Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#4841 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

rafanadal írta:
DrAd írta:Egyáltalán nem értek egyet az előttem hozzászólókkal. Én szeretem nézni, ahogyan a fiatalok és a kevesebb lehetőséget kapók megmutatják magukat a pályán, és a ligakupa pont erre való, az ellentmondás onnan adódik, hogy néhány edző nyilvánosan leszólja, majd felrakja a teljes kezdőt. Most akkor komolyan veszik, vagy nem? Ha már úgyis annyira lényegtelen, akkor tessék a nagyobb csapatok ellen és a döntőben is a fiatalokat játszatni! Egyébként is Musonda, Kenedy és társai úgysem kapnak elég lehetőséget, főleg ha még ez a kupa sem lenne.

Az FA kupa meg ugyanolyan kupa, mint minden országban, nem tudom miért lenne lényegtelenebb, mint a német, vagy a spanyol. Persze minden csapatnak megvan a prioritási sorrendje a bl, bajnkság és kupák között, viszont a keret nem 11 emberből áll. Akinek meg mégis, az vállalja a felelősséget, és ne panaszkodjon a terhelés miatt.
Igen, viszont ebben mindig lesz egy érdekkonfliktus, hogy egyesek felrakják a rendes kezdőt és mások próbálnának fiatalokat játszatni. Ha kiesnek az a baj, ha a fiatalok egész szezonban nem kapnak lehetőséget az a baj. Akkor csináljanak egy tartalék kupát vagy valami olyasmit, mint az utánpótlás csapatoknál, hogy 3 felnőtt játszhat maximum.
Ezzel viszont megint az a baj, hogy ilyen kupák, versenysorozatok léteznek, és ezekben szerepelnek is a tartalékok. Ez a ligakupa lehetőség azért kiváló nekik, mert pont találkozhatnak felnőtt játékosokkal, rendes keretekkel és kipróbálhatóak itt, nem okoz különösebben nagy kockázatot, ha esetleg nem válnak be rögtön.

Ha olyan lenne a rendszer, mint amit te felvázoltál, 90%-unk nem követné rendszeresen a versenysorozat eseményeit.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#4842 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

DrAd írta:Egyáltalán nem értek egyet az előttem hozzászólókkal. Én szeretem nézni, ahogyan a fiatalok és a kevesebb lehetőséget kapók megmutatják magukat a pályán, és a ligakupa pont erre való, az ellentmondás onnan adódik, hogy néhány edző nyilvánosan leszólja, majd felrakja a teljes kezdőt. Most akkor komolyan veszik, vagy nem? Ha már úgyis annyira lényegtelen, akkor tessék a nagyobb csapatok ellen és a döntőben is a fiatalokat játszatni! Egyébként is Musonda, Kenedy és társai úgysem kapnak elég lehetőséget, főleg ha még ez a kupa sem lenne.

Az FA kupa meg ugyanolyan kupa, mint minden országban, nem tudom miért lenne lényegtelenebb, mint a német, vagy a spanyol. Persze minden csapatnak megvan a prioritási sorrendje a bl, bajnkság és kupák között, viszont a keret nem 11 emberből áll. Akinek meg mégis, az vállalja a felelősséget, és ne panaszkodjon a terhelés miatt.
Igen, viszont ebben mindig lesz egy érdekkonfliktus, hogy egyesek felrakják a rendes kezdőt és mások próbálnának fiatalokat játszatni. Ha kiesnek az a baj, ha a fiatalok egész szezonban nem kapnak lehetőséget az a baj. Akkor csináljanak egy tartalék kupát vagy valami olyasmit, mint az utánpótlás csapatoknál, hogy 3 felnőtt játszhat maximum.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Premier League

#4843 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Egyáltalán nem értek egyet az előttem hozzászólókkal. Én szeretem nézni, ahogyan a fiatalok és a kevesebb lehetőséget kapók megmutatják magukat a pályán, és a ligakupa pont erre való, az ellentmondás onnan adódik, hogy néhány edző nyilvánosan leszólja, majd felrakja a teljes kezdőt. Most akkor komolyan veszik, vagy nem? Ha már úgyis annyira lényegtelen, akkor tessék a nagyobb csapatok ellen és a döntőben is a fiatalokat játszatni! Egyébként is Musonda, Kenedy és társai úgysem kapnak elég lehetőséget, főleg ha még ez a kupa sem lenne.

