Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#5481 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

cech19960320 írta:
Dízel írta:Elmennek a faszomba! Nem ezért fizettek csak ezért az 1 csatornáért +1000ft-ot!! Szarházi banda, ha már PL egyeduralmat birtokolnak itthon, akkor hétvégente ne essen már nehezükre a világ lenézettebb bajnokságát adni! :evil: :evil: Egész héten ezt várja az ember, nem akarok fos akadozó streamet nézni masfél óráig, pláne, ha külön fizetek érte...
khm... csak akkor van fos akadozó stream ha szar a neted... én a legrosszabb amit nézni szoktam, az HD adás. de sokszor van fullhd-s 60fps stream is nagyobb rangadókra
Nekem is van SpílerTVm de egy PL meccset néztem rajta, azóta oda se lett kapcsolva. Inkább acestream.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#5482 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta:Elmennek a faszomba! Nem ezért fizettek csak ezért az 1 csatornáért +1000ft-ot!! Szarházi banda, ha már PL egyeduralmat birtokolnak itthon, akkor hétvégente ne essen már nehezükre a világ lenézettebb bajnokságát adni! :evil: :evil: Egész héten ezt várja az ember, nem akarok fos akadozó streamet nézni masfél óráig, pláne, ha külön fizetek érte...
khm... csak akkor van fos akadozó stream ha szar a neted... én a legrosszabb amit nézni szoktam, az HD adás. de sokszor van fullhd-s 60fps stream is nagyobb rangadókra

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#5483 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Elmennek a faszomba! Nem ezért fizettek csak ezért az 1 csatornáért +1000ft-ot!! Szarházi banda, ha már PL egyeduralmat birtokolnak itthon, akkor hétvégente ne essen már nehezükre a világ lenézettebb bajnokságát adni! :evil: :evil: Egész héten ezt várja az ember, nem akarok fos akadozó streamet nézni masfél óráig, pláne, ha külön fizetek érte...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#5484 Hozzászólás Szerző: laczze »

Traxver írta:
laczze írta:Valami oka van, hogy nem adják a Premier Líg nem engedi a 4 órás meccseket.
az rendben van, de valami cikket adhatott volna ki erről a spílertv, sehol nem találtam semmi cikket róla...(vagy csak én vagyok béna)
Ez jogos. Illett volna valamit kidobniuk amivel tájékoztatják az embereket akiken keresik a pénzüket...
Akkor még a szitkozódástól is megóvták volna magukat, de komolyan ezek olyan egy amatőr ... bagázs, hogy vicc az egész.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#5485 Hozzászólás Szerző: Traxver »

laczze írta:Valami oka van, hogy nem adják a Premier Líg nem engedi a 4 órás meccseket.
az rendben van, de valami cikket adhatott volna ki erről a spílertv, sehol nem találtam semmi cikket róla...(vagy csak én vagyok béna)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#5486 Hozzászólás Szerző: laczze »

Valami oka van, hogy nem adják a Premier Líg nem engedi a 4 órás meccseket.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#5487 Hozzászólás Szerző: Traxver »

azt olvastam, hogy valami szerződéses okokból(hibából?) nem közvetítenek (mi az igaz ebből kitudja) 2 hétig nem adhatnak szombat 4 órás meccset..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5488 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Márpedig nagyon úgy fest, hogy nem adják ezek a retkek a meccsünket holnap. Reklamálnak is sokan a Facebook-oldalukon.

Kép
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#5489 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Chris22 írta:
cech19960320 írta:hát holnap épp adnak NHL-t de a meccsünk meg nem akkor lesz :) szóval duplán benézte.
A Spíler honlapja szerint 14:45től 17:00-ig NHL meccset fognak sugározni, a mi meccsünk pedig 4-től lesz.

Igaz, belelóg. Mind1, úgysem nézném a spíleren semmi pénzért

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#5490 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem holnap 4 kor lesz a meccsünk most akkor, vagy mi?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#5491 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Szombaton!

