Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5561 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2550125" onclick="window.open(this.href);return false;
ha ez igaz akkor tuti rámennek a nyáron megint Costa-ra az Atletinél.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5562 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bandi írta:Nem tudom ki hogy van vele, de a többi csapat közül én még mindig a mu botlásainak tudok legjobban örülni. :mrgreen: Nem néztem a meccset, de a fejemet tenném rá hogy José a bíróra fogja majd :lol:
Meglepetéssel szolgálnék, hiszen így történt. :D

Following a question over a controversial refereeing decision, Jose responded in typical Mourinho fashion.
“If you don’t know football, you shouldn’t be here with a microphone in your hand” he said. - majd kisétált sajátos stílusában...
https://www.youtube.com/watch?v=XFFnn30aUuo" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#5563 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bandi írta:Nem tudom ki hogy van vele, de a többi csapat közül én még mindig a mu botlásainak tudok legjobban örülni. :mrgreen: Nem néztem a meccset, de a fejemet tenném rá hogy José a bíróra fogja majd :lol:
Idén értettem meg miért utálja őt a világ 90%a. Tényleg szimplán idegesítő, az hogy az muval az csak tetézi. Ennél jobban csak Pep felsüléséért szorítok, hogy észrevegyék az emberek mekkora 0 a csávó.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#5564 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem tudom ki hogy van vele, de a többi csapat közül én még mindig a mu botlásainak tudok legjobban örülni. :mrgreen: Nem néztem a meccset, de a fejemet tenném rá hogy José a bíróra fogja majd :lol:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#5565 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem nézem a meccset csak élő kommentárt nézek ott nem irtak semmit de a félidőben 3 a végén 5 perc a hosszabbítás 0-0 a meccs. Csak szerintem érdekes ez ? :D José time... mondjuk maradt a 0-0, érdekes José azért az ilyen helyzeteket beszokta húzni... 3 pontra lettek volna a 2. helytől, így nehéz lesz az a BL José.. 3 szezon zsinórban nelküle..
Drogba,Lampard,Terry <3

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#5566 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Николаевич írta:Na, Pep végre padra rakta Claudio 'làbbal jó' Bravo-t, Agüero helyett meg Gabriel Jesus kezd. Lehet hogy tènyleg nem kell Kun a kopasznak?
Jesus eddig meghálálja a bizalmat. Gól, gólpassz.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5567 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Na, Pep végre padra rakta Claudio 'làbbal jó' Bravo-t, Agüero helyett meg Gabriel Jesus kezd. Lehet hogy tènyleg nem kell Kun a kopasznak?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5568 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AwayRoller írta:January 30, 2017: Arsene Wenger claims the current Arsenal squad is the best he's ever had.
ha-ha-hagyjuk már! 2004-ben: Henry, Berkamp, Pires, Vieira, Gilberto Silva, Ljungberg és akkor a védelmet nem is írom. Árnyéka önmagának ez az arsenal, meg sem közelíti a 2004-es veretlen bajnok csapatét.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5569 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

January 30, 2017: Arsene Wenger claims the current Arsenal squad is the best he's ever had.
January 31, 2017: Arsenal 1-2 Watford
*cries in french :mrgreen: :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#5570 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Conte says he is happy with the squad he has, with Nathan Ake, Kenedy and Charly Musonda now added following loans. #LIVCHE

Akkor mind a hárman maradnak?
Mondjuk, hogy minek, az is jó kérdés :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5571 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Brady-t én is bírom, csodálkoztam, hogy az EB után nyáron senki se vitte vissza a PL-be.

Gabbiadini eléggé besült a Napoliban, mondjuk finoman szólva sem tartozott Sarri kedvencei közé, de kíváncsian várom, hogy kitud e lépni az örök ígéret titulusból végre.

Azért elég gólerős játékos, csereként és kupameccseken pötyögtette szépen a gólokat.

Most nézem Ranocchia meg a Hull City-be igazolt :D

Conte says he is happy with the squad he has, with Nathan Ake, Kenedy and Charly Musonda now added following loans. #LIVCHE

Akkor mind a hárman maradnak?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5572 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Brady-t én is bírom, csodálkoztam, hogy az EB után nyáron senki se vitte vissza a PL-be.

Gabbiadini eléggé besült a Napoliban, mondjuk finoman szólva sem tartozott Sarri kedvencei közé, de kíváncsian várom, hogy kitud e lépni az örök ígéret titulusból végre.

Mi meg nehogy hülyeséget csináljunk...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5573 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ighalo - Kína - 20 millió

Gabbiadini - Soton - 17 millió

Brady - Burnley - 14 millió Örülök hogy megint első osztályban játszik, nagyon bírom.

Sky: We understand Bournemouth could still sign Nathan Ake from Chelsea and have bid £18m. They don't have much time to make it happen...
Ne már bassza meg.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5574 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szabi 2016. febr. 6-án írta:Ilyenkor szokott az lenni, hogy egy kiscsapat elér egy óriási eredményt (legalább dobogó), nyáron elviszik 3-4 kulcsjátékosát, jövőre pedig kiesik.
Ugyan végül bajnokok lettek, és csak egy kulcsembert vittek el tőlük (bár ez a csapatukat elég mélyen érinti mint az ábra mutatja), de remélem azért nem lesz igazam, már csak két pontra vannak a vonaltól... :(
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5575 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem vagyok telhetetlen, a pool ellen idegenben jo ez az eredmény, pláne h a többiek buktak. Ezek a nyomurultak mindig beszopatnak minket, most nem sikerült nekik.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5576 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Payet után még egy szép sztori.

Ulloa ezt írta ki Twitterre:

Thanks to all the fans at LCFC. Two wonderful years but I need to feel like a footballer again.

With all respect for LCFC FANS. I feel betrayed by Ranieri and let down by the club. I will not play again for them...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5577 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:A Sunderland tovább folytatja a kukázás: elvitték az Everton-tól Darron Gibson-t. :)
Idén még nincs meccse a PL-ben... :D Tényleg röhej, most kaptak busás összeget PvA-ért, nem hiszem el, hogy csak ilyen selejteket tudnak szerződtetni. Természetesen ő is Moyes egykori játékosa volt, milyen meglepő. :)
Николаевич írta:A Liverpool meg vasárnap magángépet küldött Afrikába Mané-ért hogy játszhasson a Chelsea ellen, de valamiért nem szállhatott fel ezért Mané Gabonból repült Londonba, onnan megy majd Liverpool-ba :D Sikerült még jobban kinyuvasztani szegényt.
Firmino tárgyalását pedig állítólag elhalasztották 24 órával, tehát ő (is) ott lehet majd ellenünk. Mané vélhetően padról fog max. beszállni ezek után.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5578 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Sunderland tovább folytatja a kukázás: elvitték az Everton-tól Darron Gibson-t. :)

A Liverpool meg vasárnap magángépet küldött Afrikába Mané-ért hogy játszhasson a Chelsea ellen, de valamiért nem szállhatott fel ezért Mané Gabonból repült Londonba, onnan megy majd Liverpool-ba :D Sikerült még jobban kinyuvasztani szegényt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5579 Hozzászólás Szerző: emsanya »

marknagy írta:
emsanya írta:De akkor mi volt ez a szöveg, hogy nagyobb csapatban akar játszani? Sztem senkivel nem tudott megegyezni és a marseille egy menekülöút.
Nagyobb az esélye BL-ben játszania egy ujjáépített Marseille-ben, mint a West Ham-mel lenne.
Nem tudom, sztem sokat nem lépett ezzel előre, már nem fiatal. Az meg hogy mondjuk 3 év mulva továbbjutnak a bl csoportkörből(ha tényleg épitkeznek) , na bumm. De tényleg indokként a családot írják mindenhol. Pedig imádták londonban, dalt írtak róla, óriás poszter a stadionnál és mégis honvágya lett.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#5580 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:De akkor mi volt ez a szöveg, hogy nagyobb csapatban akar játszani? Sztem senkivel nem tudott megegyezni és a marseille egy menekülöút.
Nagyobb az esélye BL-ben játszania egy ujjáépített Marseille-ben, mint a West Ham-mel lenne.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése