írta:Egy Walker mitől jobb 60 millióért?
Zappa-val annyi baj van, hogy buta. Elszaladgál a szélen, néha lecsúszik a beadása és abból gól lesz, de ezeken kívül semmiben nem jó. Moses, támadó szélső létére jobban helyezkedik hátul. Walker-hez hasonlítani pedig végképp kár, a liga egyik legjobb szárnyhátvédje, bár a léc nem magas. A tudása nyilván nem ér 50 milliót, de Zappa-é sem 25-öt.

Hogy ne csak okoskodás legyen a hsz, azt hozzátenném, hogy szerintem sincs világ vége, nem ez a legszarabb Chelsea az Abra-éra alatt, de nem is a legjobb. A legnagyobb gond a fejekben van, valami nagyon eltört tél elejére és a sajtó is szétcincálja a játékosokat. Hazard-ék szerződés ügye nyilván nem segít, ahogy a Luíz balhé sem, valószínűleg az öltöző sem egységes. (DL adta a gólpasszt Hazard-nak a watford ellen, a belga peddig ignorálta Luízt)
Nálunk mindig balhé van egyébként, úgy néz ki ez a siker kulcsa. Ahogy itt már többször is szó volt róla, olyan ez a csapat mint egy őrült barátnő.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Premier League

#4579 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Gallion írta:Conte 95% hogy lelép, ha időközben nem menesztik. Hazard és Courtois még mindig nem hosszabbított. Nyáron a középszer Moses helyére egy még középszerebb Zappacostát, és 30+ millióért egy Drinkwatert vettünk. Megeshet, hogy top4-en kívül és EL-ben folytatjuk jövőre. Én egyelőre úgy látom, hogy örülhetünk annak is, ha jövőre nem gyengülünk.
Zappaval mi baj van? Egy hajtós kis játékos akinek nem derogál, ha ülnie kell a padon. Egy Walker mitől jobb 60 millióért? Drinkwater is tökéletes kiegészítő ember. Fellaini vagy aza durva Herrera jobbak? Itt a nagy kérdés Hazard. Viszont ha Zidane megy, akkor Hazard nem hiszem, hogy odamenne, főleg hogy ott most generációváltás lesz, évekig el lehet felejteni ezt a Realt.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4580 Hozzászólás Szerző: Gallion »

tutaj írta:Ha nyerünk holnap, márpedig nyerünk
Nem tudom ezt mire alapozod ennyire magabiztosan, és ezt nem csak az elmúlt 2 meccs fényében mondom, hanem hogy az egész csapat egy rakat f*s lett. Morata off, egy sérülésből felépülő még labdaidegen Giroud van éknek, aki egyáltalán nem biztos, hogy kezdő lesz. És egy tipikusan kőkeményen defenzív, betömörülő kieső csapattal játszunk, ami köztudottan impotenssé teszi a csapatot elől.
tutaj írta:mi pedig bőven jobbak leszünk
Conte 95% hogy lelép, ha időközben nem menesztik. Hazard és Courtois még mindig nem hosszabbított. Nyáron a középszer Moses helyére egy még középszerebb Zappacostát, és 30+ millióért egy Drinkwatert vettünk. Megeshet, hogy top4-en kívül és EL-ben folytatjuk jövőre. Én egyelőre úgy látom, hogy örülhetünk annak is, ha jövőre nem gyengülünk.

Válasz küldése