Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4801 Hozzászólás Szerző: Bubi »

vigh92 írta:Én nem tartom Guardiolat egy akkora zseninek, hisz a nagy sikereit mind olyan csapatokkal érte el, amelyik Top csapat volt, dőlt a pénz és nem volt sok konkurens.

Barca: azt a csapatot nem ő rakta össze, sok taktikai tanács sem kellett nekik, mert addigra annyira összeértek, hogy talán még Mészöly Géza is elvezette volna.

Bayern: Ott aztán tényleg nincs konkurens, pénz volt, mi kell még??

City: 3 év kellett neki, hogy az a temérdek, fejetlen költekezés beérjen, (gondolok itt azokra a játékosokra, akiket megvett drágán, következő évben potom pénzért elszórt) ellenben Conteval aki szarból épített várat, úgy hogy új taktikát hozott be, ezt most persze majmolják.

u.i. Megnézném egyszer Pep-et egy olyan csapatban mint pl a Liverpool, akár Chelsea, Dortmund ahol nem ilyen a politika.
Nézd meg idén a bayernt miképp ment nekik míg Heynckess vissza nem tért. Vagy nézd vissza a Reál Madrid produktumát még Zidane előtt. De a Barcának se hasított annyira a szekér tavaly.

Általában az az edző aki képes szarból várat építeni az nem tudja magasban tartani azt, ezek általában 1 éves csodák, mint a Monaco, Leichester. Guardiola ha megkapja azt a szabadságot amit az ő filozófiája követel akkor garantálhatóan megnyer mindent amit csak lehet. Stílust, magabiztosságot ad a játékosainak, teljesen más szellemiséggel lépnek pályára. A Citynek eddig sem volt szarabb a kerete, sőt. Perpill Sané, Jesus és Sterling alapemberek, Anno a csúcsformájú Agüero, Touré, Silva, Dzeko stbstb alkotta a kezdőt ami sokkal-sokkal veretesebb névsor, még sem volt fele ennyire sem átütő és ellenálhatatlan a city.

Látni kell, ahogy a végén a góljuknál ünnepeltek. Semmi nem lett volna ha elbukják, bőven vezetnek, majdnem mindenki egészséges és jó formában játszanak, de ők nyerni akarnak MINDEN meccsen. A féllábú Mendy tiszta erőből futott ünnepelni a társakkal, leszarta a térdét magasról...:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4802 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Van egy olyan érzésem a következő megállója a PSG lesz. :) :) :)
Mondjuk szakmailag szvsz visszalépés lenne neki. Spanyol, Angol, majd a bohóc francia ligába ellenfél nélkül marha nehéz lesz megnyerni a bajnokságot... A BL-t mondjuk megnyerheti nekik.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#4803 Hozzászólás Szerző: almos »

vigh92 írta:Én nem tartom Guardiolat egy akkora zseninek, hisz a nagy sikereit mind olyan csapatokkal érte el, amelyik Top csapat volt, dőlt a pénz és nem volt sok konkurens.

Barca: azt a csapatot nem ő rakta össze, sok taktikai tanács sem kellett nekik, mert addigra annyira összeértek, hogy talán még Mészöly Géza is elvezette volna.

Bayern: Ott aztán tényleg nincs konkurens, pénz volt, mi kell még??

City: 3 év kellett neki, hogy az a temérdek, fejetlen költekezés beérjen, (gondolok itt azokra a játékosokra, akiket megvett drágán, következő évben potom pénzért elszórt) ellenben Conteval aki szarból épített várat, úgy hogy új taktikát hozott be, ezt most persze majmolják.

u.i. Megnézném egyszer Pep-et egy olyan csapatban mint pl a Liverpool, akár Chelsea, Dortmund ahol nem ilyen a politika.
Főleg, hogy 2016 nyarán jött a City-hez.
Kár vitatni az érdemeit, egyik legjobb edző napjainkban.
LAMPARD#8

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#4804 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta:Én nem tartom Guardiolat egy akkora zseninek, hisz a nagy sikereit mind olyan csapatokkal érte el, amelyik Top csapat volt, dőlt a pénz és nem volt sok konkurens.

Barca: azt a csapatot nem ő rakta össze, sok taktikai tanács sem kellett nekik, mert addigra annyira összeértek, hogy talán még Mészöly Géza is elvezette volna.

Bayern: Ott aztán tényleg nincs konkurens, pénz volt, mi kell még??

City: 3 év kellett neki, hogy az a temérdek, fejetlen költekezés beérjen, (gondolok itt azokra a játékosokra, akiket megvett drágán, következő évben potom pénzért elszórt) ellenben Conteval aki szarból épített várat, úgy hogy új taktikát hozott be, ezt most persze majmolják.

u.i. Megnézném egyszer Pep-et egy olyan csapatban mint pl a Liverpool, akár Chelsea, Dortmund ahol nem ilyen a politika.
de nem fogod mert olyan csapathoz nem írna alá :)

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#4805 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Én nem tartom Guardiolat egy akkora zseninek, hisz a nagy sikereit mind olyan csapatokkal érte el, amelyik Top csapat volt, dőlt a pénz és nem volt sok konkurens.

Barca: azt a csapatot nem ő rakta össze, sok taktikai tanács sem kellett nekik, mert addigra annyira összeértek, hogy talán még Mészöly Géza is elvezette volna.

Bayern: Ott aztán tényleg nincs konkurens, pénz volt, mi kell még??

City: 3 év kellett neki, hogy az a temérdek, fejetlen költekezés beérjen, (gondolok itt azokra a játékosokra, akiket megvett drágán, következő évben potom pénzért elszórt) ellenben Conteval aki szarból épített várat, úgy hogy új taktikát hozott be, ezt most persze majmolják.

u.i. Megnézném egyszer Pep-et egy olyan csapatban mint pl a Liverpool, akár Chelsea, Dortmund ahol nem ilyen a politika.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4806 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én bírom Guardiolát, szerintem nagyon jó edző. Lehet, hogy egy West Brommal nem nyerne bajnokságot, de egy erős csapatból bármikor képes TOP 3 csapatot faragni.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... eo-2605959" onclick="window.open(this.href);return false;

Szenvedélyes fickó:) Szerintem sokra tartja Redmondot és részben nevelő célzatú volt a lebaszás, de nem hiszem, hogy Redmond ezt jól reagálta le:D Kiváncsi lennék mit mondott neki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4807 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A city meccs utolsó 10 percét láttam csak, ami másbol se állt hogy a Soton elrugdosta a labdát ki a világbol. Látva a statokat a meccsről szokásos óriási city fölény. Teljesen mindegy hogy buknak-e 2 pontot egy ilyen meccsen vagy nem, más szint idén...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4808 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Salah brutál formában van. Úgy a 8. góljáig azt gondoltam hogy minden összejön neki, mákja van, de nem erről van szó. Brutál nagyot fejlődött Romában, nagyon érzi a kaput, ehhez párosul a kegyetlen sebessége... Nagy fogás volt a Poolnak.

Közben Rooney lőtt egy mesterhármast, plusz egy félpályás gólt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4809 Hozzászólás Szerző: fst200 »

elég volt ránéznem az eredményjelzőre , city 1-1 90 perc, nah mondom tuti addig húzzák amíg nem nyer a city, éééés tényleg :D

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Premier League

#4810 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

A mocsok City a 96 percben rug golt. basza meg.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#4811 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Kissé nevetséges a City-nél ez az "until we score" dolog....
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4812 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:Pardew lett a WBA új edzője, hivatalos, Allardyce pedig délután az lehet az Evertonnàl. Komolyan hihetetlen hogy a Woy-Pardew-Fatsam trió megint visszakúszott a PL-be, és csak novemberig kellett várni.
No meg persze Moyes! #THEBOYSAREBACK

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#4813 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:Pardew lett a WBA új edzője, hivatalos, Allardyce pedig délután az lehet az Evertonnàl. Komolyan hihetetlen hogy a Woy-Pardew-Fatsam trió megint visszakúszott a PL-be, és csak novemberig kellett várni.
Az oké, hogy West Ham elkönyvelhetően kiesett, de a másik kettőt azért nem hiába igazolják le újra meg újra. Az ő favágásuk van annyira hatékony, hogy benttartja az adott csapatot és a PL-ben maradás jár akkora téttel/kompenzációval, hogy elkeseredettségükben a klubok inkább eldobják a szépnek titulált stílust vagy a saját stílusuk, hogy az adóssághalmozásuknak továbbra is maradjon fedezete.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4814 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pardew lett a WBA új edzője, hivatalos, Allardyce pedig délután az lehet az Evertonnàl. Komolyan hihetetlen hogy a Woy-Pardew-Fatsam trió megint visszakúszott a PL-be, és csak novemberig kellett várni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4815 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kép

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4816 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:
Николаевич írta:
Szerintem Luiz ki fog maradni és Christensen kezd majd Azpi és Cahill között, de Moses hiányában azt is el tudom képzelni hogy Dave RWB lesz és így Rüdiger játszik majd RCB-t. Zappacosta támadásban ügyes de védekezésben néha aggasztó, én nem bánnám ha nem ő kezdene. Középen én kihagynám Fábregast, inkább játsszon a Baka-Kanté-Drinkwater hármas. Elöl meg Hazard és Morata.
Miért kellene a Baka-Kanté duo mellé még egy harmadik defenzív kp? Ilyen esetben Fabregas aranyat ér a két romboló kp elött. Azon is meglepödnék ha Luizt ma is kihagyná Conte papa, azért a pool támadószekcio ellen kelleni fog. Szóval én egy ilyesmi kezdöre számitok: Courtois-Christensen,Luiz,Cahill-Azpi,Baka,Kanté,Fabre,Alonso-Hazard,Morata
Úgy tűnik Conte szerint is kell :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4817 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
Szerintem Luiz ki fog maradni és Christensen kezd majd Azpi és Cahill között, de Moses hiányában azt is el tudom képzelni hogy Dave RWB lesz és így Rüdiger játszik majd RCB-t. Zappacosta támadásban ügyes de védekezésben néha aggasztó, én nem bánnám ha nem ő kezdene. Középen én kihagynám Fábregast, inkább játsszon a Baka-Kanté-Drinkwater hármas. Elöl meg Hazard és Morata.
Miért kellene a Baka-Kanté duo mellé még egy harmadik defenzív kp? Ilyen esetben Fabregas aranyat ér a két romboló kp elött. Azon is meglepödnék ha Luizt ma is kihagyná Conte papa, azért a pool támadószekcio ellen kelleni fog. Szóval én egy ilyesmi kezdöre számitok: Courtois-Christensen,Luiz,Cahill-Azpi,Baka,Kanté,Fabre,Alonso-Hazard,Morata
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4818 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Mit vártok a mai meccstől? Én nem sok jót. Idegenben a Pool ellen a villámgyors szélsőivel... Nem ez a kedvenc párosítása a 3 védős rendszereknek. Viszont nem vagyunk most rossz formában, az utolsó 5 PL meccsünket megnyertük, remélem, hogy szar napot fog ki a Pool.

Ilyesmi kezdőre gondolok: Courtois - Rüdiger . Luiz . Cahill - Azpi . Kanté . Fabregas . Bakayoko . Alonso - Morata . Hazard
A Liverpool védelme egy vicc, szinte biztos vagyok abban hogy a Hazard-Morata páros bevisz nekik 1-2 gyomrost. A kérdés inkább az hogy a kp-védekezést meg a hátsó hármast hogy oldjuk meg. A kulcs az lenne hogy ne hagyjunk nekik sok területet mert nem jönnénk ki jól abból ha Salah meg Mané lendületből jönnének ránk. Hátul szervezettnek kell lenni mint az MU ellen. Felállt védelem ellen sokszor megáll a tudomány.

Szerintem Luiz ki fog maradni és Christensen kezd majd Azpi és Cahill között, de Moses hiányában azt is el tudom képzelni hogy Dave RWB lesz és így Rüdiger játszik majd RCB-t. Zappacosta támadásban ügyes de védekezésben néha aggasztó, én nem bánnám ha nem ő kezdene. Középen én kihagynám Fábregast, inkább játsszon a Baka-Kanté-Drinkwater hármas. Elöl meg Hazard és Morata.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4819 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mit vártok a mai meccstől? Én nem sok jót. Idegenben a Pool ellen a villámgyors szélsőivel... Nem ez a kedvenc párosítása a 3 védős rendszereknek. Viszont nem vagyunk most rossz formában, az utolsó 5 PL meccsünket megnyertük, remélem, hogy szar napot fog ki a Pool.

Ilyesmi kezdőre gondolok: Courtois - Rüdiger . Luiz . Cahill - Azpi . Kanté . Fabregas . Bakayoko . Alonso - Morata . Hazard
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4820 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:
Dízel írta:
fst200 írta:Matat sajnálom,mert szerette a klubbot ,de fél év után menni akart , ennyi
Mata menni akart? :o én úgy emlékszem, hogy kétszer volt nálunk az év játékosa és José miatt kellett mennie, mert nem tudott/nem akart védekezni. Megjegyzem nem tudom mi a búbánatos lófaszért kell egy támadó szélsőnek IS védekeznie. Értem én, hogy Drogba 1000szer is visszajött védekezni, ha forró volt a helyzet, na de azért ne legyen már elvárás...
És azóta ujra együtt dolgoznak, hétvégén is játszott nála, szélsőt is játszott, sőt csapatkapitánynak is megtette már a MU-ban.

Jo üzletet látott benne az akkori vezetőség, mennie kellett.
Azért nem volt az olyan felhőtlen viszony közte és josé között az MU-ba a kezdetekben. Volt mez földhöz dobás meg dühöngés mikor állandóan lecseréle. Szerintem szimplán kijött neki a lépés, josé is abból dolgozik ami van.

Válasz küldése