Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#5301 Hozzászólás Szerző: Spring »

Mindkettotok mond valamit, engem meggyoztetek :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Premier League

#5302 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

akiért 70 millió fontot kérnek legyen már szempont, hogy nincs nemzetközi rutinja. azért sok mindent megmutat, hogy mennyire képes az illető nyerőember lenni komoly tétmeccseken. az emberünk az evertonba nem nagyon tapasztalt még komoly elvárást, egy középcsapat meccsei nem hasonlíthatóak össze egy nagy csapattal hiába lő egy citynek 3-4 gólt az nem ugyanaz.
most costa el van küldve a picsába mert 4 meccse nem lőtt gólt, 2016-ban lukakunak volt olyan időszaka hogy zsinórban több mint 1000 percen keresztül nem lőtt gólt tétmeccsen az evertonban. az elvárás és a 70 millió fontos cédula alatt nem lesz neki egyszerű játszani egy evertonból kikerülve csak ezért nem mindegy hogy milyen tapasztalt játékosra költünk ennyit.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5303 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta: azért az érdemeiből elég sokat levon mennyire egy személyben épít rá a csapata, majdnem a gólok 50%-át ő lőtte. ez meg is mutatkozik a statisztikákban, hogy rengeteg labdát kap amiből azért elég sokat el is basz. érdemes megnézni a pályán töltött idejét is, például Kane-hez képest több mint + 6 meccs vagy Morata-nal majdnem 3x többet játszott és a spanyol így is lőtt 12 bajnoki gólt.

Miért, nálunk nem az egy szem csatárra van kihegyezve a legtöbb támadás? Costa egy gyengébb meccsen is kap 3-4 olyan passzt amiből helyzetbe kerülhet, de a Bournemouth ellen pl. három tiszta ziccerpasszt kapott. Nem hálátlanabb dolog nálunk csatárnak lenni mint az Evertonban, ebben biztos vagyok.

Kane valóban kevesebb meccsen lépett pályára, de kevesebb gólt is lőtt, a gól/perc mutatója kicsit jobb csak az angolnak. Azt meg nem is néztük hogy Kane egy sokkal jobb csapatban játszik, sokkal jobb játékosokkal körülvéve. Amúgy sem értem hogy jött ide Kane, ő nem opció nekünk.. Morata meg igen összekapart pár gólt, de érdemes megnézni mikor, kik ellen. Leginkább csereként beállva, 3-4. gólokat szerzett hokkendáré csapatok ellen megnyert meccsen. Lőtt pár fontos gólt, győztes gólt, ennek ő a Juventus-ban is mestere volt, de alapvetően nem az a gólfosó forma.
nemtudom írta:
ami meg a tapasztalatot illeti lett + 3 szezonja egy középcsapatnál 0 nemzetközi rutinnal.

Ez a "nemzetközi rutin" egy nagyon jól puffogtatható frázis, de kíváncsi lennék hogy te mit értesz alatta. Egyrészt nem igaz hogy nincs európai kuparutinja, tavaly lőtt vagy 9 gólt az EL-ben. De ha 0 nemzetközi meccs lenne a lábában, akkor is mi van? A BL-meccseket sem háromszögalakú jégpályán játsszák három labdával. Ha beilleszkedik a csapatba és rúgja a gólokat a bajnokságban akkor a BL-ben sem lesz gond. A Leicester-ben hány játékosnak volt BL-rutinja? Mégis egész jól elboldogulnak. És kit igazoljunk le hatalmas BL-rutinnal? BL-tapasztalattal rendelkező topcsatár aki jó formában játszik azt Robert Lewandowski-nak hívják, esetleg Luis Suarez-nek, de minimum Gonzalo Higuain-nak. Bármennyi pénzünk van, teljesen irreális hogy csak a topcsapatok kezdőjéből igazojunk.
nemtudom írta:
meg azért az is furcsa, hogy rajtunk kívül kutyával nem hozzák szóba az anderlechtből meg még egész európa akarta

Ez konkrétan nem igaz, folyamatosan írnak a Manchester United és a Bayern érdeklődéséről is, Atletit is olvastam vele kapcsolatban, régebben Juvét, PSG-t is. Mondjuk ezt megint nem értem mit akarsz ezzel. Attól lesz jó egy játékos hogy a szennylapok minden klubbal összeboronálják?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#5304 Hozzászólás Szerző: Dante »

nemtudom írta:érdemes megnézni a pályán töltött idejét is, például Kane-hez képest több mint + 6 meccs vagy Morata-nal majdnem 3x többet játszott és a spanyol így is lőtt 12 bajnoki gólt.
Szerintem ez inkább pozitívum, nem sérülékeny és nem is idegbajos, az az ideális ha ennyi meccsen tud pályára lépni. Morata a Calcio A-ban is ilyen mennyiségben termelt, ha csere, ha nem, nem elég.
Úgy gondolom hogy Michy-ben van annyi mint a spanyolban, de Conte-től nem fogja megkapni a lehetőséget és ez esetben (ha Costa és Michy is menne) elférne Lukaku és Alvaro is, kérdés hogy kiperkálja e a csapat a 140+ milliót a két névért. (ha Costa-ért jó pénzt kapunk akkor nem olyan ördögtől való a dolog, bár az is igaz hogy nem szoktunk ilyet csinálni)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5305 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:
Николаевич írta:
Dízel írta:Jó lenne, ha Lukaku leállna a gólgyártásról, mert nem fogjuk tudni kifizetni a feltornászott árát. :lol:

Mondjuk én most ha valakire nem sajnálnék egy komolyabb összeget az Big Rom, elképesztően jó játékos lett, nincs ami ellene szól. Fizikum pipa, sebesség pipa, tapasztalat szintén, pont jó korban van a váltáshoz.

Érdemes megnézni az idei góljait: jobbal, ballal, fejjel, távolról, közelről, van minden. Megveri a védőket sebességből, csellel, kipasszolja a középpályásokkal, bírkózik a védőkkel, fantasztikus. Persze senkire nincs garancia hogy beválik, de ő már öt éve itt van a PL-ben és folyamatosan fejlődik, nem tudom elképzelni hogy flop legyen.
azért az érdemeiből elég sokat levon mennyire egy személyben épít rá a csapata, majdnem a gólok 50%-át ő lőtte. ez meg is mutatkozik a statisztikákban, hogy rengeteg labdát kap amiből azért elég sokat el is basz. érdemes megnézni a pályán töltött idejét is, például Kane-hez képest több mint + 6 meccs vagy Morata-nal majdnem 3x többet játszott és a spanyol így is lőtt 12 bajnoki gólt.
ami meg a tapasztalatot illeti lett + 3 szezonja egy középcsapatnál 0 nemzetközi rutinnal.

összességében ez nálam 70 millió fontot rohadtul nem ér az más kategória. úgy érne annyit ha bevonnánk az üzletbe batshuayi-t és kapnának 35-40 millió fontot még
meg azért az is furcsa, hogy rajtunk kívül kutyával nem hozzák szóba az anderlechtből meg még egész európa akarta
én nem adnám oda Batshuayi-t végleg, mert aztán 2 év múlva őt is visszasírjuk.
úgyis az jön akit Conte akar, de Lukaku erősítés lenne az tény ahogy lehet Morata is, de én Belottiba semmi különöset nem látok idén kijött neki a lépés és a klubja egyből 100 milliót akar érte ez nevetséges.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Premier League

#5306 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Николаевич írta:
Dízel írta:Jó lenne, ha Lukaku leállna a gólgyártásról, mert nem fogjuk tudni kifizetni a feltornászott árát. :lol:

Mondjuk én most ha valakire nem sajnálnék egy komolyabb összeget az Big Rom, elképesztően jó játékos lett, nincs ami ellene szól. Fizikum pipa, sebesség pipa, tapasztalat szintén, pont jó korban van a váltáshoz.

Érdemes megnézni az idei góljait: jobbal, ballal, fejjel, távolról, közelről, van minden. Megveri a védőket sebességből, csellel, kipasszolja a középpályásokkal, bírkózik a védőkkel, fantasztikus. Persze senkire nincs garancia hogy beválik, de ő már öt éve itt van a PL-ben és folyamatosan fejlődik, nem tudom elképzelni hogy flop legyen.
azért az érdemeiből elég sokat levon mennyire egy személyben épít rá a csapata, majdnem a gólok 50%-át ő lőtte. ez meg is mutatkozik a statisztikákban, hogy rengeteg labdát kap amiből azért elég sokat el is basz. érdemes megnézni a pályán töltött idejét is, például Kane-hez képest több mint + 6 meccs vagy Morata-nal majdnem 3x többet játszott és a spanyol így is lőtt 12 bajnoki gólt.
ami meg a tapasztalatot illeti lett + 3 szezonja egy középcsapatnál 0 nemzetközi rutinnal.

összességében ez nálam 70 millió fontot rohadtul nem ér az más kategória. úgy érne annyit ha bevonnánk az üzletbe batshuayi-t és kapnának 35-40 millió fontot még
meg azért az is furcsa, hogy rajtunk kívül kutyával nem hozzák szóba az anderlechtből meg még egész európa akarta

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5307 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta:Jó lenne, ha Lukaku leállna a gólgyártásról, mert nem fogjuk tudni kifizetni a feltornászott árát. :lol:

Mondjuk én most ha valakire nem sajnálnék egy komolyabb összeget az Big Rom, elképesztően jó játékos lett, nincs ami ellene szól. Fizikum pipa, sebesség pipa, tapasztalat szintén, pont jó korban van a váltáshoz.

Érdemes megnézni az idei góljait: jobbal, ballal, fejjel, távolról, közelről, van minden. Megveri a védőket sebességből, csellel, kipasszolja a középpályásokkal, bírkózik a védőkkel, fantasztikus. Persze senkire nincs garancia hogy beválik, de ő már öt éve itt van a PL-ben és folyamatosan fejlődik, nem tudom elképzelni hogy flop legyen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5308 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta:Jó lenne, ha Lukaku leállna a gólgyártásról, mert nem fogjuk tudni kifizetni a feltornászott árát. :lol:
Parádés gólt lőtt egyébként Lukaku, ahogyan lefordult a 30 millió fontos Keane-ről, sebességet váltott, majd kierőszakolta a gólt, az szenzációs volt.

Khazri pedig szögletből tekert gólt a Sunderland meccsén. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5309 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:
Megyó írta:?
Őszintén srácok, mi a baj Sp*rs-szel? Egész egyszerűen fantasztikusak. Meg nem álmodtam volna sem azt, hogy ezt a bajnokságot mi fogjuk vezetni, sem azt, hogy a Sp*rs benne lesz a top 4-ben...
Nekem semmi, ha valakik megérdemlik rajtunk kivül idén h akár bajnokok legyenek, azok ők. Csak sztem most jönnek nehéz meccseik így a végén.
Így van, a csirkéknek elég húzós lesz a vége, de legalább a mi figyelmünk sem lankadhat. Remélhetőleg ez a srácokból is a legjobbat hozza ki és megnyomják a szezon végét is. Amúgy ha sikerül behúzni a PL címet, hihetetlenül groteszk lesz, hogy épp az évek óta koplaló szarzi indított el minket a győzelem felé vezető úton :lol: Ha akkor és ott szokásukhoz híven kikapnak, lehet Conte még most is a 4-2-4-ből és Oscarból próbálná kisajtolni a legtöbbet.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5310 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:Jó lenne, ha Lukaku leállna a gólgyártásról, mert nem fogjuk tudni kifizetni a feltornászott árát. :lol:

rugdossa nyugodtan akkor legalább Conte is és a vezetőség is megláthatja, hogy ő a legjobb megoldás számunkra.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#5311 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dízel írta:Jó lenne, ha Lukaku leállna a gólgyártásról, mert nem fogjuk tudni kifizetni a feltornászott árát. :lol:
Csak lövöldözze jó nyugodtan őket, mert fantasyban ő a csapatkapitányom.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#5312 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jó lenne, ha Lukaku leállna a gólgyártásról, mert nem fogjuk tudni kifizetni a feltornászott árát. :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5313 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megyó írta:?

Őszintén srácok, mi a baj Sp*rs-szel? Egész egyszerűen fantasztikusak. Meg nem álmodtam volna sem azt, hogy ezt a bajnokságot mi fogjuk vezetni, sem azt, hogy a Sp*rs benne lesz a top 4-ben...
Nekem semmi, ha valakik megérdemlik rajtunk kivül idén h akár bajnokok legyenek, azok ők. Csak sztem most jönnek nehéz meccseik így a végén.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5314 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:?

Őszintén srácok, mi a baj Sp*rs-szel? Egész egyszerűen fantasztikusak. Meg nem álmodtam volna sem azt, hogy ezt a bajnokságot mi fogjuk vezetni, sem azt, hogy a Sp*rs benne lesz a top 4-ben...

Nekem annyi bajom van velül hogy ők is bajnokok akarnak lenni :)

Èn amúgy nem bànom hogy nyertek, holnap legalább nem engedhetjük meg hogy töketlenkedünk, oda kell verni az asztalra, meg kell mutatni mit tudunk.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5315 Hozzászólás Szerző: Megyó »

?

Őszintén srácok, mi a baj Sp*rs-szel? Egész egyszerűen fantasztikusak. Meg nem álmodtam volna sem azt, hogy ezt a bajnokságot mi fogjuk vezetni, sem azt, hogy a Sp*rs benne lesz a top 4-ben...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5316 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Szemét csirkék jó durva formát kaptak el, általában már félidőig megnyerik a meccset, szóval még csak ki sem fáradnak nagyon.
Végre jönnek az izzadságos meccseik, ezek bohockodások voltak. Gyakorlatilag a kövi 5 meccsükön mindbe ott van a bukás.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#5317 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szemét csirkék jó durva formát kaptak el, általában már félidőig megnyerik a meccset, szóval még csak ki sem fáradnak nagyon.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#5318 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Hivatalosan is kiderült, hogy május 15-én (hétfőn) játsszuk le a Watford elleni elmaradt meccset.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5319 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:Fú én nagyon szurkolok hogy Kanté kapja, jó lenne végre ha nem csak támadók kapnák az ilyen díjakat.
Kissé utánanéztem, és az utolsó nem támadó, aki ezt a díjat megkapta épp JT volt 2005-ben. Kanté szerintem is megérdemli, két csapatból is bajnokot csinált! Tipikusan az a játékos, akinek ritkán veszed észre a teljesítményét, de a hiányától összedől a középpályád.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#5320 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:PFA Player of the year shortlist:

Eden Hazard
Zlatan Ibrahimovic
Harry Kane
N'golo Kante
Romelu Lukaku
Alexis Sanchez

Fú én nagyon szurkolok hogy Kanté kapja, jó lenne végre ha nem csak támadók kapnák az ilyen díjakat.
Ha megnyerjük a bajnokságot, akkor Hazard kapja újból a dijat. Angol földön is el vannak ájulva Kantétól, de Hazard-ról az utóbbi fordulókan csak szuperlatívuszokban beszélnek, ill. a szakértők is többször egyetértettek a Sky stúdiójában, hogy a belga kapja. Ennek ellenére én is Kanténak örülnék jobban.
LAMPARD#8

Válasz küldése