Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6021 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Spring írta:Mindig is utáltam a védekező focit, de voltak időszakok, amikor csak úgy bírtunk érvényesülni a Kaloukkal és Maloudakkak, azt még meg is értettem. De az egyszerűen bűnteny volt Moutol, hogy ezeket a srácokat beallitotta buszozni.
Én a védekező, kontrázós, kapuratörő játék híve vagyok, de ezzel a mostanival teljesen elégedett lehetek. Nem hanyagoljuk a védekezést, hozzuk a cs-eket sorra. Stabil védelemből mihamarabb eljuttatjuk a labdát az ellenfél 16-osa környékére(mert ami a busznál is irritálóbb, az a körbetoszolygatós, ötlettelen f*s - amit sokszor az említett busszal kombináltunk, hogy szebb legyen a napom :lol: ) és amint adódik a lehetőség rákúrják a cuccost(Pedro gól, 2 Moses lepattanó, stb.). Egyszerűen imádom nézni!!! :D

Kakas szerintem ha lenne BL akkor mélyebb lenne a keret is. Persze biztos, hogy segít, de azért Conte a Juveval BL mellett is nyeregette a meccseket dögivel.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Premier League

#6022 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Mindenkivel egyet ertek, de most a minusz egy nagy plusz szamunkra, hogy nincsen nekunk BL vagy EL, mas az edzesi program a kondicio es sok mindenbe segit ez most.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#6023 Hozzászólás Szerző: Spring »

Nem tudom srácok, hogy vagytok vele, de én mérhetetlen haragot érzek az összes Carlo utáni edzőre -kivéve di Matteot nyilván -, hülyét csináltak a csapatból és a szurkolokbol Mourinhoval az élen. Soha nem fogom elfeledni azt a fost, amit Mourinho a jatekosokal jatszatott foci néven. Mindig is utáltam a védekező focit, de voltak időszakok, amikor csak úgy bírtunk érvényesülni a Kaloukkal és Maloudakkak, azt még meg is értettem. De az egyszerűen bűnteny volt Moutol, hogy ezeket a srácokat beallitotta buszozni.

Most lehet látni, hogy ha egy Hazard típusú játékost nem védekezésre használnak mennyire hasznos lehet. Öröm nézni egyébként mindenki mozgását, bár ez a szezon elején is látszott, hogy mintha új emberek lennének a pályán, fantasztikus erőnléttel. Nem akarok hosszú távra tervezni még, de nagyon úgy látszik, hogy megtalaltuk azt az edzőt, akit mou első távozása óta várunk. Egyszeruen öröm ranezni erre az emberre, él hal a játékért és ezt a játékosoknak is teljes mértékben át bírja adni.

Jó érzés Chelsea szurkolónak lenni megint
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6024 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pedig hatékonyan játszott össze Hazarddal - elég gyors is volt a poszthoz, sokszor el tudott menni a szélen. Persze a lövései és a beadásai nem túl jók, de amúgy sincs senki Costan kívül aki érkezhetne egy beadásra nálunk, és Moses ill Marcos sem ad be jól.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6025 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
trueblue11 írta: Ami még mindig kissé aggodalommal tölt el:
1. Nem látom, hogy sérülés/eltiltás esetén a 2 fullback pozíciót ki tudná ilyen jól bejátszani. És persze Hazard és Costa jelen formájukban pótolhatatlanok.
2. Még mindig nem tudjuk, hogy hátrányban hogyan működik a 3-4-3-as rendszer.
Ha Marcos wingback, akkor Azpi simán lehozza azt a posztot, ráadásul mindkét oldalra alternatíva. Gyorsabb Alonsónál, sokkal stabilabban védekezik és szerintem előre is jobb nála. Rajta kívül ott van Aina, vele se volt semmi gond amikor játszott, aztán ott van Willian, aki ebben a szerepkőrben csak az én agyszüleményem, de szerintem konkrétan ő lenne oda a legjobb.
Williannel és Ainával egyetértek, Azpit ennyire előre valahogy nem érzem.. neki inkább ez a kh poszt fekszik, sosem volt ő az az igaz támadó szellemű szárnyhátvéd

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6026 Hozzászólás Szerző: Dante »

trueblue11 írta:2. Még mindig nem tudjuk, hogy hátrányban hogyan működik a 3-4-3-as rendszer.
Őszintén szólva nem is vágyom erre a tudásra, jó ez így ahogy van.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6027 Hozzászólás Szerző: Bubi »

trueblue11 írta: Ami még mindig kissé aggodalommal tölt el:
1. Nem látom, hogy sérülés/eltiltás esetén a 2 fullback pozíciót ki tudná ilyen jól bejátszani. És persze Hazard és Costa jelen formájukban pótolhatatlanok.
2. Még mindig nem tudjuk, hogy hátrányban hogyan működik a 3-4-3-as rendszer.
Ha Marcos wingback, akkor Azpi simán lehozza azt a posztot, ráadásul mindkét oldalra alternatíva. Gyorsabb Alonsónál, sokkal stabilabban védekezik és szerintem előre is jobb nála. Rajta kívül ott van Aina, vele se volt semmi gond amikor játszott, aztán ott van Willian, aki ebben a szerepkőrben csak az én agyszüleményem, de szerintem konkrétan ő lenne oda a legjobb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Premier League

#6028 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Rég írtam ide, de ezt már nem lehet szó nélkül hagyni... Nem tudom meddig lehet tartani ezt a színvonalat, de élvezzük ki minden pillanatát.

Random gondolatok:
- Hazard és Costa világklasszis formában (Haha :lol:)
- A védelem hihetetlen stabilnak, plusz Thibaut már 7 meccse nem kapott gólt (5 PL + 2 válogatott)
- Az Evertoné volt a ligában a második legjobb védelem meccs előtt....
- Luiz lubickol a szerepében, a hosszú labdái a szélre fantasztikusak.
- A labdákat másodpercek alatt visszaszerezzük, az aktuális ellenfélnek szinte kapuralövése sincs meccsenként. Ma 21-1 lett egyébként ez a mutató.
- Matic és Pedro teljesen megérdemelten kezdők, hiába lehetett őket joggal szidni
- Sose gondoltam volna, hogy Moses lesz nálunk még valaki, de nagyszerű a full back szerepkörben
- Nagyon jó, hogy idén nincs BL és külön áldás, hogy az Európa Ligában való bohóckodás sem tereli el a csapat figyelmét
- Antonio bizonyít, egyre inkább alakul az az "öltöny" amiről a nyilatkozataiban beszélt. A közönség is hangosan éltette ma már. (https://twitter.com/ChelseaFansYT/statu ... 2248030208" onclick="window.open(this.href);return false;)
- A mindig oly nehéz novemberben idén összesen 3 tétmeccsünk van, abból egyet most tudtunk le. Boro, majd Sp*rs 2 és 3 hét múlva, utána City.
- Fogalmam sincs Fabregas melyik poszton tudna ebben a rendszerben játszani

Ami még mindig kissé aggodalommal tölt el:
1. Nem látom, hogy sérülés/eltiltás esetén a 2 fullback pozíciót ki tudná ilyen jól bejátszani. És persze Hazard és Costa jelen formájukban pótolhatatlanok.
2. Még mindig nem tudjuk, hogy hátrányban hogyan működik a 3-4-3-as rendszer.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6029 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:No problem, tárt karokkal várjuk a januári ajánlatokat :D Amúgy ha RLC-nek büdös a meló, ezen a poszton talán kaphatna egy esélyt.
Szélsőként? Szerintem a középpálya közepén kéne őt erőltetni, de ezt a Maticot max Modric tudná kiszorítani aktuálisan, mer Kantét azt meg sem említem, űrhajó...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6030 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

No problem, tárt karokkal várjuk a januári ajánlatokat :D Amúgy ha RLC-nek büdös a meló, ezen a poszton talán kaphatna egy esélyt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6031 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:Bubi, csak a Pedro-s rész miatt nem megy a like, a többivel egyetértek. Annyiban igazad van, hogy Pedro "képességeihez" is jobban illik ez a rendszer, de a számtalan labdaelszórást, tötymörgést, egyértelmű helyzetből a stadionból kilövést messze nem nevezném a csapat legjobbjának. Nálam az egyértelműen Hazard, nem csak a dupla meg a hajtás miatt, hanem amikor a Faszlábovics a kapuralövéséből bekotorta a gólját, látszott ahogy a másik oldalt a belga felugrik meg ünnepel. Tavalyig, nagy pénzben mernék fogadni rá, hogy hasonló esetnél bosszankodott volna, hogy nem az ő lövése ment be.
Biztos volt ilyen ha láttad, nekem valahogy ez kimaradt pedig végig néztem. Nincs hazard szintjén, soha nem is volt és nem is lesz, akihez őt jelenleg hasonlítgatni lehet, az Willian - valljuk be, a brazilunkhoz képest (most) van egy klasszis különbség, és szerintem lesz is. Nem hiszem, hogy Willi tudná ezt hozni, persze örülnék ha Pedro formajavulása feltüzelné őt, sokkal szimpatikusabb játékos.

Annyi szent, hogy az utóbbi meccsek Pedrojának a top 5 klub bármelyike nagyon örülne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6032 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi, csak a Pedro-s rész miatt nem megy a like, a többivel egyetértek. Annyiban igazad van, hogy Pedro "képességeihez" is jobban illik ez a rendszer, de a számtalan labdaelszórást, tötymörgést, egyértelmű helyzetből a stadionból kilövést messze nem nevezném a csapat legjobbjának. Nálam az egyértelműen Hazard, nem csak a dupla meg a hajtás miatt, hanem amikor a Faszlábovics a kapuralövéséből bekotorta a gólját, látszott ahogy a másik oldalt a belga felugrik meg ünnepel. Tavalyig, nagy pénzben mernék fogadni rá, hogy hasonló esetnél bosszankodott volna, hogy nem az ő lövése ment be.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#6033 Hozzászólás Szerző: galferenc »

rafanadal írta:
fst200 írta:nah most kellene egy Chelsea - City
Vagy egy Chelsea - M(O)U, megaláznánk rendesen őket. Ja, hogy már megtörtént? :) Vajon a Humiliated One mit szól ehhez a meccshez?
Eccerű! Mourinho : volt, van, lesz! Szánalmas, + szomorú, hogy 1 év múltán is ezen rúgóztok, 4-5 Nagy Szúrkoló. Ilyen 5 meccs után. Nem birtam Contét, (digó), de most kis Mea Culpa! Talán Mou után ered.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#6034 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:gyerekek, lessétek meg az manutdfanatics premier league topicját ha jót akartok röhögni XDDD

szarok vagyunk, szerencsések, 0 stílusunk van, nincs támadójátékunk, semmi extrát nem tudunk XDDD

LOOOOOL
Mu szurkolók szerint mindenki szar csak ők a jók.
fáj nekik, hogy a 100millióval olcsóbb Kante 10000x jobb mint a nagy Pogba.
és a legjobban az fáj nekik, hogy évekig fikázták a Chelsea-t hogy mennyit költ most meg ők verik a pénzt esztelenül és eredménytelenül még mi alig költünk és mégis jönnek az eredmények.
Én leszarom amúgy a többi csapat szurkolóit, mert szerintem azok akik írták azt hogy a Chelsea szar meg semmi extra meg stb.. azok csak eredmenyek.com-on nézték az eredményt és nem a tv-t lesték.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6035 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

és amit nagyon durva leírni:
utóbbi 5 meccs:
5 győzelem, 16-0 gólkülönbség....

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6036 Hozzászólás Szerző: Bubi »

:D atttyaúristen... És ez nem egy alsóházi életképtelen kiscsapat volt, hanem az EVERTON.

Másik topicban írta Megyó, hogy Pedro nem ide való. Eddig tökre egyetértettem, de ha csak az alapján a 2 év alapján ítéljük meg (el) őt, amíg minden kreatív játékosunk le volt terhelve azzal, hogy állandóan védekezzenek és tökéletesen visszazárjanak, akkor Hazard is mehetne a francba... Pedrónak is azért megy most mint Hazardnak: nincsenek megkötve, szabadabban játszhatnak és arra koncentrálhatnak amihez értenek: a kiszolgálás és a góllövés.

Szvsz Pedro volt ma a legjobb, 10ből 11 amit érdemel. Látszott minden labdaérintésén, hogy érzi a játékot, tudatos, magabiztos... Stabil kezdő lesz és 1000%ig megérdemli.

Mindenkiről ódákat lehetne zengeni... Hazard teljesen felszabadult, zseniális, ahogy Kanté és Matic is - ezek ketten bárkit megölnek középen.

Csóri Everton meg még örüljön, mert nem tudom már melyik védőjüket simán kiszórtam volna pirossal azért a belépőért ami Costának fel is szakította a lábát... Ja és Costa, még törött lábbal, de lehet lábnélkül is játszana. Igazi harcos:)

Pffff, nem tudom mikor láttam ilyen jó meccset... Conténak fizuemelés, plusz 3 év a szerződéséhez 200 milliós kivásárlási árral!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6037 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:
cech19960320 írta:gyerekek, lessétek meg az manutdfanatics premier league topicját ha jót akartok röhögni XDDD

szarok vagyunk, szerencsések, 0 stílusunk van, nincs támadójátékunk, semmi extrát nem tudunk XDDD

LOOOOOL
Mit vársz ezektől a birkáktól, csak irigyek, hogy nekünk zseniális edzőnk van és játékunk, ők meg szopnak a humiliated one-nal :lol: Ők is súlyos mentális problémákkal küzdenek :D
nem várok semmit :) mindig feldobják a napom XD

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#6038 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:gyerekek, lessétek meg az manutdfanatics premier league topicját ha jót akartok röhögni XDDD

szarok vagyunk, szerencsések, 0 stílusunk van, nincs támadójátékunk, semmi extrát nem tudunk XDDD

LOOOOOL
Mit vársz ezektől a birkáktól, csak irigyek, hogy nekünk zseniális edzőnk van és játékunk, ők meg szopnak a humiliated one-nal :lol: Ők is súlyos mentális problémákkal küzdenek :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6039 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

gyerekek, lessétek meg az manutdfanatics premier league topicját ha jót akartok röhögni XDDD

szarok vagyunk, szerencsések, 0 stílusunk van, nincs támadójátékunk, semmi extrát nem tudunk XDDD

LOOOOOL

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#6040 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Megint kicserélte a Mikulás a csapatot, csak most jobbat kaptunk :lol:

Válasz küldése