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5492 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

cech19960320 írta:hát holnap épp adnak NHL-t de a meccsünk meg nem akkor lesz :) szóval duplán benézte.
A Spíler honlapja szerint 14:45től 17:00-ig NHL meccset fognak sugározni, a mi meccsünk pedig 4-től lesz.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#5493 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

hát holnap épp adnak NHL-t de a meccsünk meg nem akkor lesz :) szóval duplán benézte.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5494 Hozzászólás Szerző: Szabi »

paliczandras írta:Most am komoly hogy a spíler tv NHL.t fog adni szerdán a mi meccsünk idején ?
Valamit benéztél szerintem, mert nincs hétközi meccsünk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#5495 Hozzászólás Szerző: Traxver »

paliczandras írta:Most am komoly hogy a spíler tv NHL.t fog adni szerdán a mi meccsünk idején ?
ki ellen játszunk szerdán? lemaradtam valamiről?

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#5496 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Most am komoly hogy a spíler tv NHL.t fog adni szerdán a mi meccsünk idején ?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#5497 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:...
Mint már írtam, szerintem Ranieri is bent tartotta volna a leicestert. Megkaphatta volna az esélyt.

Érdemes megnézni a szavazatok állását, nem csak én gondolom így.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ho-2554105" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. február 24., péntek 22:46-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5498 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:
Николаевич írta:Nagyon sajnálom Ranierit, de ezt már tényleg nem engedhette tovább a vezetőség. Év elején úgy tűnt hogy a Sunderland, Swansea és Hull kiemeledően gyenge csapatok, így gyakorlatilag magasról tehetnek a bajnokságra, de a tigrisek meg a hattyak nagyon összekapták magukat az edzőváltások után, a Sunderlandet és Big Sam-et meg ismerjük. Bajnoki cím ide vagy oda, ha egy csapat öt meccsen nulla gólt szerez annak az edzője általában repül. Gondolom hogy nagyon nehéz döntés volt kirúgni Ranierit, de a Leicester-nek óriási pofon lenne a kiesés. A Hull, a Burnley vagy a Norwich az elmúlt években többször kizúgott és visszajutott, mert nagyjából egyben maradt a keret, nem szedték szét őket a PL-csapatok. A Leicester ha kiesik akkor Vardy, Mahrez, Slimani, Mendy, Musa, Ndidi, Schmeichel, Simpson meg Okazaki biztos hogy dobbantanak, teljesen szétesik az egész keret, esélyes hogy onnan nem lesz visszaút az első osztályba évekig. Ha benn maradnak akkor esélyes hogy pár embert meg fognak tudni tartani(ha Mahrezt nem is) és a bevételek miatt tudnak jó játékosokat igazolni, olyanokat akik a Champoba nem mennének el.
Szerintem meg ez abszolút inkorrekt volt Ranierivel szemben, sőt patkányság magasfoka volt. Azzal mindenki tisztában van, hogy a tavalyi PL címük egy világraszóló egyszeri csoda volt és megismételhetetlen. De ez az idei szezon és az eddigi teljesítmény, közel sem csak az ő hibája. Az egész csapat olyan szinten visszaesett, de ezt se mondanám így, inkább maradtak azok akik a tavalyi szezon előtt voltak. Vardy, Mahrez? Jelenleg semmivel sem jobbak egy átlagos játékosnál. Morgan, Huth, Fuchs, védelem? Úgy szaladnak át rajtuk, mint kés a vajon. Azt kell számon venni, hogy a leicesternél mindig is a kiesés elkerülése volt a cél és szerintem ezt idén is teljesítette volna Ranieri. Oké, kockáztattak volna, de szerintem amit tavaly elért az öreg, az lett volna a minimum, hogy nem rúgják ki, esetleg szezon végén megköszönik neki amit eddig letett és közös megegyezéssel elmegy. Arról nem is beszélve, hogy legalább a BL visszavágót megvárhatták volna... Ami pedig a fő kabaré, hogy állítólag Mancini veszi át őket :lol:

Persze, nem csak az ő sara a rossz szereplés, de managerként elsősorban ő felel érte. Játékosokat nem lehet év közben cserélni. Biztos baromi nehéz döntés volt kirúgni őt, főleg hogy most minden szurkoló látványosan utálni kezdte őket, de meg kellett húzniuk mert rohamléptekkel mentek a kiesés felé. Ha az lenne a helyzet mint a Serie A-ban (van három csapat leszakadva és a 17. már full biztonságban van, 8 pontra a kieséstől) akkor egy 17. helyért sem rúgták volna ki Ranierit, de nagyon úgy néz ki hogy semmi újat nem tud kitalálni az öreg. Tolja ugyan azt a 4-4-2-őt, gyakorlatilag ugyan azokkal az emberekkel akikkel tavaly, semmi újat nem tud előhúzni a kalapból. Igazoltak egy csomó penge játékost(Slimani, Mendy, Ndidi, Kaputska, Musa), de Ranieri egyikkel sem tudott kezdeni a világon semmit. 5 meccs zsinórban rúgott gól nélkül az nagyon durva, és ez egyértelműen az edző sara, taktikailag komoly gondok vannak ha ilyen előfordul egy csapatnál.

Ahogy tegnap is írtam, ha kiesne a Leicester elhúzna a keret háromnegyede, teljesen a nulláról kéne csapatot építeniük, nem nagyon lenne belőle feljutás egy-két éven belül. Ezt nem kockáztathatta meg a Leicester csak azért mert "tisztességesebb" lett volna Ranierivel szemben ha nem rúgják ki.

Mancinit szerintem nem tartozik a legszűkebb elitbe, de azért szép eredményeket ért el a City-vel, az Inter-rel és a Lazio-val is. Van annyi rutinja hogy kicsit újragondolva a játékot benntartsa a Leicester-t.

Nem tudom tudtátok-e, én most olvastam, Mancini karrierje utolsó fél évét épp Leicester-ben töltötte:

Kép

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5499 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
Николаевич írta:Nagyon sajnálom Ranierit, de ezt már tényleg nem engedhette tovább a vezetőség. Év elején úgy tűnt hogy a Sunderland, Swansea és Hull kiemeledően gyenge csapatok, így gyakorlatilag magasról tehetnek a bajnokságra, de a tigrisek meg a hattyak nagyon összekapták magukat az edzőváltások után, a Sunderlandet és Big Sam-et meg ismerjük. Bajnoki cím ide vagy oda, ha egy csapat öt meccsen nulla gólt szerez annak az edzője általában repül. Gondolom hogy nagyon nehéz döntés volt kirúgni Ranierit, de a Leicester-nek óriási pofon lenne a kiesés. A Hull, a Burnley vagy a Norwich az elmúlt években többször kizúgott és visszajutott, mert nagyjából egyben maradt a keret, nem szedték szét őket a PL-csapatok. A Leicester ha kiesik akkor Vardy, Mahrez, Slimani, Mendy, Musa, Ndidi, Schmeichel, Simpson meg Okazaki biztos hogy dobbantanak, teljesen szétesik az egész keret, esélyes hogy onnan nem lesz visszaút az első osztályba évekig. Ha benn maradnak akkor esélyes hogy pár embert meg fognak tudni tartani(ha Mahrezt nem is) és a bevételek miatt tudnak jó játékosokat igazolni, olyanokat akik a Champoba nem mennének el.
Szerintem meg ez abszolút inkorrekt volt Ranierivel szemben, sőt patkányság magasfoka volt. Azzal mindenki tisztában van, hogy a tavalyi PL címük egy világraszóló egyszeri csoda volt és megismételhetetlen. De ez az idei szezon és az eddigi teljesítmény, közel sem csak az ő hibája. Az egész csapat olyan szinten visszaesett, de ezt se mondanám így, inkább maradtak azok akik a tavalyi szezon előtt voltak. Vardy, Mahrez? Jelenleg semmivel sem jobbak egy átlagos játékosnál. Morgan, Huth, Fuchs, védelem? Úgy szaladnak át rajtuk, mint kés a vajon. Azt kell számon venni, hogy a leicesternél mindig is a kiesés elkerülése volt a cél és szerintem ezt idén is teljesítette volna Ranieri. Oké, kockáztattak volna, de szerintem amit tavaly elért az öreg, az lett volna a minimum, hogy nem rúgják ki, esetleg szezon végén megköszönik neki amit eddig letett és közös megegyezéssel elmegy. Arról nem is beszélve, hogy legalább a BL visszavágót megvárhatták volna... Ami pedig a fő kabaré, hogy állítólag Mancini veszi át őket :lol:
Az a kabaré,hogy nem is olyan rég kapott új szerződést.
Amúgy tényleg nagy szemétség volt elküldeni.
Ez is azt támasztja alá,hogyha fent akarsz tartani egy szintet akkor bizony hiába lettél bajnok kötelező a vérfrissítéa nyáron.
Ebbe bele bujott José és most sajnos Ranieri (őt jobban sajnálom).
Josénak sokat köszönhetünk de amit a 2. regnálása alatt csinált az nekem nagyon nem jött be, a sok potenciállal bíró fiatal játékosokat elküldte.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#5500 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Nagyon sajnálom Ranierit, de ezt már tényleg nem engedhette tovább a vezetőség. Év elején úgy tűnt hogy a Sunderland, Swansea és Hull kiemeledően gyenge csapatok, így gyakorlatilag magasról tehetnek a bajnokságra, de a tigrisek meg a hattyak nagyon összekapták magukat az edzőváltások után, a Sunderlandet és Big Sam-et meg ismerjük. Bajnoki cím ide vagy oda, ha egy csapat öt meccsen nulla gólt szerez annak az edzője általában repül. Gondolom hogy nagyon nehéz döntés volt kirúgni Ranierit, de a Leicester-nek óriási pofon lenne a kiesés. A Hull, a Burnley vagy a Norwich az elmúlt években többször kizúgott és visszajutott, mert nagyjából egyben maradt a keret, nem szedték szét őket a PL-csapatok. A Leicester ha kiesik akkor Vardy, Mahrez, Slimani, Mendy, Musa, Ndidi, Schmeichel, Simpson meg Okazaki biztos hogy dobbantanak, teljesen szétesik az egész keret, esélyes hogy onnan nem lesz visszaút az első osztályba évekig. Ha benn maradnak akkor esélyes hogy pár embert meg fognak tudni tartani(ha Mahrezt nem is) és a bevételek miatt tudnak jó játékosokat igazolni, olyanokat akik a Champoba nem mennének el.
Szerintem meg ez abszolút inkorrekt volt Ranierivel szemben, sőt patkányság magasfoka volt. Azzal mindenki tisztában van, hogy a tavalyi PL címük egy világraszóló egyszeri csoda volt és megismételhetetlen. De ez az idei szezon és az eddigi teljesítmény, közel sem csak az ő hibája. Az egész csapat olyan szinten visszaesett, de ezt se mondanám így, inkább maradtak azok akik a tavalyi szezon előtt voltak. Vardy, Mahrez? Jelenleg semmivel sem jobbak egy átlagos játékosnál. Morgan, Huth, Fuchs, védelem? Úgy szaladnak át rajtuk, mint kés a vajon. Azt kell számon venni, hogy a leicesternél mindig is a kiesés elkerülése volt a cél és szerintem ezt idén is teljesítette volna Ranieri. Oké, kockáztattak volna, de szerintem amit tavaly elért az öreg, az lett volna a minimum, hogy nem rúgják ki, esetleg szezon végén megköszönik neki amit eddig letett és közös megegyezéssel elmegy. Arról nem is beszélve, hogy legalább a BL visszavágót megvárhatták volna... Ami pedig a fő kabaré, hogy állítólag Mancini veszi át őket :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése