Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5781 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amazing24 írta:
emsanya írta:Kár h ez a nyomorult city nem tudott hozni egy döntetlent. A pool-osok persze már készülnek rendesen a kövi fordulora, ütik a sunderlandet nekünk meg jön a tottenham halál túra idegenben.
Foleg Cesc nelkul lesz nehez. Alonso posztolt a meccs utan egy kepet, miszerint nem 100%-os a laba. Kivancsi vagyok, ha esetleg nem.jatszhat kivel potolja Conte.
Nem tudom meddig lehet ezt a győzelmi sorozatot csinálni, de ha most átmegyünk a Spursön, akkor megint lesz egy pár kevésbé nehéz meccs...

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#5782 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta:Kár h ez a nyomorult city nem tudott hozni egy döntetlent. A pool-osok persze már készülnek rendesen a kövi fordulora, ütik a sunderlandet nekünk meg jön a tottenham halál túra idegenben.
Foleg Cesc nelkul lesz nehez. Alonso posztolt a meccs utan egy kepet, miszerint nem 100%-os a laba. Kivancsi vagyok, ha esetleg nem.jatszhat kivel potolja Conte.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5783 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kár h ez a nyomorult city nem tudott hozni egy döntetlent. A pool-osok persze már készülnek rendesen a kövi fordulora, ütik a sunderlandet nekünk meg jön a tottenham halál túra idegenben.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Premier League

#5784 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

rafanadal írta:Kép
Később törölte a postot és kiírta hogy csak meghackelték a fiókját. De ezt ki hiszi el? :lol:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#5785 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#5786 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:
Николаевич írta:Ez beszarás. 10 ève tök ugyanazok a nevek forognak a kisebb PL-csapatoknàl.. Pardew, Pulis, Big Sam, Mark Hughes meg Moyes vetésforgóban rèmuralmuk alatt tartjàk a ligàt. Most komolyan ebben a barom Allerdyce-ban làtnak fantàziàt? Ezért kellett kirúgni Pardeaux-t a karácsonyi meccsroham előtt?

Bob Bradley-t kirúgták a Swansea-ból. Ha képesek kinevezni Pardew-t én tökön szúrom magam :D
http://www.skysports.com/football/news/ ... m=referral :mrgreen:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5787 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Николаевич írta:Ez beszarás. 10 ève tök ugyanazok a nevek forognak a kisebb PL-csapatoknàl.. Pardew, Pulis, Big Sam, Mark Hughes meg Moyes vetésforgóban rèmuralmuk alatt tartjàk a ligàt. Most komolyan ebben a barom Allerdyce-ban làtnak fantàziàt? Ezért kellett kirúgni Pardeaux-t a karácsonyi meccsroham előtt?

Bob Bradley-t kirúgták a Swansea-ból. Ha képesek kinevezni Pardew-t én tökön szúrom magam :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5788 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: Ha én bajnok akarnék lenni, akkor szerintem illene a közvetlen riválisok keretével nagyjából tisztában lenni. Nem azt mondom hogy ismerje az erősségeit/gyengeségeit, de az hogy a neve sem ismerős neki, szerintem kicsit ciki.
Ott úgyse lesz bajnok... Jövőre majd a Chelsea-ben megtanulja :wink:

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#5789 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Николаевич írta:
Bandi írta: Hát azért ha a fociban van benne valaki, akkor azért sztem elvárható lenne hogy legalább a rivális játékosaival tisztában legyen. Ha a Burnley jobbhátvédjéről nem hallott, azt elfogadom, de azért Gündogan nem az a kategória.

Nem értek egyet.. Sanchez dolga az hogy profi életvitelt folytasson, keményen nyomja az edzéseket és jól teljesítsen a meccseket. Nem hinném hogy kötelessége lenne az ellenfél nevét tudni. (meg továbbra is azt gondolom hogy Gündogan nem volt épp szerves része a világ top focijának az elmúlt években, semmi olyat nem csinált amiért mindenkinek ismernie kéne. Nekünk focibuziknak alap, de ha valaki nem követi csak felületesen az eseményeket az simán elkerülhette a nevét)

Amúgy meg a Burnley jobbhátvédjének nem ismerése rosszabb mint ha a City középpályásáról nem tudnád hogy ki? 2-3-4 meccset játszotok egy évben mindkét csapattal, mi a különbség?
Ha én bajnok akarnék lenni, akkor szerintem illene a közvetlen riválisok keretével nagyjából tisztában lenni. Nem azt mondom hogy ismerje az erősségeit/gyengeségeit, de az hogy a neve sem ismerős neki, szerintem kicsit ciki.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#5790 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:Firmino-t ittas vezetésen kapták tegnap hajnalban. A Guardian szerint február elsején lesz a tárgyalása, mit ad isten aznap játszunk a Liverpool-al. A meccs este 9-kor lesz, nem tudom hogy ez mennyire lesz tényező.

Ha Szenegál és Kamerun továbbjutnak a csoportból az Afcon-on akkor Matip és Mané biztosan nem lesznek.

Bandi írta: Hát azért ha a fociban van benne valaki, akkor azért sztem elvárható lenne hogy legalább a rivális játékosaival tisztában legyen. Ha a Burnley jobbhátvédjéről nem hallott, azt elfogadom, de azért Gündogan nem az a kategória.

Nem értek egyet.. Sanchez dolga az hogy profi életvitelt folytasson, keményen nyomja az edzéseket és jól teljesítsen a meccseket. Nem hinném hogy kötelessége lenne az ellenfél nevét tudni. (meg továbbra is azt gondolom hogy Gündogan nem volt épp szerves része a világ top focijának az elmúlt években, semmi olyat nem csinált amiért mindenkinek ismernie kéne. Nekünk focibuziknak alap, de ha valaki nem követi csak felületesen az eseményeket az simán elkerülhette a nevét)

Amúgy meg a Burnley jobbhátvédjének nem ismerése rosszabb mint ha a City középpályásáról nem tudnád hogy ki? 2-3-4 meccset játszotok egy évben mindkét csapattal, mi a különbség?
Csak egy apró részlet: Gündogan a csoda Dortmund BL döntős szezonjában volt alap kezdő és gólt is szerzett a Bayern ellen elvesztett döntőben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5791 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem foci, de azért nem egyedi eset az ilyesmi sportközegekben: https://www.youtube.com/watch?v=y_LnGEGAjno" onclick="window.open(this.href);return false;

Bár itt a másik játékos akit lecsekkolnak egy noname kispadmelegítő senki volt (ellentétben Gündogannal), de az alapszitu ugyanaz nagyjából.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5792 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Firmino-t ittas vezetésen kapták tegnap hajnalban. A Guardian szerint február elsején lesz a tárgyalása, mit ad isten aznap játszunk a Liverpool-al. A meccs este 9-kor lesz, nem tudom hogy ez mennyire lesz tényező.

Ha Szenegál és Kamerun továbbjutnak a csoportból az Afcon-on akkor Matip és Mané biztosan nem lesznek.

Bandi írta: Hát azért ha a fociban van benne valaki, akkor azért sztem elvárható lenne hogy legalább a rivális játékosaival tisztában legyen. Ha a Burnley jobbhátvédjéről nem hallott, azt elfogadom, de azért Gündogan nem az a kategória.

Nem értek egyet.. Sanchez dolga az hogy profi életvitelt folytasson, keményen nyomja az edzéseket és jól teljesítsen a meccseket. Nem hinném hogy kötelessége lenne az ellenfél nevét tudni. (meg továbbra is azt gondolom hogy Gündogan nem volt épp szerves része a világ top focijának az elmúlt években, semmi olyat nem csinált amiért mindenkinek ismernie kéne. Nekünk focibuziknak alap, de ha valaki nem követi csak felületesen az eseményeket az simán elkerülhette a nevét)

Amúgy meg a Burnley jobbhátvédjének nem ismerése rosszabb mint ha a City középpályásáról nem tudnád hogy ki? 2-3-4 meccset játszotok egy évben mindkét csapattal, mi a különbség?

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#5793 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Николаевич írta:
Bandi írta: Nagyon buta feje van Alexis-nek, szóval sajnos el tudom képzelni hogy tényleg nem tudta...

Miért lenne ez butaság? Ezek az emberek àllandóan edzésen vagy meccsen vannak, sokan a hátuk közepére kívànják a focit a szabadidejükben. Meg azért Gündogan nem egy akkora név, az elmúlt 3 èvből két és felet a partvonalon kívül töltött, világversenyeken nem szerepelt, el lehetett menni a neve mellet ha nem nagyon követed a híreket.
Hát azért ha a fociban van benne valaki, akkor azért sztem elvárható lenne hogy legalább a rivális játékosaival tisztában legyen. Ha a Burnley jobbhátvédjéről nem hallott, azt elfogadom, de azért Gündogan nem az a kategória.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5794 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bandi írta:
rafanadal írta:Nem hiszem el, hogy ilyen előfordulhat: http://www.101greatgoals.com/news/alexi ... gan-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nagyon buta feje van Alexis-nek, szóval sajnos el tudom képzelni hogy tényleg nem tudta...

Miért lenne ez butaság? Ezek az emberek àllandóan edzésen vagy meccsen vannak, sokan a hátuk közepére kívànják a focit a szabadidejükben. Meg azért Gündogan nem egy akkora név, az elmúlt 3 èvből két és felet a partvonalon kívül töltött, világversenyeken nem szerepelt, el lehetett menni a neve mellet ha nem nagyon követed a híreket.

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#5795 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:Nem hiszem el, hogy ilyen előfordulhat: http://www.101greatgoals.com/news/alexi ... gan-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nagyon buta feje van Alexis-nek, szóval sajnos el tudom képzelni hogy tényleg nem tudta...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#5796 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Láttátok Mkhitaryan gólját? :O Ok, les volt, de szenzációs találat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#5797 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem hiszem el, hogy ilyen előfordulhat: http://www.101greatgoals.com/news/alexi ... gan-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#5798 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Николаевич írta:Ez beszarás. 10 ève tök ugyanazok a nevek forognak a kisebb PL-csapatoknàl.. Pardew, Pulis, Big Sam, Mark Hughes meg Moyes vetésforgóban rèmuralmuk alatt tartjàk a ligàt. Most komolyan ebben a barom Allerdyce-ban làtnak fantàziàt? Ezért kellett kirúgni Pardeaux-t a karácsonyi meccsroham előtt?
Maga a tendencia tényleg lelombozó, viszont jelen helyzetben teljesen érthető szerintem. "Jelen helyzet" alatt a menedzsert kereső Palace-t értem, Pardew elbocsátását én sem tudom hova tenni, karácsonyi erősítés előtt, Flamini és Remy távollétében teljesen logikátlan. Sajnos a board mégsem bízott annyira a mesterben, mint Parish, sőt a szőke hercegnek sincs akkora beleszólása a dolgokba, mint azt hinni lehetett.

De a lényeg, hogy ha már rezgett a léc az edző alatt a Palace háza táján, akkor időben kellett cselekedniük. Big Sam igazi iparos, stabil középmezőnyt jelent a kiesés igazi réme nélkül, ha teljes szezont kap és ami jelen helyzetben igazán fontos: sosem esett még ki az első osztályból. Nyilvánvaló volt (hasonlóan a 14/15-ös szezonhoz Tony Pulis-szal), hogy az első karácsony környékén edzőt váltó csapat meg fogja keresni Big Sam-et, szóval ha sokáig vacillál a Palace board, akkor más csapat elviszi őt és ott maradnak januárban, hogy 19-re kell lapot húzniuk, ha Pardew nem jól veszi az ünnepek környéki kanyart.

Szóval lényeg a lényeg, a Palace-t üzletemberek vezetik, nem akartak kockáztatni és a kb. biztos bennmaradást jelentő Allardyce mellett döntöttek, hiába hozhatta volna még rendbe ezt a szezont Pardew is.
They do now.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5799 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Norbertoo írta:
Николаевич írta:Pardeaux
Ő ki? :D
Még a Castleben kapta ezt a nevet, amikor a fél francia ligát leigazolták.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#5800 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Николаевич írta:Pardeaux
Ő ki? :D

Amúgy igen, rohadt nagy vicc, hogy a válogatott balhé után még munkaajánlattal keresik. Ez az egész vetésforgó a topklubok edzőváltásait is jellemzi, csak nagyobb nevekkel. Mourinho, Ancelotti, Guardiola...

Válasz küldése