Az FA kupa meg ugyanolyan kupa, mint minden országban, nem tudom miért lenne lényegtelenebb, mint a német, vagy a spanyol. Persze minden csapatnak megvan a prioritási sorrendje a bl, bajnkság és kupák között, viszont a keret nem 11 emberből áll. Akinek meg mégis, az vállalja a felelősséget, és ne panaszkodjon a terhelés miatt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#4844 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem így is sok nekik a terhelés, fölösleges egy adott országban két kupának lennie. Legyen egy és annak legyen rangja.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4845 Hozzászólás Szerző: Megyó »

laczze írta:Vicc, hogy elvileg minden nagycsapat leszarja, közbe meg mind az a 5-6 csapat a kezét összetenné év végén ha megtudná legalább azt nyerni. Legalább azt vagy kiegészíteni.
Mint már írtam nem csak tavaly, hanem 10 éve is, az FA (az én véleményem alapján) és a Liga kupa a vigaszdíj. Kiváltképp bírom, amikor edzők és az adott csapat szurkolói odamondják az év végén: "kiestünk a Bl-ből, 3-ok lettünk a bajnokságban, de MEGVAN AZ FA kupa!"

oké. gratulálok.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#4846 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

laczze írta:Vicc, hogy elvileg minden nagycsapat leszarja, közbe meg mind az a 5-6 csapat a kezét összetenné év végén ha megtudná legalább azt nyerni. Legalább azt vagy kiegészíteni.
Én inkább ezt úgy fogalmaznám meg, hogy a szezon ebben a szakaszában még mindenki leszarja, ha kiesik a csapat a tartalékokkal, hát kiesett, ez van. Ha viszont már eljutott az elődöntőig, akkor meg "illene már megnyerni", meg "tegyük már oda magunkat, mégiscsak egy trófea" váltja fel a korábbi hozzáállást.

Ehhez jönnek még hozzá azok a sorsolások, amikor két nagy csapatot sorsolnak össze egymással. Az mindig külön történet.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4847 Hozzászólás Szerző: laczze »

Vicc, hogy elvileg minden nagycsapat leszarja, közbe meg mind az a 5-6 csapat a kezét összetenné év végén ha megtudná legalább azt nyerni. Legalább azt vagy kiegészíteni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4848 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Remek időzítés, akkor most aggódhatunk, hogy úgy fognak feltámadni ellenünk, mint legutóbb a Palace edző váltás után?!
Nem tudom te hogy vagy vele, de én abszolút nem aggódok, hogy mi lesz a ligakupával. Pár napja olvastam Conte nyilatkozatát arról, miszerint teljesen feleslegesnek tartja ezt a sorozatot, én teljesmértékben egyetértek vele. Ha lenne C csapatunk, akkor őket látnám szívesen játszani ebben a sorozatban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#4849 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Zsolti írta:
Drogbert írta:
kazomester írta:HUDDERSFIELD 2-0 MAN UTD, érdemes lehet belenézni :)
Lindelof oriasit hibazott...szetszedtek ot es a baratnoet a szurkolok a twitteren :))
Mit csináld leirnád röviden mert nem láttam a meccset?
David Luiz kib#szta volna a stadionbol a labdat erre lindelof lehuzza a fejet :mrgreen: es hadja, hogy a Huddersfield 2-el vezessen 8)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4850 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Remek időzítés, akkor most aggódhatunk, hogy úgy fognak feltámadni ellenünk, mint legutóbb a Palace edző váltás után?!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#4851 Hozzászólás Szerző: almos »

kazomester írta:Kép

Koeman-t menesztették. Ha valami, akkor ez várható volt.
Meg kellett ezt tenniük, valami nagyon nincs rendben náluk. Pedig a keret pofás, top6 után a 7-10. helyért jót harcolhatnának.
Az egészben a legviccesebb, hogy nem rég mér arról cikkeztek, hogy ő is esélyes a Barca kispadjára.
LAMPARD#8

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4852 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kép

Koeman-t menesztették. Ha valami, akkor ez várható volt.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#4853 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Zsolti írta:
Drogbert írta: Lindelof oriasit hibazott...
Mit csináld leirnád röviden mert nem láttam a meccset?
A unitedbe igazolt :wink:

(benézett egy sima fejest, abból lett a 2. gól)

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Premier League

#4854 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Drogbert írta:
kazomester írta:HUDDERSFIELD 2-0 MAN UTD, érdemes lehet belenézni :)
Lindelof oriasit hibazott...szetszedtek ot es a baratnoet a szurkolok a twitteren :))
Mit csináld leirnád röviden mert nem láttam a meccset?

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#4855 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

kazomester írta:HUDDERSFIELD 2-0 MAN UTD, érdemes lehet belenézni :)
Lindelof oriasit hibazott...szetszedtek ot es a baratnoet a szurkolok a twitteren :))
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4856 Hozzászólás Szerző: kazomester »

HUDDERSFIELD 2-0 MAN UTD, érdemes lehet belenézni :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4857 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem miatta lett menesztve Ranieri, hanem a játékosok rossz teljesítménye miatt. Shakespeare megmentette a Leicestert a kieséstől tavaly, de azért azt lehetett tudni hogy inkább a frissesség miatt játszott eredményesebben a csapat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4858 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... en-2597951" onclick="window.open(this.href);return false;
Megérte miatta kivágni Ranierit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#4859 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hirek szerint a Newcastle qatari milliardos tesverpar kezebe kerulhet, de ez egyenlore meg csak pletyka. Ha esetleg bekovetkezik, akkor lehet par ev es a Newcastle is bajnoki cimert fog versenyezni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#4860 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Burnley első 4 IDEGENBELI meccsén elég komoly:
GY Chelsea 3-2
D Tottenham 1-1
D Liverpool 1-1
GY Everton 1-0
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése